Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Страшна етична проблема

Re: Страшна етична проблема

курку вбити шкода. якщо не потрібно її зїсти для свого виживання.

чим птиця завинила щоб їй просто так для зняття стресу голову відрубувати???

а ворога вбити і не шкода і потрібно.
якщо ти впевнений що ти правий - вбити ворога це десь так само як вбити щура. жодної морально-етичної проблеми тут немає.
проблеми більше естетичні.
   
Re: Страшна етична проблема
YL

Всіх не вб'єте. Тоді який сенс бруднитися?
 На смерть або жахливе приниження лише 2-3 публічних осіб я би подивилася із задоволенням.

1. Це війна.
Ті хто бояться забруднитися її стают жертвами зразу.
Вижити і перемогти у війні можуть лише ті хто не боїться забруднитися.

2. Вбивати не обовязково власноруч.
Найкраща помста - це вбивати кацапів руками самих же кацапів і їхньою методою стравлювання українців
А для цього їх треба стравлювати між собою по будь якому критерію
а) національному: хай буряти вбивають кадирівців
б) регіональному: сибіряки мочать москвичів
г) територіальному: дєрєвєнщіна мочить горожан
д) майновому: бідні хай знищуюють бариг
є) віковому: діти хай мочат старушок-процентщій а старушки хай травлять малолєтніх п***а
ж) ідеологічному: бдітєльньіє гражданє хай пишуть доноси на бєндєровцов і наймітов госдєпа
з) жлобському: сдати адреси вдів псовських десантників місцевому криміналу. щоб урки почали охоту за 15 мільонами похоронних рублів
і т.д.

все це можна робити з абсолюно холодною головою, спокіним серцем і навіть чистими руками
вони самі все зроблять з задоволенням


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=868581.5640

Останнє редагування: 28 травня 2022 13:35:01 від YL
   
Re: Страшна етична проблема
Ale

Нет, не снимет.

Проблема не в наличии трупа. Проблема в том, чтобы понять - сможешь убить или нет, тварь дрожащая или право имеешь.

Чистейшая достоевщина. хуйло тоже этим страдает.
Там не про можешь что ні, будь-хто хто зможе, там про маєш право чи ні - моральне обґрунтування вбивства, Достоєвський вже тоді мучився питанням чи мають право москалі всіх повбивати і чи не будуть потім маятися совістю)
   
Re: Страшна етична проблема
YL

Нюанс поточного моменту полягає в тому, що проблема достоєвщини вирішена.
кацапам дозволили убивать русскіх, ібо адіннарод
і вони прямо кажуть що їм пох де вбивать в Україні чи в РФ
більш того,
в Україні їх самих можуть вбити
а на росіїї можна посадитьна подвал 3 вдовиць, згвалтувати, вбити і покласти в карман 45 мільонів рублів
   
Re: Страшна етична проблема

Мой ответ Profilaktikу:
Не гормоны и уже не ярость. Холодное желание убить кацапа. Прежде всего - того, кто тут был. Просто ужас в том, что понимаю, чтобы его уничтожить сначала не физически - могу убить его тварёныша. Ну, в общем, разговоры в пользу бедных, я потом обязательно расскажу, что получилось. А пока ищу (и результативно), единоГневных.  Да, психиатр мне может и нужен, но это симптом с четкой избирательностью, детей я еще никогда не обижала,  но рашистские выб..ки (тех, кто тут зверствовал) - не дети. Инструмент наказания.

,

вчора промовчала на старт-топік, сьогодні, після цього поста, не можу промовчати.

про дітей. кацапських. не можна чипати дітей.
навіть заради помсти.

бо ви перетворитесь в таких самих кацапів. ви станете таким самим нелюдом.

ви можете різати дорослого кацапа шматками, як ковбасу. напевне. чи не можете.

але  не чипайте дітей, збережіть себе і свою психику.
думаєте вам стане легше? нє-а. а може ви хочете так само гвалтувати кацапських малюків?

Мені похєр на вашу лють і ненавість. Мені не похер на вас, Іринка.
Тому, краще виплакайтесь і забудьте про помсту дітям. Діти не мають національности.
Вас би отхлєстати по щокам сильно, аби привести до тями і вибити усю дурь з бошки!

Блть, що удумала -дітей різати. Ти дикунка? варварка? Чи людина? Що за куєту ти несеш?

Що це ще за куєта Гнів Божий?

Не перетворюйте себе в куй зна що.



Останнє редагування: 28 травня 2022 14:20:24 від эЛКа
   
Re: Страшна етична проблема

МОССАД та "Гнів Божий" до психологів ходили?  Начебто, у жінок психіка легше витримує жахливі  стреси
цуко, Гнів Божий  :facepalm1:
то залиште той гнів Богові.

терміново до психолога. ТЕРМІНОВО!

Або в школу до спецназу. шамашедшиє там нужнее.
   
Re: Страшна етична проблема
YL

эЛКа,
а чи дозволяєте Ви навчати російських дітей чудовій грі по попаданню камінцями у вікна проходящого пасажирського поїзду?
навипередки. чемпіонат тксзать. :angel:
   
Re: Страшна етична проблема

эЛКа,
а чи дозволяєте Ви навчати російських дітей чудовій грі по попаданню камінцями у вікна проходящого пасажирського поїзду?
навипередки. чемпіонат тксзать. :angel:
ну шо вам сказать? мені здається, це флуд в цій гілці.
мені дуже сумно за Іринку :(
   
Re: Страшна етична проблема


бо ви перетворитесь в таких самих кацапів. ви станете таким самим нелюдом.


Иногда Бог использует неожиданное оружие.

В конце концов - это ее личное дело с каким послужным списком предстать на суд.

Но в чем-то я с Вами согласен - идя по пути зла невозможно стать ближе к Богу.
   
Re: Страшна етична проблема
YL

ну шо вам сказать? мені здається, це флуд в цій гілці.
мені дуже сумно за Іринку :(
ну то давайте заспіваємо сумних пісень
про дітей Бучі та Маріуполя
   
Re: Страшна етична проблема
Ale

Иногда Бог использует неожиданное оружие.

В конце концов - это ее личное дело с каким послужным списком предстать на суд.

Но в чем-то я с Вами согласен - идя по пути зла невозможно стать ближе к Богу.
Учасники хрестових походів з вами би не погодились, да і інквізиція також)
   
Re: Страшна етична проблема

Учасники хрестових походів з вами би не погодились, да і інквізиція також)

Я с ними и не планировал спорить.

История вроде как показала кто оказался где.
   
Re: Страшна етична проблема

Та не хочу тільки скиглити, хочу знайти і долучитися до українського "Гніву Божого", не знаю, як знайти, але впевнена на 100%, така група вже є,або ж вже створюється.
+============================================+
Наявність зброї під рукою діє як гарне заспокійливе...
   
Re: Страшна етична проблема

эЛКа, я хочу помсти,і  після війни все зроблю, щоб потрапити до тих покидьків і знищити їх. А відчуття того, що мені не жаль ні їх дітей, ні їх  бабів мене саму лякає, але це сильніше за мою мораль(((. Я не можу спати нормально. Не можу піти на фронт, тільки грошима допомагаю, але потім... Я передивилася фільми, де Ізраіль розправлявся з терористами чи фашистами і не розумію, коли там у них муки совісті були, якщо випадково гинули члени сімей падлюк. У мене не було б і, сподіваюся, не буде.
   
Re: Страшна етична проблема

Мені, дійсно, страшно. Не тільки тому, що війна, вона лякає кожну нормальну людину, а тому,  що вона зробила зі мною… Все життя мене вважали доброю людиною, діти, коти-собаки самі до мене йдуть, не конфліктую, допомагаю і таке інше. Фільми  про війну не дивилася, щоб не ревіти перед усіма. А зараз мене вже не сльози душать, а лють. Мабуть, кожен тут відчуває те ж саме, але мене несе в саме пекло. Я знаю точно, що я можу вбити не тільки тих тварюк, що знущалися над нашими в Бучі, Ірпіні, та скрізь, де ті вонючки шастали, але з насолодою спочатку на їх очах розірвала б їх баб та виплодків, все одно, немовлят чи шкільноту.  Мені вже декілька раз наснилися такі епізоди з моєю люттю  та розправами, і наче полегшення відчувала. Я сама – мати, але точно знаю – не лише зможу, але і хочу вбити «ячейку» виродків з особами будь-якого віку. Не думала, що таке пекло може бути в душі, але, прошу, якщо хтось знає, чи формується наш «Гнів Божий» - мені туди, я не заспокоюся, доки не помщуся. Я тепер розумію, чому жінки більш жорстокі, ніж чоловіки.
Але це жах – я можу вбити дитину, якщо це дитина тупого бурята-виродка, чи будь-якого іншого кацапського покидька. 
Не треба мене банити, я просто сповідаюся, що робиться в душі. Може, мені до психіатра, але я б краще до «Гніву Божого»

Я - це іринка, була тут з 2005 р., але не пустили мене під старим ніком, довелося перейменуватись. Думаю, може, мене не забули
злоба, ярость это всегда плохой советчик в убийстве
убивать нужно с холодным расчётом
убивать нужно врага
в данном случае того кто с оружием пришёл убивать тебя
условно если ты убьёшь семью бурята это ровным счётом ничего не решит
если ты подвержена таким душевным расстройствам то то что ты сделаешь будет тебя преследовать всю жизнь
только враг который пришёл тебя убить
   
Re: Страшна етична проблема
IP

Нет, не снимет.

Проблема не в наличии трупа. Проблема в том, чтобы понять - сможешь убить или нет, тварь дрожащая или право имеешь.

Чистейшая достоевщина. хуйло тоже этим страдает.

схоже ти не зовсім розібрався із Достоєвським.
   
Re: Страшна етична проблема

Зможе . Коли перед тобою ворог, і стоїть питання або ти, або він - завалити людину не така вже і етична проблема. Це в побуті інша мораль
Коли стоїть питання то так, а коли перед тобою дитина то ні. Для цього треба мати специфічну мораль, а не лють.
   
Re: Страшна етична проблема
IP

эЛКа, я хочу помсти,і  після війни все зроблю, щоб потрапити до тих покидьків і знищити їх. А відчуття того, що мені не жаль ні їх дітей, ні їх  бабів мене саму лякає, але це сильніше за мою мораль(((. Я не можу спати нормально. Не можу піти на фронт, тільки грошима допомагаю, але потім... Я передивилася фільми, де Ізраіль розправлявся з терористами чи фашистами і не розумію, коли там у них муки совісті були, якщо випадково гинули члени сімей падлюк. У мене не було б і, сподіваюся, не буде.

в ідеал було б знищити причину кацапізму - домашнє насильство. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122088.msg26431103#msg26431103
   
Re: Страшна етична проблема

схоже ти не зовсім розібрався із Достоєвським.

Главное, чтобы автор темы разобралась )
   
Re: Страшна етична проблема

эЛКа, я хочу помсти,і  після війни все зроблю, щоб потрапити до тих покидьків і знищити їх.

розумієш, у чому справа.
в тебе є особисті причини помсти?
в тебе є визначена ціль? яка має призвіще, ім'я і по-батькові?
ти впевненна, що саме він чи вони були причиною твого болю, люті і помсти?

чи ти загально хочеш помститися, отримавши травму свідка від пережитого Бучею і рештої київщини?


якщо в тебе особисті рахунки -це одне. тут по біблєйському завіту - око за око, зуб за зуб.
якщо свідкові* - то інше. тут до психолога.

але питання, чи потягнеш ти ту помсту, чи не зжере вона тебе внутрішньо. і чи справишся ти з розправою (фізично і психологічно). Потрібна реальна підготовка.

Може ти зараз в фантазіях? Якесь Гнів Божий і Моссад притягуєш. Де пересічний, і де моссад, загалом.

ну, таке...
   
Re: Страшна етична проблема

І особисті є, і чорна душа стала після сотен буч на моїй землі. Але зарано я вийшла з цим, розповім про все, як зроблю. Знаю, якого вояку і як. А діти - то просто відкрилася така прірва в душі, раніше не могли такі пекельні бажання і уявити, тому і страшно(((.
   
Re: Страшна етична проблема
YL

І особисті є, і чорна душа стала після сотен буч на моїй землі. Але зарано я вийшла з цим, розповім про все, як зроблю. Знаю, якого вояку і як. А діти - то просто відкрилася така прірва в душі, раніше не могли такі пекельні бажання і уявити, тому і страшно(((.
не треба нікому нічого розповідать
значення має лише дія
   
Re: Страшна етична проблема

Творити правосуддя- втомлює тіло та руйнує душу. В 14му теж потайки мріяла мати зброю, якщо орда зайде в місто.
А зараз дивилася на ціх вояків- тупе рашистське м'ясо, своїх земляків, які вже готові були торгуватися з ворогом і була впевнена, що карати треба верхівку, що грає людськими долями в свою гру.
   
Re: Страшна етична проблема

Златадобра, ви стоїте на вищому щаблі, я залишилась у Old Testament
   
Re: Страшна етична проблема

Златадобра, ви стоїте на вищому щаблі, я залишилась у Old Testament

Deuteronomy 24:16

   
Re: Страшна етична проблема

Признаю, у меня хуже, чем даже в Старом Завете(. Ассирийцы сдирали с живых пленных кожу. Мне туда.
   
Re: Страшна етична проблема

Признаю, у меня хуже, чем даже в Старом Завете(. Ассирийцы сдирали с живых пленных кожу. Мне туда.

хотите тортик?
   
Re: Страшна етична проблема

Златадобра, ви стоїте на вищому щаблі, я залишилась у Old Testament
Можливо мені теж хоча б раз хотілося відчути смак справжньої помсти. Проте такі сильні почуття дійсно спустошують та руйнують.
   
Re: Страшна етична проблема

я залишилась у Old Testament

бачу одержимість...

я знаю, що це таке.

пече, доки не поставиш крапку помстою. не закриєш гештальт (куй зна що воно таке, але сенс в тому)

сама така.

Останнє редагування: 28 травня 2022 20:15:38 від эЛКа
   
Re: Страшна етична проблема

Deuteronomy 24:16
О, мені туди )
   
Re: Страшна етична проблема

Можливо мені теж хоча б раз хотілося відчути смак справжньої помсти. Проте такі сильні почуття дійсно спустошують та руйнують.
так!

і шлях, як мінімум, з початку до психолога.
   
Re: Страшна етична проблема

как то случайно попала на видео казни, мне кажется это был насильник двумесячного мальчика, который снимал себя на видео для ВК, ну на лицо вроде он. Казнь была очень жестока, второй раз это видео я не осилю. Но в комментариях женщины писали, ..А почему так быстро?.. Я была сними согласна.
   
Re: Страшна етична проблема

   
Re: Страшна етична проблема

якось дивно, як я потрапила на цю пісню і цей коментар...
як все співпадає в всесвіті.

любовь нас врятує.
___________________ _____________

Пісня #МРІЯ була написана декілька місяців тому. Саме тоді майже підряд росія вдарила по нашому місту Щастя і розбила літак Мрія Ан-225, кодове ім'я НАТО якого - КОЗАК!
Це так символічно! Наше щастя було на нашій землі і ми тримали найбільшу в світі мрію в небі — мрію про свободу.

Але в українського народу завжди була і буде ВОЛЯ. Вона всередині кожного з нас — і це той духовний фундамент, на якому ми відбудуємо і нову МРІЮ, і нове ЩАСТЯ. І образно, і буквально.

Тут же і перефразована  українська народна приказка «кожен буде жати, що посіяв», яку можна віднайти в цитаті зі Святого Письма:
«…хіба збирають виноград з тернини або з будяків – смокви? 17 Так кожне добре дерево родить гарні плоди, а лихе дерево – плоди погані. 18 Не може добре дерево приносити плодів поганих, ані лихе дерево – плодів добрих».

Закликаю щодня згадувати це і творити ЛЮБОВ! Бо така ми нація! (с Джерри Хейл)
   
Re: Страшна етична проблема

якщо в тебе особисті рахунки -це одне. тут по біблєйському завіту - око за око, зуб за зуб.
ніколи Ісус не закликав до помсти і самосуду,
це протирічить його Заповідям і самому духу Святого Письма.
Але фраза така дійсно там є, і шкода що дехто її розуміє буквально,
насправді ж то настанова суддям вершити Справедливість,
тобто карати злочинців адекватно їхнім вчинкам,
досконально розібравшись у конкретній справі.
   
Re: Страшна етична проблема

про любов згідний.
в ідеалі, ворога треба вбивати з любов'ю. радіючи з того що тепер він на правильному шляху і Бог/рай/пекло/карма/чи-в-що-ви-вірите подбає про його перевиховання чи покарання
   
Re: Страшна етична проблема

бачу одержимість...

я знаю, що це таке.

пече, доки не поставиш крапку помстою. не закриєш гештальт (куй зна що воно таке, але сенс в тому)

сама така.
колись моя бабуся дала мені мудру пораду -
"якщо тебе хтось образив, спричинив біль чи зробив якесь зло,
ніколи не намагайся помститись йому,
не опускайся до таких вчинків, не пускай у душу ненависть,
просто скажи "Бог тобі суддя", і відпусти ситуацію,
повір, ти ніколи не пошкодуєш про таку свою реакцію на чуже зло".

   
Re: Страшна етична проблема

ніколи Ісус не закликав до помсти і самосуду,

перш ніж з апломбом нести всяку фігню, навчись розрізняти Вєтхій Завєт, про який писала еЛКа, і не плутати його з заповідями Іісуса.

Принцип «око за око» був частиною Закону, який Бог дав ізраїльському народові через Мойсея. Його також згадав Ісус Христос у своїй Нагірній проповіді (Матвія 5:38; Вихід 21:24, 25; Повторення Закону 19:21). Принцип «око за око» означав, що покарання має відповідати тяжкості злочину.

 Цей принцип застосовувався у тих випадках, коли людині було завдано умисної шкоди. Мойсеєвий закон наказував таке покарання для правопорушника: «Перелом за перелом, око за око, зуб за зуб. Яку шкоду він завдав людині, таку ж шкоду слід завдати і їй» (Левіт 24:20).
   
Re: Страшна етична проблема

Українці шляхетна нація. Гідність, людяність, хоробрість, благородство. Українець не буде вбивати дитину, чи гвалтувати жінку чи знущатись над стариком. Навіть якщо вони вороги. Будьмо шляхетні.

Розумію, що ТС тут патякає всяку муть, бо так собі понапридумувала. Але то все якісь фантазії, що не мають нічого спільного з дійсністю. Будьмо шляхетні навіть в думках.

Недавно в твітері цитували якусь кацапку, яка з насолодою описувала як би вона вбивала українських дітей, пальці б їм відрізала чи ще щосб подібне. Не уподобляйтесь.
   
Re: Страшна етична проблема

перш ніж з апломбом нести всяку фігню, навчись розрізняти Вєтхій Завєт, про який писала еЛКа, і не плутати його з заповідями Іісуса.
уважно читай те що коментуєш,
і тоді все зрозумієш вірно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія