Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Без усіляких підколок.
Якщо так, то ділись враженнями. І фотке давай.
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Я не Бяка, але на Корфу треба вже їхати на другий рік.
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Я не Бяка, але на Корфу треба вже їхати на другий рік.
Сьогодні там до +30 в повітрі і до +24 у воді, сонячно, тепло. Якщо не відкладати, то можна ще і цього року))
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Я на Корфу на наступний рік цілюсь.
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Интересно что там на той Корфе, медом мазано ? Там же одни москали это их скрепный остров,,
Они там и парады свои хороводят с морачками под музыку..
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

загалом нічого особливого
ну Сісі палац мала
мабуть шось знала...
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Так. Фотки викладу, як розберу - забагато їх.
Сподобався остів тишею і небагаточисельністю кацапів.
В отелі кацапів взагалі не було. Вже букнула на наст. рік: мені дуже підійшла пишна рослинність та піщані пляжі.
Багато їздили - 600 км за 10 днів.

Останнє редагування: 17 жовтня 2019 14:27:47 від Бяка
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Интересно что там на той Корфе, медом мазано ? Там же одни москали это их скрепный остров,,
Они там и парады свои хороводят с морачками под музыку..
не тіко. є ще одні...
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Так. Фотки викладу, як розберу - забагато їх.
Сподобався остів тишею і небагаточисельністю кацапів.
В отелі кацапів взагалі не було. Вже букнула на наст. рік: мені дуже підійшла пишна рослинність та піщані пляжі.
Багато їздили - 600 км за 10 днів.
На авто или самолётом?
Что-то мне тоже Турция и ебипет поперек горла стали...

Хотя сейчас тут тепло в Шарме)
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

На авто или самолётом?
Что-то мне тоже Турция и ебипет поперек горла стали...

Хотя сейчас тут тепло в Шарме)

Самолетом. Авто это перебор....Хотя на след. год уже готовлюсь: авто до Нормандии и обратно и ниипет :)))  :facepalm1: Благо хоть суперчарджеры на шару по Европе....Но мое условие - авто поездом до границы.
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Самолетом. Авто это перебор....Хотя на след. год уже готовлюсь: авто до Нормандии и обратно и ниипет :)))  :facepalm1: Благо хоть суперчарджеры на шару по Европе....Но мое условие - авто поездом до границы.
Не, я в те края на авто хочу..
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Не, я в те края на авто хочу..

Паромом ? ну на любителя :)
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Так. Фотки викладу, як розберу - забагато їх.
Сподобався остів тишею і небагаточисельністю кацапів.
В отелі кацапів взагалі не було. Вже букнула на наст. рік: мені дуже підійшла пишна рослинність та піщані пляжі.
Багато їздили - 600 км за 10 днів.

 ;o  ;o  ;o

там весь острів 50 км в довжину
ну хай по дорозі з поворотами 70 набереться ....
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

;o  ;o  ;o

там весь острів 50 км в довжину
ну хай по дорозі з поворотами 70 набереться ....
В булочную на другой конец острова)
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

;o  ;o  ;o

там весь острів 50 км в довжину
ну хай по дорозі з поворотами 70 набереться ....

Так мы ж не по прямой ездили :)) туда-сюда, селухи всякие, разные пляжи, Пантократор, в Керкиру мотались все время. Без машины там вообще никак.
И это мы даже еще не доехали до Беницеса, вообще Юго-Восток и Юг не охватили.
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Так мы ж не по прямой ездили :)) туда-сюда, селухи всякие, разные пляжи, Пантократор, в Керкиру мотались все время. Без машины там вообще никак.
И это мы даже еще не доехали до Беницеса, вообще Юго-Восток и Юг не охватили.

я на криті стільки проїзджаю, але живу не в готелі на морі, а в хатинці на горі. тому і жерти, і на пляж, і гуляти ввечері - все на машині. плюс поїздки на "дальняк" (а крит 250 км, там є накрутити км).

ну то висновок: ви дуже любите їздити  :gigi:

але тим не менш їхати з києва в париж машиною не рекомендую дуже та навіть дуже-дуже
по-перше - втома - 2.5 тищі км по нудних дорогах (це не альпи, не південь франції і не хайвей намбер ван в штатах). 24 години, тобто 3 дні і 2 нічних зупинки.
по-друге - вартість цього вояжу. пальне плюс 4 ночі в готелях (2 туди і 2 взад) - будуть дорожчі за авіаквитки та ренткар у франції.
ну і третє - втрата 6-ти днів відпустки. сказати що ти шось подивишся по дорозі - та нічого ти не подивишся. ні з вікна в дорозі, ні під час зупинки. на машині ти не зупинятимешся в готелі в центрі міста, а десь на околицях де не дуже дорого та є паркінг. і проїхавши 800 км за день ти ввечері не підеш гуляти по місту, а похаваєш та гепнешся спати. дитина тим бiльш.



   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

я на криті стільки проїзджаю, але живу не в готелі на морі, а в хатинці на горі. тому і жерти, і на пляж, і гуляти ввечері - все на машині. плюс поїздки на "дальняк" (а крит 250 км, там є накрутити км).

ну то висновок: ви дуже любите їздити  :gigi:

але тим не менш їхати з києва в париж машиною не рекомендую дуже та навіть дуже-дуже
по-перше - втома - 2.5 тищі км по нудних дорогах (це не альпи, не південь франції і не хайвей намбер ван в штатах). 24 години, тобто 3 дні і 2 нічних зупинки.
по-друге - вартість цього вояжу. пальне плюс 4 ночі в готелях (2 туди і 2 взад) - будуть дорожчі за авіаквитки та ренткар у франції.
ну і третє - втрата 6-ти днів відпустки. сказати що ти шось подивишся по дорозі - та нічого ти не подивишся. ні з вікна в дорозі, ні під час зупинки. на машині ти не зупинятимешся в готелі в центрі міста, а десь на околицях де не дуже дорого та є паркінг. і проїхавши 800 км за день ти ввечері не підеш гуляти по місту, а похаваєш та гепнешся спати. дитина тим бiльш.

Та сама не хочу...І аргумент про пальне не "проканав" :  пожиттєва  безкоштовна зарядка в Європі. Тут мені крити нічим :)
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Та сама не хочу...І аргумент про пальне не "проканав" :  пожиттєва  безкоштовна зарядка в Європі. Тут мені крити нічим :)

 :facepalm1:

а 6 днів в машині та 4 ночі в готелях?
і ще раз - це 6 днів не приємної прогулянки з чудовими альпійськими краєвидами, це 6 днів нудного сидіння в машині на звичайнісіньких трасах.

... особливо для дитини

писи: якщо на корфу брали ренткар, то мабуть апологет безкоштовних зарядок знає, що ренткар зараз зовсім не космос? ось 5 днів з шарльдеголю машинка з жипіесом:



Останнє редагування: 18 жовтня 2019 13:08:07 від Simpson
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Так. Фотки викладу, як розберу - забагато їх.
Сподобався остів тишею і небагаточисельністю кацапів.
В отелі кацапів взагалі не було. Вже букнула на наст. рік: мені дуже підійшла пишна рослинність та піщані пляжі.
Багато їздили - 600 км за 10 днів.

В какіх музєях бивалі ?   (с)   :shuffle:
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Интересно что там на той Корфе, медом мазано ? Там же одни москали это их скрепный остров,,
Они там и парады свои хороводят с морачками под музыку..

Так, кацапів повно, навіть зараз
Але температура води і повітря комфортна, це єдиний плюс
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Так, кацапів повно, навіть зараз
Але температура води і повітря комфортна, це єдиний плюс

крит краще. набагато південніше і каців менше. якщо жити у віллі трохи нагору від моря та знати пляжі-таверни-магазини, то можна і взагалі їх не зустріти.
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

крит краще. набагато південніше і каців менше. якщо жити у віллі трохи нагору від моря та знати пляжі-таверни-магазини, то можна і взагалі їх не зустріти.

Якщо, мене оце харить те якщо. Це як в Хорватії, якщо знати фермера з помідорами, рибака з рибою і т.д.
Мене більше влаштовує не ховатися від кацапів, а нормальну їжу купувати в маркеті біля будинку

Хоча звісно, на горі красівєнно , все як на долоні
Апд. хвотки давай )
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Якщо, мене оце харить те якщо. Це як в Хорватії, якщо знати фермера з помідорами, рибака з рибою і т.д.
Мене більше влаштовує не ховатися від кацапів, а нормальну їжу купувати в маркеті біля будинку

Хоча звісно, на горі красівєнно , все як на долоні
Апд. хвотки давай )

я мав на увазі не в готелі.
в готелях кацапи є.
а в селах трохи вгору тільки європейці - англійці, ірландці, голандці, німці.
в тавернах та магазинах теж.

і коли я казав "трохи нагору", то це таки трохи, а не х.з. де
море починається там, де закінчуються ліхтарі - 700-800 м

   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?


[/quote]

Апд. хвотки давай )
[/quote]

приєднуюсь  :rotate:
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Без усіляких підколок.
Якщо так, то ділись враженнями. І фотке давай.

ти не про Корфу думай,
а про Прилуцьку тютюнову фабрику
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Часто згадую Агіос-Ніколаос, сподобалось там, але якщо жити в стороні від цівілізації то нудно постійно авто використовувати також напрягае.
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Часто згадую Агіос-Ніколаос, сподобалось там, але якщо жити в стороні від цівілізації то нудно постійно авто використовувати також напрягае.

на Крiтi?
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

на Крiтi?
Так, Сімпсон про Кріт писав, я також згадав. Там оркестри з круізлайнерів грали по вечорах на площі, ну і таверни атмосферні, заглядали, хоч нас і годували в готелі. Найкраща здаеться ця, де багато місцевих завісае
https://www.tripadvisor.cz/Restaurant_Review-g189414-d3463966-Reviews-Karnagio-Agios_Nikolaos_Lasithi_Prefecture_Crete.html
Ціни в 2015-му шарові були.
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

ти не про Корфу думай,
а про Прилуцьку тютюнову фабрику

їй пофіг
в неї чоловік - мент
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

я мав на увазі не в готелі.
в готелях кацапи є.
а в селах трохи вгору тільки європейці - англійці, ірландці, голандці, німці.
в тавернах та магазинах теж.

і коли я казав "трохи нагору", то це таки трохи, а не х.з. де
море починається там, де закінчуються ліхтарі - 700-800 м



Нє, ну з ліхтарями воно зразу видно, не те що вдень  :laugh:

Я вас мала на увазі, є гілка з фотками ? ) Ніяк до Кріту не доїду, а Корфу мені що станція метро Золоті Ворота  :laugh:  в печінках вже, пересадочна ))



   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?


Нє, ну з ліхтарями воно зразу видно, не те що вдень  :laugh:

Я вас мала на увазі, є гілка з фотками ? ) Ніяк до Кріту не доїду, а Корфу мені що станція метро Золоті Ворота  :laugh:  в печінках вже, пересадочна ))

загалом - грецький острів, але великий.
спеціально гілки нема з фотами, пару штук на робочому компі є, ось - гори, море, пляжі, міста і села ...













єдине що - гарні паралії треба знати де (маля, амудара за айос-ніколосом, та вулісма біля істро)
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Кріт крутий, були в цьому році в Амударі , що за Агіосом-Ніколасом, в липні, люблю малолюдні місця,а там вони дійсно малолюдні, мрію наступного року теж поїхати, за машиною не шкодую, там гарні дороги і ходити пішки, одне задоволення
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

єдине що - гарні паралії треба знати де (маля, амудара за айос-ніколосом, та вулісма біля істро)

Нагуглив Malia beach/Παραλία Μάλια, Ammoudara Παραλία, Paralía Voulísmatos... Це вони? Це кращі пляжі Криту?
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

ти не про Корфу думай,
а про Прилуцьку тютюнову фабрику
;o Ти іпанашка? Чому я повинна про неї думати? Я не палю, цигарками не торгую. Мені пофіг.
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

їй пофіг
в неї чоловік - мент
;o Ще одне недолуге. Ти таки нариваєшся. Я б могла сказати, що мій чоловік такий мент, як ти підарас, але якщо ти справді підрік? Тому я тебе запитую, просто ради цікавості. На підставі чого ти пишеш таку дурню? І знову ж таки, це не вперше. Ти баба з лавочки під під"їздом?
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Нагуглив Malia beach/Παραλία Μάλια, Ammoudara Παραλία, Paralía Voulísmatos... Це вони? Це кращі пляжі Криту?

північно-східного криту
маля найближче до мене, але коли сильний північний вітер, то краще поїхати в амудару, вона захищена з усіх боків і навіть коли по всьому криту штормові вітри, там затишно та спокійно.

   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

північно-східного криту
І всі ці локації в оцій от затоці Мірабелло? Скільки днів на цей локейшн порадите виділити?
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

північно-східного криту
маля найближче до мене, але коли сильний північний вітер, то краще поїхати в амудару, вона захищена з усіх боків і навіть коли по всьому криту штормові вітри, там затишно та спокійно.


Бали на пол-пути между Ираклеоном и Ретимно тоже неплохо защищен от ветров
   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

І всі ці локації в оцій от затоці Мірабелло? Скільки днів на цей локейшн порадите виділити?

я туди просто їзджу машиною. готель чи віллу там не винаймаю.
беру машину одразу в аеропорті іраклєо і їду оселяюся біля малі та херсонісосу. до айос ніколаса від мене півгодини. в києві буває годину 10 км їдеш, тому як щось сильно віддалене це взагалі не сприймається.
відвідати варто сам айос ніколас, біля нього острівець з фортецею спіналонга, іраклєо та кносос палац поряд з ним, зарос та озеро вотомос біля нього (там рудий яніс тримає форелі фіш фарм та жарить смачну свіжу форель), це година машиною, маталу з давньоримським кладовищем, в якому жили хіпаки, це ще десь півгодини.
на західному криті рекомендую відвідати ущелину (чи каньон вони його називають) самарья. треба подивитися погоду, і як хвиль нема, то їхати машиною до сфакії (чи хора сфакіон її ще називають), залишати там машину та сідати на феррі до аййя румелі. а звіддти пішки до каньону. їхати зі східного криту довго, плюс феррі плюс прогулянка, плюс посидіти в тавернах - це цілий день, і починати краще раніше.

   
Re: Бяко, ти Корфу вже відвідала?

Так розумію, як для першого разу на Кріті треба не в одному місці базуватися, а пожити трохи на сході + трохи на заході чи якось так.
Дуже вже ж великий острівець, задовбешся експлорити))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія