Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

“Мы просто хотели немного отделиться. :D

разводняк
не было бы военторга и ихтамнетов уже бы никто и не вспоминал бы о Лугандоне

Это я к тому, что Донбассу изначально не был уготован крымский сценарий. А получилось даже хуже, чем в Приднестровье.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

У рабов всегда виноват кто то другой, всегда им должны и за них должны.
Винесіть на глагне.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

другого кормильца кроме криминального не было
Вся собственность была захвачена бандюками
У людей не было выхода
Государство позволило своим бездействием устроить криминальный заповедник потому как имело лично чемоданами с этого беспредела
Люди тут такие как везде даже лучше
Выносливые трудолюбивые упорные
Плохо что даже война не освободит донбасс от криминала
Его опять спустят нам на парашутах из Киева
качать деньгу с восстановления

Брехня.

Завжди вам хтось винен.

А насправді ви і є мафія, феодалізм, аморальний безпросвітний тупняк.

Порядні люди, а вони є на Донбасі,  від вас тікають.  Нормальним там життя нестерпне серед біосміття
   
Це той самий люмпен-пролетаріат, як і скрізь. Тільки з другого боку України такі миють бурштин і носять цигарки та горілку через кордон чи працюють "мурашками".
протестую
сами,скорее, уедут за границу(что мы и наблюдаем)
но пригашать сюда оккупантов и,тем более, помогать им - это вряд ли
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

А ви, щурі паршиві, бєз кармільца життя не уявляєте.
Онлі газенваген.
доповидь подонку
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

цолібрі не лицемірствуй бо ти вже посміховисько.  :laugh:

Ці люди це База і Основа мафії. Купа Генетичного сміття на якомі крім мафії нічого не виросте Ніколи.

Я не хочу їх бачити в Україні і в Росію не дамо піти з територією, тільки з чумаданами


Абсолютно вірно
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

спасибо жителям Донбасса (с)
по определению Дж.Оруэлла - они не жертвы, а подельники тех воров-грабителей за кого голосовали всегда.
а за их "введи" - в любой стране реальный срок. не малый.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

Плохо что даже война не освободит донбасс от криминала
Его опять спустят нам на парашутах из Киева


 :weep:
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

протестую
сами,скорее, уедут за границу(что мы и наблюдаем)
но пригашать сюда оккупантов и,тем более, помогать им - это вряд ли

Так і ці не хотіли нікуди відділятися, доки приклад Криму не побачили.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

Брехня.

Завжди вам хтось винене.

А насправді ви і є мафія, феодалізм, аморальний безпросвітний тупняк.

Порядні люди, а вони є на Донбасі,  від вас тікають.  Нормальним там життя нестерпне серед біосміття
так ты и есть инфантильный биомусор которому донбасс во все виноват
Тупое быдло не способное построить нормальное государство
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

доповидь подонку
За щьо?!
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

другого кормильца кроме криминального не было
Вся собственность была захвачена бандюками
У людей не было выхода
Государство позволило своим бездействием устроить криминальный заповедник потому как имело лично чемоданами с этого беспредела
Люди тут такие как везде даже лучше
Выносливые трудолюбивые упорные
Плохо что даже война не освободит донбасс от криминала
Его опять спустят нам на парашутах из Киева
качать деньгу с восстановления
про те й мова. "Люди тут такие как везде..". але ж, обставини там у вас були такі ж як і "везде". розумієш? але країну можна продати, або ні. вони торгувалися, совість там викривлена. в цьому гіркота. жаліти цих персонажів? та як би тобі сказати.. відношення як до хворих, але дієвих. нехай вчаться нести свого хреста без допомоги.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

так ты и есть инфантильный биомусор которому донбасс во все виноват
Тупое быдло не способное построить нормальное государство
по вашему донбасяне могут замахнуться на чуть чуть отделиться?
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

а за их "введи" - в любой стране реальный срок. не малый.
      
pastor68 cьогодні в 20:14
IP/Host: ---.dialup.umc.net.ua
colibri, cьогодні в 20:07
Плохо что даже война не освободит донбасс от
Так отож. А колібрі нє сагласєн.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D
lot

Свет, газ, воду ПЕРЕКРЫТЬ  ДЕНЕГ НЕ ДАВАТЬ.. Путлеру, уряяя!!!
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

жаліти цих персонажів? та як би тобі сказати.. відношення як до хворих, але дієвих. нехай вчаться нести свого хреста без допомоги.
Я, особисто, не хочу брати участь в перевиховання цих людей (?).
Що я маю робити?
   
Так і ці не хотіли нікуди відділятися, доки приклад Криму не побачили.

отделяться не хотели
хотели, чтобы хуйло\россия пришла с большими пенсиями\зарплатами
тут даже в киеве таких дохуя, особенно среди ментов и госслужащих, было ..ну и пенсы,само-собой
да и никуда они не делись -просто испугались и затихли
опасности практ.не представляют уже -если власть не даст слабинку
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

про те й мова. "Люди тут такие как везде..". але ж, обставини там у вас були такі ж як і "везде". розумієш? але країну можна продати, або ні. вони торгувалися, совість там викривлена. в цьому гіркота. жаліти цих персонажів? та як би тобі сказати.. відношення як до хворих, але дієвих. нехай вчаться нести свого хреста без допомоги.

Вони хотіли радянську, а не українську Україну. Українська, незалежна держава, на жаль, більшість місцевих не влаштовувала суто за ідеологічними переконаннями, бо так по телевізору кацовському сказали. А це стало підгрунтям для того масового психозу, що стався весною 2014 року, бо людей професійно накручували по телевізору.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

бенберовцы вынесли

Думаешь? А ведь Правый Сектор вынес бы и стенку :)
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

так ты и есть инфантильный биомусор которому донбасс во все виноват
Тупое быдло не способное построить нормальное государство

Збудують. Вже будують. Але без донбасян. З баластом феодальних "кормільцев"  - місія невиконана апріорі

Вашими януковичами ахметовими Україна ще довго буде харкати кров'ю
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

я спрашивал в мае 2014 чего они поперлись на референдум так вот было очень много разных ответов, каждый  понимал свое, но главное что все хотели чтобы завтра жизнь как по мановению волшебной палочки стала лучше. ИНФАНТИЛМЗМ
да для тех кто не в курсе в самом Донецке референдума фвктически не было на миллионник пару десятков мест для голосования, естественно там была красивая картинка для ТВ о массовости
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

Вони хотіли радянську, а не українську Україну. Українська, незалежна держава, на жаль, більшість місцевих не влаштовувала суто за ідеологічними переконаннями, бо так по телевізору кацовському сказали. А це стало підгрунтям для того масового психозу, що стався весною 2014 року, бо людей професійно накручували по телевізору.

чомусь ніде не накрутили, або сам мізер (скотобидло без честі і совісті є всюди)

Тільки чомусь на Донбасі скотобидло з феодальною свідомістю становить більшість. Феномен. 
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

Я, особисто, не хочу брати участь в перевиховання цих людей (?).
Що я маю робити?
персонально? працюй, відпочивай, кохай і відчувай спокій та самоповагу. ти вільний, коли вона є. без потреби в "гарженії" любого коліру і портрету на стіні.  :)
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

все хотели чтобы завтра жизнь как по мановению волшебной палочки стала лучше.
Щоб прийшов сцарь, і все стало какпрісаюзє.
Хто б сумнівався.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

чомусь ніде не накрутили, або сам мізер (скотобидло без честі і совісті є всюди)

Тільки чомусь на Донбасі скотобидло з феодальною свідомістю становить більшість. Феномен. 
дураки вообще большинство везде, во всем мире 85 -90%
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

в самом Донецке референдума фвктически не было на миллионник пару десятков мест для голосования, естественно там была красивая картинка для ТВ о массовости

Получается, что это фэйковая "республика"?  :laugh:
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

персонально? працюй, відпочивай, кохай і відчувай спокій та самоповагу. ти вільний, коли вона є. без потреби в "гарженії" любого коліру і портрету на стіні.  :)
Мені болить Україна.
Я все ще не хочу віддати її виродкам.
Не поставив на ній хрест.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

я спрашивал в мае 2014 чего они поперлись на референдум так вот было очень много разных ответов, каждый  понимал свое, но главное что все хотели чтобы завтра жизнь как по мановению волшебной палочки стала лучше. ИНФАНТИЛМЗМ
да для тех кто не в курсе в самом Донецке референдума фвктически не было на миллионник пару десятков мест для голосования, естественно там была красивая картинка для ТВ о массовости
так, друже. все так. і тут цього повно зараз. віра в "р-р-раз!" і все дешево-даром і назавжди. а як не вийшло все до завтра, то тоді шукають винного. і запевняю, знаходять. завжди.
   
Кормильці вимагають, негайно їх покормити! А то нема сил іще трошечки відділитись і гукати Хуйла іх защітіть!  :gigi:
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

Мені болить Україна.
Я все ще не хочу віддати її виродкам.
Не поставив на ній хрест.
мені теж. і я не хочу. і не поставив. попереду довга дорога, я не дійду до кінця, бо просто не встигну, вік не той. але совість моя чиста. я можу продавати свою працю але не землю. шануймося.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

так, друже. все так. і тут цього повно зараз. віра в "р-р-раз!" і все дешево-даром і назавжди. а як не вийшло все до завтра, то тоді шукають винного. і запевняю, знаходять. завжди.
дураку очень тяжело признаться в своих ошибках, особенно в ошибочных мыслях, т.к. мыслей у них немного и они для них очень ценные
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

Мене хвилює інше.
За роки війни, відчуваю, нікуя не змінилось.
НЕНАВИСТЬ до України лишилась. Любоф до берьозок лишилась.
Україно,. твій шлях через розстріли.
Все питання в тому, хто має натискати на гашетку.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

мені теж. і я не хочу. і не поставив. попереду довга дорога, я не дійду до кінця, бо просто не встигну, вік не той. але совість моя чиста. я можу продавати свою працю але не землю. шануймося.
Розкажіть мені, як Ви бачите України свою і дітей ваших.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

Мене хвилює інше.
За роки війни, відчуваю, нікуя не змінилось.
НЕНАВИСТЬ до України лишилась. Любоф до берьозок лишилась.
Україно,. твій шлях через розстріли.
Все питання в тому, хто має натискати на гашетку.
если придавить то многие сразу Бандеру полюбят , на публику, а в душе такие же и остануться, но никто не против УССР
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

если придавить то многие сразу Бандеру полюбят , на публику, а в душе такие же и остануться, но никто не против УССР
Я в курсі. Блядва буде робити міньєт переможцю .
Але як, от як, з цими виродками буде спілкуватись моя доця в образі богомольця.....
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

Вангую в наступні 2-3 місяці інтернет переповнюється такими сльозливими історіями про сім`ї які не знали, не думали, не розуміли, але ж в нас діти, а що робити, і так далі

Тема про збройний спротив Україні буде сходити поступово нанівець

Після артпідготовки почнеться впихування назад до України
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

------- >
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

если придавить то многие сразу Бандеру полюбят , на публику, а в душе такие же и остануться, но никто не против УССР
Тут, до речі, є здраве зерно.
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

Я в курсі. Блядва буде робити міньєт переможцю .
Але як, от як, з цими виродками буде спілкуватись моя доця в образі богомольця.....
???? наверное никто не знает
   
Re: “Мы просто хотели немного отделиться. :D

я спрашивал в мае 2014 чего они поперлись на референдум так вот было очень много разных ответов, каждый  понимал свое, но главное что все хотели чтобы завтра жизнь как по мановению волшебной палочки стала лучше. ИНФАНТИЛМЗМ
да для тех кто не в курсе в самом Донецке референдума фвктически не было на миллионник пару десятков мест для голосования, естественно там была красивая картинка для ТВ о массовости


 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія