Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок :(

Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

Удивительно. Я одному местному (фуповцу) балбесу написал что бы он свой утюг летающей с камерой запускал в соотвествии с правилами. В прошлом году, в этом ссылку на правила дал. Этому неипатся «европейцу» пох. Вот и это горе лётчик с этой же обоймы. Этот сам убился и убил ни в чем неповинных людей . А тот фуповец дозапускается, пока его хуйня не влетит в кокпит какого нибудь боингу через остекление…
 Вот так и живем ((((


Найважливішим за все для форумної „політичної“ „еліти“ тут[і не тільки]  є боротьба за те, чия „вєтка“ з кількох дублюючих буде вище на першій сторінці.

Все інше їм таки пох, як бачимо.

І це ніколи не зміниться, хоч кіл на голові „політиків“ теши.

Тому в кінці кінців сюди прийде анекдотичний герой „лісник“ і всіх цих „легендарних“ викине на смітник.
   
ось у такому вигляді купують той літак
фактично це літаюче лєго

якби якийсь чудик сам склєпав тeго літака і над моїм будинком бочки крутив, то я б його на землі піймав після посадки та руки б повиламував, щоб він більше ніколи за штурвал не сів.
як тобі сука це "наркотик" та "кайф" - сідай один та лети над пустим полем і там піздячься скільки влізе. як розіб'єшся, то загинеш тільки ти сам. і xyй з тобою.
а так як він робив - руки повиламувати  треба було однозначно

   
Был в Киеве ещё мудак, лет десять назад на своём трайке пиратил. Нарушал все что можно, залазил на схемы захода… вычислили и вразумили. Страшно представить если такой подарок влетел бы в кабину((( самолета на борту которого полторы сотни пасахеросов а внизу Киев

Поясни пліз порушення з боку загиблого льотчика.
Дякую
   
Скорішза все дав керування пасажиру
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

ось у такому вигляді купують той літак
фактично це літаюче лєго

якби якийсь чудик сам склєпав тeго літака і над моїм будинком бочки крутив, то я б його на землі піймав після посадки та руки б повиламував, щоб він більше ніколи за штурвал не сів.
як тобі сука це "наркотик" та "кайф" - сідай один та лети над пустим полем і там піздячься скільки влізе. як розіб'єшся, то загинеш тільки ти сам. і xyй з тобою.
а так як він робив - руки повиламувати  треба було однозначно


Таких літаючих лєго, виявляється, є багато різних.

Мода тепер така.

Як на самокатіки електро.

Тільки в ціні різниця.  Самокатіки купують бідніші уйопки, а самольотікі - багатші.

Контролювати і карати за порушення що перших що других ніхто не хоче.  „Я вам нічяво нє должен“.  ©
   
Таких літаючих лєго, виявляється, є багато різних.

Мода тепер така.


Як на самокатіки електро.

Тільки в ціні різниця.  Самокатіки купують бідніші уйопки, а самольотікі - багатші.

Контролювати і карати за порушення що перших що других ніхто не хоче.  „Я вам нічяво нє должен“.  ©
Комплектів для самостійного сбору літаків, гелікоптерів і автожирів випускалось купа ще з середини  минулого сторіччя. Це не мода  :-)o
   
За проліт на малій висоті над населеним пунктом, здійснений без вийняткової необхідності, певне, треба починати карати.
   
За проліт на малій висоті над населеним пунктом, здійснений без вийняткової необхідності, певне, треба починати карати.
трекера, та ще тут є. Іх про то потрібно питати. Ми з вами в тому лохі.
   
Цитувати

За фактом падіння літака на Коломийщині розпочато кримінальне провадження. За словами начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, попередня кваліфікація події - порушення правил повітряних польотів.

На момент падіння літака у будинку перебували жінка і двоє дітей, які почули невідомий шум і вчасно вибігли на вулицю. Вони не постраждали.

https://dzerkalo.media/news/na-moment-padinnya-litaka-na-kolomiyschini-u-budinku-perebuvali-jinka-i-dvoe-ditey---politsiya?fbclid=IwAR3fldHssE0AJ8JN1UQ6StHxzGOHtZKRU4BWBUroHD55G1BbE24px6q2pKQ





Вижили, але втратили будинок.
Не знаю що би робив на місці цієї сім'ї.
Мусять боротися, хай родина загиблого будує їм нову хату абощо...
   
Комплектів для самостійного сбору літаків, гелікоптерів і автожирів випускалось купа ще з середини  минулого сторіччя. Це не мода  :-)o


Ще за Хрущова/Брєжнєва?    :laugh:

Це хіба що на Заході „випускалося“, купувалося і збиралося.

Нашим колгоспникам рекомендувалося літати самальотамі Аерофлота.





А на „лєго“ нашим хіба останні 30 років могло обломитися.
   
Показати зображення...
Показати зображення...
Вижили, але втратили будинок.
Не знаю що би робив на місці цієї сім'ї.
Мусять боротися, хай родина загиблого будує їм нову хату абощо...

Се чудо, що своєчасно покинули свою хату. Пілот- ас міг забрати ще 3 невинних життя із собою. Хто буде відбудовувати дім ? Де жити людям ? В обгорілих розвалинах ?

Підозрюю, що потерпілим за відшкодуванням майна доведеться звертатися в небесну канцелярію.

Останнє редагування: 29 липня 2021 16:29:48 від Tracy
   
Комплектів для самостійного сбору літаків, гелікоптерів і автожирів випускалось купа ще з середини  минулого сторіччя. Це не мода  :-)o

Так випускають. І купують, і збирають. Тільки в тих же США вони йдуть в категорії "експерементальних апаратів". Тобто їх можна експлуатувати тільки для польотів "в своє задоволення". Ні які "покатушки" для заробляння грошей на них проводити не можна.
   
Мусять боротися, хай родина загиблого будує їм нову хату абощо...

Думаю, їм щось світить якщо родина успадкує майно загиблого. А якщо відмовиться то навряд чи...
   
Так випускають. І купують, і збирають. Тільки в тих же США вони йдуть в категорії "експерементальних апаратів". Тобто їх можна експлуатувати тільки для польотів "в своє задоволення". Ні які "покатушки" для заробляння грошей на них проводити не можна.
Моє зауваження стосувалось заяви що такі комплекти то "мода така".
З тим що воно не для покатушек для заробляння грошей повністю погоджуюсь
   
Ще за Хрущова/Брєжнєва?    :laugh:

Це хіба що на Заході „випускалося“, купувалося і збиралося.

Нашим колгоспникам рекомендувалося літати самальотамі Аерофлота.


https://www.youtube.com/watch?v=jq8M33-aWqI
А на „лєго“ нашим хіба останні 30 років могло обломитися.
Звісно що на Заході. В совку такий бізнес був у принципі неможливий, а то б "Рустами навпаки" булоб все небо і площі в європейських столицях забиті.  :-)o
   
Звісно що на Заході. В совку такий бізнес був у принципі неможливий, а то б "Рустами навпаки" булоб все небо і площі в європейських столицях забиті.  :-)o


Нащот „Рустів навпаки“ я б не спішив заокруглюватися... ммм... бо з тими карантінами... в людей можуть почати виникати певні ідеї.    ;)
   
трекер з етичних міркувань не коментує буквально авіакатастрофи.

він здебільшого утримується.
   

Цитата:
в крушении самолёта погибли, кроме пилота Игоря Табанюка, ещё трое пассажиров:

Амрам Фромовиц из Монси (Нью-Йорк, США);
Герш Вайс из Лондона (Великобритания);
Элиэзер Бриль из Вильямсбурга (Нью-Йорк, США).
Все трое были учениками иешивы The Mir в Иерусалиме (Израиль), то есть готовились стать раввинами в будущем.

В Украину они прибыли с целью путешествия по местам паломничества, их поездка должна была завершиться в следующий понедельник. Амрам Фромовиц должен был жениться через несколько недель.
ОЄОУ
   
В мене нема друзів- хасідів. Я легко ту трагедію переживу. Завжди треба думати про себе, родину, та друзів. Я не правий?
   
В мене нема друзів- хасідів. Я легко ту трагедію переживу. Завжди треба думати про себе, родину, та друзів. Я не правий?

   

це ви про себе? Бо я вже кончений, за записами, порохобот.
   
 Да трейсі, наушніки в нього класні, для свого часу. Факт
   
це ви про себе? Бо я вже кончений, за записами, порохобот.

Ви, занадто розумний, щоби задавати дурні запитання.
   
Ви, занадто розумний, щоби задавати дурні запитання.
ну, саме так, в мене ще не плювали. Дякую за цікавий досвід.
   
я так понимаю, с развитием малой авиации в Украине придется обзаводиться Стингерами?
ну шоб сшибать нахер таких низколетящих аССов..
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

я так понимаю, с развитием малой авиации в Украине придется обзаводиться Стингерами?
ну шоб сшибать нахер таких низколетящих аССов..


Стінгери - дорогі, напевно.

Я би починав з аналізу „развітія авто/мото/самокато“.

Там витрати будуть меншими - на шила, цвяхи і молотки.    ;)
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

трекер з етичних міркувань не коментує буквально авіакатастрофи.

він здебільшого утримується.


Можливо, ти хотів сказати „з корпоративних міркувань“? 

Тоді буде якась логіка присутньою, а не абсурд.
   
Я би зачекав деякого дайджесту від Трекеру, Владу, та, можливо, Піну2. Я лох в тому, більшесть з нас теж. Послухаемо з часом практиків
   
Послухаемо з часом практиків


„практиків“ у чому конкретно?

у літанні над головами людей?

у палінні чужих садиб?

у „винахідливості“ в способах позбавлення людей життя?


 :facepalm1:
   

 Самокатіки купують бідніші уйопки, а самольотікі - багатші


Ты не дурак но держи себя в руках. Такие фразы выдают в тебе абырвалга
   
„практиків“ у чому конкретно?

у літанні над головами людей?

у палінні чужих садиб?

у „винахідливості“ в способах позбавлення людей життя?


 :facepalm1:
тих, що знають, що таке авіація. Я того не знаю.
   
трекера, та ще тут є. Іх про то потрібно питати. Ми з вами в тому лохі.
сцуко какой же ты идиот.
И тут не смог удержаться начал свой словесный понос
   
уххх. АБГ крассавчик.. порвал всех
да да
Не забыл вставить ебанутую країну. Думаю недолго ему осталось фестивалить
   
сцуко какой же ты идиот.
И тут не смог удержаться начал свой словесный понос
я теж вас люблю.
   
Моє зауваження стосувалось заяви що такі комплекти то "мода така".
З тим що воно не для покатушек для заробляння грошей повністю погоджуюсь

Ось таке дуже сподобалось. До речі, воно з парашутною системою:

   
Ось таке дуже сподобалось. До речі, воно з парашутною системою:

https://www.youtube.com/watch?v=99qn7s3oM5c
1) Парашутна рятувальна система встановлюється на багатьох легких літаках та планерах.
2) Парашутна рятувальна система не панацея та має обмеження в застосуванні по висоті. На висоті 15-20 метрів точно не допоможе. 
   
1) Парашутна рятувальна система встановлюється на багатьох легких літаках та планерах.
Я в курсі.
2) Парашутна рятувальна система не панацея та має обмеження в застосуванні по висоті. На висоті 15-20 метрів точно не допоможе.
Це  й так зрозуміло. Але з 20 метрів цей літак й сам може ніфуйово спуститись, якшо на ньому до того усякі бочки не намагатись робити.
   
   
Я в курсі.
Це  й так зрозуміло. Але з 20 метрів цей літак й сам може ніфуйово спуститись, якшо на ньому до того усякі бочки не намагатись робити.
Помиляєтесь. Малі висоти найнебезпечніші. Мало часу для підбір площадки для приземлення (якщо вона взагалі там є). А ще потрібно побудувати захід на посадоку. З такої висоти тільки посадка прямо перед собою. На всі інші маневри висоти банально не вистачить. Це ще якщо літак буде залишатись керованим.
Парашутна система як раз для тих випадків коли приземлятись звичайним способом нікуди або літак некерований.
   
Для допысучив фупа я бы одну рекомендацию дал, тысячу раз подумайте прежде чем оплатить покатушки. Ещё больше думайте покупая это дело на подарок родным, друзьям и особенно детям. Если очень хочется, юзайте профильные форумы, спрашивайте профи.
 Никогда не прыгайте с парашютом по программе - на восходе начало занятий вечером этого дня прыжок.
Все может пройти отлично, возможно вы сломает ногу, возможно погибните... Но самое страшное если станете овощем на всю жизнь. Всего этого я насмотрелся(((
Сори за много букв
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія