Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тюркське слово о полку Ігореві

Re: Тюркське слово о полку Ігореві

Інтересное наблюденіє, ні разу не встречал, спасібо

Может потому что южниє славяне, к которим относітся болгарскій язик (особенно протоболгарскій, до завоєванія іх волжскімі булгарамі)?
І на болгарском (древнеславянском, древнецерковном) язике билі напісани церковниє кнігі, то етот язик стал основой язика московітов?
Но почему он тогда не стал основой славян Кіевской Русі (будущіх українцев)? І Моравії (Чехії), куда прімерно в тоже время била занесено православіє із Греції/Болгарії?


так а хто його мав робити основою?
в російській згори до низу відбувалось, держава модератором була щоб мати свою мову для освіти.

а на території сучасної України державності не було, тому мова простолюдинів розвивалась стихійно. у чехів теж мовою освічених людей була німецька а не простолюдинська чеська.
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

На справді Ішаков мае рацію в тому що тюрки надали величезний вплив на становленя мокшано-мерянськоы державності --Московіі
але його мокшанська особистись вперто продовжуе мерян , мокшей  Владіміро суздальского князівства та Московію називати Русью а мерю словянами

Такщо тюркська особистісь в него більш раціональна і адекватна

то тюрки хозари чи монголи?

ви вже визначтеся
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

то тюрки хозари чи монголи?

ви вже визначтеся


у хозарів основою було тюркське населення, хоча був доволі насичений казан різних племен і релігій

у "монголів" тюркський компонент був теж досить значним, хоча і не становим

не ставились тоді так прискіпливо до походження, інші стосунки домінували
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

у мене нема звички говорити про все одночасно
хоч пофлудити у власній темі
будь ласка:
чому ти пишеш "хозар" але "козаченьків"?
у тебе комплекс перед хозарами?
українці пивинні визначитися хто вони...слов2яни чи тюрки (навіть зі слов"янською мовою)... якщо слов"яна, то спадщина русі і речі посполитої так само українська як і польська російська і білоруська. якщо ж козаченьки ---то пантюркізм вам в допомогу. тут навіь християнська релігія  не є перешкодою
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

у хозарів основою було тюркське населення, хоча був доволі насичений казан різних племен і релігій

у "монголів" тюркський компонент був теж досить значним, хоча і не становим

не ставились тоді так прискіпливо до походження, інші стосунки домінували

угу...степана бандери на них небуло... і дідуся адольфа
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

то українцям приємніше відчуватися потомками слов"ян, тюрків  чи взагалі усвідомлювати себе ідейними продовжувачами запорізьких джентельменів удачі? 
теорію грушевського прошу не цитувати, бо я вважаю її псевдонаукофою фальсифікацією..
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

українці пивинні визначитися хто вони...слов2яни чи тюрки (навіть зі слов"янською мовою)... якщо слов"яна, то спадщина русі і речі посполитої так само українська як і польська російська і білоруська. якщо ж козаченьки ---то пантюркізм вам в допомогу. тут навіь християнська релігія  не є перешкодою



ідентифікація держави навколо словяни, православні і т п  це проблеми актуальні для Європи початку ХХ ст

це просто іще один маркер української відсталості
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

українці пивинні визначитися хто вони...слов2яни чи тюрки (навіть зі слов"янською мовою)... якщо слов"яна, то спадщина русі і речі посполитої так само українська як і польська російська і білоруська. якщо ж козаченьки ---то пантюркізм вам в допомогу. тут навіь християнська релігія  не є перешкодою

українці нічого не пивині
це довбограї пивині нарешті зрозуміти - якщо слов'янською мовою то слов'яни
ніякої проблеми визначення нема,
то довбограї придумують якусь маячню, а потім українці їм пивині

то чому у тебе "хозари" але "козаченьки"?   

   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві



Триста років різниці тобі вистачить зрозуміти - що ми жили окремо і там від русссских тільки назва залишилась..


Вся проблеми в нас від маааскалів зараз це тому що вони усіма шляхами набитися у родичі пробують..

 :-)o



Останнє редагування: 23 березня 2021 11:38:09 від Аeternitas
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

окремий етнічний компонент у словян в генетиці присутній

називається він Y-хромосомна гаплогрупа R1a1
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

українці нічого не пивині
це довбограї пивині нарешті зрозуміти - якщо слов'янською мовою то слов'яни
ніякої проблеми визначення нема,
то довбограї придумують якусь маячню, а потім українці їм пивині

то чому у тебе "хозари" але "козаченьки"? 

напевне то був приклад еклектики...
а взагалі я не прихильник теорії залежності від хазарії...так само не є прихильником теорії козацького походження україни...
але хочу хоч якоїсь визначеності...неха й відповідальні нормально концепцію оформлять...-якщо запорізька січ  є основою сучасної державності і національної свідомості, то треба визнати, що до русі жодного стосунку нинішня україна не має.. а має стосунок як раз до золотої орди і ногайських утворень. а до русі якраз мали відношення такі відомі персонажі як  заславські, четвертинські острозькі і вишнивецькі....прот и яких козаки самовіддано воювали
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

Москва себе Руссю (Росією) проголосила бо там Рюріковичі сиділи, а не тому що гаплогрупа R1a1 у них переважає  :laugh:
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

Москва себе Руссю (Росією) проголосила бо там Рюріковичі сиділи, а не тому що гаплогрупа R1a1 у них переважає  :laugh:

а козаченьки рюриковидів винесли і після того втратили право називатися руссю...ось так десь
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

Москва себе Руссю (Росією) проголосила бо там Рюріковичі сиділи, а не тому що гаплогрупа R1a1 у них переважає  :laugh:

Ти це сам з собою??
окремий етнічний компонент у словян в генетиці присутній

називається він Y-хромосомна гаплогрупа R1a1
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

На читай... Можеш голосно..
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

напевне то був приклад еклектики...
а взагалі я не прихильник теорії залежності від хазарії...так само не є прихильником теорії козацького походження україни...
але хочу хоч якоїсь визначеності...неха й відповідальні нормально концепцію оформлять...-якщо запорізька січ  є основою сучасної державності і національної свідомості, то треба визнати, що до русі жодного стосунку нинішня україна не має.. а має стосунок як раз до золотої орди і ногайських утворень. а до русі якраз мали відношення такі відомі персонажі як  заславські, четвертинські острозькі і вишнивецькі....прот и яких козаки самовіддано воювали

хочеться визначеності - почни з себе
визначся з тим чому пишеш "хозари" але "козаченьки"
ти сам придумав якусь дурню про козаків-тюрків і б'єшся в неї, як баран
як той дивак, що вигадав феодальні стосунки поза державним утворенням

проблема довбограїв у безмежності їх фантазії 
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

На читай... Можеш голосно..
Показати зображення...

тут про хромосоми?
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

І россссияя при петьке 1 з'явилась
Що рівно на 148 років більше чим ванька прожив..
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

хочеться визначеності - почни з себе
визначся з тим чому пишеш "хозари" але "козаченьки"
ти сам придумав якусь дурню про козаків-тюрків і б'єшся в неї, як баран
як той дивак, що вигадав феодальні стосунки поза державним утворенням

проблема довбограїв у безмежності їх фантазії 

чого це я?  то пріцак омелян підтримував ту теорію...про хозарів..
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

тут про хромосоми?

Ні .. тут про сперматазойди.. бачиш одні хвостики..
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

Ні .. тут про сперматазойди.. бачиш одні хвостики..

а...візуалізація захоплення орманськими сперматозоїдами дніпра?
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

чого це я?  то пріцак омелян підтримував ту теорію...про хозарів..

а ти не пріцак? тобі воно навіщо?
та теорія
чого ти до українців причепився аби а вони визначались?
чого ти пишеш "хозари" але "козаченьки"?
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

у Пилипа нашого Орлика в конституції, яка не є звичайно конституцією у сучасному розумінні, але тим не менше

«Оскільки народ, колись званий хозарським, а потім — козацьким, починає і веде свій родовід від войовничих і непереможних гетів, а, крім того, закони близького сусідства нерозривно в'яжуть і тісно поєднують долю козацького народу з Кримською державою, то Військо Запорозьке неодноразово вступало з нею у збройну спілку і приймало її союзницьку підмогу для оборони своєї Вітчизни і своїх вольностей.

Тому, наскільки у майбутньому буде можливим, ясновельможний гетьман повинен домогтися у найяснішого хана через послів відновлення колишніх побратимських стосунків із Кримською державою, оружної підтримки від неї і підтвердження вічної приязні, з огляду на які сусідні держави у майбутньому не зазіхали б на Україну і не наважувались би чинити їй будь-якого насильства»


http://www.lucorg.com/block.php/block_id/26/lang/ua
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві



коли когось цікавить--то тут про козаченьство написано
https://shron3.chtyvo.org.ua/Pritsak_Omelian/U_stolittia_narodyn_M_Hrushevskoho.pdf?
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

у Пилипа нашого Орлика в конституції, яка не є звичайно конституцією у сучасному розумінні, але тим не менше

«Оскільки народ, колись званий хозарським, а потім — козацьким, починає і веде свій родовід від войовничих і непереможних гетів, а, крім того, закони близького сусідства нерозривно в'яжуть і тісно поєднують долю козацького народу з Кримською державою, то Військо Запорозьке неодноразово вступало з нею у збройну спілку і приймало її союзницьку підмогу для оборони своєї Вітчизни і своїх вольностей.

Тому, наскільки у майбутньому буде можливим, ясновельможний гетьман повинен домогтися у найяснішого хана через послів відновлення колишніх побратимських стосунків із Кримською державою, оружної підтримки від неї і підтвердження вічної приязні, з огляду на які сусідні держави у майбутньому не зазіхали б на Україну і не наважувались би чинити їй будь-якого насильства»


http://www.lucorg.com/block.php/block_id/26/lang/ua

ТАК...і від Богдана Гатила!  ЙО
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

Усієї гілки не читала, бо там, де Олдбой - там просто нудно. Одні перекручування, які спростовувати можна один раз і не більше, бо нецікаво.
Але він тут добре показав ким пишається (очевидно предки) - варварами, грабіжниками, убивцями, насильниками. Усе на своєму шляху палили і усіх мордували. Орда.
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

а ти не пріцак? тобі воно навіщо?
та теорія
чого ти до українців причепився аби а вони визначались?
чого ти пишеш "хозари" але "козаченьки"?

покажи де то я написав... розтлумачу..
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

хочеться визначеності - почни з себе
визначся з тим чому пишеш "хозари" але "козаченьки"
ти сам придумав якусь дурню про козаків-тюрків і б'єшся в неї, як баран
як той дивак, що вигадав феодальні стосунки поза державним утворенням

проблема довбограїв у безмежності їх фантазії 

Ви пишите в діапазоні біля тисячі років..

Місту Київ більше  значно більше чим 1500 років..

Ось цей документ - який як кажуть відповідає 10 ст.
Вказує що було вже держава..
Бо зміст листа вказує на це..

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

Усієї гілки не читала, бо там, де Олдбой - там просто нудно. Одні перекручування, які спростовувати можна один раз і не більше, бо нецікаво.
Але він тут добре показав ким пишається (очевидно предки) - варварами, грабіжниками, убивцями, насильниками. Усе на своєму шляху палили і усіх мордували. Орда.


тю, я каганом Свендославом пишаюсь

який лучіками добра спалив хозарські міста

Ибн Хаукал в своем произведении «Книга облика Земли» так описывал результаты этого похода: «В Хазарской стороне есть город, называемый Самандар... Я спрашивал об этом городе в Джурджане в год (3)58 (968 – 969 годы. – Прим. авт.)... и сказал тот, кого я расспрашивал: “Там виноградники или сад такой, что был милостыней для бедных, а если осталось там что-нибудь, то только лист на стебле. Пришли на него русийи, и не осталось в нем ни винограда, ни изюма. А населяли этот город мусульмане, представители других религий и идолопоклонники, и ушли они, а вследствие достоинства их земли и хорошего их дохода не пройдет и трех лет, и станет, как было. И были в Самандаре мечети церкви и синагоги, и свершили свой набег эти [русы] на всех, кто был на берегу Итиля, из числа хазар, булгар, буртасов, и захватили их, и искал убежища народ Итиля на острове Баб-ал-Абваб (совр. Дербент) и укрепился на нем, а часть их – на острове Сийях-Кух (совр. Мангышлак), живущие в страхе (вариант: И пришли русийи на все это, и погубили все, что было творением Аллаха на реке Итиль из хазар, булгар и буртасов и овладели ими)... Булгар... город небольшой... и опустошили его русы, и пришли в Хазаран, Самандар и Итиль в году 358 и отправились тотчас же к стране Рум и Андалус”».
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

тю, я каганом Свендославом пишаюсь

який лучіками добра спалив хозарські міста

Ибн Хаукал в своем произведении «Книга облика Земли» так описывал результаты этого похода: «В Хазарской стороне есть город, называемый Самандар... Я спрашивал об этом городе в Джурджане в год (3)58 (968 – 969 годы. – Прим. авт.)... и сказал тот, кого я расспрашивал: “Там виноградники или сад такой, что был милостыней для бедных, а если осталось там что-нибудь, то только лист на стебле. Пришли на него русийи, и не осталось в нем ни винограда, ни изюма. А населяли этот город мусульмане, представители других религий и идолопоклонники, и ушли они, а вследствие достоинства их земли и хорошего их дохода не пройдет и трех лет, и станет, как было. И были в Самандаре мечети церкви и синагоги, и свершили свой набег эти [русы] на всех, кто был на берегу Итиля, из числа хазар, булгар, буртасов, и захватили их, и искал убежища народ Итиля на острове Баб-ал-Абваб (совр. Дербент) и укрепился на нем, а часть их – на острове Сийях-Кух (совр. Мангышлак), живущие в страхе (вариант: И пришли русийи на все это, и погубили все, что было творением Аллаха на реке Итиль из хазар, булгар и буртасов и овладели ими)... Булгар... город небольшой... и опустошили его русы, и пришли в Хазаран, Самандар и Итиль в году 358 и отправились тотчас же к стране Рум и Андалус”».

ну да...він же і на константинополь ходив...
то напевне його слава Мехмеду 2 спокою не давала
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

тю, я каганом Свендославом пишаюсь

який лучіками добра спалив хозарські міста

Ибн Хаукал в своем произведении «Книга облика Земли» так описывал результаты этого похода: «В Хазарской стороне есть город, называемый Самандар... Я спрашивал об этом городе в Джурджане в год (3)58 (968 – 969 годы. – Прим. авт.)... и сказал тот, кого я расспрашивал: “Там виноградники или сад такой, что был милостыней для бедных, а если осталось там что-нибудь, то только лист на стебле. Пришли на него русийи, и не осталось в нем ни винограда, ни изюма. А населяли этот город мусульмане, представители других религий и идолопоклонники, и ушли они, а вследствие достоинства их земли и хорошего их дохода не пройдет и трех лет, и станет, как было. И были в Самандаре мечети церкви и синагоги, и свершили свой набег эти [русы] на всех, кто был на берегу Итиля, из числа хазар, булгар, буртасов, и захватили их, и искал убежища народ Итиля на острове Баб-ал-Абваб (совр. Дербент) и укрепился на нем, а часть их – на острове Сийях-Кух (совр. Мангышлак), живущие в страхе (вариант: И пришли русийи на все это, и погубили все, что было творением Аллаха на реке Итиль из хазар, булгар и буртасов и овладели ими)... Булгар... город небольшой... и опустошили его русы, и пришли в Хазаран, Самандар и Итиль в году 358 и отправились тотчас же к стране Рум и Андалус”».


Чому одні і ті самі події мають різну назву???
Одні робили "набеги" -  інші завойовували?

Подія однакова...

ЗИ: Шпигун та розвідник.. 
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

покажи де то я написав... розтлумачу..
і тут теж
коли когось цікавить--то тут про козаченьство написано
https://shron3.chtyvo.org.ua/Pritsak_Omelian/U_stolittia_narodyn_M_Hrushevskoho.pdf?
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

і тут теж

ну і? 
там про мудрість концепції грушевського...і теоретичну досконалість і витонченість...
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

Ви пишите в діапазоні біля тисячі років..

Місту Київ більше  значно більше чим 1500 років..

Ось цей документ - який як кажуть відповідає 10 ст.
Вказує що було вже держава..
Бо зміст листа вказує на це..

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82

документ якому 1000 років не може вказувати на те що Києву більше 1500 років
це довбоєбізм
так само
як васали і сюзерени є, а феодальної держави нема
і це довбоєбізм

Останнє редагування: 23 березня 2021 12:18:07 від Читач
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

ну і? 
там про мудрість концепції грушевського...і теоретичну досконалість і витонченість...

та мені байдуже що там за посиланням
мене цікавило
чого ти пишеш "хозари" але "козаченьки"?
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

документ якому 1000 років не може вказувати на те що Києву більше 1500 років
це довбоєбізм
так само як
як васали і сюзерени є, а феодальної держави нема
і це довбоєбізм

1. Цей документ вказує та те що 1000 років тому - було державне утворення і були закони ..
2. То що Києву більше 1500 років цій документ не вказує..



Останнє редагування: 23 березня 2021 12:23:14 від Аeternitas
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

у мене нема звички говорити про все одночасно
хоч пофлудити у власній темі
будь ласка:
чому ти пишеш "хозар" але "козаченьків"?
у тебе комплекс перед хозарами?

то ти не забув вказати, що козаки з ногайцями мали більше спільних рис, ніж з тогочасними цивілізованими народами?
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

1. Цей документ вказує та те що 1000 років тому - було державне утворення і були закони ..
2. То що Києву більше 1500 років цій документ не вказує..

та є до біса документів, що вказують на державне утворення зі столицею в Києві в Х ст
і нема, мабуть, жодного історика який це заперечує
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

то ти не забув вказати, що козаки з ногайцями мали більше спільних рис, ніж з тогочасними цивілізованими народами?

я не забув, мені про це нічого не відомо,
але перше вживання "козаки" замість "козаченьки" я зауважив
   
Re: Тюркське слово о полку Ігореві

1. Цей документ вказує та те що 1000 років тому - було державне утворення і були закони ..
2. То що Києву більше 1500 років цій документ не вказує..


у євреїв була держава, хозарська
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія