Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

А такой или похожий у нас есть, со стороны мужа достался. Говорите, что может принимать? Тогда надо его из места хранения достать и проверить.  :)
якшо в хорошому стані- варто відновити
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?
LAR

якшо в хорошому стані- варто відновити

Проверю на выходных. Визуально как новый.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Проверю на выходных. Визуально как новый.
якшо як новий, але не працює- віддати на рестврацію. там не такий великий перелік робіт. доступ там шикарний
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?
LAR

якшо як новий, але не працює- віддати на рестврацію. там не такий великий перелік робіт. доступ там шикарний

Надеюсь, что будет работать. Проверю.  :)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?
VYR

в мене ось такий приймач, рекомендую Grundig Satellit750

   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

в мене ось такий приймач, рекомендую Grundig Satellit750

Показати зображення...
ти ціну нового знаєш?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?
VYR

ти ціну нового знаєш?

на Amazon зараз $399.
   
на Amazon зараз $399.
А якщо його як ETON купувать, то дешевше буде?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

А якщо його як ETON купувать, то дешевше буде?

Він же Тексан S-2000, 300$ на алі
   
Він же Тексан S-2000, 300$ на алі
(tu)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

(tu)

Чесно кажучи, 300$ за радіо то дофіга. Я от сотку жму за малахіт з китаю, і то теж багато за жменьку детальок на 30 доларів
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Чесно кажучи, 300$ за радіо то дофіга. Я от сотку жму за малахіт з китаю, і то теж багато за жменьку детальок на 30 доларів
Ну так я й кажу, навіщо витрачати гроші і купувати закінчений радіопристрій.
Купуйте юсб прилад, ноут є в кожного. Навіщо переплачувати за хардварний декодер, підсилювач та зайвий корпус.
для рукастых можно так
Вроде голосовалка показала, что технарей здесь большинство
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Ну так я й кажу, навіщо витрачати гроші і купувати закінчений радіопристрій.
Купуйте юсб прилад, ноут є в кожного. Навіщо переплачувати за хардварний декодер, підсилювач та зайвий корпус.
для рукастых можно так
Вроде голосовалка показала, что технарей здесь большинство
не смішно. ноут фонить.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Ну так я й кажу, навіщо витрачати гроші і купувати закінчений радіопристрій.
Купуйте юсб прилад, ноут є в кожного. Навіщо переплачувати за хардварний декодер, підсилювач та зайвий корпус.
для рукастых можно так
Вроде голосовалка показала, что технарей здесь большинство

Рукастым и головастым советы в этой ветке не нужны
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Ну так я й кажу, навіщо витрачати гроші і купувати закінчений радіопристрій.
Купуйте юсб прилад, ноут є в кожного. Навіщо переплачувати за хардварний декодер, підсилювач та зайвий корпус.
для рукастых можно так
Вроде голосовалка показала, что технарей здесь большинство

Не, на випадок двіжухи ноут із свистком - то абсолютно провальна ідея, та й мінусів інших там достатньо. Так само, як і той тексан/етон/грюндіг за охуліард доларів.
Я ще досі жабу не переміг, але як іі завалю, то єдиний варіант для себе - то малахіт. 50кгц-200мгц і всі види модуляціі. А за додаткові бабки до 400мгц.  Хто так ще зможе? І то в корпусі розміром як телефон
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Що, кацапчік, припекло тобі?
Літачки із червоними зірками вже не постиш?
О, чмошне одоробло вылезло. Тебе еще литачкив подкинуть, болезне? Надо будет в Коротич разок скататься, для тебя - любой каприз! ;)
   
О, чмошне одоробло вылезло. Тебе еще литачкив подкинуть, болезне? Надо будет в Коротич разок скататься, для тебя - любой каприз! ;)
Підкинь, друже.
Я маю надію, що СБУ тобою зацікавиться.
   
Я от сотку жму за малахіт з китаю,
Віскі Танго Фокстрот?..
   
Чесно кажучи, 300$ за радіо то дофіга.
Нормальний сканер з передавачем, як Іасу, наприклад, за 500 норм.
На війні це тебе врятує.
Радник правильно написав.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Віскі Танго Фокстрот?..

А що саме я не зрозуміло написав?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Vkhavr2 - найкраща радіоточка.

Але дуже тупа
   
А що саме я не зрозуміло написав?
що таке махіт?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

що таке махіт?
не тупи і перестань сратись- матимеш щастя
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Підкинь, друже.
Я маю надію, що СБУ тобою зацікавиться.
Я на х.ю крутил тебя, там же я крутил СБУ, и прочих дебилов тебе подобных.
Помнится один ФУПовский поц меня уже посылал на Мироносицкую 2, когда он рассказывал про какие-то таинственные магазины в Харькове, где как только услышат чью то "розмову на український, тут же дадут скидку в цене, ото когда я поинтересовался адресом этих таинственных мовноскидывающихцен у магазинов, этот поц мне адерсок и подкинул. Это не ты дебил был? Просто интересно. Да, кстати, был я там, ничего интересного там нет.
Бл.дь, где вы все дауны беретесь...

не тупи і перестань сратись- матимеш щастя
Не, это быдлятко. Ему "перестати сратися" зовсім не цікаво, ему цикаво "москаля погоняти". То что тот москаль на бую крутил его со всем его "особым мнением", это уже не так интересно, быдлятко расскажет мне про СБУ и прочие ЕМУ страшные вещи.
Сижу это я, выпил вечерне-пятничные 250 граммов 12 летнего сингл-малт скотча, и просто тащусь от дебила, который меня службой брелков Украины пугает ;)


Останнє редагування: 28 січня 2022 23:45:10 від Aleksandr_1
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

що таке махіт?

DSP балалайка, розроблена кацапами. Вузькоглазі їх брати наклепали клонів, які нічим не гірші. Приймає діапазон 50кГц-200МГц, а як купити в них код активації, то до 400МГц.

   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Підкинь, друже.
Я маю надію, що СБУ тобою зацікавиться.
О, кстати! Как раз в тему. Ты просил - вот тебе сегодняшний свежачок!

Перед Новым годом меня озадачили - оставили без аренды - дескать ребята извините, но мы продали завод Ленинский пи...лец, и вам надо срочно линять, до 31 января.
Ну нашел я аренду, смотри чувак, какой у меня пиз..ый там цех. За это лишнюю штуку в месяц доплатил, специально все, как ты любишь! Сегодняшние фото с нового места аренды. Харьков.





Тащусь от этого места. Специально быдляток гонять. Сегодня бывший арендатор предложил 10 килогривен за две эти картинки. Гуй там! Не отдам! Лет через десять будут дороже ;)
   
DSP балалайка, розроблена кацапами. Вузькоглазі їх брати наклепали клонів, які нічим не гірші. Приймає діапазон 50кГц-200МГц, а як купити в них код активації, то до 400МГц.

Показати зображення...
Так такої хні не кацапської вагон в китайців.
   
О, кстати! Как раз в тему. Ты просил - вот тебе сегодняшний свежачок!

Перед Новым годом меня озадачили - оставили без аренды - дескать ребята извините, но мы продали завод Ленинский пи...лец, и вам надо срочно линять, до 31 января.
Ну нашел я аренду, смотри чувак, какой у меня пиз..ый там цех. За это лишнюю штуку в месяц доплатил, специально все, как ты любишь! Сегодняшние фото с нового места аренды. Харьков.

Показати зображення...
Показати зображення...
Тащусь от этого места. Специально быдляток гонять. Сегодня бывший арендатор предложил 10 килогривен за две эти картинки. Гуй там! Не отдам! Лет через десять будут дороже ;)
Друже, ну для тюрми не Ульянов потрібен, а радянські символи.
Невже ти такий сцикливий?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Так такої хні не кацапської вагон в китайців.


До кацапів клон з алі вже немає ніякого відношення.
Покажи, що за 100 баксів має такий же фунціонал і розміри.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Друже, ну для тюрми не Ульянов потрібен, а радянські символи.
Невже ти такий сцикливий?
Шо маемо, то маемо (с)
Это - конкретно картинки с моего нового цеха. Ну нэту там "радянскіх символів". Не сохранилось. Не буду я специально для тебя их рисовать, уж извини.
Да и как то нет у меня хиста та натхнення к рисованию символов совка сраного, который я ненавижу лет этак с 15-ти, ты дебильчик меня с кем-то перепутал.
Мовою не пишу, бо не вмію, хоч и вільно спілкуюсь, але це зовсім не ознака того, що я е совкофіл.
   
Шо маемо, то маемо (с)
Это - конкретно картинки с моего нового цеха. Ну нэту там "радянскіх символів". Не сохранилось. Не буду я специально для тебя их рисовать, уж извини.
Да и как то нет у меня хиста та натхнення к рисованию символов совка сраного, который я ненавижу лет этак с 15-ти. ты дебильчик меня с кем-то перепутал.
Тобто забздів, кацапчик?
   
До кацапів клон з алі вже немає ніякого відношення.
Покажи, що за 100 баксів має такий же фунціонал і розміри.
Та кожен USB сканер. Їх мільйон
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Тобто забздів, кацапчик?
Ты вообще пи.ор берега потерял? Пошел на х.й
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Та кожен USB сканер. Їх мільйон

Бля :facepalm:
І нахєр мені юсб свисток??? Мова йде про окремий  портативний девайс.
   
Ты вообще пи.ор берега потерял? Пошел на х.й
Для кацапа нормальний лексікон, друже.
Премії тебе не лишать в Лахті?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Для кацапа нормальний лексікон, друже.
Премії тебе не лишать в Лахті?
Пи.ор, иди на х.й. БТВ, что такое Лахти, расшифруй быдлятко? Не знаю я такого места.
И да, я таки москаль, и тем горжусь. И на х.ю крутил долбней типа тебя, которые мне сказки про СБУ рассказывают, дальше то что, быдлик?
   
Бля :facepalm:
І нахєр мені юсб свисток??? Мова йде про окремий  портативний девайс.
Портативний дівайз, то Ієсу, інші японці, або та китайська хня, що Радник викладав.
   
Пи.ор, иди на х.й. БТВ, что такое Лахти, расшифруй быдлятко? Не знаю я такого места.
И да, я таки москаль, и тем горжусь. И на х.ю крутил долбней типа тебя, которые мне сказки про СБУ рассказывают, дальше то что, быдлик?
Ну, паспорт виклади, якщо ти не сцикун.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія