Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дизайнерські магазини Сільпо знову в топ кращих супермаркетів Європи

Просто удивительно, в одной из самых бедных стран Европы, в стране, где одна из самых низких покупательных способностей населения, маркет берет награду за дизайн магазинов… люди, вас где-то обманывают

Значит- вовсе не низкая покупательная способность и не такая  уж бедная страна
Не надо обманывать(косить под нищих и ныть постоянно)
   
А ти що, постійно коли робиш закупи продуктів на тиждень, або просто йдеш увечері додому з роботи, обовязково береш із собою дітей, щоб вони нудилися по залу, поки ти назбираєш повну тєлєжку? Я бачила в черкасах таких ідіотів. Під кінець дитина вже ниє і плаче - хоче додому, а мамашка ще лазить по торг залу. А на касі то ваащє піздєц. Ту дурепу ніхто і не пропускає. Тільки коли дитина вже виє як сирена, то сердобольні бабці її пропускають і то не завжди. Це продуктовий магазин, а не іграшковий. Дитині там немає чого робити - хіба що апельсинами або картоплею у футбол пограти.

 :facepalm1:

А куди ти будеш дівати дитину? Залишиш зачиненою в машині на парковці? :fool:
   
:facepalm1:

А куди ти будеш дівати дитину? Залишиш зачиненою в машині на парковці? :fool:
а ти її і на роботу береш? У тебе вона в садочок не ходить? Нянька з нею не сидить? Ти ж наче в сша живеш, то у вас там все простіше - повинні бути ігрові кімнати у суперах. Ну, не придумуй. Українські продуктові супери не передбачають собою підміну дитячого садка або розважального комплексу.
   
Значит- вовсе не низкая покупательная способность и не такая  уж бедная страна
Не надо обманывать(косить под нищих и ныть постоянно)

 (tu)
   
Дизайнерські магазини Сільпо знову в топ кращих супермаркетів Європи Нове

Можна поцікавитись по яким критеріям і хто конкретно (яка організація) визначає топовість.
“European Supermarket Magazine”?
   
а ти її і на роботу береш? У тебе вона в садочок не ходить? Нянька з нею не сидить?
При чому тут робота?
За покупками їздять раз на тиждень, а не кожен день після роботи.
На вихідних діти вдома.

Ти ж наче в сша живеш, то у вас там все простіше - повинні бути ігрові кімнати у суперах.

 :lol:  :facepalm1:

Що ще ти розкажеш про США? Де ти таких казок набралась?
Єдина ігрова кімната є в ІКЕЇ і то лише на 30 хвилин за раз, в продуктових магазинах ніде їх немає.


В тебе або немає дітей, або ти живеш з батьками і можеш залишити дитину на бабу/діда, інакше б не писала таку маячню.

Останнє редагування: 24 липня 2021 15:58:03 від Tatus
   
Ой да, маленький принц біля нас у чубинському ))) гарний )
   
все три магазина шикарные
   
«Маленький Принц» пристойно виглядає, решта - циганщина, балаган, базарний несмак.

Для Одеси й Борщагівки - саме те. Місцевий напівкримінальний колорит.

Погоджуюсь,занадто  яскраво , і кольори поряд червоне зелене червоне то мабуть щоб підбадьорити але швидше втомить зір. Маленький Принц + Випічка... якось занадто кіч . 

в спальному р-ні Одеси поряд штук 6 супермаркетів, з них тільки Сільпо великий. Не був у ньому з зими, зайшов, це приміщення ангарного типу , велике , з  місцями недостатньою вентиляцією, особливо в зоні овочі,  там капуста була вже  з почорнілими листями, смердяча кучка, картоплю перебирали троє студентського виду хлопців, хоча там все на сміття б вже, мілка залежала .  Яйця курячи на проході де тепло. Курятина слизька на вигляд.  Тобто базові речи місцями не зроблені.  Рибний відділ добрий. Сипучи насипом прибрали, ну таке на часі.  Розплатився на самокасі, зручно.   Об'ява  пропонують підробку студентам, та видно що на постійному персоналі економлять.

Сподобався дизайн іншого Сільпо в стилі Гранд Будапешт,  стриманий дизайн.  Але коли там небагато покупців  :-) .

В усіх інших різних супермаркетах порядку з овочами більше, все  пнребрано, оновлюється. І прохолодніше, бо вони менші.
   
ну їх більше ніж три на Подолі наприклад є про Поділ на Ярославській

Показати зображення...

Клас )) Самсон обіймається з левом )
   
Просто удивительно, в одной из самых бедных стран Европы, в стране, где одна из самых низких покупательных способностей населения, маркет берет награду за дизайн магазинов… люди, вас где-то обманывают

Не преживайтє за нас : у нас 50% экономики в тени  :)
   
є 2019

https://www.flipsnack.com/Checkout/europe-s-finest-2019-stores/full-view.html
:-B

там ще сільпо Вишгорода, Стоянки і Харкова є. Стоянка намба ван (tu)
   
Просто удивительно, в одной из самых бедных стран Европы, в стране, где одна из самых низких покупательных способностей населения, маркет берет награду за дизайн магазинов… люди, вас где-то обманывают
насправді ці декорації копійки коштують. видно просто в сільпо креативний колектив відділу, що відповідає за дизайн інтерєрів.
я в 2005 році була приємно вражена по поверненню в Україну, що тут скрізь, навіть найменші кефешки мають стильний продуманий дизайн. в Лондоні це рівень найкращих закладів в Лондон Сіті. а такого, як там мінімум третина, типу наших заводських столовок епохи совка, в нас взагалі немає. а там купа народу в цих "грізі спунc" товчеться з 6 ранку, коли снідають там. потім обідають і чаї ганяють.

була нещодавно на поминках в столовій заводу, де мама моя працювала. колись там була, зайшла пiсля школи. зараз там такий стильний заклад зробили, з баром-кафе, сама їдальня, туалети, що я пофотографувала. облом зараз вантажити сюди.
   
Сильпо в Ситицентре Таирова Одесса реконструируют под "морской" дизайн
сейчас работает 1/3 магазина
я так понял они все большие маркеты стилизуют

ото будет удар если алкоголь запретят там продавать...
   
насправді ці декорації копійки коштують. видно просто в сільпо креативний колектив відділу, що відповідає за дизайн інтерєрів.

Сильпо вообще креативное
одно название чего стоит...
сейчас это бренд который ни с чем не спутаешь
а сперва название вызывало недоумение
   
При чому тут робота?
За покупками їздять раз на тиждень, а не кожен день після роботи.
На вихідних діти вдома.

:lol:  :facepalm1:

Що ще ти розкажеш про США? Де ти таких казок набралась?
Єдина ігрова кімната є в ІКЕЇ і то лише на 30 хвилин за раз, в продуктових магазинах ніде їх немає.


В тебе або немає дітей, або ти живеш з батьками і можеш залишити дитину на бабу/діда, інакше б не писала таку маячню.
а, то то твоя дитина орала на увесь супер? Співчуваю. Але у кожної мамки є на кого залишити дитину - чи то приходяща няня, чи сусідка, чи хто з батьків, але на 2 годинки на тиждень таки можна знайти на кого полишити дитя, щоб воно не нудилося разом з тобою у супері, де йому робити взагалі немає чого. Я, наприклад, дуже рідко бачу, щоб дитину 1,5-3 рочків тягали за собою по суперу. Ото тільки коли оре несамовито на увесь магаз - тільки тоді і звертаю увагу, що десь поряд є і дітки. Так, хазяйновито ходять, тягають корзину на коліщатах, маленькі їздять у тєлєжкі або в колясці, але щоб батьки дуже страждали від того, що дитині немає чого подивитися у супері - ні, такого не помічала.

Тому вважаю оті всі картинки дебілізмом і порожнім викачуванням з покупців грошей націнками.
   
ще в Сільпо чудові фестивалі один присвячений вину один пиву
минулого року правда їх відмінили а цього року об'єднали в один через ковід

А ще Сільпо під власним брендом Beermaster почало варити на власній пивоварні власний крафт для чого переманило одного з найвідоміших пивоварів  Віктора Ващука у харківського Альтбір

   
та можно говорить что угодно
плохо картинки, хорошо картинки
основное то что это всё приносит деньги и не малые
при этом радует глаз - вообще здорово
   
а, то то твоя дитина орала на увесь супер? Співчуваю. Але у кожної мамки є на кого залишити дитину - чи то приходяща няня, чи сусідка, чи хто з батьків, але на 2 годинки на тиждень таки можна знайти на кого полишити дитя, щоб воно не нудилося разом з тобою у супері, де йому робити взагалі немає чого. Я, наприклад, дуже рідко бачу, щоб дитину 1,5-3 рочків тягали за собою по суперу. Ото тільки коли оре несамовито на увесь магаз - тільки тоді і звертаю увагу, що десь поряд є і дітки. Так, хазяйновито ходять, тягають корзину на коліщатах, маленькі їздять у тєлєжкі або в колясці, але щоб батьки дуже страждали від того, що дитині немає чого подивитися у супері - ні, такого не помічала.

Тому вважаю оті всі картинки дебілізмом і порожнім викачуванням з покупців грошей націнками.

З націнками закони ринку бавитись. Не дозволять :-).   Серед  4-х  суперів на той самий товар, сік  відомого виробника, нижча ціна в АТБ, потім Сільпо, ще 2 дорожчі.  Покупець гривнєю проголосує.  Але в той Сільпо, де погана вентиляція і від овочів штирить, не піду,  хіба тільки за рибою.  Пиво вино на розлив закрили , то їх справи.

Але трохи ливує вибір саме Маленького Принца,  це ж казка філософська,  про унікальність Троянди  , в тому числі, ... а масмаркет то інше.

   
З націнками закони ринку бавитись. Не дозволять :-).   Серед  4-х  суперів на той самий товар, сік  відомого виробника, нижча ціна в АТБ, потім Сільпо, ще 2 дорожчі.  Покупець гривнєю проголосує.  Але в той Сільпо, де погана вентиляція і від овочів штирить, не піду,  хіба тільки за рибою.  Пиво вино на розлив закрили , то їх справи.

Але трохи ливує вибір саме Маленького Принца,  це ж казка філософська,  про унікальність Троянди  , в тому числі, ... а масмаркет то інше.
дик, я про що і кажу: ще б на продуктову тематику - куди не йшло.
   
дик, я про що і кажу: ще б на продуктову тематику - куди не йшло.
є таке кіно , тут обговорювали, іспанське, Платформа, ото звідти б моглинатхнення зачерпнути, там все про їжу...або ж її нестачу,  покупці щоб більше нагрібали про запас.
   
Ой да, маленький принц біля нас у чубинському ))) гарний )

Скажи гарний магазинчик?

Друзі приїжджали (ну і плюс родичі жінки ;) ), ми всі їхали у напрямку Чернігова. Я примусив всі машини зупинитись і сходить у той Сільпо. Всі діти (ну кому менше 20 рочків) були в захваті. А старі пєрдуны...  :weep: ... ну то їх проблема :)
   
а сперва название вызывало недоумение

Да. Кастєльман сначала сделал боль-мень норм магазины из совдеповских ганделыков, потом построил большие ганделыки  :laugh: а только потом помыл и прычепурыл эти большие ганделыки.

Спустя 20 лет начал строить красивые магазины.
   
є таке кіно , тут обговорювали, іспанське, Платформа, ото звідти б моглинатхнення зачерпнути, там все про їжу...або ж її нестачу,  покупці щоб більше нагрібали про запас.
ДА! Я саме про це. А от про малінького прінца я не понімай. Нафіга він там?
   
Скажи гарний магазинчик?

Друзі приїжджали (ну і плюс родичі жінки ;) ), ми всі їхали у напрямку Чернігова. Я примусив всі машини зупинитись і сходить у той Сільпо. Всі діти (ну кому менше 20 рочків) були в захваті. А старі пєрдуны...  :weep: ... ну то їх проблема :)
:cray: я стара пердунія... І каг с етім жидь..
   
Да. Кастєльман сначала сделал боль-мень норм магазины из совдеповских ганделыков, потом построил большие ганделыки  :laugh: а только потом помыл и прычепурыл эти большие ганделыки.

Спустя 20 лет начал строить красивые магазины.
скажу больше
у них были мысли о ребрендинге...
   
Просто удивительно, в одной из самых бедных стран Европы, в стране, где одна из самых низких покупательных способностей населения,...
та да, всі поголовно зубожіли і лободу під тином рвуть.

Сільпо - це для заможнішого сегменту ринку.
   
Просто удивительно, в одной из самых бедных стран Европы, в стране, где одна из самых низких покупательных способностей населения, маркет берет награду за дизайн магазинов… люди, вас где-то обманывают
у нас війна з твоїми родичами-кацапами, а рівень життя у воюючій країні не може бути на рівні європейського
   
А Le Silpo це той же власник? В Дніпрі кращий магазин продуктів був
   
А Le Silpo це той же власник? В Дніпрі кращий магазин продуктів був
да
   
І каг с етім жидь..

Покаятися ))

Останнє редагування: 24 липня 2021 22:35:05 від BeeBumble
   
Показати зображення...
Покаятися ))
фі... і за шо? шо лишній раз у маршрутці перднула?
   
Головне помита!
   
:cray: я стара пердунія... І каг с етім жидь..

Ти просто не була в тих магазинах :)

Приїзди до Києва і подивись.  :give_rose:
   
От я вам скажу как на ісповєді  :laugh:

Сьогодні зайшов в Метро на Пєтровкє....  :facepalm1:  я там не був років п'ять, а може й більше... ну це просто йопаний капєць - машину поставити не ма де, велика парковка - то вже якийсь авто-магазин з хмырямы нєпонятной наружності, якийсь "центр МВД" по реєстрації перепродажу гавняних ржавих  авто скупчених на бувшій стоянці МЕТРО.... там просто стрьомно залишати машину - продадуть за 15 хв  :weep:

ну ладно парковка, стоп.  Сам магазин став схожий на базар - грязно, коробки, поліетиленові пакунки валяються, підлога в коричнєвому гафне, полиці порожні. Купити нічого не зміг, просто противно. Куди німці дивляться? колись вони наглядали за своїми магазинами.

Потім сходив в ІКЕЮ заради цікавості. І потім в Сільпо, там же на першому поверсі, в Блокбастер.

Ну норм. Купив всьо шо "по списку на вайбері" :) спокійно, просторо і чинно.
   
а вы эффект представили , если дети начнут читать Сент Экзюпери послке посещения Сильпо?
это же бомба ! сильпо проделало работиу школы
   
а вы эффект представили , если дети начнут читать Сент Экзюпери послке посещения Сильпо?
это же бомба ! сильпо проделало работиу школы

Я бы эту книжку вообще не в школе давала читать....Там же безысходная тоска и самоубийство...заче м это детям ?
А так да - мило...
   
Я бы эту книжку вообще не в школе давала читать....Там же безысходная тоска и самоубийство...заче м это детям ?
А так да - мило...

в магазин ходят за покупками уже достаточно взрослые школьники, акселерация
   
Это все сделано для того, чтобы на выходные все семейство тащило туда свои задницы и тратило деньги. Новая церковь для народа.
Мне нужен небольшой супермаркет в шаговой доступности чтобы купить что-нибудь после работы.
І? В чому проблема? Невже нема такого?
А сільпо дуже гарні і радують око.
   
Сільпо в Стоянці, просто велике ВАУ! (tu)  :love:





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія