Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

на жаль, мене сьогодні не зрозуміють, можливо, більшість

Не він хіхікав з Гітлером. Крапка.
   
Виродки ви, юльки. Через вас ми не маємо спокою в державі.

страна дураков, Юлька уже 4 года не при власти, а дрыщам все юлька виновата
протащили в раду всю бывшую команду Юща, которая уничтожила страну и все им Юлька виновата тем что прическу не ту делает и дочь замуж выдает
дураки вы
   
интересно  - чем его прижали, шо сдал майдан и украину бандюкам :S    детям угрожали?
   
ґпрікол те, що ти не сприймаеш інші думки. Але яне  зобов'язаний читати адептів тимошонки ..

Останнє редагування: 29 грудня 2014 22:25:46 від Вимушений Киянин
   
конечно не были даремнымы

четыре года эта скотина на гос даче живет поживает, которую мы содержим
этот трутень с овощем универсалы подписывал
фирташа на нашу трубу завел
черноморский шельф просрал ахметову и фирташу
со стельмахом эта мразь гривну обвалила, финансировала банки олигархов

продолжать?

 Ви готуєте мантру для Юлі? Тоді можете продовжувати.  :laugh:
   
Освічені люди не мають діяти методами бидла. Не той рівень.
   
  Тобто, виплата річних боргів по зарплатам, пенсіонерам, працівникам, малозабезпеченим, підняття рівня зарплат та пенсій було вбивчим для України???
виплатил долги по зарплатам уряд тимошенко
а не этот трутень
   
Цитувати
Пан Ющенко має набагато більшу провину перед Україною: він цілеспрямовано знищив, можливо, останній шанс України стати незалежною, цивілізованою державою. Може статись, через багато років новий шанс у країни таки з"явиться, але, як колись сказала Ліна Костенко, якась Україна таки буде, але така, як мріялось, - вже ніколи... Звичайно, колись на цій території будуть таки жити вільні, щасливі люди, але дуже можливо, що це будуть не українці. І вклад в цю ситуацію Ющенка просто неоціненний...
Давайте-но згадаємо славний шлях "народного президента" (поправте мене, нинішні його поціновувачі, якщо щось брешу):
Після подій 2004-го нинішні "покращувачі" (і Янукака в перших рядах) здриснули з країни хто куди: хтось заліг на дно, чекаючи справедливого покарання (як кажуть росіяни "чует кошка, чье мясо съела") - у багатьох солідних фірмах, керівники яких відчували за собою грішки, лишились самі секретарки, а такі як Чечетов, почали писати "явку з повинною". Ніхто не тикав дрючки в колеса, у парламенті була стала більшість, руки були повністю розв"язані для добрих діл: така підтримка, таке народне піднесення, захват і схвалення у всьому світі! Роби що хочеш - будь-який проект втілюй, а головне - проводь швидкі, блискавичні реформи, які зроблять перемогу незворотною...
Час в цих умовах – головне. Ну і що ж робить наше почуддя на посту президента?... Першим ділом – круїз по країнам Європи і Америки (для збору аплодисментів – свята справа). Потім – ще багато інших корисних справ: багатогодинні акцепти про «мою націю», довжелезні історичні екскурси замість реальної роботи, приватизація помаранчевих символів на ім"я Андрійка, «журналістські морди», що посміли щось про Андрійка сказати, перемовини з хуйло, в ході яких знов – довгі історичні екскурси про те, наскільки важливою для нас є перемога під Конотопом, знову багатогодинні акцептування у різних регіонах країни упереміж з висадкою калини, відтягування всього, що можна було відтягнути, запізнення скрізь, куди можна було запізнитись, явне очікування того, що «якось же воно буде, ще ніколи так не було, щоб ніяк не було» на тлі сибаритства й неробства на самій важливій у країні посаді. Поїздки за макітрами у Сорочинці і відпочинок на пасіці у самий критичний для країни час (як пізніше – на лижний відпочинок під час критичних перемовин по газу). Пам"ятаю, кричати хотілось, дивлячись у телевізор: «Та роби ж хоч щось, чудо горохове, досить теревенити та манжети обсмикувати – час працює проти нас»! У той же час – перешкоджання всім, хто хоч щось реальне хотів робити: «не чіпай моїх хлопців», купа своїх людей у Кабміні, що гальмували все, що могли, ветування всього, що тільки можна було ветувати...
Наскільки пам"ятаю, світовий рекорд встановив по кількості заветованих законопроектів – десь біля п"яти сотень?... Відставка Кабміну, який за дві неділі перед тим сам же назвав найкращим в Європі, потім – призначення Єханурова зі старої Кучмівської гвардії, «Івченко-мерседес» з міною під наші газові перспективи, потім… ох! – МЕМОРАНДУМ, який взагалі ні в які ворота не ліз і сприйнявся як зрада. «Надія Майдану» витягла Януковича з політичного небуття, реанімувала цей політичний труп, притягла на перемовини, оживила партію регіонів, підписала Універсал (видно, дуже пасічнику слово сподобалось – можливо, заради слова й країну здав) і т.д. Пам"ятаю: коли був на річниці Майдану, Ющенко (після злобного ревнивого «Ну, ще раз крикніть «Юля!», а потім я скажу») взявся пояснювати, чому ж він все таки, замість «бандитам - тюрми», витяг з небуття у владу Януковича. Аргумент був такий: «За нього ж проголосувало майже половина країни. От скажіть мені – чи можна цей факт ігнорувати?». А чи можна ігнорувати той факт, що, як ти ж сам сказав, Янукович фальсифікував вибори? Чи якщо за тебе проголосувало майже пів-країни, то будь ти хоч убивцею – все одно треба тягти у владу, бо «не можна ігнорувати і т.д.»? І якщо ти такий ліберальний, то чого ж інаугурувався Президентом? Адже майже половина країни вибрала іншого кандидата, чи ж можна це ігнорувати?…
В кінці кінців він настільки остогид, що я (та й не тільки я, мабуть) вже згоден був, щоб його вимели сраним віником будь-яким способом - навіть скориставшись підтримкою ПРдунів. На той час у регіоналів (навіть після Ющенківської їх реанімації і сприяння) була гідна альтернатива в особі Тимошенко, час ще не був остаточно втрачений, а прибирання з дороги цього лежачого і дуже гидотного каменю дало б можливість у якомусь сенсі почати все спочатку – народ ще у щось вірив, можливе було згуртування. А ПРдуни з їх тупою агресією програли б дипломатичному таланту Тимошенко, - через це й очканули в останній момент, зрозумівши, що Юля хоче використати їх у своїх цілях (прибрати з дороги лайно, яке заакцептувало мало не до смерті всю країну), а потім - взяти ініціативу у свої руки. Так, це політика з усіма її інтригами. Україна мала свого Дізраелі (що схиляв на свій бік цілі парламенти), а поміняла на звичайного гопстопера…
 Ой, багато ще можна згадувати, тільки тяжко. Основні злочини Ющенка – розтлінння народу, вбивство у ньому віри, перешкоджання тим, хто міг і хотів щось зробити, неробство і загублений час укупі з повною бездарністю всіх його починань, підсиленими заздрістю, мстивістю, ревнощами, ницістю і мізерністю як політика і як особистості.
Ну і, звичайно ж, - підігрування і пряме сприяння на останніх (мабуть у всіх сенсах останніх) виборах Януковичу, поміч бандитам всістися на нашу шию - "аби лишень клята Юлька не пройшла!", а на народ і країну - насрати. От за це месії Ющенку - особлива подяка...
Це було написано 2 роки тому.
Підписуюся під кожним словом
   
– Я займався тим, чим повинен займатися український президент… Я маю продукт, досягнення, які мені б хотілося, щоб ми повторили хоча б років через 10, років через 15. Наприклад, економіка. У нас не було показника приросту ВВП нижче 7,5%. Були квартали, де 14%. Коли я прийняв країну, її бюджет був 90 мільярдів. Коли я передавав у керівництво далі українську державу, у нас бюджет був 290. Я прийняв країну, в якої були 5 мільярдів валютні резерви, я її передав, коли були 37 мільярдів.

– Але ви були президентом, не прем’єром. За економіку відповідає прем’єр.

– Майте на увазі, ресурси і, перш за все, фінансові йдуть не під економічний проект - землі, металургії, хімії. Ресурси йдуть під політичний курс. Бо тільки курс формує стратегію.

Під час мого політичного курсу, який я формував, в Україні не було жодного страйку. Мій політичний курс складався з трьох речей. Якщо ви хочете мати економічний великий успіх, великий економічний приріст чи великі стандарти, зарплати, пенсії, перше, що ви повинні зробити – ви повинні вирішити національне питання. Якщо ви не вирішили національне питання, якщо в вашій хаті нема спокою, якщо в вашій хаті горять три кути, не говоріть про реформи, я вас прошу, не говоріть про інвестиції, не говоріть взагалі про правильне. Спочатку, будь ласка, беріть відро, не дивіться на його колір, і загасіть пожежу. Дайте політичну стабільність.

Друга аксіома: перед тим, як говорити про все решту, в том числі, й про речі економічні, з яких ми почали, дайте фінансову стабільність. Якщо у вас нема фінансової стабільності, нерозумно говорити про прикладну економіку, про реформування секторів і таке інше, тому що, не маючи стабільної мірки економічного процесу, ніхто економічний процес починати не буде.

І третє - це політика національного становлення або національного відродження. Це для того, щоб почати діалог серед 46 мільйонів, щоб ми поспілкувалися навколо того, що нас сьогодні ще не об’єднує.

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/12/29/7053606/
   
Одне хіхі з гітлером 21 сторіччя  варте на повне забуьья і родову зневагу до 7 го коліна. Юля зрадник. Тьху в родинний альбом.
   
ещё бы дела по банку украина копнуть...
   
Одне хіхі з гітлером 21 сторіччя  варте на повне забуьья і родову зневагу до 7 го коліна. Юля зрадник. Тьху в родинний альбом.
Тобто ви прощаєте Паскуді Хорунжівському як воно намагалося завадити Прем"єру провести перемовини по газу з експортером?
   
Ви готуєте мантру для Юлі? Тоді можете продовжувати.  :laugh:

а Вы можете опровергнуть? или нет, как ни один не смог
   
Одне хіхі з гітлером 21 сторіччя  варте на повне забуьья і родову зневагу до 7 го коліна. Юля зрадник. Тьху в родинний альбом.
\

   
та же поза .... почти

Показати зображення...
Ха, с самого начала фота эта вспомнилась.
   
Странно, что он вообще обращает внимание на чье-то мнение.

Для Украины Ющенко появился слишком рано.
да
   
Тобто ви прощаєте Паскуді Хорунжівському як воно намагалося завадити Прем"єру провести перемовини по газу з експортером?
Я б просив вас називати речі своїми іменами, прем'ер до тимошонки не застосовуйте, вона хіхікала з хуйло а це на сьогодні розцінюється як зрада. Її рейтінг тому і 4 %, в підтвердження моїх слів. Хіхікало неактуальне, тому давайте про реальних політиків, а не про тампакси хуйло.
   
Основні злочини Ющенка – розтлінння народу, вбивство у ньому віри, перешкоджання тим, хто міг і хотів щось зробити, неробство і загублений час укупі з повною бездарністю всіх його починань, підсиленими заздрістю, мстивістю, ревнощами, ницістю і мізерністю як політика і як особистості.
   
Я б просив вас називати речі своїми іменами, прем'ер до тимошонки не застосовуйте, вона хіхікала з хуйло а це на сьогодні розцінюється як зрада. Її рейтінг тому і 4 %, в підтвердження моїх слів. Хіхікало неактуальне, тому давайте про реальних політиків, а не про тампакси хуйло.
так тема про тампакс хуйло
это же ющ хуйло черноморский шельф отдавал,а не Тимошенко
   
Я б просив вас називати речі своїми іменами, прем'ер до тимошонки не застосовуйте, вона хіхікала з хуйло а це на сьогодні розцінюється як зрада.
Я б просила вас власні уявлення не підносити до абсолюту істини в останній інстанції.
   
Хіхікало має електорат котрого 4 %. Тому всі питання відпадають свмі собою. Тимошонка неактуальна. Крапка.
   
это же ющ хуйло черноморский шельф отдавал,а не Тимошенко
!!!
До речі!
   
Хіхікало має електорат котрого 4 %. Тому всі питання відпадають свмі собою. Тимошонка неактуальна. Крапка.
   
Краще б його взагалі не було, цього виродка

Краще б не було ВОНИ. (td) Цієї х*йлівської ковдри.
   
Хіхікало має електорат котрого 4 %. Тому всі питання відпадають свмі собою. Тимошонка неактуальна. Крапка.
трутень и того не имеет
   
та же поза .... почти

Показати зображення...
Турч, спасибо одна фотка и не нужнго слов)))
   
Тимошонка
Це треба сприймати як нев"їпенний гумор?
Може ще раз повторите - для доходчівості?
Заодно підрахуйте рейтинг Паскуди і поясніть (хоча би сам собі), де воно окопалося і чому боїться показуватися на очі Україні без особистої охорони
   
2004 рік хіхіхіхііі.
2014 рік рівень довіри до Тимошонки 4%.
Але мене людину толерантну це не стосується, мене цікавлять діючі політики, політичні трупи нехай цікавлять тих кого хіхікалка підставила.

   
а Вы можете опровергнуть? или нет, как ни один не смог

 Ви така недосяжна у переконливості? Тоді ні, зачекайте на іншого везунчика.... :laugh:
   
Я тебя прекрасно понял, второй ник Добродия.

Нахуй, это туда----------------------------------------->
   
2004 рік хіхіхіхііі.
2014 рік рівень довіри до Тимошонки 4%.
Але мене людину толерантну це не стосується, мене цікавлять діючі політики, політичні трупи нехай цікавлять тих кого хіхікалка підставила.



рейтинг трутня 0,5%
   
Ви така недосяжна у переконливості? Тоді ні, зачекайте на іншого везунчика.... :laugh:
слив защитан
   
Це треба сприймати як нев"їпенний гумор?
Може ще раз повторите - для доходчівості?
Заодно підрахуйте рейтинг Паскуди і поясніть (хоча би сам собі), де воно окопалося і чому боїться показуватися на очі Україні без особистої охорони

хіхіхіхііііі хоп і 4 %.
зека геть сказала Україна.  зечку тобто.
   
Краще б не було ВОНИ. (td)

 Та на кого ви звертаєте увагу.....? Нехай там біснуються між собою. (td)
   
хіхіхіхіі і на каблуках у колясці.  :dance3:
   
короче, тема не интересна, пустые пукания трутня не читала и не собираюсь тратит ьвремя на перевернутый лист истории
не самой лучшей истории
   
хіхіхіхііііі хоп і 4 %.
зека геть сказала Україна.  зечку тобто.
несерйозно якось у вас виходить..Справді схоже на злив..
До речі, візуалізуйте ось те хіхікання Паскуди з Хуйлом (знімок вище) : він ще так потішно хрюкає коли хіхікає.. Помічали?
   
 :heart: (Для Украины Ющенко появился слишком рано. )Краще б прищавий зовсім не появлявся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія