Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платити податки немає сенсу

Re: Платити податки немає сенсу

Ми рухаємось по колу як бідні і дурні. З цього кола потрібно виходити. Хтось має вийти першим. Взагалі, ми тут ведемо бесіду як невігласи, бо все це давно пройдено іншими, про це написано книги, пороблено багато досліджень. Дехто отримав нобелівську премію. Як мінімум двоє таких людей пов*язані з Україною...

100%.
Тому і має бути люстрація, бо без зміни влади, без втілення принципів невідворотньості покарання, і далі податки йтимуть на лавочки по 63 тисячі гривень, а бідні люди, які справедливо обурюватимуться з цього, наражатимуться на образи по типу "совок", "ти не хочеш до Європи", "ти дурний, бо не став прокурором" і побідне
   
Re: Платити податки немає сенсу

шо, попал на бабулесики, Андрон?  :(
ага взял крузак за валютный кредит на котором не ездит потому что денег теперь даже на бензин не хватает
   
Re: Платити податки немає сенсу

Монтян - вата. Хай поагітує в Параші , щоб там не платили податки. Її б там швидко засунули до Кащенка чи в СІЗО
   
Re: Платити податки немає сенсу

Монтян - вата. Хай поагітує в Параші , щоб там не платили податки. Її б там швидко засунули до Кащенка чи в СІЗО


Сергіє, ну я не про особу Монтян кажу.
Ну якщо вона завтра скаже, що сніг білий, то що, заперечувати?
Йдеться про суть сказаного нею, а не про її особисті якості і світогляд.
   
Re: Платити податки немає сенсу

у держави є критичний рівень витрат, які вона стягне з населення не зважаючи ні на яку бідність. інакше держава просто згине і будемо або платити росії , або просто жити в розрусі.  Щоб податкове навантаження було меншим , потрібно більше заробляти.
   
Re: Платити податки немає сенсу

Сергіє, ну я не про особу Монтян кажу.
Ну якщо вона завтра скаже, що сніг білий, то що, заперечувати?
Йдеться про суть сказаного нею, а не про її особисті якості і світогляд.
це маніпуляція. я скажу  "сніг білий, не платіть податки". Нічого ососбливого, але не спроста вона це каже, а щоб викликати протестні настрої в суспільстві. і ці настрої підхоплять якісь люмпени-крикуни і мета досягнута. Ви писали про довіру , так от довіра - це на 80% міф, просто віра без всяких підстав. І на 20% довіра лише грунтується на підставах. Долар сильний тому, що до нього сильна довіра (80% ) і він підкріплений  силою та економічним потенціалом США (20%)

Якщо   у України, теоретично, виникне ці 20%, то решта 80% негативної пропаганди ніколи не дозволить вийти на достатній рівень довіри.
   
Re: Платити податки немає сенсу

у держави є критичний рівень витрат, які вона стягне з населення не зважаючи ні на яку бідність. інакше держава просто згине і будемо або платити росії , або просто жити в розрусі.  Щоб податкове навантаження було меншим , потрібно більше заробляти.


Ні, треба зібрані кошти витрачати правильно.
Інакше держава загнеться через корупцію різних Доб і Геп.
Ми, напевне, розуміємо, що коли на тоненьку гілочку повісити велику кількість яблук, то гілочка вломиться.
Ну не платитимуть люди непідйомні податки. І проголосують, або й на Майдан вийдуть, за тих, хто згодиться ці антилюдські нововведення скасувати.
П.С. Мене цей податок не стосується, я вже писав.
П.П.С. В моєї мами 12 м. площі, яку оподаткують, тож 400-500 грн на рік - не критично, я щодня прокурюю 35 грн (палю 2 пачки Кемела).
Тож верещати тут, що я щось там боюся за себе, це тупість і звичка маніпуляторів (Сергіє, не тебе і не Фарбованого Лиса маю на увазі) заводити розмову у глухий кут.
   
Re: Платити податки немає сенсу

Ні, треба зібрані кошти витрачати правильно.
Інакше держава загнеться через корупцію різних Доб і Геп.
Ми, напевне, розуміємо, що коли на тоненьку гілочку повісити велику кількість яблук, то гілочка вломиться.
Ну не платитимуть люди непідйомні податки. І проголосують, або й на Майдан вийдуть, за тих, хто згодиться ці антилюдські нововведення скасувати.
П.С. Мене цей податок не стосується, я вже писав.
П.П.С. В моєї мами 12 м. площі, яку оподаткують, тож 400-500 грн на рік - не критично, я щодня прокурюю 35 грн (палю 2 пачки Кемела).
Тож верещати тут, що я щось там боюся за себе, це тупість і звичка маніпуляторів (Сергіє, не тебе і не Фарбованого Лиса маю на увазі) заводити розмову у глухий кут.
хтось не платитиме, але більшість платитиме. Така людська природа. У дітей заберуть, а заплатять, щоб не мати боргів і спокійно спати. Щоб не хвилюватися.
І не так страшні податки для народу, як факти їх розкрадання . але не може народ визначати, куди витрачати податки. Тому шо не може думка всього народу бути більш професійною , ніж думка спільноти професіоналів в якійсь темі. Не потрібно дозволяти народу перетворювати демократію в охлократію чи якийсь інший балаган. Бо народ сам собі може нашкодити цим.
   
Re: Платити податки немає сенсу

Ну ось я повністю згоден з цим твердженням Монтян!

 так, у народі давно відомо, що говорити - не мішки носити.
 
   
Re: Платити податки немає сенсу

Мы точно собрались в Европу?

1. Франция. Налог на собственность выплачивается каждый год в том случаенедвижимости.

 В "Європі", якщо людина являється власником житла то їй ніхто не виплачує субсидії за комунальні послуги, інші соціальні виплати....
   
Re: Платити податки немає сенсу

Вот меня всегда эмиги "умиляли",  в"успишных краинах" :S  - Украина - НЕУСПИШНА КРАИНА! Иначе вы бы пьятами не накивалы бы звидсы...Для неуспешных стран - налоговая база и способы сбора налогов должны быть совершенно другими... B-)
   
Re: Платити податки немає сенсу

Мене в емігах умиляє інше. Вони серйозно думають, що критерій успішності - в рівні податків та цін. Тобто, оце зробимо європейські ціни на фффсе, навантажимо манюпаса, як в Норвегії, і у нас тут автоматом стане Норвегія.

Про те, що Норвегія перш за все стоїть на височенному відсотку зарплати в собівартості продукту, вони навіть не думають. Як і про те, що в обмін на величезні податки середній норвег отримує такий спектр державних послуг, який у нас буде вважатись за рай.
   
Re: Платити податки немає сенсу

хтось не платитиме, але більшість платитиме. Така людська природа. У дітей заберуть, а заплатять, щоб не мати боргів і спокійно спати. Щоб не хвилюватися.
І не так страшні податки для народу, як факти їх розкрадання . але не може народ визначати, куди витрачати податки. Тому шо не може думка всього народу бути більш професійною , ніж думка спільноти професіоналів в якійсь темі. Не потрібно дозволяти народу перетворювати демократію в охлократію чи якийсь інший балаган. Бо народ сам собі може нашкодити цим.


100%
Про це ще Гітлер писав в "Майн Кампф".
Йдеться не про профессіоналів, звісно, вони краще знають.
Тут йдеться про прозорість та доцільність використання. Ну ось пан "Ч" професіонал. Але в нього мотив інший, йому тюнінг власного автомобіля важливіший за доріжку для піднімання інваліда візком до під"їзду. Хтось сумнівається, куди той професіонал витратить здерті (так, здерті) з громадян кошти?
   
Re: Платити податки немає сенсу

Мене в емігах умиляє інше. Вони серйозно думають, що критерій успішності - в рівні податків та цін. Тобто, оце зробимо європейські ціни на фффсе, навантажимо манюпаса, як в Норвегії, і у нас тут автоматом стане Норвегія.

Про те, що Норвегія перш за все стоїть на височенному відсотку зарплати в собівартості продукту, вони навіть не думають. Як і про те, що в обмін на величезні податки середній норвег отримує такий спектр державних послуг, який у нас буде вважатись за рай.

 В Норвегії, як і в любій іншій цивілізованій країні світу, ніколи не виходили із позиції спочатку висока зарплата, а пізніше вже високі ціни на енергоносії. Ні, такого ніколи не було!!! Були і є ринкові ціни на все, пізніше нелегка праця, багаторічна, добре навчання, а вже тоді поступове матеріальне покращення.
   
Re: Платити податки немає сенсу

город черкассы, провинция  с 300 000 населения. есть бюджет города из которого оплачиваются ремонты дорог, школ, озеленение и многое другое.  Практически 90 процентов денег распределяется между фирмами, фирмочками, фирмульками депутатов местного городского пошиба или из комовьев, родственников, бизнес партнеров.   Ремонт дорог.... фирма а.  ремонт других дорог- фирма б. Но почему то уши одного хозяина видны. Посадить деревце.... депутат и его фирма. Отремонтировать школу...депутат и его фирма.

о какой конкуренции, равных возможностях, справедливости идет речь? К сожалению просвета в этом вопросе не наблюдается. соответственно сколько бы не собирали налогов новых.... идти они будут по тому же направлению....

писи... налоги плачу, и буду платить. может быть лох.... может быть так "по дурному" воспитали.  Но начинать в налогах нужно именно с прозрачного их распределения на общее благо  с возможностью проверки куда пошла каждая копейка, а уж потом их увеличения.   
   
Re: Платити податки немає сенсу

далі обговорюємо податки ?
це сумно бо ми мали би обговорювати можливості заробітку які нам уряд мав створити  :D
   
Re: Платити податки немає сенсу

    Налоги не могут нравиться. Обсуждайте, предлагайте более справедливые. В конце концов законы принимают депутаты, подсказывайте и предлагайте им свое видение. Но не платить налоги нельзя, - это гибель государства. Поэтому следующий шаг, - уголовная ответственность за неуплату налогов.
   
Re: Платити податки немає сенсу

ну й ганомьотчики :lol:  ТС, жгіте ісчьо
   
Re: Платити податки немає сенсу

Практически 90 процентов денег распределяется между фирмами, фирмочками, фирмульками депутатов местного городского пошиба или из комовьев, родственников, бизнес партнеров.   Ремонт дорог.... фирма а.  ремонт других дорог- фирма б. Но почему то уши одного хозяина видны. Посадить деревце.... депутат и его фирма. Отремонтировать школу...депутат и его фирма.

 Не думайте, що Україна у цьому питанні є оригінальною. Така процедура, в тій чи іншій степені, всюди є в наявності. Просто цивілізований світ в процесі еволюції більш відійшов від таких речей, але все рівно не подолав їх повністю. Таке було є і буде, питання лише в його степені.

 В даному випадку важливим є:

 1. Чи достатньо якісно проводяться роботи...

 2. Чи не за завищеними цінами.

 Ось це найбільш важливо.
   
Re: Платити податки немає сенсу

В Норвегії, як і в любій іншій цивілізованій країні світу, ніколи не виходили із позиції спочатку висока зарплата, а пізніше вже високі ціни на енергоносії. Ні, такого ніколи не було!!! Були і є ринкові ціни на все, пізніше нелегка праця, багаторічна, добре навчання, а вже тоді поступове матеріальне покращення.
Будь-яка цивілізована країна не виходила з позиції "зробимо ціни, як в інших країнах" директивним чином.

Ну коли, коли ці емігрантські совки зрозуміють, що директивне встановлення ціни, пофіг, високої чи низької - це не ринок. Ринок - це біржа, куди допущені всі гравці. Тоді ціни дійсно ринкові. А не "такі, як в Норвегії".
   
Re: Платити податки немає сенсу

Сепаратистка   Монтян она от куда давала интервью не из тюремной камеры ?   
   
Re: Платити податки немає сенсу

Кого вы слушаете? Монтяниху? Если в марте зарубят пока отложенный идиотский "налог с расходов",ну ентот про 30% от всего и повторное обложение нажитого годами непосильного труда,то в остальном все нормально. У меня хата сотка метров,ну буду 20 гривень еще платить в месяц за превышение...Та кто уже на эти 20 гривень спотрит,если в магазине толком ничего не купив,оставляешь минимум 300 гривнев?
   
Re: Платити податки немає сенсу

С таким успехом скоро весь "цвет "  террористов и их шестерок будет указывать что нам делать  и давать советы.       
   
Re: Платити податки немає сенсу

Монтян принципово неправа. У неї завжди неконструктив і всі її ідеї ведуть в глухий кут. Вона ніколи не була успішною в створенні.
В будь якоум випадку, є загальні витрати і вони мають покриватися за разунок громадян.
На даний момент є два явища - платники не платять, а чиновники розкрадають. Те що зараз робиться в країні є спроба знівелювати обидві позиції - народ має почати платити, а чиновник перестати красти. І цей процес вже почався. Чиновники мають аналогічну до Монтян відмазку, що бариг треба трусити...
Вчора зменшили податок на ФОП в ТРИ рази! Бюджет спускають в регіони, чиновників скорочують і запустили процес проїдання. Відповідно ппотрібно платити податки, хоча б на тому рівні, що платилися раніше.
Зараз спробую пояснити що намагаються зробити. Підприємства платять офіційно ЗП на мінімальному рівні, а доплачують працівникам в конвертах. Зараз є спроба запустити механізм, коли зарплату платитимуть всю офіційно, але з урахуванням зниження податків це ніяк не відіб*ється на підприємстві. Просто виведеться з тіні діяльність.
Тепер щодо крадіжок. Всі переведення стрілок на крадіжки і на олігархів - відмазка щоб не платити. Що крадіжки що олігархи не мають суттевого впливу на наш добробут, бо добробут в першу чергу базується на ВВП. А ВВП такий мізерний, що гарантує жебрацтво незалежно від того чи вкрадуть чи ні. Ну це як вкрасти в бомжа кусень хліба. Наявність кусня хліба у жебрака не відміняє його жебрацтва.

так как поднять ВВП?
   
Re: Платити податки немає сенсу

Не думайте, що Україна у цьому питанні є оригінальною. Така процедура, в тій чи іншій степені, всюди є в наявності. Просто цивілізований світ в процесі еволюції більш відійшов від таких речей, але все рівно не подолав їх повністю. Таке було є і буде, питання лише в його степені.

 В даному випадку важливим є:

 1. Чи достатньо якісно проводяться роботи...

 2. Чи не за завищеними цінами.

 Ось це найбільш важливо.


а может еще добавить

3) а имеют ли возможность остальные ( не менее профессиональные люди) участвовать в работах? а может их услуги будут качественнее и дешевле?

4) может мне не платить налоги? если я не вижу справедливого их распределения? почему я должен хлопать в ладоши от того что за границей оказывается такое тоже есть? почему я должен кормить депутатские семьи из своих налогов?
   
Re: Платити податки немає сенсу

Кого вы слушаете? Монтяниху? Если в марте зарубят пока отложенный идиотский "налог с расходов",ну ентот про 30% от всего и повторное обложение нажитого годами непосильного труда,то в остальном все нормально. У меня хата сотка метров,ну буду 20 гривень еще платить в месяц за превышение...Та кто уже на эти 20 гривень спотрит,если в магазине толком ничего не купив,оставляешь минимум 300 гривнев?

никто ничего не будет иметь против постепенного введения платы за всё.... тот же проезд бесплатный для льготников давно пора было отменить - только пускай бы платили сначала 25%, потом 50% и т.д. ..... и так по всему остальному
   
Re: Платити податки немає сенсу

    Налоги не могут нравиться. Обсуждайте, предлагайте более справедливые. В конце концов законы принимают депутаты, подсказывайте и предлагайте им свое видение. Но не платить налоги нельзя, - это гибель государства. Поэтому следующий шаг, - уголовная ответственность за неуплату налогов.


А за нецільове призначення витрачених коштів?
Чи встановлені по 53 чи 63 тисячі гривень лавочки є нормаою?
Таварісчі чєкісти, послідовники чекістів - біологічні чи ідейні - коли запропонуєте щось інше, ніж далі перетягати гроші малозапезпечених до кишень мільйонерів?
   
Re: Платити податки немає сенсу

Кого вы слушаете? Монтяниху? Если в марте зарубят пока отложенный идиотский "налог с расходов",ну ентот про 30% от всего и повторное обложение нажитого годами непосильного труда,то в остальном все нормально. У меня хата сотка метров,ну буду 20 гривень еще платить в месяц за превышение...Та кто уже на эти 20 гривень спотрит,если в магазине толком ничего не купив,оставляешь минимум 300 гривнев?

Вольтер, ты не социалист, ты коммуняка
   
Re: Платити податки немає сенсу

Таварісчі чєкісти, послідовники чекістів - біологічні чи ідейні - коли запропонуєте щось інше, ніж далі перетягати гроші малозапезпечених до кишень мільйонерів?
Ніколи. Вони капіталізм по книзі Носова "Незнайка на місяці" вивчали.
   
Re: Платити податки немає сенсу

а может еще добавить

3) а имеют ли возможность остальные ( не менее профессиональные люди) участвовать в работах? а может их услуги будут качественнее и дешевле?

 Я вище вам відповів по цьому питанню.

4) может мне не платить налоги? если я не вижу справедливого их распределения? почему я должен хлопать в ладоши от того что за границей оказывается такое тоже есть? почему я должен кормить депутатские семьи из своих налогов?

 Закордоном немало людей також задаються подібними питаннями. В Україні більше проблем у цьому напрямку. Але ж, наприклад, в Україні відсутні також власні технології по будівництву доріг європейського рівня, немає інженерів здатних зконструювати автомобіль типу Мерседес чи Порше....Тому, це взаємопов"язані речі. Дійдемо до рівня інженерів фірми Порше, то також будуть менше красти чиновники, бо їх виборці будуть більш освіченими і база із кого вибирати буде кращою. Звичайно, хочеться відразу і всього, але дорослі люди не повинні притримуватись рівня бажань дітей дошкільного рівня.

 А податок - це плата за цивілізованість. Звичайно, коли податки надмірні і не достатньо виважені, то це погано.

Останнє редагування: 30 грудня 2014 09:35:29 від Sojuznuk
   
Re: Платити податки немає сенсу

Дійдемо до рівня інженерів фірми Порше, то також будуть менше красти чиновники, бо їх виборці будуть більш освіченими і база із кого вибирати буде кращою.
Ви це серйозно верзете оцю, вибачте, х.й.ю?
А податок - це плата за цивілізованість. Звичайно, коли вони надмірні і не достатньо виважені, то це погано
... пляць, і це юльків тут називають совками. Та ви ж пропонуєте середньовічну державу "стаціонарного бандюка", коли населення платить лорду за те, що він замок на горі поставив...
   
Re: Платити податки немає сенсу

Самое прикольное что Монтян права на 100%. Никто же воду в дырявую бочку не льет. Сначала бочку латают.
   
Re: Платити податки немає сенсу

   
Re: Платити податки немає сенсу

Самое прикольное что Монтян права на 100%. Никто же воду в дырявую бочку не льет. Сначала бочку латают.


В тім і річ, що тут не варто обговорювати саму Монтян.
Суть її слів є вірною стосовно податків.
   
Re: Платити податки немає сенсу

сплата податків це така ж транзакція як і в бізнесі - обмін
я вам гроші а ви мені щось - послуги, законність, оборону, правосуддя і т.д.
і я навіть буду брати участь в цьому процесі за взаємною згодою бо тоді ефективність використання моїх грошей буде більшою через ефект синергії

але якщо я побачу мої гроші крадуться або я отримую не той продукт про котрий домовлялися то я буду вимагати компенсації чи хоча б покарання винних в розкраданні

поки я не побачу що мої наступні гроші знову не будуть потраченні чесно та згідно домовленості я платити не буду - бо тоді це просто рекет, шахрайство та крадіжка шляхом введення мене в омману

один раз це може спрацювати але другий раз я зроблю все можливе шоб шахраї моїх грошей не отримали


так працює і в Норвегії і в США і в Німеччині - саме цей принциповий момент укладення "контракту" між платниками податків та державою існує і виконується

+ є органи котрі слідкують за дотриманням цього контракту та роблять боляче чиновнику котрий гроші взяв і привласнив і послугу не надав
в умовах України можливо краще спочатку взяти податки та профінансувати створення Атикорупційного бюро?
бо віри ні Яценюку ні Яремі ні Гройсману і т.д. нема - то хай відновлюють довіру створюючи орган котрий буде їх контролювати - так буде чесно вважаючи скільки разів влада обманювала платників податків
   
Re: Платити податки немає сенсу

сплата податків це така ж транзакція як і в бізнесі - обмін
я вам гроші а ви мені щось - послуги, законність, оборону, правосуддя і т.д.
і я навіть буду брати участь в цьому процесі за взаємною згодою бо тоді ефективність використання моїх грошей буде більшою через ефект синергії

але якщо я побачу мої гроші крадуться або я отримую не той продукт про котрий домовлялися то я буду вимагати компенсації чи хоча б покарання винних в розкраданні

поки я не побачу що мої наступні гроші знову не будуть потраченні чесно та згідно домовленості я платити не буду - бо тоді це просто рекет, шахрайство та крадіжка шляхом введення мене в омману

один раз це може спрацювати але другий раз я зроблю все можливе шоб шахраї моїх грошей не отримали


так працює і в Норвегії і в США і в Німеччині - саме цей принциповий момент укладення "контракту" між платниками податків та державою існує і виконується

+ є органи котрі слідкують за дотриманням цього контракту та роблять боляче чиновнику котрий гроші взяв і привласнив і послугу не надав
в умовах України можливо краще спочатку взяти податки та профінансувати створення Атикорупційного бюро?
бо віри ні Яценюку ні Яремі ні Гройсману і т.д. нема - то хай відновлюють довіру створюючи орган котрий буде їх контролювати - так буде чесно вважаючи скільки разів влада обманювала платників податків

+1

Дуже влучно.
   
Re: Платити податки немає сенсу

Я вище вам відповів по цьому питанню.

Закордоном немало людей також задаються подібними питаннями. В Україні більше проблем у цьому напрямку. Але ж, наприклад, в Україні відсутні також власні технології по будівництву доріг європейського рівня, немає інженерів здатних зконструювати автомобіль типу Мерседес чи Порше....Тому, це взаємопов"язані речі. Дійдемо до рівня інженерів фірми Порше, то також будуть менше красти чиновники, бо їх виборці будуть більш освіченими і база із кого вибирати буде кращою. Звичайно, хочеться відразу і всього, але дорослі люди не повинні притримуватись рівня бажань дітей дошкільного рівня.

 А податок - це плата за цивілізованість. Звичайно, коли податки надмірні і не достатньо виважені, то це погано.

немного не так. украина одна из немногих стран в мире которая может построить ракету и успешно ее отправить на орбиту, построить самолет наподобии мрии, который мало кто может построить.

украинцы в той же норвегии строят нефтяные платформы и заводы которые делают норвегию более богатой страной и сами норвежцы считают их одними из самых лучших специалистов по той же сварке.

Украинцы не могут построить машину аля порше ??? думаю могут, просто все сделано так, у нас что ему ( украинцу) не дадут это сделать такие вот депутаты, которые получат за налоги собранные с украинцев право создавать барахло, которое не сможет конкурировать даже с китайским автопромом.

мы обсуждаем как раз равную конкуренцию на собранные налоги. если бы она была.... то были бы и технологии и хорошие конкурентные вещи. Люди, мозги, умелые руки в нашей стране есть.
   
Re: Платити податки немає сенсу

так как поднять ВВП?

хочете, щоб вам одним реченням на це відповіли?
   
Re: Платити податки немає сенсу

хочете, щоб вам одним реченням на це відповіли?

просто реформ в этом направлении нет
   
Re: Платити податки немає сенсу

Я вище вам відповів по цьому питанню.

Закордоном немало людей також задаються подібними питаннями. В Україні більше проблем у цьому напрямку. Але ж, наприклад, в Україні відсутні також власні технології по будівництву доріг європейського рівня, немає інженерів здатних зконструювати автомобіль типу Мерседес чи Порше....Тому, це взаємопов"язані речі. Дійдемо до рівня інженерів фірми Порше, то також будуть менше красти чиновники, бо їх виборці будуть більш освіченими і база із кого вибирати буде кращою. Звичайно, хочеться відразу і всього, але дорослі люди не повинні притримуватись рівня бажань дітей дошкільного рівня.

 А податок - це плата за цивілізованість. Звичайно, коли податки надмірні і не достатньо виважені, то це погано.

пане - оце що ви сказала дуже велика дурість

в світі купа прикладів коли цивілізовані країни без податків фору дадуть вашій зарегульованій Німеччині - візьміть той же Делавер де корпоративний податок 0% а бізнес процвітає
чи Техас - де податок на зарплату 0% але бізнес і інфраструктура процвітає
чи ОАЕ де податки також майже нульові

просто у всіх цих місцях громадянин та бізнес платить за послугу напряму постачальнику а не через "бюджет" котрим розпоряджається не безпосередньо виконавець а такий "прохвесіонал" як Сєня та його команда

бо навіщо посередник у вигляді "бюджету" для закупівлі лавочок? - громада зібаралася, зкинулися грошима і купили лавочки які їм до вподоби
дорога по місту? теж саме - без посередника у вигляді Міністерства фінансів, міністерства інфраструктури та Агенства по проведенню Євро 2012

якого лисого  українцю платити податки в бюджет в котрому є стаття витрат - Агенство по проведеню Євро 2012?

в Німеччині до сих пір платить за чемпіонат світу по футболу 2006 року?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія