Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Впечатление от марша защитников [ua]

Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Вам давно потрібно зрозуміти, що він нічого не вирішує, він ширма і все...
А вийшов дійсно сильний обсирон, бо той хто той цирк організовував, ніуя не тямить в Україні і Українцях, їм пох., той цирк під час війни.
Я маю на увазі Українців а не хохлів, бо хохлам дай шоу, а Українці самоорганізувалися і показали, що їм потрібно і як потрібно це робити.
Всі ці розмови, що зеля . щось там не так зробив, що він пацифіст, повна дурня. яка не відповідає дійсності...
А про те що він буде х у ярити , кацапів і сєпарів, не сміши мої тапочки, що він може х у ярити  по піаніно, не більше... :gigi:
(tu)
Я вже відзначав, що за Зеленського голосувала найбільш аморфна частина суспільства. Вихована на Сватах, на Кварталі, і підживлена кремлівськими байками про зубожіння і "злодійством" Петра. Хто ці люди? Можу твердо сказати, що як проукраїнськи налаштовані, так і проросійськи. Найбільш активні українофоби голосували за Медведчука-Бойка (донецький ватний анклав).
"Ушат Помоєв" своім шоу показав дууууже багатьом ЗЕ!білам, що вибрали вони клоуна, а не українського Президента. Вибрали ляльку, котра Росію агресором не може назвати, бо йому цього не написали. А про те, що він буде "хуярити і сєпарів і кацапів" просто смішно говорити.
Але багато воїнів, котрі воювали, ще на щось надіються. Дивно, невже діяльність головЗЕ!біла за 100 днів, нічого Вам не показала? Просніться, не живіть в паралельному світі.
За марш захисників низько схиляю голову, ви МОЛОДЦІ. Організовуйтеся в партію, щоб не було пізно.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]


 Дивно, невже діяльність головЗЕ!біла за 100 днів, нічого Вам не показала?
И не могла показать без работающей ВР! Если ты это понимаешь,то ты демагог,если не понимаешь,то..не хочу  печатно обидеть неким характерным  словом.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

По поводу официального празднования. Некоторые новые элементы празднования мне понравились. А некоторые неприятно напомнили мне шоу Зеленского и его квартала "Майданс", когда кремлёвские технологи решили затанцевать протест киевлян против беспредела Януковича. Кстати, Зеленский так и не открыл публике причины по которым он решил в 2010 году стать генпродюсером Интера, как возникла и почему закрылась программа Майданс, сколько она стоила и кто финансировал.

Бюджет и финансировал. Шефир в одном из интервью высказал надежду, что эту тему с майдансом возродят за бюджетные бабки. Хорошая ж тема была(с) - буквально его слова.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Назад в будущее

Показати зображення...
яскрава ілюстрація до "перестать стрелять" = здача Криму без єдиного пострілу
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Розуміє. Він актор. Грає, що скажуть.

То це він кастінг пройшов, а не вибори виграв?
І як же називається цей новий серіал?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

И не могла показать без работающей ВР! Если ты это понимаешь,то ты демагог,если не понимаешь,то..не хочу  печатно обидеть неким характерным  словом.

А до чого тут ВР? Тому, що якась партія-міраж СН набрала на виборах найбільший відсоток? Так вже дуже скоро побачимо як настоящі хозяі будуть дерибанити ці відсотки по своїх засіках. А до зіцПреЗЕдента вже давно приставлений Богдан.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А до чого тут ВР? Тому, що якась партія-міраж СН набрала на виборах найбільший відсоток? Так вже дуже скоро побачимо як настоящі хозяі будуть дерибанити ці відсотки по своїх засіках. А до зіцПреЗЕдента вже давно приставлений Богдан.

Мені здається,  що зеліни виборці вчаться.  На своїх помилках, на жаль, але це нормально.  Ненормально проголошувати зміни і сматуватись в сан тропе на чуже весілля. Перша реакція, кого хочеш розвести?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А до чого тут ВР? Тому, що якась партія-міраж СН набрала на виборах найбільший відсоток? Так вже дуже скоро побачимо як настоящі хозяі будуть дерибанити ці відсотки по своїх засіках. А до зіцПреЗЕдента вже давно приставлений Богдан.
Какие замечательные новости из будущего! Просто благостные и страстно ожидаемые!И все во вред Украине и украинцам!
 Вот что ты хочешь для нас из Вашингтона или из России через прокси!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Какие замечательные новости из будущего! Просто благостные и страстно ожидаемые!И все во вред Украине и украинцам!
 Вот что ты хочешь для нас из Вашингтона или из России через прокси!
йому потрібні патріотичні мурашки
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Какие замечательные новости из будущего! Просто благостные и страстно ожидаемые!И все во вред Украине и украинцам!
 Вот что ты хочешь для нас из Вашингтона или из России через прокси!
Да таких тут пол форума.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Какие замечательные новости из будущего! Просто благостные и страстно ожидаемые!И все во вред Украине и украинцам!
 Вот что ты хочешь для нас из Вашингтона или из России через прокси!

З цієї гілки видно явно де були українці України. На якому з маршів: бадоєвсько-ЗЕ!більному, чи патріотичному. Вони її вже відстояли і своїми життями, і пролитою кров‘ю, і згуртованістю. І шкоди Украіні, чи реваншу українофобів (безродних Іванів) вони не допустять. В цьому тепер я впевнений.
А, відносно, проксі то скажу, що я не бот, щоб ним користуватися. І живу в НьюЙорку. Цього хіба молоді дописувачі можуть не знати.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
TC

яскрава ілюстрація до "перестать стрелять" = здача Криму без єдиного пострілу

То було не почінать стрілять...
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Бюджет и финансировал. Шефир в одном из интервью высказал надежду, что эту тему с майдансом возродят за бюджетные бабки. Хорошая ж тема была(с) - буквально его слова.

Прекратите молоть чепуху! Госбюджет по определению  не мог финансировать проект частного телеканала. Вы хотя бы понимаете, что написали?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Прекратите молоть чепуху! Госбюджет по определению  не мог финансировать проект частного телеканала. Вы хотя бы понимаете, что написали?

Почему не мог? Назовите хоть одну причину отказа в развитии какого-то супер-пупер проекта на канале? Тем более, дело было благое, почти государственное. Или вы думаете, что вот то бездарное плясание по четыре пары в ряд кто-то из своего кармана оплачивал? И потом, Шефиру лучше знать
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

То це він кастінг пройшов, а не вибори виграв?
І як же називається цей новий серіал?
Граблі.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Після Параду 2019 у багатьох побратимів "клацнуло".
Діаметрально протележно починає змінюватись оцінка їх вибору на президентських та парламентських виборах. Це викликає ступор у їх друзів, які недумаючи, голосували як голосували їх фейсбушні авторитети.

 
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]


А, відносно, проксі то скажу, що я не бот, щоб ним користуватися. І живу в НьюЙорку. Цього хіба молоді дописувачі можуть не знати.
Ты можешь говорить что угодно,например.что живёшь в Нью-Йорке,однако ип показывает.что сервер.через который ты вышел на ФУП,расположен в Чикаго! :D
 Какое тебе дело в США ( как ты сообщаешь) до наших внутренних дел? Ты НЕ ИМЕЕШЬ права что -либо заливать против текущей власти в Украине! И кто как голосовал!
 Ты НИКТО для нас,ПУСТОЕ место.пошел нах  говноплюй!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ты можешь говорить что угодно,например.что живёшь в Нью-Йорке,однако ип показывает.что сервер.через который ты вышел на ФУП,расположен в Чикаго! :D
 Какое тебе дело в США ( как ты сообщаешь) до наших внутренних дел? Ты НЕ ИМЕЕШЬ права что -либо заливать против текущей власти в Украине! И кто как голосовал!
 Ты НИКТО для нас,ПУСТОЕ место.пошел нах  говноплюй!

ты чего раскукарекался, дядя?
Человек тебя не оскорблял, не говорил вообще ничего на твой персональный счет,
писал свое виденье и свои прогнозы, а остапа чото понесло. Что такое?
Не нравится те? Получается из слов юзера, что дебил ты конченый?
Так это правда, а на правду нельзя обижаться.
Прими и внимай, то ли еще будет.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

за Зеленського голосувала найбільш аморфна частина суспільства. Вихована на Сватах, на Кварталі, і підживлена кремлівськими байками про зубожіння і "злодійством" Петра. Хто ці люди? Можу твердо сказати, що як проукраїнськи налаштовані, так і проросійськи. Найбільш активні українофоби голосували за Медведчука-Бойка (донецький ватний анклав).
"Ушат Помоєв" своім шоу показав дууууже багатьом ЗЕ!білам, що вибрали вони клоуна, а не українського Президента. Вибрали ляльку, котра Росію агресором не може назвати, бо йому цього не написали. А про те, що він буде "хуярити і сєпарів і кацапів" просто смішно говорити

+
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Нах ВСЕХ.пишущих через прокси!
Нах всех забугорцев,имеющих наглость судить из-за бугра наши внутренние дела и намеренно сеющих раздор между украинцами!
НАХ всех говноплюев,серущих ртом в любую сторону или политсилу!
Нах всех хамов и оскорбителей личности любого фупера!
Нах всем мерзавцев,забалтывающих и уводящих патриотическую тему в сторону и срач!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

(tu)
Я вже відзначав, що за Зеленського голосувала найбільш аморфна частина суспільства. Вихована на Сватах, на Кварталі, і підживлена кремлівськими байками про зубожіння і "злодійством" Петра. Хто ці люди? Можу твердо сказати, що як проукраїнськи налаштовані, так і проросійськи. Найбільш активні українофоби голосували за Медведчука-Бойка (донецький ватний анклав).
"Ушат Помоєв" своім шоу показав дууууже багатьом ЗЕ!білам, що вибрали вони клоуна, а не українського Президента. Вибрали ляльку, котра Росію агресором не може назвати, бо йому цього не написали. А про те, що він буде "хуярити і сєпарів і кацапів" просто смішно говорити.
Але багато воїнів, котрі воювали, ще на щось надіються. Дивно, невже діяльність головЗЕ!біла за 100 днів, нічого Вам не показала? Просніться, не живіть в паралельному світі.
За марш захисників низько схиляю голову, ви МОЛОДЦІ. Організовуйтеся в партію, щоб не було пізно.

Ваше "Ушат Помоєв" дає мені підстави вважати, що ваш нік від слова "хабар", тобто, згадку про свій промисел ви вирішили вкласти в своє фупівське ім'я  :super:
   
Нах ВСЕХ.пишущих через прокси!
Нах всех забугорцев,имеющих наглость судить из-за бугра наши внутренние дела и намеренно сеющих раздор между украинцами!
НАХ всех говноплюев,серущих ртом в любую сторону или политсилу!
Нах всех хамов и оскорбителей личности любого фупера!
Нах всем мерзавцев,забалтывающих и уводящих патриотическую тему в сторону и срач!

Ти сам собі суперечиш - з одного боку обсираєш фуперів, посилаючи їх нах, а з другого вимагаєш захистити їхні особистості.
Чим громадянин України зі Львова, який живе в Одесі чи Києві, відрізняється від громадянина України зі Львова, який працює в Кракові чи Ржешові?
Так львів‘яівин із Кракова ще частіше вдома буває, ніж львів‘явин з Одеси.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ваше "Ушат Помоєв" дає мені підстави вважати, що ваш нік від слова "хабар", тобто, згадку про свій промисел ви вирішили вкласти в своє фупівське ім'я  :super:
И этот "ушат помоев"с воодушевлением и даже защитой содержания помоев.поддержал Veni-vidi ! Одна шайка  лейка!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ти сам собі суперечиш - з одного боку обсираєш фуперів, посилаючи їх нах, а з другого вимагаєш захистити їхні особистості.
Чим громадянин України зі Львова, який живе в Одесі чи Києві, відрізняється від громадянина України зі Львова, який працює в Кракові чи Ржешові?
Так львів‘яівин із Кракова ще частіше вдома буває, ніж львів‘явин з Одеси.
Я посылаю нах  конкретный ник жителя Украины?Нет!Даже не посылаю Veni-vidi ,который от меня кроме говна на лопате, ничего не получит!
 Житель Украины на территории Украины ничем отличается от жителя- гастера,временно работающего в Европе.
  Но вот жителей США и Канады,да и вообще навсегда уехавших из Украины.колбасников,следует посылать нах. когда они нагло судят о нас за наши внутренние дела,  ИХ  УЖЕ НЕ КАСАЮЩИЕСЯ!
А уж тем более следует СРАЗУ посылать нах  всех.пишущих через прокси!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ты можешь говорить что угодно,например.что живёшь в Нью-Йорке,однако ип показывает.что сервер.через который ты вышел на ФУП,расположен в Чикаго! :D
 Какое тебе дело в США ( как ты сообщаешь) до наших внутренних дел? Ты НЕ ИМЕЕШЬ права что -либо заливать против текущей власти в Украине! И кто как голосовал!
 Ты НИКТО для нас,ПУСТОЕ место.пошел нах  говноплюй!

Ти чого такий неврівноважений? Хвороба, чи випив?
Заігнор мене, і всі проблеми знімуться.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ти чого такий неврівноважений? Хвороба, чи випив?
Заігнор мене, і всі проблеми знімуться.
Есть что сказать о Марше защитников?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Шо тут, у зєлєпух все ще шкварчить ?
Гут, зер гут  :D
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Чєтвьортиє суткі пилают станіци  :D
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ваше "Ушат Помоєв" дає мені підстави вважати, що ваш нік від слова "хабар", тобто, згадку про свій промисел ви вирішили вкласти в своє фупівське ім'я  :super:
[/


Коли собаці нічого робити, то вона яйка лиже.
А коли нічого сказати по суті, то переходять на особистість.
Але відповім. Нік я взяв в пам‘ять сестри, котра там похована, бо батьки були вивезені


Останнє редагування: 28 серпня 2019 08:42:58 від ХАБАРОВСЬК
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Есть что сказать о Марше защитников?

Значить випив і неуважно читав.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ты можешь говорить что угодно,например.что живёшь в Нью-Йорке,однако ип показывает.что сервер.через который ты вышел на ФУП,расположен в Чикаго! :D
 Какое тебе дело в США ( как ты сообщаешь) до наших внутренних дел? Ты НЕ ИМЕЕШЬ права что -либо заливать против текущей власти в Украине! И кто как голосовал!
 Ты НИКТО для нас,ПУСТОЕ место.пошел нах  говноплюй!
Чого це ти за всіх розписуєшся? Для мене цей українець з Нью-Йорка має в тисячу раз більше прав цікавитись справами в Україні, чим отака понаїхавша мокша як ти, яка засирає Україну зеленим лайном.

Останнє редагування: 28 серпня 2019 09:09:50 від Ольгерд
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Значить випив і неуважно читав.
про мурашок пропустив
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Нах ВСЕХ.пишущих через прокси!
Нах всех забугорцев,имеющих наглость судить из-за бугра наши внутренние дела и намеренно сеющих раздор между украинцами!
НАХ всех говноплюев,серущих ртом в любую сторону или политсилу!
Нах всех хамов и оскорбителей личности любого фупера!
Нах всем мерзавцев,забалтывающих и уводящих патриотическую тему в сторону и срач!
НАХ всіх понаїхавших кацапів  :X
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

НАХ всіх понаїхавших кацапів  :X
а як же Порошенко?! 8-:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

НАХ всіх понаїхавших кацапів  :X

+ мільйон
Бо як тільки кацап, то зразу мати і невихованість.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

а як же Порошенко?! 8-:
Порошенко - українець народжений в Україні
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Після Параду 2019 у багатьох побратимів "клацнуло".
Діаметрально протележно починає змінюватись оцінка їх вибору на президентських та парламентських виборах.
от же ж.
навіть еталонний виборець пан Людас з ФУПу вже починає стиха сумніватися "а що якщо Зе виявиться не кращим за По".

шкода що умная мисля пріходіт опосля. а то на 5 років вже запечатано.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Порошенко - українець народжений в Україні
:lol:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

+ мільйон
Бо як тільки кацап, то зразу мати і невихованість.
Сидел бы помалкивал и почитывал тихонечко, а то Україна пече йому, сьбал и советы дает.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія