Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

COVID-19: українці вважають реакцію Зеленського ефективною

тоді не задавай дурних питань, просто пиши чергову бздуру

 Завжи вважав , що знак питання із двома крапками попереду відповіді не вимагає , тобто запитання таке собі риторично -академічне . )
   
знак питання із двома крапками попереду
:facepalm1:
   
:facepalm1:

Гаразд-гаразд , не тра ото такечки соромитись , що-би аж очі затуляти . ))
   
ах бубачка, мая ти бубачка! :facepalm:
   
Гаразд-гаразд , не тра ото такечки соромитись , що-би аж очі затуляти . ))
як не соромитись? Ти задав питання, відповідь на яке я тобі вказав, але вона тобі не потрібна. Це капець, чувак
   
ах бубачка, мая ти бубачка! :facepalm:
каєшся?
   
каєшся?
50% вважають ефективним забарижити маски, постягати вірних зеленців з Балі і випустити їх серед столиці, а потім іти з протягнутою рукою до китайців і вночі організувати шабаш на Лисій горі.
   
соціологічна група "Рейтинг" = "Рога і копита" Лтд такого-собі добродія Антиповича  :bueee:

https://vgolos.com.ua/news/brudni-rejtyngy-hto-komu-antypovych_113213.html

https://blogs.pravda.com.ua/authors/ukolov/5b041e9ede245/

https://texty.org.ua/d/socio/
   
50% вважають ефективним забарижити маски, постягати вірних зеленців з Балі і випустити їх серед столиці, а потім іти з протягнутою рукою до китайців і вночі організувати шабаш на Лисій горі.
а ти вважаєш ефективним патологічно брехливого патологічного клептомана. І хто адекватніше? Кайся, кажу!
   
а ти вважаєш ефективним патологічно брехливого патологічного клептомана. І хто адекватніше? Кайся, кажу!
ти повторюєшся...
заспокойся,такої мародерки, як влаштував зе ми вже не побачимо
   
в пятницу обещал 1 млн тестов
в субботу уже обещал 10 млн тестов

через два дня привезли 100 тыщ тестов,
еще через два дня выяснилось, что они все не точные
и типа надо вернуть взад или не вернуть ...хз

потом сказал, что повязки должны быть везде в аптеках  - спрашивайте в аптеках

----------------------------------

я ничего не перепутал ?)
+===============================================================================+
Переплутав все! Бо є тести двох типів. А для психів є намордники, які від віруса не допомогають.
   
хахаха. повернутись до реалу доведеться
+========================================================+
А педрили живуть у своєму, окремому від здорового глузду, світі.
Ну, якщо право людей роспоряджатися своїм майном інтерпретують
як спробу жидомасонів вивезти землю з України! Дебілибля, сер!
   
ти повторюєшся...
заспокойся,такої мародерки, як влаштував зе ми вже не побачимо
таку мародерську скотину як свин ми точно більше не побачимо. Кайся!

Останнє редагування: 1 квітня 2020 21:52:53 від costashu
   
таку мародерську скотину як свин ми точно більше не побачимо
Свиньоха ваша, не треба!
   
Свиньоха ваша, не треба!
зфігалі твій свин мій. Ти рамси поплутав, підсвинок
   
зфігалі твій свин мій. Ти рамси поплутав, підсвинок
:facepalm:
їж та не обляпайсяобісцися!
   
:facepalm:
їж та не обляпайсяобісцися!
Показати зображення...
підсвинок, хто з них на фото президент?
   
:facepalm:
їж та не обляпайсяобісцися!
Показати зображення...
О эффективный советник такого же эффективного презика :D
Штабные косташи тут блеют про украинцев, которые считают эффективной тупорылую зелень?
Это за превращение Украины в тюремную зону?
Мечтай дальше :K

Останнє редагування: 1 квітня 2020 22:13:57 від serg60
   
О эффективный советник такого же эффективного презика :D
Штабные косташи тут блеют про украинцев, которые считают эффективной тупорылую зелень?
Это за превращение Украины в тюремную зону?
Мечтай дальше :K
я одному вже пропонував варіанти https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1072315.msg23896786#msg23896786. Ти який обираєш?
   
Ага,всі 7% вважають і ті кацапи з ПеМзи.... B-)
   
я одному вже пропонував варіанти https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1072315.msg23896786#msg23896786. Ти який обираєш?
традиційна зеленська фігня.
   
Показати зображення...
Показати зображення...
Понад 50% українців вважають, що президент Володимир Зеленський ефективно відреагував на загрозу поширення коронавірусу в Україні, водночас щодо прем’єра Дениса Шмигаля – 44% не змогли відповісти.

Джерело: результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" 25-30 березня

Дослівно: "56% опитаних вважають реакцію президента Володимира Зеленського на загрозу розповсюдження коронавірусу в Україні ефективною, 30% – дають протилежні оцінки.

Щодо ефективності дій прем’єр-міністра Д.Шмигаля, то 44% опитаних було важко відповісти на це питання. 30% – оцінили його дії як ефективні, 26% – як неефективні".

Деталі: Стосовно Міністерства охорони здоров’я, то 38% опитаних вважають дії відомства ефективними, 46% – неефективними. Щодо Міністерства внутрішніх справ – 37% вважають дії відомства ефективними, 33% – неефективними, 30% – не змогли оцінити.

Відзначається, що за останні два тижня оцінки ефективності дій зазначених інституцій стосовно реакції на загрозу коронавірусу зросли.

Опитування проводилося у дві хвилі (I хвиля: 25-27 березня, ІІ хвиля: 28-30 березня) серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу методом телефонного інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Вибіркова сукупність: I хвиля 1000 респондентів (25-27 березня 2020 р.), ІІ хвиля 1000 респондентів (28-30 березня 2020 р.).

Помилка репрезентативності не більше 4%. https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/1/7246027/
Пи з дякати не мішки носити... Організації 0.
   
50% вважають ефективним забарижити маски, постягати вірних зеленців з Балі і випустити їх серед столиці, а потім іти з протягнутою рукою до китайців і вночі організувати шабаш на Лисій горі.
(tu)
   
таку мародерську скотину як свин ми точно більше не побачимо. Кайся!
З полудою на очах, звичайно...
   
традиційна зеленська фігня.
твій варіант однозначно пункт 1
   
твій варіант однозначно пункт 1
4!
 :gigi:
   
 Старттопік, як мінімум, підлабузницький.
   
Старттопік, як мінімум, підлабузницький.
це стаття на УП. Які твої варіанти підлабузництва?
   
це стаття на УП. Які твої варіанти підлабузництва?

  10 000 Кашпіровських. Хоч гілку з такою назвою відкривай.
   
  10 000 Кашпіровських. Хоч гілку з такою назвою відкривай.
а які в тебе вимоги до людей і чому? І чи ти впевнений, що й сам не є пересічним?
   
а які в тебе вимоги до людей і чому? І чи ти впевнений, що й сам не є пересічним?
  Я найпересічніший. Менший з малих. Вимога у мене одна "від..бітьсячепіться від нас.
  Не тре створювати дурдому на рівному місці.
   
  Я найпересічніший. Менший з малих. Вимога у мене одна "від..бітьсячепіться від нас.
  Не тре створювати дурдому на рівному місці.
ну тоді ще раз передивись картинки у стартпості
   
ну тоді ще раз передивись картинки у стартпості
І шо? :D
   
І шо? :D
велкам ту реаліті
   
велкам ту реаліті
Цить, жабенята, не сваріться!  :laugh:
   
Цить, жабенята, не сваріться!  :laugh:
кайся! :X
   
кайся! :X
здгасьтє, це зробили ВИ!
   
ім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу методом телефонного інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Вибіркова сукупність: I хвиля 1000 респондентів (25-27 березня 2020 р.), ІІ хвиля 1000 респондентів (28-30 березня 2020 р.).

Тобто, людині на особистий мобільний телефон дзвонять незнайомці і питають що ви думаєте про владу.... хммм... чого б це українці, особливо старшого покоління, не хотіли відповідати щиро...


   
Тобто, людині на особистий мобільний телефон дзвонять незнайомці і питають що ви думаєте про владу.... хммм... чого б це українці, особливо старшого покоління, не хотіли відповідати щиро...
чого боятися старшому поколінню, втратити свої 1700 пенсії? :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія