Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви одружились добровільно чи під тиском дружини? :D

А від    дружини потім також дітям перейде... 
это если она не выскочит замуж и новый муж не составит выгодный для него брачный контракт
   
ПС. Краса до успіху у чоловіків має лише дотичне значення. Тобто вони на тебе клюють, але далі на одній красі не виїдеш. Хоча дивлюсь свої старі фотки старі і офігіваю.

У дівчини повинен бути набір переконань, стержень, внутрішній dick, так сказать. Вона повинна мати червоні лінії. Навіть ті чоловіки, що може, не закохаються, все одно будуть поважати.

І це я навіть не стільки про секс, а про ставлення до себе.
   
это если она не выскочит замуж и новый муж не составит выгодный для него брачный контракт

То ще більше твоїм дітям дістанеться в спадщину    :D
   
ПС. Краса до успіху у чоловіків має лише дотичне значення. Тобто вони на тебе клюють, але далі на одній красі не виїдеш. Хоча дивлюсь свої старі фотки старі і офігіваю.

У дівчини повинен бути набір переконань, стержень, внутрішній dick, так сказать. Вона повинна мати червоні лінії. Навіть ті чоловіки, що може, не закохаються, все одно будуть поважати.

І це я навіть не стільки про секс, а про ставлення до себе.
нельзя быть такой строгой к себе. Можно трахаться не в своей компании а на стороне, чтоб никто не знал.
Не отказывать себе в маленьких житейских радостях
   
я никогда не нарушала это правило. И это очень тяжело. Ты разбегаешься с человеком без последнего разговора.Без обьяснений.

Ось тому я і постукала. Думаю, раз ти вирішив зі мною порвати, то скажи це мені в обличчя  :gigi: Ну, ми просто помирилися. Це був єдиний випадок, коли ми не те що посварилися, а мали таку ситуацію.

З екс це було набагато частіше.
   
нельзя быть такой строгой к себе. Можно трахаться не в своей компании а на стороне, чтоб никто не знал.
Не отказывать себе в маленьких житейских радостях

Якби я вибрала для себе цей шлях, то я б не змогла це робити за спиною. Я маю на увазі не у шлюбі, а коли рілейншіп не ексклюзивна.

Ти нікому нічого не винен і можеш це робити скільки хочеш і з ким хочеш.

А як вже вирішив  to commit, то мусиш дотримуватися своїх переконань якихось.

Це моє особисте бачення.
   
нельзя быть такой строгой к себе. Можно трахаться не в своей компании а на стороне, чтоб никто не знал.
Не отказывать себе в маленьких житейских радостях

Ні, такого в українській ментальності нема...   як заповідала Клеопатра : "ні поцілунка без любові ...  "  :acute:
   
Ось тому я і постукала. Думаю, раз ти вирішив зі мною порвати, то скажи це мені в обличчя  :gigi: Ну, ми просто помирилися. Це був єдиний випадок, коли ми не те що посварилися, а мали таку ситуацію.

З екс це було набагато частіше.

Так а як він пояснив те, що  не давав про себе знати ті кілька днів чи тижнів?
Подумав, що ти не хочеш мати нічого серйозного з ним, раз не приняла  подарунок?  ;o
   
Ох тут Віка усім покаже. Вам так не жити, бугага!
   
п. Інанно, можна Вам зробити зауваження ?
Ваша писанина українсько-канадійським діалектом, звучить так само гидко,
як і українсько-кацапський суржик.
Ось подивіться, як це виглядає збоку.

   
і  скільки їх у тебе висіло?  ))
:weep:
   
Бігати повинні вони, а якщо не бігають за вами, значить, не дуже ви їм і треба.

Совершенно точно.

А если не бегаете Вы, значит те хлопцы Вам не очень-то и нужны.
   
нельзя быть такой строгой к себе. Можно трахаться не в своей компании а на стороне, чтоб никто не знал.
Не отказывать себе в маленьких житейских радостях

О, классическая женская мулька, "серьезного" ухажора месяцами мурыжить, выдавая из себя недотрогу, чтобы цену набить, а в это время всё что угодно с первым встречным - запросто
 :gigi:
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

жене половина, остальное детям


А жена потом кому?По любому все детям в итоге достанется
   
п. Інанно, можна Вам зробити зауваження ?
Ваша писанина українсько-канадійським діалектом, звучить так само гидко,
як і українсько-кацапський суржик.
Вітаю вас, пане Бердичів, у фан-клюбі Вікторії "Вам так не жити ніколи!".  Не для того Віка тушкою переїхала у Канаду щоб із нами, бидлом, говорити як усі нормальні люди. У неї там усе по-модному, по-заграничному, по-хранцузьки!

   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

і  скільки їх у тебе висіло?  ))


Я бы с такой даже не встречался,поэтому ноль
   
О, классическая женская мулька, "серьезного" ухажора месяцами мурыжить, выдавая из себя недотрогу, чтобы цену набить, а в это время всё что угодно с первым встречным - запросто
 :gigi:
и чем же эта мулька отличается от мужских мулек?
   
и чем же эта мулька отличается от мужских мулек?

Есть сравнимые по подлости мужские ?
   
Злізав з автобуса, подав руку дівчині, за півроку, може трохі більше - бумбум, скоро краватку надів та пішов в батьків іі руку просити. Звичайна історія.
   
Есть сравнимые по подлости мужские ?
вы как ребенок....
Я вообще не вижу никакой разницы между мерзостями мужских и женских характеров
   
На другому побаченні, кабак був Масандра на Подолі, поів рожевим шампанськім. Як вона ідеально блювала після того! Не одружитися з такою дівчіною - гріх.
   
Досі ігрістих він не сприймає взагалі.
   
Я зрозумів, озаріння, як після побачення з вами дівчина блює, то ваша доля.
   
нельзя быть такой строгой к себе. Можно трахаться не в своей компании а на стороне, чтоб никто не знал.
Не отказывать себе в маленьких житейских радостях
Тобто ви чекаєте пропозицію від одного чоловіка, а при цьому на стороні трахаєтесь з іншим?. То для чого вам тей чоловік, якщо ви його обдурюєте ще не одруживишись? Це гидко.
   
Мне кажется что для женщины требовать замужества,а тем более для ее родителей,это зашквар.Женщину должны добиваться,а не она должна висеть у тебя на ноге и упрашивать взять ее замуж.К такой женщине и отношение потом соответствующее

согласен
   
О, классическая женская мулька, "серьезного" ухажора месяцами мурыжить, выдавая из себя недотрогу, чтобы цену набить, а в это время всё что угодно с первым встречным - запросто
 :gigi:
Папрашу не узагальнювати. Це не жіноча мулька, це мулька непорядної людини незалежно від статі.
   
Неужели это так сложно, просто взять и посмотреть к чему был привязан мой комментарий?
Внутренний стержень и всякий остальной бред
   
Сначала вы храните девственность до 34. Потом свадьба дети.
Потом у него кризис среднего возраста и он уходит к школьнице которая перетрахалась с половиной двора
Живут они счастливо до старости. На девственность ему плеватт
   
Неужели это так сложно, просто взять и посмотреть к чему был привязан мой комментарий?
Внутренний стержень и всякий остальной бред
Так пафосний брєд. Але Інаніні несенітниці виглядають як брєд, а ваші як гидота, навіть якщо то глузування.
   
Сначала вы храните девственность до 34. Потом свадьба дети.
Потом у него кризис среднего возраста и он уходит к школьнице которая перетрахалась с половиной двора
Живут они счастливо до старости. На девственность ему плеватт
да, вам не просто. Ну, тримайтеся.
   
Сначала вы храните девственность до 34. Потом свадьба дети.
Потом у него кризис среднего возраста и он уходит к школьнице которая перетрахалась с половиной двора
Живут они счастливо до старости. На девственность ему плеватт
А чому просто не жити собі на радість? Якщо чоловік подобається то для чого відмовляти йому у взаємності, якщо хочеться заміж, а він мовчить, що саме заважає зробити йому пропозицію. Якщо відмовить то значить то не той чоловік.
   
для моєї дружини ми зустрілись випадково  :D
насправді НЕ випадково
на 1 курсі ій 17, мені 19
вона мені сподобалась
Мої друзі сказали, захистимо, щоб до 18 до неї ніхто не підходив
ТАК все і відбулось !  :)
36 років разом , діти, моря , гори , театри...
Сьогодні знову через НП одяг і цяцьки  :D

це для Інанни  :D

Моя любима група - Пінк Флойд
Ой , дівчинко, ти моє сонце !
на англійській написати ?  :)
   
Так пафосний брєд. Але Інаніні несенітниці виглядають як брєд, а ваші як гидота, навіть якщо то глузування.
я за сексуальную свободу женщины.
   
я за сексуальную свободу женщины.
ключ віж того, що на вас, "кандалах" маете тількі ви.
   
и чем же эта мулька отличается от мужских мулек?

Ну это как бы ненормально что для мужика,что для девушки.Меня как то никогда не тянуло налево,особенно на этапе встречаний.Может это я какой-то не такой,но я всегда встречался только с теми кого я хотел больше чем других и поэтому такое поведение для меня выглядит как то нелогично.
   
Сначала вы храните девственность до 34. Потом свадьба дети.
Потом у него кризис среднего возраста и он уходит к школьнице которая перетрахалась с половиной двора
Живут они счастливо до старости. На девственность ему плеватт


От хороших жён не уходят.Или может просто не стоит жениться на мудаках?
   
Ну это как бы ненормально что для мужика,что для девушки.Меня как то никогда не тянуло налево,особенно на этапе встречаний.Может это я какой-то не такой,но я всегда встречался только с теми кого я хотел больше чем других и поэтому такое поведение для меня выглядит как то нелогично.
ладно. Ты. Но есть же мир вокруг тебя. Ты что его не видишь? Мужики ипутся когда жена первенца рожает. Причем они жену искренне любят.
   
У меня историй миллион. Я не в вакууме живу
   
От хороших жён не уходят.Или может просто не стоит жениться на мудаках?
ты молод и романтичен. Мне правда неинтересно
   
ты молод и романтичен. Мне правда неинтересно


Ну хз.спасибо конечно,но мне кажется что 41 это не 20 и не 30
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія