Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Меркель їде до Трампа говорити про санкції та "Північний потік-2"

Цитувати
Про це я міг бо поговорити саме з німцем, а не  тобою, кацапським вилупком на німецькому соціалі.
я украинец, прибыл из Казахстана, а ты вылупок. Имею прекрасный доход и социальных денег не видел ни разу.
В Казахстане я уже пенсионер, поэтому социала и не увижу.
Не судите по себе и не завидуйте и не переходите на личности, если ответить по существу нечего.
   
я украинец, прибыл из Казахстана, а ты вылупок. Имею прекрасный доход и социальных денег не видел ни разу.
В Казахстане я уже пенсионер, поэтому социала и не увижу.
Не судите по себе и не завидуйте и не переходите на личности, если ответить по существу нечего.

Ти кацап, з усіма відповідними наслідками.
   
Цитувати
Украина свой выбор сделала она на стороне свободного мира
ни сделали вы выбор, вы продолжаете торговать ... работать в россии и прочее. выше я написал,
чего вы должны сделать в первую очередь.
Работать вы можете в Германии, но вы же не хотите.
Не охотно вас берут, как и поляков, так как не надежные, сегодгя здесь,
а завтра там.
   
ни сделали вы выбор, вы продолжаете торговать ... работать в россии и прочее. выше я написал,
чего вы должны сделать в первую очередь.
Работать вы можете в Германии, но вы же не хотите.
Не охотно вас берут, как и поляков, так как не надежные, сегодгя здесь,
а завтра там.
Нам гораздо труднее рвать связи с Хуйлостаном потому как Украина часть одного экономического пространства
где все цепочки завязаны друг с другом
Вам гораздо легче но делать вы этого не хотите потому как для немцев выгода важнее собственного достоинства
Фрицам легче отдать свою жену на поругание какому то арабу
чем дать под нос тому кто загоняет этих арабов в Германию
хуйл---е  ху----сы вы короче говоря


Останнє редагування: 27 квітня 2018 12:40:16 від vadym
   
Забыла германушка как кацапы выипли ее во все дыры
А не сдохла после этого благодаря плану маршалла
Так что бюргеры по гроб жизни амерам должны и обязаны
Если не хотят опять отсосать у красножопых
   
Канцлер Німеччини Ангела Меркель у п’ятницю зустрінеться у Вашингтоні з американський президентом Дональдом Трампом.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Deutsche Welle.
Жодної урочистої церемонії або святкового бенкету, як під час недавнього приїзду до Білого дому президента Франції Еммануеля Макрона, на честь Меркель не передбачається.
Візит Меркель не державний, а суто робочий. Вона 20 хвилин проводитиме переговори з Трампом віч-на-віч, потім відбудеться обід у розширеному складі, півгодини на прес-конференцію, і вже о 14:05 за вашингтонським часом вона відлетить до Берліна.
Головною темою переговорів стане проблема у трансатлантичній торгівлі та можливі негативні наслідки нових американських санкцій проти Росії для німецьких фірм, що мають комерційні зв'язки з російськими партнерами.
У Берліні більше не сподіваються, що чинний до 1 травня для Євросоюзу мораторій на введені Трампом штрафні мита на сталь і алюміній буде подовжено. Тому радники канцлерки уже готують аргументацію для подальших торгово-економічних переговорів зі США.
Друга важлива для Берліна тема візиту – газопровід "Північний потік-2". Якщо "Газпром" опиниться у американському списку санкцій, то на планах подвоєння потужності північноєвропейсько го газопроводу дном Балтійського моря можна буде поставити хрест.
Лідери США та Німеччини також будуть говорити про конфлікти на світовій арені - Сирія, Північна Корея, угода про ядерну програму Ірану, ситуація на Донбасі.
Раніше ЗМІ повідомляли, що Німеччина хоче, щоб адміністрація Трампа звільнила німецькі компанії від необхідності дотримуватися нових жорстких санкцій проти Росії.

Бу-га-га! А хтось тут писав, що Анжелка ненавидить хуйла чи не більше, ніж українці. А воно ось як виходить... І коли Обама збирався зброю дати - вона кабанчиком кинулася до Вашингтону - і тема заглохла. Та й Нормандський формат, в якому не беруть участь США і інші країни-гаранти - теж з подачі фрау ІМНО...

Отакі вони, бюргери...
   
Нагадаю що в 2008 Саркозі та Меркель порубали плани на НАТО для Украіни та Грузіі
   
Нагадаю що в 2008 Саркозі та Меркель порубали плани на НАТО для Украіни та Грузіі

При чому, порубали на просьбу хуйла. Хоча амери були дуже налаштовані дати.
   
Якщо нас прокинуть з ПП-2, то краще взагалі забути про повноцінну інтеграцію до Євросоюзу Германо-Французького Рейху.

До речі, ми навіть не члени ЄС, але ж згадаємо, як німці протиснули заборону аналогічного ПП2 Південного потоку, що мусив пройти через Болгарію.

Взагалі, амери теж в ахує від німецького жлоб'я. Вони позбавляють Україну транзитного доходу та запобіжника від агресїї хуйла, роблячи його сильнішим, кладуть копійчину собі в кишеню, при цьому амери таки надають Україні за власний кошт якусь оборонну допомогу  :facepalm1:
   
іноді хочеться, щоб бюргери побачили кацапські танки під своїми вікнами в один не дуже гарний ранок.
тоді зрозуміють, що саме зараз Україна та українці своїми життями роблять для Європи. 

*бюргери - образ збірний.
   
Німці дають нам залізні будапештські гарантії що транзит буде збережено.
   
іноді хочеться, щоб бюргери побачили кацапські танки під своїми вікнами в один не дуже гарний ранок.
тоді зрозуміють, що саме зараз Україна та українці своїми життями роблять для Європи. 

*бюргери - образ збірний.

Ті танки ще недавно там були, але німці проти них не дуже виступали. Якби не Рейган то досі була б дрюжба-фройндшафт.
   
Німці дають нам залізні будапештські гарантії що транзит буде збережено.
(tu)  :lol:
   
Нагадаю що в 2008 Саркозі та Меркель порубали плани на НАТО для Украіни та Грузіі

і через пару місяців Саркозі в Тбілісі нагинав грузинів не дригатися. Що він все розрулить і прямо на конференції, по розрулюванню, кацапи порушували встановлені рамки і захоплювали нові села.
П.С. Україні німці навіть цивільних моторів не продали. А кацапам в крим турбіни за милу душу. Трубу теж відмовились оснастити. НГ пішов до амер. ГМ.

   
НАТО - так
ЄС - ні

Якось така теза набуває більшого сенсу зараз, як на мене.
   
НАТО - так
ЄС - ні

Якось така теза набуває більшого сенсу зараз, як на мене.

+100
Так вважала ще до і під-час Майдану.
   
Немцы совсем деградировали.  Они думали.что это денацификация,а им и яйца отрезали. Точнее они сами себя оскопили.

Ну так це добре. Кацапам їх теж треба обрізати шоб такими ж няшками як німці стали.
   
я украинец, прибыл из Казахстана, а ты вылупок. Имею прекрасный доход и социальных денег не видел ни разу.
В Казахстане я уже пенсионер, поэтому социала и не увижу.
Не судите по себе и не завидуйте и не переходите на личности, если ответить по существу нечего.
Пихатий колбасник думає, що йому всі мають завідувати, що він живе в райской Германії, куда стремяться  негри всього світу.
   
из за санкций в Германии уже более 300 000 мест рабочих бюргеры потеряли, есть цифра 600 000
все практически хотят торговать с Россией, точнее, продавать товар, которого переизбыток.



Брехло  :-G  в Німеччині рівень безробіття самий низький з 1980 року.

German Jobless Rate Lowest Since July 1980

Germany's seasonally adjusted harmonised unemployment rate fell to 3.4 percent in March 2018 from 3.5 percent in the previous month. It was the lowest jobless rate since July 1980, as the number of unemployed declined further while employment went up slightly.

https://tradingeconomics.com/germany/unemployment-rate

Забаньте бота  [KA]  :laugh:
   
да, кругом враги, круго кацапы,  людей и нет совсем.
так я и не услышал, от чего немец свою задницу напрягать должен?

Ти ніякий не німець. Ти навіть не громадянин України.
Али виходячи з твоєї мови, ти кацапський підар, бо на Українському форумі ще й батона на нас кришиш.

Іди нахуй звідси! :punish:
   
Модери! Ви сратися гарно вмієте, а от кацапа забанити, то слабо? :-G
   
Німці дають нам залізні будапештські гарантії що транзит буде збережено.

у цій фразі виділене слово головне....  :(
Наука всьому світу.
   
Якби не віддали - зараз би Хуйло навіть не подумав би сюди лізти.

якби не віддали - вона би забруднила Україну, була б продана террористам типу ірану чи кндр, або просто гнила б під відкритим небом - ось найбільш реальний проноз що було б.


Все це правда, але є одне але... "Будапештський меморандум". Ми віддали ядерну зброю під гарантії майже всього світу. Якби не віддали - зараз би Хуйло навіть не подумав би сюди лізти. Тому вибачайте - ви маєте вписатись за Україну.

германія не підписувала будапештський меморандум, які до неї претензії?
   
А не сдохла после этого благодаря плану маршалла

план маршала дуже сильно переоцінений...

Цитувати
сумма ассигнований по плану Маршалла (с 4 апреля 1948 по декабрь 1951) составила около 13 млрд[П 1]. долларов, причём основная доля пришлась на Англию (2,8 млрд), Францию (2,5 млрд), Италию (1,3 млрд), Западную Германию (1,3 млрд), Голландию (1 млрд)

1,3 мільярди це дуже мало, навіть в цінах 1950х це всього лише 10 млрд в сьогодняшніх цінах

 що б Україні зараз дали 10 мільярдів? їх би тупо прожерли та розікрали б.
   
Меркель: Часи, коли Німеччина і ЄС могли повністю покладатися на США, пройшли

Час післявоєнного порядку, що тривав більше 70 років, минув, ЄС і ФРН повинні брати на себе більше відповідальності.
Цю думку, вперше висловлену після приходу до влади президента США Дональда Трампа, канцлер ФРН Ангела Меркель повторила в п'ятницю в ході спільної з ним на прес-конференції у Вашингтоні, передає Укрінформ.
"Час післявоєнного порядку, що тривав більше 70 років після війни, минув", - констатувала канцлер.
За її словами, європейці не можуть собі дозволити покладатися на те, що коли конфлікти відбуваються біля їхнього порогу, хтось інший з'явиться і врятує.
"Ми повинні вносити свій вклад і цей внесок повинен рости в найближчі роки", - сказала Меркель.
Це, пояснила вона, стосується і військової участі, і  завдань надання допомоги на розвиток інших країн, і  боротьби з причинами міграції. Але також це стосується і того, щоб бути більш активними політично. Канцлер з гордістю відзначила, що вперше Німеччина задіяна в малій групі по сирійському врегулюванню, і хоче внести свій вклад.
"Це наш обов'язок", - сказала вона.
"Ми повинні вчитися грати свою роль", - заявила глава німецького уряду.
   
ФРН - велика і економічно потужна країна, але у військовій і політичній сфері їй ще багато що належить зробити, визнала вона.
Німеччина виростає з тієї ролі, коли вона не проявляла занадто великої активності багато років після Другої світової війни, усвідомлюючи, що за часів націонал-соціалізму зробила "немислимо багато несправедливості". Тепер німці, за словами їхнього лідера, повинні навчитися брати на себе більше відповідальності.
При цьому вона зазначила надзвичайну важливість трансатлантичних відносин і того, щоб ЄС і США залишалися надійними партнерами і союзниками, в тому числі в НАТО.
Якщо і є з окремих питань політичні розбіжності, то їх треба обговорювати, закликала Меркель.
Як повідомляє DW.com., президент США за підсумками переговорів з Ангелою Меркель висловив невдоволення сумою витрат Німеччини на оборонні потреби.
ФРН повинна витрачати на оборонні потреби не менше двох відсотків свого ВВП, заявив він, висловивши надію на те, що кожен партнер по НАТО виконає і навіть перевиконає цю мету.
   
Обиделась Фрау
Не дали у Хуйла посмоктать
   
это ни к чему не обязывает, просто бумага, в разрезе международного права.
Украину обвели вокруг пальца и вы ищете виновных, вы всегда ищите виновных
вместо того, что-бы закатать рукава.
Да, Вы правы. Нужно уже закатать рукава и начать производство оружия массового поражения, которое только  и может остановить хуйла. Не только ядерного. И да, перестать искать виноватых в том, что нас наебали. Самим наебывать. Думаю, такая позицию будет принята с облегчением бюргерами Германии.
   
Амеры сказали выделяй болше на оборону
мы же не можем вас прикрывать в то время когда вы вместо того что бы тратить деньги на оборону
Хуйла спонсируете
   
Меркель їде до Трампа говорити про санкції та "Північний потік-2"

Вона їде туди, щоб поговорити тет-а-тет.
Тобто, про що вони вони будуть говорити,
ми можливо прочитаємо років через 50 у мемуарах.
А може це помре назавжди.

   
из за санкций в Германии уже более 300 000 мест рабочих бюргеры потеряли, есть цифра 600 000
все практически хотят торговать с Россией, точнее, продавать товар, которого переизбыток.
Многим фирмам это ситуация не нравится, напрягают санкции, так как не только торговли касается, но
и пересечения границы. Например, Oerlikon фирма, непосредственное отношение к США,
а мучается даже на элементарном планировании поездок персонала по миру.
Вдруг пересекаешь иранскую границу, значит на компе софта определенного быть не должно,
в другую страну въезжаешь-другой софт. сименс четко спрашивает уже при скачивания софта, о покупках
уж не будем говорить, в какой стране будет использоваться.
Руководство, честно плюется. Хотя тот же Oerlikon  ведет с 10 проектов в текстильной промышленности.
Я там работал последнее время и видел из нутри.
Так , что Меркель делает новые или возвращает бюргерам потерянные рабочие места.
Я как гражданин Германии не против,так как без работы полная задница.


Повна брехня.
   
Да, Вы правы. Нужно уже закатать рукава и начать производство оружия массового поражения, которое только  и может остановить хуйла. Не только ядерного. И да, перестать искать виноватых в том, что нас наебали. Самим наебывать. Думаю, такая позицию будет принята с облегчением бюргерами Германии.

Головне, це ощасливить просто українських бюргерів. Жрати нема шо, медикаментів нема, кордони закрито...
   
Про німецьку економіку наразі мова не йде, економіка і без північного птоку-2 не погано почуваєтьсяю
Просто кой-кому персонально дуже хочеться присісти на підсос до хуйла, а заодно і всю економіку присадити.
З часом рядовому німецькому бюргеру то все боком вилізе і дуже боляче.

Для чого залежати від українського транзиту?
   
я украинец, прибыл из Казахстана, а ты вылупок. Имею прекрасный доход и социальных денег не видел ни разу.
В Казахстане я уже пенсионер, поэтому социала и не увижу.
Не судите по себе и не завидуйте и не переходите на личности, если ответить по существу нечего.

А, ясно. Ти просто біженец.
   
Для чого залежати від українського транзиту?
Скільки німці отримують через Украіну?
Від гп вони купляють 30 ярдів
Які ідуть ПП 1 та через Білорусь
Укр труба більше для Центр та Півд Європи
   
из за санкций в Германии уже более 300 000 мест рабочих бюргеры потеряли, есть цифра 600 000
все практически хотят торговать с Россией, точнее, продавать товар, которого переизбыток.
Многим фирмам это ситуация не нравится, напрягают санкции, так как не только торговли касается, но
и пересечения границы. Например, Oerlikon фирма, непосредственное отношение к США,
а мучается даже на элементарном планировании поездок персонала по миру.
Вдруг пересекаешь иранскую границу, значит на компе софта определенного быть не должно,
в другую страну въезжаешь-другой софт. сименс четко спрашивает уже при скачивания софта, о покупках
уж не будем говорить, в какой стране будет использоваться.
Руководство, честно плюется. Хотя тот же Oerlikon  ведет с 10 проектов в текстильной промышленности.
Я там работал последнее время и видел из нутри.
Так , что Меркель делает новые или возвращает бюргерам потерянные рабочие места.
Я как гражданин Германии не против,так как без работы полная задница.

0,33 Болукана. :beach:
   
Молодець Трамп, дав підхуйлятникам підзатильники.
Ні Обама, ні Клінтон такого би не зробили.

Що раз більше переконуюся, що правильний вибір зробили американці.

Дійсно, хтось витрачає гроші на оборону, а хтось на Північний потік-2.
   
Молодець Трамп, дав підхуйлятникам підзатильники.
Ні Обама, ні Клінтон такого би не зробили.

Що раз більше переконуюся, що правильний вибір зробили американці.

Дійсно, хтось витрачає гроші на оборону, а хтось на Північний потік-2.
Трампу просто деваться некуда
над ним домоклов меч висит и выборы в ноябре
если демы выиграют то ему кранты
а так он тоже не прочь в тихаря где то у туалета ( как коцабы писали)
висячку у Хуйла дернуть
   
Скільки німці отримують через Украіну?
Від гп вони купляють 30 ярдів
Які ідуть ПП 1 та через Білорусь
Укр труба більше для Центр та Півд Європи

Якщо Німеччина не отримує газ через Україну, то вона хосе мати інші транзитні шляхи. Це логічно.
   
Нагадаю що в 2008 Саркозі та Меркель порубали плани на НАТО для Украіни та Грузіі

Як показала історія, це було правильне рішення. Не пустили в НАТО всяких російських шпигунів типу тимошенок і януковичей.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія