Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну ось, отримав відповідь від газовиків

Ну ось, отримав відповідь від газовиків
PAL

Написав на їх сайті питання, чому воні порушують постанову НКРЕКП й донараховують свої коефіціенти

отримав відповідь:
Шановний клієнте!

Ви отримали нове повідомлення у особистому кабінеті:
Добрий день, шановний клієнте!
Приведення до стандартних умов обсягів спожитого газу необхідно через те, що температура навколишнього середовища безпосередньо впливає на обсяг газу, який пройшов через звичайний побутовий лічильник.
Це пов’язано з фізичними властивостями газу: за нижчої температури - стискатись, а за вищої - розширюватись. Тому для коректних розрахунків обсяг газу приводять до стандартних умов.
Для приведення обсягів газу до стандартних умов використовують помісячні коефіцієнти коригування показань лічильника, розроблені і затверджені Міністерством палива та енергетики.
Приведення до стандартних умов передбачене наступними нормативними документами:
- Законом України «Про ринок природного газу» (п.31 розділу 1), який визначає, що природний газ є товарною продукцією, «що перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск – 760 міліметрів ртутного стовпа і температура 20 градусів за Цельсієм)»;
- Кодексом газорозподільних систем, який затверджено постановою НКРЕКП України від 30.09.2015 р. № 2494. Цим документом вказано, що об’єм природного газу в точках комерційного обліку має бути приведений до стандартних умов»;
- Положенням типового договору розподілу природного газу, затвердженому постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2498 визначає розрахунковою одиницею «розподіленого та спожитого природного газу один кубічний метр природного газу, приведений до стандартних умов, визначених в Кодексі газорозподільних систем»;
- Правилами постачання природного газу, затвердженими постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496, якими вказано брати за розрахункову одиницю «один кубічний метр (м куб.) природного газу, приведений до стандартних умов, визначених в Кодексі газорозподільних систем».

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 23.11.2018 рок суперечить Закону «Про ринок природного газу», Кодексам газотранспортної системи і газорозподільної системи, Типовому договору на розподіл природного газу та Правилам постачання природного газу.
Вона є регуляторним актом та потребує оприлюднення даного документу в «Урядовому кур’єрі». Лише після реалізації відповідних процедур рішення Регулятора (НКРЕКП) може бути виконано.
З повагою
Центр з обслуговування клієнтів


Тепер питання:
1. та постанова від листопада що, ДІСНО досі не оприлюднена?????
2. на державних регуляторів дійсно можно спокійно класти, й нічого не буде?
3. #залізобетоннозапетра !  :gigi:
   
Re: Ну ось, отримав відповідь від газовиків

Це бред
   
Re: Ну ось, отримав відповідь від газовиків
PAL

Це бред

що саме?
Нє, те що газовики окуїли, це зрозуміло
Але я питання задав. Дійсно постанови не були оприлюднені? Бо тоді вони не є дійсні
Мені треба далі інфа, щоб спробувати далі бодатися. Я не можу написати у відповідь "це маячня у вас"
   
Re: Ну ось, отримав відповідь від газовиків
PAL

У продовження теми
   
Re: Ну ось, отримав відповідь від газовиків

У продовження теми
Показати зображення...
Я таку фігню вже четвертий місяць отримую. А ще капають на мозок смс-ками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія