Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нарешті, і я приєднався до лижного братства! :super:

мбугага  :facepalm: теоретик гуглакатания, жоподиванный эксперт по лыжам, раскусили тебя, ублюдок. только на посмотреть видосики на ютьбе все что ты умеешь. что насцут тебе в твои ватные мозги, то и проецируешь на фуп

от дурак))
Иди себе, нещясте
   
припрется ж такое чмо закомплексованное
и загадит душевную ветку((
   
В мене до речі теж після Буковелю коліно боліло три тижні.. звісно, не аж так, щоб робити операцію, але відчутно... Просто ніколи такого раніше не було, я щодня проходжу чи пробігаю 10-12 км і нормально, а це зараза, якийсь дискомфорт почався. Почитав, що це за біль збоку коліна, його причини і вирішив поки-що не йти до лікарів, а зайнятися відповідальним самолікуванням) ну і наче пройшло майже (може, то не від вправ, а від часу скоріше))
Сьогодні боявся, що не дасть кататися. Але ні, все нормально. Мабуть, то був наслідок одного з падінь в Буковелі, коли на мене ще попадали зверху. До речі, при виході з підйомника  :D
друже мій, скоріше за все, все в вас нормально. А до лікаря би я зайшов, як коліно вас непокоіть. В мене тітановий надколінник, ота "чашечка". Та той протез гівно, в порівнянні з "е натюрель". На коліно не стань, більше 5 км не пробіжи, як от мороз, то коліно застигає, мерзне, рухливість на ноль. То блядський провідник холоду. Коротше, майже інвалід.
   
:) Цікаво послухати розповіді бувалих. Головне, що я раніше на такі історії майже не реагував. Поки сам не спробував)
Це типу як розказувати нєженкам-парашутистам після АФФ про те, як "дєдушка" стрибав з круглими д1-5у. Або планеристам взагалі про будь-які стрибки з парашутом  :D
І тут на сцену вилазить інвалід авіації і розповідає як він стрибав з УТ-15.  :gigi:
   
я ото й заздрю сиджу)
Хоча в цьому теж кайф є.
Сидиш в теплi нi клятий, нi м'ятий,
ноги не болять.. I заздриш)
Менi п'ять днiв насичено-iнтенсивного катання
з головою достатньо.
Але потiм максимум через тиждень знов ломка.
Пробував Новiй Швейцарiї чи Сорочиному яру оскому збивати,
але воно не те зовсiм
Та... ломка за небом ще більша) але катання допомагає її зменшити!)
   
І тут на сцену вилазить інвалід авіації і розповідає як він стрибав з УТ-15.  :gigi:
Так! Зараз в Україні їх вже ніде немає,ото вже раритетище!   :)
   
Та... ломка за небом ще більша) але катання допомагає її зменшити!)

отут я хз) Висоти боюсь, навiть долонi пiтнiють.
Ну не розумiє мiй рацiональний мозок,
як можна впасти ООттААААкенної висоти
i цiлим лишитися.
   
ломка за небом ще більша)
ломка за снігом, ломка за болотом, за сірим небом, з якого сипле на голову, за холодним залізом, за покришкою з прорізью ломка. Ломка за моментом, як хліб ломаешь на три. Багато ломок, коротше.
   
отут я хз) Висоти боюсь, навiть долонi пiтнiють.
Ну не розумiє мiй рацiональний мозок,
як можна впасти ООттААААкенної висоти
i цiлим лишитися.
Навіщо ж падати, коли можна точно і акуратно приземлитися)
А от коли земля близько-близько, а ти летиш по снігу, то навіть страшніше) правда, мені ще дуже й дуже далеко до тих швидкостей на ski tracker'ах, якими знайомі активно діляться.
   
ломка за снігом, ломка за болотом, за сірим небом, з якого сипле на голову, за холодним залізом, за покришкою з прорізью ломка. Ломка за моментом, як хліб ломаешь на три. Багато ломок, коротше.
Та так, у кожного своя. Де ти переживав якісь сильні почуття - відчуття небезпеки, яку подолав, чи радості - за тим і ломка..
   
Та так, у кожного своя. Де ти переживав якісь сильні почуття - відчуття небезпеки, яку подолав, чи радості - за тим і ломка..
характерно. Повернення до безпечного місця - херня, не згадаешь. А саме небезпека, то до дрібниць в голові.
   
Через 5 хвилин, як свого планера пріземліли, що в голові? Тількі те, що було в небі. Земля - не суттево.
   
Так! Зараз в Україні їх вже ніде немає,ото вже раритетище!   :)
Зараз його можна хіба що на відео подивитись. Ось чиєсь приземлення на УТ-15 на чийсь город. Навіть на відео видно наскільки він верткий і яка в нього швидкість на приземленні.


Останнє редагування: 17 лютого 2021 12:07:35 від Влад
   
Зараз його можна хіба що на відео подивитись. Ось чиєсь приземлення на УТ-15 на чийсь город. Навіть на відео видно наскільки він верткий і яка в нього швидкість на приземленні.
https://www.youtube.com/watch?v=epagchtnJac
Виявляється їх все можна замовити  :-)o
Ивановский парашютный завод ОАО «Полёт»
Парашютная система «УТ-15» серий 4 и 5
 
   
Не дотягнув трохи до аеродрому.. наче ж і розкрився високо)
На відео швидкість приземлення нагадує д1-5у)
А взагалі, то все буде весною і влітку, зараз поки що лижі) принаймні в нашій країні
   
Виявляється їх все можна замовити  :-)o
Ивановский парашютный завод ОАО «Полёт»
Парашютная система «УТ-15» серий 4 и 5
 
немає цієї сторінки. Мабуть вже не випускають.
   
немає цієї сторінки. Мабуть вже не випускають.
Чорт, то я якось у вебархів потрапив  :D
 https://web.archive.org/web/20150214233754/http://www.ivparachute.ru/catalog_detail.aspx?id=18&type=3#scroll
   
Ну, д1-5у теж не випускають з 90-х років, а їх ще вистачає!
   
Ну, д1-5у теж не випускають з 90-х років, а їх ще вистачає!
Мабуть ресурс у УТ-15 менший
   
Зате лижного спорядження величезне різноманіття! І ціни теж зовсім не такі, як на все, що пов'язане з авіацією чи стрибками) мабуть, через масовість.
Хтось розказував, що ще років 10 тому всі ці лижні справи були набагато дорожчими!)
   
Хочу спитати у досвідчених товаришів: ви як часто падали, поки вчились? Я загалом разів 10-15, і один раз на досить великій (суб'єктивно) швидкості. В прокатній лижі на повороті зламалося кріплення (справа). Так блін і досі ліве коліно болить! Вже й катався з ним у Києві, воно зовсім незалежно від типових навантажень болить, а саме: коли виносиш далеко вперед, от як підніматися сходами, поставити її через сходинку і перенести вагу тіла. Воно так не дуже турбує, але раніше такого не було...
   
Хочу спитати у досвідчених товаришів: ви як часто падали, поки вчились? Я загалом разів 10-15, і один раз на досить великій (суб'єктивно) швидкості. В прокатній лижі на повороті зламалося кріплення (справа). Так блін і досі ліве коліно болить! Вже й катався з ним у Києві, воно зовсім незалежно від типових навантажень болить, а саме: коли виносиш далеко вперед, от як підніматися сходами, поставити її через сходинку і перенести вагу тіла. Воно так не дуже турбує, але раніше такого не було...
Падав часто бо це був елемент навчання.
Де конкретно болить бо по описаному може бути (цитую) "банальне розтягнення, пошкодження менисків, крестоподібної зв'язки, зв'язки надколінника і ... "
   
Сорі, праве коліно, а там написано "ліве") Зовні справа трохи знизу. Мабуть, це ілеотібіальний синдром, "коліно бігуна". Просто цікаво, коли воно пройде. У мене знайомих травматологів немає, а воно сильно не турбує, щоб іти записуватись на прийом.
   
це ілеотібіальний синдром, "коліно бігуна".
Може або ? бо це трохи різні місця   :-)o
   
Так? Я думав, це синоніми!) Вік живи, вік учись
   
Так? Я думав, це синоніми!) Вік живи, вік учись
"Коліно бігуна" це нестабільність надколіника а  ілеотібіальний синдром то запалення місць кріплення  ілеотібіального тракту (у бігунів теж часто страждає тому часто і плутають)
   
Хочу спитати у досвідчених товаришів: ви як часто падали, поки вчились? Я загалом разів 10-15, і один раз на досить великій (суб'єктивно) швидкості. В прокатній лижі на повороті зламалося кріплення (справа). Так блін і досі ліве коліно болить! Вже й катався з ним у Києві, воно зовсім незалежно від типових навантажень болить, а саме: коли виносиш далеко вперед, от як підніматися сходами, поставити її через сходинку і перенести вагу тіла. Воно так не дуже турбує, але раніше такого не було...

в перші сезони постійно падав.  на другий сезон впав так, що з 6 днів зміг відкатати тільки 3. а потім ще пару тижнів кульгав. 

В останні роки падаю дуже рідко.  У Буковелі зараз ні разу не впав.  Але я обережно  веду себе на спусках.  Їжджу швидко, але не ризиковано
   
На лыжи первый раз встал в 99—ом в Словакии.
Первые пару лет падал очень часто и очень много, но не больно и без последствий.Скорост и то нет нифига..
Самые сильные пару падений было лет через пять. Когда типо крутой стал  :laugh:
Вот тут самое опасное.
Один раз летел так, что думал не встану  :gigi:
Последние годы почти не падаю . А вот малую в прошлом году в Доломитах снесли прилично. В неё сбоку чума врезалась . У малой даже кратковременный провал в памяти был. Ездили снимок делать.
Носите шлемы.
   
У нас в компанії досвідчені лижники катаються з скі трекерами, я подивився у найдосвідченішого і прифігів: максимальна швидкість була 135 км/год, правда 2019 р. Це якщо на такій на схилі впасти, метрів 200 будеш летіти, поки зупинися. Я на планері повільніше літаю))
Правда, це ж він не постійно так їхав...
Ми з ними в Буковелі на схилах не дуже перетиналися, лише їхали туди й назад разом (бо жили далі, за Поляницею). Ну, і зрозуміло - початківці на 7 і 14 гірках, а профі десь далі ... і коліно там якось не дуже й турбувало, а почало боліти в машині, дорогою додому..
   
Там же не ти - так тебе. Звісно, в шоломі тільки й їжджу, колись купив, як вчився стрибати з парашутом, тепер вчуся в ньому їздити на лижах)
   
У нас в компанії досвідчені лижники катаються з скі трекерами, я подивився у найдосвідченішого і прифігів: максимальна швидкість була 135 км/год, правда 2019 р. Це якщо на такій на схилі впасти, метрів 200 будеш летіти, поки зупинися. Я на планері повільніше літаю))
Правда, це ж він не постійно так їхав...
Ми з ними в Буковелі на схилах не дуже перетиналися, лише їхали туди й назад разом (бо жили далі, за Поляницею). Ну, і зрозуміло - початківці на 7 і 14 гірках, а профі десь далі ... і коліно там якось не дуже й турбувало, а почало боліти в машині, дорогою додому..

у мене максимум 95 км/год.  кілька років тому.  Але зараз вже переріс рекорди швидкості.  Цікавіше працювати над контролем лиж
   
А на виході з підйомника хтось падав? Особливо, коли поряд сидить сноубордист?))
   

у мене максимум 95 км/год.  кілька років тому.  Але зараз вже переріс рекорди швидкості.  Цікавіше працювати над контролем лиж
Ну круто!  (tu)
Тут цікаво, що ти безпосередньо їдеш сам, майже без ніяких транспортних засобів!) Нагадує трохи вільне падіння, хоч там і швидше (але й недовго), а тут якщо довгий схил...
   
Ну круто!  (tu)
Тут цікаво, що ти безпосередньо їдеш сам, майже без ніяких транспортних засобів!) Нагадує трохи вільне падіння, хоч там і швидше (але й недовго), а тут якщо довгий схил...
Ага... особенно когда километров много.
Самая длинная по которой ехал - это 20 км в Червинии. Верхняя точка 3800.
В Доломитах 12 км с Мармолады ( верхняя точка 3200)
И и в Ишгле - 11 км.


Останнє редагування: 5 березня 2021 23:52:21 від Камрад
   
Ага... особенно когда километров десять...
Та отож!)) Я тому й перестав тимчасово стрибати, там дуже мало триває найцікавіша фаза зі швидкістю, десь півхвилини в середньому (воно звісно здається, що кілька хвилин)))
   
Та отож!)) Я тому й перестав тимчасово стрибати, там дуже мало триває найцікавіша фаза зі швидкістю, десь півхвилини в середньому (воно звісно здається, що кілька хвилин)))
Во всем свой адреналин  :laugh:
   
А на виході з підйомника хтось падав? Особливо, коли поряд сидить сноубордист?))
"Вам надо песен историй ? Их есть у меня" (с)  :D

вони їхали, пятеро, на кріслі попереду, а я один вслід за ними. І гепнулись вони хором  коли я зійшов з крісла. То був цікава перевірка вміння кататися на одній нозі

   
Ага... особенно когда километров много.
Самая длинная по которой ехал - это 20 км в Червинии. Верхняя точка 3800.
В Доломитах 12 км с Мармолады ( верхняя точка 3200)
И и в Ишгле - 11 км.
;o
Треба розпитати цих своїх лижників,  як воно їхати 12 км. Вони теж були в Доломітах!) Там же мабуть не такий вже крутий схил?
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Я впервые встал на горные в 1997 в Канаде. Ванкувер + Вистлер
Поехал практически сразу. Инструктор понадобился на 10 минут, ибо я всю жизнь на беговых.
Катался каждый год. Прошел этап эйфории, ежегодности и укатывания.
Потом как отрезало. Пришло понимание, что это куйня.

Останнє редагування: 6 березня 2021 00:40:02 від Турчинофф
   
Ну, що не кажи, а бігові таки сильно різняться. В принципі, ми на таких "Бистрицях" (інших не було) каталися в дитинстві з гірки, там навіть був траплін десь 50 см висотою  :) і ходили часто в ліс, на чигиринщині є й ліси, і гірки, та ти й сам недавно те бачив у своєму велотріпі.
І мені здалося, що гірські лижі дещо інші...
Власне, через півтора місяці вже почнуться польоти, і до кінця сезону вони витіснять )
Я просто люблю, коли холодно, але якось дожив до 50 років, жодного разу не з'їхавши зі схилу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія