Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

Я зараз активно проводжу один свій власний так би мовити флешмод. Всіх кого я знаю, родичів, друзів, знайомих, співробітників, запитую одне просте запитання - чи знають вони когось хто захворів на коронавірус? І чи знають вони когось, хто знає когось, хто захворів на коронавірус?

Ви будете сміятись, але поки що ВСІ відповіді негативні. Ніхто не стикався з випадками цього коронавірусу. І це в розпал «ЖАХЛИВОЇ ПАНДЕМІЇ». Всі лише щось чули в медіях чи інтернеті.

Із цікавістю чекаю моменту, коли ВЖИВУ зустріну людину, яка стикалась із випадками захворювання на коронавірус.

Хто мені пояснить - ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

Я знаю двох особисто. Що далі? Здав тест у добробуті сбогодні, чекаю.
   
Поскольку наша власть тестирование не проводит (то что публикуется - обычные фейки, призванные создать видимость), то никто не скажет 100%, что он болел

А с пневмонией люди уже давно, ещё до паники мартовской
   
Сидіть всі вдома і не задавайте питань, за вас думають нагорі.
   
В той же час в минулі роки під час сезонних епідемій грипу я знав маси випадків хвороби. Часто хворів сам, обов‘язково хтось із сім‘ї і маса знайомих. Також стикався із смертями від того самого грипу.

І НІХТО НІКОЛИ НЕ ЗУПИНЯВ ЕКОНОМІКУ І НЕ САДИВ СВІТ НА ДОМАШНІЙ АРЕШТ.


   
Знаю.

Но у меня на всякий случай вопрос. Вот в мире 8 млрд человек. Если вы в жизни видели не больше 100 тыс. человек разом. Значит ли что в мире нет 8 млрд человек?
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

ти з математикою не дружиш?
якщо інфікованих менше 1 % у країні які шанси їх зустріти саме тобі?

чому б тобі не піти і не подивитися на них де вони лежать? ти точно там шукаєш де хочеш їх знайти? :laugh:
пошукай зі снідом серед своїх знайомих  :laugh: ш теж нема? а ним хворіє набагато більше

Останнє редагування: 27 квітня 2020 19:58:15 від Ukraine
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

Я зараз активно проводжу один свій власний так би мовити флешмод. Всіх кого я знаю, родичів, друзів, знайомих, співробітників, запитую одне просте запитання - чи знають вони когось хто захворів на коронавірус? І чи знають вони когось, хто знає когось, хто захворів на коронавірус?

Ви будете сміятись, але поки що ВСІ відповіді негативні. Ніхто не стикався з випадками цього коронавірусу. І це в розпал «ЖАХЛИВОЇ ПАНДЕМІЇ». Всі лише щось чули в медіях чи інтернеті.

Із цікавістю чекаю моменту, коли ВЖИВУ зустріну людину, яка стикалась із випадками захворювання на коронавірус.

Хто мені пояснить - ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?
сцуко сам ищу :D
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

У нас в місті в будинку пристарілих за добу померло 15ть людей.
   
Я зараз активно проводжу один свій власний так би мовити флешмод. Всіх кого я знаю, родичів, друзів, знайомих, співробітників, запитую одне просте запитання - чи знають вони когось хто захворів на коронавірус? І чи знають вони когось, хто знає когось, хто захворів на коронавірус?

Ви будете сміятись, але поки що ВСІ відповіді негативні. Ніхто не стикався з випадками цього коронавірусу. І це в розпал «ЖАХЛИВОЇ ПАНДЕМІЇ». Всі лише щось чули в медіях чи інтернеті.

Із цікавістю чекаю моменту, коли ВЖИВУ зустріну людину, яка стикалась із випадками захворювання на коронавірус.

Хто мені пояснить - ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?
твоя землячка інана вже тричі перехворіла
   
твоя землячка інана вже тричі перехворіла

Вона нарешті тест купила, може бути, що і четвертий раз також.
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

Я зараз активно проводжу один свій власний так би мовити флешмод. Всіх кого я знаю, родичів, друзів, знайомих, співробітників, запитую одне просте запитання - чи знають вони когось хто захворів на коронавірус? І чи знають вони когось, хто знає когось, хто захворів на коронавірус?

Ви будете сміятись, але поки що ВСІ відповіді негативні. Ніхто не стикався з випадками цього коронавірусу. І це в розпал «ЖАХЛИВОЇ ПАНДЕМІЇ». Всі лише щось чули в медіях чи інтернеті.

Із цікавістю чекаю моменту, коли ВЖИВУ зустріну людину, яка стикалась із випадками захворювання на коронавірус.

Хто мені пояснить - ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Я особисто знаю людей, що захворіли на корону вірус. Одна співробітниця моєї дружини та її чоловік (ми інколи пʼянствуємо разом) і ще 2 моїх студентів особисто повідомили, що захворіли.
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

Знаю 2 случая пневмоний в апреле, на ковид их естественно никто не проверял.
Официально по Харьковской области менее 200 случаев инфицирования на население в 3 миллиона. Какова вероятность моей встречи с этими людьми?
   
В колі знайомих нашої родини багато вже перехворіли на ГРЗ з коронаподібною симптоматикою, всі в більш-менш легкій формі ...     але ніхто тест на корону  не здавав,  бо в принципі це  в Німеччині неможливо  без направдення дільничого, а дільничий дає направлення тільки в  тому випадку, якщо в контактних з тобою людей вже є  доведений випадок коронавірусу..   я плюнула на все і тому, що мене турбувала симптоматика постійного болю під лопаткою на  вдосі, без направлення дільничого поїхала і зробила в приватному порядку КТ легень і заспокоїлася...
   
Маковій, не знаю чи  ти  читав про результати тестування на коронавірус в порядку експерименту в одному з невеличких міст Німеччини. В тому місті зробили тест всім без винятку, в незалежності від того є чи була в тебе симптоматика коронавірусу,  чи взагалі нічого не було...  всім зробили тест на виявлення антитіл до коронавірусу...  І результат:  антитіла знайшли в 15% популяції,  а поскаржилися на те, що мали чи мають коронаподібну симптоматику тільки 2%.
   
Біля мене, через 2 світлофори, старечий будинок. 28 смертей. У нас сусідка там працює, вона правда вже за 50, тому з середини березня взяла відпустку за свій рахунок і сидить дома.
   
   
Ну я стикався. І в Іспанії, і в Україні, і в США. Досить близькі люди... Що цікавить ?
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

Я зараз активно проводжу один свій власний так би мовити флешмод. Всіх кого я знаю, родичів, друзів, знайомих, співробітників, запитую одне просте запитання - чи знають вони когось хто захворів на коронавірус? І чи знають вони когось, хто знає когось, хто захворів на коронавірус?

Ви будете сміятись, але поки що ВСІ відповіді негативні. Ніхто не стикався з випадками цього коронавірусу. І це в розпал «ЖАХЛИВОЇ ПАНДЕМІЇ». Всі лише щось чули в медіях чи інтернеті.

Із цікавістю чекаю моменту, коли ВЖИВУ зустріну людину, яка стикалась із випадками захворювання на коронавірус.

Хто мені пояснить - ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?

ваш премьер міністр Трюдо казав що захворів, премьер брітанії хворів Боріс джонсон, прінц Чарльз
годяться?  :good:
   
Персонально не бачив захворілих, були знайомі знайомих інтерновані.
Але що ходить поблизу - це факт. У мене бувша якраз спеціаліст у інтенсивній респіраторній терапії, там у них вже назбиралося у муніципальному госпіталі коронавірусників...
   
Судя по симптомам,за последние два месяца я уже два раза болел,в легкой форме
   
Я зараз активно проводжу один свій власний так би мовити флешмод. Всіх кого я знаю, родичів, друзів, знайомих, співробітників, запитую одне просте запитання - чи знають вони когось хто захворів на коронавірус? І чи знають вони когось, хто знає когось, хто захворів на коронавірус?

Ви будете сміятись, але поки що ВСІ відповіді негативні. Ніхто не стикався з випадками цього коронавірусу. І це в розпал «ЖАХЛИВОЇ ПАНДЕМІЇ». Всі лише щось чули в медіях чи інтернеті.

Із цікавістю чекаю моменту, коли ВЖИВУ зустріну людину, яка стикалась із випадками захворювання на коронавірус.

Хто мені пояснить - ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Я знаю декілька людей в Чернівцях. Просто посиділи вдома, слабкість була та температура.  Це - легка або середня форма. Але більшість мабуть були безсимптомні судячи з розмов лікарів
   
Якщо вже геть серйозно, то через знайомих я знав людину, яка померла від вірусу. 51 рік. Здоровий.

Так що...
   
А хтось зтикався з Еболою, денге, чагас, жовтою гарячкою та навіть чорною віспою?
   
А хтось зтикався з Еболою, денге, чагас, жовтою гарячкою та навіть чорною віспою?
От этих болезней мир сидел на карантине?
   
В мене в родині двоє. Клінічна картина корони, Пневмонія на знімку. Експрес-тест негативний. ПЦР не робили. Отаке...
Одна пневмонія взагалі безсимптомна, друга - з високою температурою. Але без ускладнення дихання.
Та, що безсимптомна, то подружжя, коли один захворів - зробили знімок всім. Інакше б і не здогадувалися.

Ще один знайомий вже перехворів, зараз на обсервації. Теж середньої важкоств.


Останнє редагування: 27 квітня 2020 21:08:30 від tom_cat
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

я знаю. Механік СТО. Знаю його  особисто,  дзвонив до  нього. 
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

39 була  два дні  всього. Слабість відчуває  досі.
Худий  став  що  кляча
   
двоє колег у Києві, ще пару у Львові, але в мене багато знайомств серед медиків групи ризику
   
я знаю
   
От этих болезней мир сидел на карантине?

А це до дупи б було у більшості випадків, у них жеж вектор не сама людина, а інші тварии та комахи.

Ну від жовтої гарячки, чи чорної віспи напевно ні.
Коли перша вбила кожного десятого жителя Буенос-Айреса у 19 ст, тоді ще до карантинів не додумалися. Втім у віруса цього вектор - комар, так що там сиди на карантині, не сиди, пофігу.
Ну з чорною віспою зрозуміло, думаю.

З Еболою  "пощастило". Воно у Африці залишилось, тобто не переросло у пандемію, яка зачепила Європу. А так посцить кажан на фрукт, людина його з"їсть, покохає жінку і хопа, вже кров"яний понос і внутрішні крововиливи у сім"ї.
Денге - теж вектор комар, при чому той самий, що і у жовтої гарячки.
А чагас клоп передає. І то навіть не вірус, а мікроскопічний паразит.
   
Так, дві людини. Позитивні і експресс, і пцр тести. Жінка була госпіталізована. Вже вдома. Хвороба по інтенсивності була середньо-важка, хвилюючими були десь дві чи три доби. Була підключена до ШВЛ недовго. Вік - 63. Медичний працівник. Чоловік, ще хворіє. Залишений вдома, не було необхідності госпіталізації. Були зроблені тести у зв'язку з особливостями обов'язків. Симптоматика як при бронхіті. Був придбаний пульсоксіметр, лікарі на зв'язку. Вік - трохи за 40.
Обидві родини на суворій самоізоляції.
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

Знаю особисто, правда не в Україні
   
Я вже якось писав, захворіла двоюрідна сестра тещі та її сім"я.
Її дочка з своїм чоловіком у лікарні. Дочка підключена до апарату. Дитина та бабуся з дідом хворіють вдома, симптоми є.
Але це в Москві
   
Вона нарешті тест купила, може бути, що і четвертий раз також.

Лохи, у нас тестування повністю безкоштовне. Це у вас три шкури деруть за липовий тест  :laugh:

А щодо захворілих, то так, є на роботі. Контрактинговій компанії ще й люлей виписали, що їх працівник вчасно не ізолювався і міг наразити на небезпеку інших.
   
знаю, і не одну людину, мінімум 4.
   
У кума друг перехворів.В Іспанії.
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

серед знайомих немає нікого

і сама, і всю сім'ю змусила ходити в масках та рукавичках

але поступово усі заспокоїлись, сьогодні навіть маску забула надіти в магазин... якщо за тиждень знімуть карантин, буде велике питання: а що ж це було?
   
Re: Хто з вас стикався із випадками коронавіруса?

большой круг знакомых. 1 болел пневмонией в феврале,  1 поиболел, сделал обычный и ипцр -тест отрицательный. все больше ничего нет. это несколько сот знакомых.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія