Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Причины низкого результата Порошенко

Re: Причины низкого результата Порошенко

Ось мені саме ці часи нагадує те, що є зараз. Але ж все одно я не жив тоді, тож маю тільки приблизне уявлення, що і чому сталося. Тому все ж таки власного досвіду такої безглуздої поведінки не маю.
про велику французьку революцію ви теж маєте приблизне уявлення, бо звернулись би до неї
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Звичайно, якщо Ви поясните, що означає "свинарчуків-косюків-розенблатів-кононенків". Бо то, що до того було, було так: "А-а-а-а, Свинарчуки все вкрали, мочи Порошенка!!!!!!" І не більше.
+==================================================+
Того, що було пояснено, тобі замало? Ось ще:
Як пише "Економічна правда", завод "Кузня на Рибальському" до 2016 року був збитковим, допоки Кабінет Міністрів не дозволив підприємству здійснювати експорт товарів військового значення. Порошенко продав свій пакет акцій заводу "Кузня на Рибальському" за 235,8 мільйона доларів бізнесмену Сергію Тігіпко. Таким чином, його загальні прибутки за 2018 рік зросли до 6,6 мільярда гривень з 19 мільйонів роком раніше.

Усього ДБР розслідує 8 кримінальних проваджень, де фігурує ім'я Порошенка.

https://24tv .ua/poroshenko_taki_priyshov_na_dopit_v_dbr_n1184072
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

У провала Петра на выборах множество причин. Гораздо хуже были показатели экономики во времена Юли. Инфляция зашкаливала в 90-х. Были времена и похуже. Уровень жизни упал, но причина не только в этом. Вместо реформ - имитация и профанация. Как можно окончить войну, если власть на ней зарабатывает? А по телевизору, если послушать наших лидеров, то все прекрасно, а кто против петра - то враг государства. Это все и достало народ.
   
Державна зрада
Перша форма державної зради
Перехід на бік ворога полягає в наданні безпосередньої допомоги державі, з якою Україна перебуває в умовах воєнного стану або збройного конфлікту.

Форми такого переходу можуть бути різними:

перехід до ворога через лінію фронту;
вступ до армії ворожої держави;
участь за її завданням у бойових діях проти України;
надання різної допомоги агентам такої держави та ін..
Перехід на бік ворога може полягати як у переході на територію ворожої держави (так званий фізичний перехід), так і в наданні допомоги такій державі або її представникам на території України (так званий інтелектуальний перехід).

У цій формі державна зрада визнається закінченою з моменту, коли особа почала надавати допомогу ворогові.

Обов'язковою ознакою об'єктивної сторони цієї форми державної зради є час вчинення злочину — в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту

Друга форма державної зради
Шпигунство — це передача або збирання з метою передачі іноземній державі, іноземній організації або їх представникам відомостей, що становлять державну таємницю.

Третя форма
Надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України полягає в будь-якій допомозі у проведенні підривної діяльності проти інтересів України. При цій формі не має значення, як діяла особа — за завданням іноземної держави чи з власної ініціативи. Допомога в проведенні підривної діяльності може виявлятися в сприянні резидентам (таємним представникам іноземних розвідок), укриття розвідника або його спорядження, вербування агентів для проведення підривної діяльності проти України тощо. Цією формою охоплюються і випадки, коли особа за завданням іноземних держав або їх представників організовує (або вчинює) на шкоду Україні будь-який інший злочин проти основ національної безпеки України (наприклад, диверсію, посягання на життя державного чи громадського діяча). У таких випадках відповідальність повинна наставати за сукупністю злочинів (наприклад, за статтями 111 і 113 КК.[1]

Какой пункт ?
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

просто грабить бюджеты, прикрываясь патриотичными слогами и убитыми на донбассе - это цинизм запредельного уровня даже для украинской политики.

вот и превратился пэдя быстренько в кумира заплывших жиром столичных глистов клерков, а также недалеких любителей агрессивных горлопанов.

+
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

А для цього треба розгін економіки, про що я і кажу, і що при Порошенкові і стало на рейки відновлення.
+==========================================================+
ПЕдро спочатку пограбував народ, а тепер без підвищення купівельної
здатності народу ніяка торгівля та виробництво не запрацює! Ну не з
порожнього місця у потрха за 2018-й рік загальні прибутки за 2018 рік
зросли до 6,6 мільярда гривень з 19 мільйонів роком раніше.

https://24tv .ua/poroshenko_taki_priyshov_na_dopit_v_dbr_n1184072
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

+ брехливий


Дякую. Суттєвий додаток.  Трійця вийшла. Для димової завіси  " Армія, віра , мова" , а  по суті " Жадібність, брехня , тупість"
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Ну не з порожнього місця у потрха за 2018-й рік загальні прибутки за 2018 рік
зросли до 6,6 мільярда гривень з 19 мільйонів роком раніше.

Як такі "розумні" взагалі виживають в реальному житті? Це ж здається повністю не життєздатні організми, з таким низьким рівнем інтелекту!
Тут навіть нічого пояснювати не треба, не зрозуміє, бо вочевидь недолугий.

 :facepalm1:
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Тому що виборець - вразливий до навіювання дебіл, і ця гілка це підтверджує.

Визнаю. Сам за Порошенка в 2014 голосував. Як дебіл.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Як такі "розумні" взагалі виживають в реальному житті? Це ж здається повністю не життєздатні організми, з таким низьким рівнем інтелекту!
Тут навіть нічого пояснювати не треба, не зрозуміє, бо вочевидь недолугий.

 :facepalm1:

На себе подивись. Ти , взагалі , не людина, а трава. Пєтрушка.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Гораздо хуже были показатели экономики во времена Юли.
:facepalm1:
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

На себе подивись. Ти , взагалі , не людина, а трава. Пєтрушка.
:laugh:
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Звичайно, факт. До речі, забув у копілку Пороха безвізовий режим додати.

Так от, мігрувати будуть завжди звідти, де гірше, туди, де краще. Причому для різних людей ці поняття будуть різними. Я, наприклад, бачив людей, що мігрували на непрестижні роботи до Іспанії чи Італії тільки тому, що в Україні треба було самим створювати собі життя, а там від них нічого не залежить, жодних обов'язків, і жити легко. Щоб не було міграції, треба, щоб країна була найкращою для всіх, а це неможливо. І щодо великої кількості мігрантів скажу також, що так, Україна не найкраща країна для життя, але якраз при Порошенку і було поставлено на рейки так, щоб далі поліпшувалося. Ну і про те, що ідеалу не було і ніколи не буде, мабуть, говорити не варто, Ви ж це розумієте, так?
+==============================================================+
Так, я розумію що це 3.14здьож. Я сам працював за кордоном і знаю ситуацію
не з чужих слів. Люди поїхали за кордон бо при потрохові не було можливості
жити тут. Його банда придушила все, що якось рухалося в Україні. Ось люди й
тікають туди, де є можливість заробляти і жити. Режим потроха зробив життя в
Україні нестерпним. Тому люди й дали потроху копняка під сраку!
Бо це - ПРАВО НАРОДУ! А на тих 8%, що називають себе илітою, а всіх
інших - бидлом. При потребі захистити свій вибір я візьмусь за зброю, бо
мій Калаш лежить у мене під боком. Готовий для захисту України та волі!
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

перепрошую, ви де мешкаєте?
+================================+
За ІР-адресою - пише з Італії. Жопомий...
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Режим потроха зробив життя в Україні нестерпним.

Режимом владу в Україні називали виключно рашистські пропагандони, а тут люди знали, що ми маємо законо-обрану владу, обрану на демократичних виборах.
Так що палишся ти ворожий пропагандончик, смердить від тебе рашизмом, дуже сильно смердить.
   
+==================================================+
Того, що було пояснено, тобі замало? Ось ще:
Як пише "Економічна правда", завод "Кузня на Рибальському" до 2016 року був збитковим, допоки Кабінет Міністрів не дозволив підприємству здійснювати експорт товарів військового значення. Порошенко продав свій пакет акцій заводу "Кузня на Рибальському" за 235,8 мільйона доларів бізнесмену Сергію Тігіпко. Таким чином, його загальні прибутки за 2018 рік зросли до 6,6 мільярда гривень з 19 мільйонів роком раніше.

Усього ДБР розслідує 8 кримінальних проваджень, де фігурує ім'я Порошенка.

https://24tv .ua/poroshenko_taki_priyshov_na_dopit_v_dbr_n1184072

Якийсь набір слів. Що неправильного у тому, що підприємству дозволили експортувати військові товари? Що неправильного у тому, що завод став приносити прибуток? Що забороненого у тому, що Порошенко продав акції? Можна закинути особу, кому продав, так, не дуже виглядає. Але що тут само по собі неправильного, незаконного і т. д. Що незаконного у тому, що Порошенко отримує прибуток?

Ні, можливо, звичайно, що все відбувалось з порушеннями, тоді це погано. Але з Вашої наведеної інформації це ніяк не слідує.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

За ІР-адресою - пише з Італії. Жопомий...

А ти за адресою з України, а по постам так точно смердюче рашистське лайно.
Сучасний світ, інформаційні технології.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Вибори скінчилися, Порошенко програв президентські вибори, а на виборах до ВР його політсила хоч і потрапила до ВР, але вплив її буде мінімальним. Який зараз сенс пропагандонському лайну продовжувати обсирати Порошенко? Який в тому взагалі сенс?
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Мало обещал.
+=======================================+
Угу!
"Мы уже столько наобещали, а им все мало" (с)
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Вибори скінчилися, Порошенко програв президентські вибори, а на виборах до ВР його політсила хоч і потрапила до ВР, але вплив її буде мінімальним. Який зараз сенс пропагандонському лайну продовжувати обсирати Порошенко? Який в тому взагалі сенс?
свин повинен сидіти а його посіпаки страждати
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

А именно ?
+=============+
АТО за години...
   
+==========================================================+
ПЕдро спочатку пограбував народ, а тепер без підвищення купівельної
здатності народу ніяка торгівля та виробництво не запрацює! Ну не з
порожнього місця у потрха за 2018-й рік загальні прибутки за 2018 рік
зросли до 6,6 мільярда гривень з 19 мільйонів роком раніше.

https://24tv .ua/poroshenko_taki_priyshov_na_dopit_v_dbr_n1184072

Педро пограбував народ - голослівне твердження. Я не бачу, як було б по-іншому за будь-кого, якщо бачити реальність, а не одягати рожеві окуляри.

Ніяка торгівля та виробництво не запрацює - Ви відкидаєте те, що розганялося саме працювати.

У Пороха зросли прибутки - він власник успішної принаймні однієї компанії, що Вас дивує? Чи Ви противник зростання прибутків і все, що заробляєте, віддаєте? Ні, можливо і у цьому є якийсь кримінал, але знову ж таки, з Ваших слів це ну ніяк не слідує.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

страждати
за 5 років знущань над здоровим глуздом
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

за 5 років знущань над здоровим глуздом

Це ти про щось на кшталт того, що замість того щоб вибачитись перед братнім народом і помиритись з ним злочинна влада, прямо скажемо хунта, продовжує вбивати своїх людей в громадянській війні? Це щось на кшталт цього ти вважаєш знущанням над здоровим глуздом? Треба пояснити, бо хтозна що у тебе в голові.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Якийсь набір слів. Що неправильного у тому, що підприємству дозволили експортувати військові товари? Що неправильного у тому, що завод став приносити прибуток? Що забороненого у тому, що Порошенко продав акції? Можна закинути особу, кому продав, так, не дуже виглядає. Але що тут само по собі неправильного, незаконного і т. д. Що незаконного у тому, що Порошенко отримує прибуток?

Ні, можливо, звичайно, що все відбувалось з порушеннями, тоді це погано. Але з Вашої наведеної інформації це ніяк не слідує.
+=========================================================+
Залізь у посилання: завод був збитковим ДО того як йому НАДАЛИ
право до зовнішньоекономічно ї діяльності та виконувати замовлення МО.
Ось зразу-ж став прибутковим, а дівіденти пішли тому, хто НАДАВ дозволи.
Це - типова корупція у державних маштабах. Тобто - держзрада!
   
А ти за адресою з України, а по постам так точно смердюче рашистське лайно.
Сучасний світ, інформаційні технології.

Ну, я не жопомий, як тут деякі інтелектуали висловлюються. І взагалі це називається "соціальний працівник", і такими речами теж треба займатися, це ганьба - принижувати таких людей і відповідно характеризує дописувачів. Щодо мене, у мене все ж таки інша професія. І виїжджав я не від безвиході (я взагалі не розумію, чому від безвиході треба саме до Італії виїжджати, не та країна, де можна багато вигоди мати), просто підвернулася пропозиція вигідна саме для роботи.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Педро пограбував народ - голослівне твердження. Я не бачу, як було б по-іншому за будь-кого, якщо бачити реальність, а не одягати рожеві окуляри.

Ніяка торгівля та виробництво не запрацює - Ви відкидаєте те, що розганялося саме працювати.

У Пороха зросли прибутки - він власник успішної принаймні однієї компанії, що Вас дивує? Чи Ви противник зростання прибутків і все, що заробляєте, віддаєте? Ні, можливо і у цьому є якийсь кримінал, але знову ж таки, з Ваших слів це ну ніяк не слідує.
+==================================================+
Якщо такий тупий, то пояснюю останній раз: підняв комуналку в
10 разів, а пенсію - на 10%.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Ну, я не жопомий, як тут деякі інтелектуали висловлюються. І взагалі це називається "соціальний працівник", і такими речами теж треба займатися, це ганьба - принижувати таких людей і відповідно характеризує дописувачів. Щодо мене, у мене все ж таки інша професія. І виїжджав я не від безвиході (я взагалі не розумію, чому від безвиході треба саме до Італії виїжджати, не та країна, де можна багато вигоди мати), просто підвернулася пропозиція вигідна саме для роботи.

Не звертай уваги, то ментальні підaрacи. Вони думають, що працювати за кордоном то щось принизливе, та нехай навіть і по догляду за немічними чи двірниками - нормальна чесна робота. Але то для людей так, а для смердючих покидьків то підстава поржати, та познущатись з людини.
   
+=========================================================+
Залізь у посилання: завод був збитковим ДО того як йому НАДАЛИ
право до зовнішньоекономічно ї діяльності та виконувати замовлення МО.
Ось зразу-ж став прибутковим, а дівіденти пішли тому, хто НАДАВ дозволи.
Це - типова корупція у державних маштабах. Тобто - держзрада!

І знову Ваші висновки з Ваших слів ніяк не випливають. Припустимо, Ви вирощуєте городню, але не продаєте, бо немає дозволу. Ви у збитках. Отримуєте дозвіл - починаєте продавати, отримуєте прибуток. Де кримінал?

Дивіденди пішли тому, хто надав дозволи - я не бачу підтвердження цьому у Ваших словах.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Якщо такий тупий, то пояснюю останній раз: підняв комуналку в
10 разів, а пенсію - на 10%.

Так, ти дійсно не просто не розумний, а реально тупий. Пояснити тобі нічого не вийде, бо такі як ти думають, що гроші держава бере з шухляди скільки захоче і платять мізерні пенсії виключно з причини жадібності злочинної влади. Без шансів таким бовдурам щось пояснювати, ти клінічний випадок і тут лише тільки в морг.
   
+==================================================+
Якщо такий тупий, то пояснюю останній раз: підняв комуналку в
10 разів, а пенсію - на 10%.

Так, і таке або близько до такого буде за будь-якої влади. Тому що, поки економіка не розженеться, засобів кардинально виправити ситуацію немає.
   
Не звертай уваги, то ментальні підaрacи. Вони думають, що працювати за кордоном то щось принизливе, та нехай навіть і по догляду за немічними чи двірниками - нормальна чесна робота. Але то для людей так, а для смердючих покидьків то підстава поржати, та познущатись з людини.

Так отож.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Це ти про щось на кшталт того, що замість того щоб вибачитись перед братнім народом і помиритись з ним злочинна влада, прямо скажемо хунта, продовжує вбивати своїх людей в громадянській війні? Це щось на кшталт цього ти вважаєш знущанням над здоровим глуздом? Треба пояснити, бо хтозна що у тебе в голові.
цей твій поцт якраз зразок знущання, про яке я написав
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Не звертай уваги, то ментальні підaрacи. Вони думають, що працювати за кордоном то щось принизливе, та нехай навіть і по догляду за немічними чи двірниками - нормальна чесна робота. Але то для людей так, а для смердючих покидьків то підстава поржати, та познущатись з людини.
тоді кого ти звеш зубожілим манюпасом, брехунець?
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

тоді кого ти звеш зубожілим манюпасом, брехунець?

Ви напевне просто забули процитувати мій пост, де я таке пишу.
Ви ж не якесь там безвідповідальне лайно, а просто не на ту кнопку натиснули і зараз виправитесь. Давайте мій пост, де я це пишу і я відповім.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Так, ти дійсно не просто не розумний, а реально тупий. Пояснити тобі нічого не вийде, бо такі як ти думають, що гроші держава бере з шухляди скільки захоче і платять мізерні пенсії виключно з причини жадібності злочинної влади. Без шансів таким бовдурам щось пояснювати, ти клінічний випадок і тут лише тільки в морг.
я тобі поясню - гроші держава ДЕРЕ з нас!
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

я тобі поясню - гроші держава ДЕРЕ з нас!

Ти тому тупорилому пропагандону пояснюй, а не мені.  :lol:
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Не звертай уваги, то ментальні підaрacи. Вони думають, що працювати за кордоном то щось принизливе, та нехай навіть і по догляду за немічними чи двірниками - нормальна чесна робота. Але то для людей так, а для смердючих покидьків то підстава поржати, та познущатись з людини.
А коли доглядати за старими і немічними їде молода людина, що визнана найкращим вчителем в Україні 2017 року? Їде, не приховуючи причин - від безвиході, від неможливості  утримувати родину!
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Ви напевне просто забули процитувати мій пост, де я таке пишу.
Ви ж не якесь там безвідповідальне лайно, а просто не на ту кнопку натиснули і зараз виправитесь. Давайте мій пост, де я це пишу і я відповім.
на, брехунець
Спеціально для вас поясню, хоча це вже більш ніж елементарно. Зараз ринкові ціни на газ знизились і підприємства можуть купувати газ дешевше ніж його купує населення. Тобто якщо запровадити зараз ринковий механізм формування ціни на газ для населення, то ціна не тільки не скакне в гору, а може навіть знизитись. Ось про цю межу і мова - дерективна ціна майже зрівнялася з ринковою.

Коли вже ці довбануті популісти повздихають. У деякої частини населення реально мозок відсутній, вони не розуміють, що у нас БІДНА КРАЇНА і реально настільки недолугі, що вважають це залежить виключно від бажання можновладців і вони не дають зубожілому манюпасу гроші лише тому що жадібні.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

я тобі поясню - гроші держава ДЕРЕ з нас!

Та що там з вас здереш крім аналізів. :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія