Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

Відвезли б підара на тиждень в окопи...

в тон:

Відвезли б підара на 2 тижні на ЧАЕС влітку 86-го, просто подихати свіженьким повітрям.
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
Via

То що, порад не буде?
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

Перепрошую, а продукти на ринку АТОшникам теж безкоштовно видають? ;o
   
То що, порад не буде?

Ну які поради? Пішлють їх нахуй з тими ксівами, як послали чорнобильців. Закони поскасовують через ВР та постанови КМ. Не одразу. Трохи пізніше.
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

 (tu)
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
Via

Ну які поради? Пішлють їх нахуй з тими ксівами, як послали чорнобильців. Закони поскасовують через ВР та постанови КМ. Не одразу. Трохи пізніше.
Кого послати - кума чи племінника? Чи водія маршрутки?
   
Перепрошую, а продукти на ринку АТОшникам теж безкоштовно видають? ;o

Мнение колбасного эмигранта очень важно для нас.
   
Кого послати - кума чи племінника? Чи водія маршрутки?

Я ж не про тебе кажу. А про суспільство в цілому. Всім насрати на чорнобильців, так само насеруть і на атошників. А свого часу насрали на ветеранів ВВВ. Обґрунтувань не забракне, це вже точно.  :laugh:
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

Мнение колбасного эмигранта очень важно для нас.

Це було не мнєніє, а запитання.
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

Я ж не про тебе кажу. А про суспільство в цілому. Всім насрати на чорнобильців, так само насеруть і на атошників. А свого часу насрали на ветеранів ВВВ. Обґрунтувань не забракне, це вже точно.  :laugh:

Я щось пропустив?... ;o Коли сталася ця радісна подія?... ;o
Скільки себе пам'ятаю, ветерани так званої ВВВ завжди були привілейованою кастою.
   
Я щось пропустив?... ;o Коли сталася ця радісна подія?... ;o
Скільки себе пам'ятаю, ветерани так званої ВВВ завжди були привілейованою кастою.

Не... Уже в перестройку на них шипели со злостью - "участники", мол, с таким выраженным негативным оттенком. Т.к. "участникам" давали  пайкитм, а остальным не давали. (P)
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

Не... Уже в перестройку на них шипели со злостью - "участники", мол, с таким выраженным негативным оттенком. Т.к. "участникам" давали  пайкитм, а остальным не давали. (P)

Пайки давали усі післявоєнні роки (по сьогоднішній день). Діти з анемією (від недоїдання) в 60-х роках давились смердючим риб'ячим жиром,
а ветерани обжирались ковбасою, баликом, дефіцитною на той час гречкою. :X
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

Якраз в тему розповім вам ситуацію в нашій родині про АТОшників і маршрутки.
Є кум-атошник, друг мого чоловіка. Воював три роки, тут на ФУПі на бронежилет йому збирала гроши, дякую, що вберегли кума і він повернувся живим. Кум чоловік у віці, контужений і поранений, гоноровий.
Є племінник -атошник. Воював в перші місяці війни, йому також одна фупівка на бронежилет прислала кошти аж з Англії через мене, дякую, що вберегли племінника живим. Племінник пішов вчитися у військову академію, статус учасника АТО йому не дають досі, бо військова частина не надає документи.
Це була преамбула.
А тепер сама історія. Племінник надумався женитися. Попросив мого чоловіка, щоб з кумом приїхали на сватання у Коростень, козацьких пісень поспівали і посватали по традиційному обряду.
Племінник буде їхати у Коростень на маршрутці, заплатить за проїзд. Бо він замахався здобувати той статус АТО, посвідчення нема, довідки вже не приймають, він плюнув і платить сповна.
А от з кумом ситуація патова. Їхати на маршрутці треба, кум почне вимагати пільги, посвідчення АТОшника є і він три роки воював, зарані квитка йому купити не можемо, а в маршрутці за кума заплатити у нього на очах не зможемо - він психоне, образиться і нікуди не поїде. Вимагати від водія безкоштовного проїзду без толку, дозволяти бити водія маршрутки я не можу, не винуватий той водій, і відстань від Києва 170 км, не одну зупинку підвезти таки.
Діло буде 9 квітня. Що порадите?
Є запасний варіант - брати машину з водієм на день за 1600 гривень. Маршрутка по 90 гривень.

Подойди к водителю перед посадкой, объясни ситуацию и дай бабки втихаря.
Кум сядет, покажет ксиву, водила с уважением кивнёт головой и все будут довольны.
А так сорвётся сватовство племянника ;o
   
Перепрошую, а продукти на ринку АТОшникам теж безкоштовно видають? ;o
Ідіотське порівняння.
   
Це було не мнєніє, а запитання.

да,но вы же наповал бьете этим вопросом
поэтому,кроме оскорблений ничего в ответ не дождетесь
   
Чесно кажучи, притомила ця війна атошників і маршрутників.
Монетизувати треба пільги.
згоден

водій повинен втрачати гроші які йому ніхто не відшкодовує
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

То що, порад не буде?

Користень - популярний маршрут, їдьте блаблакаром
   
Атошникам треба разом з маршрутчиками іти їбошити рила законодовцям і реформаторам.
   
А от з кумом ситуація патова. Їхати на маршрутці треба, кум почне вимагати пільги, посвідчення АТОшника є і він три роки воював, зарані квитка йому купити не можемо, а в маршрутці за кума заплатити у нього на очах не зможемо - він психоне, образиться і нікуди не поїде. Вимагати від водія безкоштовного проїзду без толку, дозволяти бити водія маршрутки я не можу, не винуватий той водій, і відстань від Києва 170 км, не одну зупинку підвезти таки.
Діло буде 9 квітня. Що порадите?
Є запасний варіант - брати машину з водієм на день за 1600 гривень. Маршрутка по 90 гривень.

Той кум трохи єбанутий, чи що? Я тут навіть не чув про таку х.й.ю - міжміські перевезення автобусом по ксіві. Ще по місту - куди не йшло. На електричку най сідає і їде на шару.

Це хто його так "обнадьожив", цікаво?
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
Via

Той кум трохи єбанутий, чи що? Я тут навіть не чув про таку х.й.ю - міжміські перевезення автобусом по ксіві. Ще по місту - куди не йшло. На електричку най сідає і їде на шару.

Це хто його так "обнадьожив", цікаво?
Кум у мене класний, тому стули пащеку.
Я не в курсі, які правила на міжміських маршрутках, але не хочу, щоб кум набив морду водію. Тому зарані з усіма раджуся.
Є що по темі сказати - кажи.
   
До сраки карі очі, звиняйте за грубість. Вся країна працює чорним налом через дебільне оподаткування. Причини треба усувати, а не з касовими апаратами за кожним ганятися.
У атошників мають бути кошти на проїзд. Крапка.
А звідки їх візьмуть гниди, пофіг. Фінансування ВР обнулити можна, всі кошти атошники на проїзд. По 500 гривень на людину в місяць .
В чому проблема? Касовий апарат, не дається ліцензія поки не відповвідає вимозі , що є касовий апарат, стільки би проблем.... На заході ця сфера оподатковується більше ніж у нас, але наші всерівно не хочуть працювати в чисту.
   
Кум у мене класний, тому стули пащеку.
Я не в курсі, які правила на міжміських маршрутках, але не хочу, щоб кум набив морду водію. Тому зарані з усіма раджуся.
Є що по темі сказати - кажи.
хай кум наб"є морду водію
і потім підете на коростень пішком
всією маршруткою
з піснями
   
Кум у мене класний, тому стули пащеку.
Я не в курсі, які правила на міжміських маршрутках, але не хочу, щоб кум набив морду водію. Тому зарані з усіма раджуся.
Є що по темі сказати - кажи.

Поясни йому, що нема такого закону - кататися на міжміських маршрутах на шару. Це якби я з Чернівців поїхав у Снятин І-Ф. області чи у Заліщики Тернопільської. 40 та 50 км відповідно. Такого не було ні в совку, ні при злочинній владі, ні при новій мойданній.

Тут і в район своєї області чи у заміське село на шару не їздять. Лише тралік та деякі автобусні маршрути. Дуже мало.

Останнє редагування: 7 березня 2018 19:11:32 від авіатор
   
Я просто бачу наступний розвиток подій - уряд пообіцяє атошникам безкоштовне харчування і атошники почнуть товкти морди касирам в супермаркетах. На радість ворогам хай ті українці хоч повбивають одне одного.
Тому товчіть пики Пороху і Гройсману.
Погано бачите.
   
Це лише акт доброї волі свідомих водіїв. Вони зменшують свій заробіток. Багато не-водіїв витрачають кошти на допомогу АТО. Бо війна.
:facepalm:  Ви в якій реальності живете? В маршрутках висять оголошення про право на безкоштовний проїзд. Це оголошення від перевізника, а не ”добра воля свідомих водіїв”.
А про водіїв я ще напишу окремо, як дійду до кінця гілки  :buba:
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
Via

:facepalm:  Ви в якій реальності живете? В маршрутках висять оголошення про право на безкоштовний проїзд. Це оголошення від перевізника, а не ”добра воля свідомих водіїв”.
А про водіїв я ще напишу окремо, як дійду до кінця гілки  :buba:
Я живу в нашій реальності. Хтось щось тим перевізникам компенсував? Казки тут оповідаєте.
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
Via

Поясни йому, що нема такого закону - кататися на міжміських маршрутах на шару. Це якби я з Чернівців поїхав у Снятин І-Ф. області чи у Заліщики Тернопільської. 40 та 50 км відповідно. Такого не було ні в совку, ні при злочинній владі, ні при новій мойданній.

Тут і в район своєї області чи у заміське село на шару не їздять. Лише тралік та деякі автобусні маршрути. Дуже мало.
Тоді все простіше, дякую. Кум про це знає напевно.
   
держава цікаво зробила по старій совкозвичці- приватний підприємець повинен безплатно возити людей
а чому тоді не прийняти постанову щоб атошник може зайти в будь який магазин і взяти безплатно буханець хліба, ну половину- по ціні це десь так само
чи взяти на базарі кіло картоплі, безплатно
або випити чашечку еспрессо у вуличного торговця
   
Перепрошую, а продукти на ринку АТОшникам теж безкоштовно видають? ;o
... написала людина з американським IP. Вам ото болить?
   
Це було не мнєніє, а запитання.
А ви пішли б на фронт, якби жили в Україні?
   
ну, тим хто захищає цю байду можна простіший приклад навести, що до них дійшло- ввести закон що кожний атошник має право постукати в будь яку квартиру і  йому повинні видати 5 гривень
так доходить? до вас стукає незнайома людина показує аусвайс і вимагає 5 грн, якщо не даєте то до вас стукає вже сто- щоб навчити
   
ну, тим хто захищає цю байду можна простіший приклад навести, що до них дійшло- ввести закон що кожний атошник має право постукати в будь яку квартиру і  йому повинні видати 5 гривень
так доходить? до вас стукає незнайома людина показує аусвайс і вимагає 5 грн, якщо не даєте то до вас стукає вже сто- щоб навчити

ох дистанеться вам  :facepalm:
   
Атошникам треба разом з маршрутчиками іти їбошити рила законодовцям і реформаторам.
Чого це? А що спільного між АТОвцями й маршрутниками?
   
Не... Уже в перестройку на них шипели со злостью - "участники", мол, с таким выраженным негативным оттенком. Т.к. "участникам" давали  пайкитм, а остальным не давали. (P)
При Кучмі картинка, вразалася в пам’ять: тролейбус, нестарий ще дядько, підтягнутий, кров з молоком, на передньому сидінні зі злою пикою трясе посвідченням і кричить комусь, що він дитя війни. Ніхто на нього не шипів.
   
Я живу в нашій реальності. Хтось щось тим перевізникам компенсував? Казки тут оповідаєте.
Ще раз.
Ваші слова.
Це лише акт доброї волі свідомих водіїв. Вони зменшують свій заробіток.
Який акт доброї волі, якщо у водія перед очима висить надруковане оголошення здоровенними літерами чорним по білому, що в маршрутці ОДНЕ пільгове місце?
Він зобов’язаний його виконувати. Це рішення НЕ ЙОГО, а перевізника. Не може, не хоче — шукай іншу роботу.
Я щось не те кажу?
Мені БАЙДУЖЕ, компенсують йому чи ні. Він сам ПОГОДИВСЯ, що в нього висить цей папірець. Що не так? Які казки?
   
держава цікаво зробила по старій совкозвичці- приватний підприємець повинен безплатно возити людей
а чому тоді не прийняти постанову щоб атошник може зайти в будь який магазин і взяти безплатно буханець хліба, ну половину- по ціні це десь так само
чи взяти на базарі кіло картоплі, безплатно
або випити чашечку еспрессо у вуличного торговця
Для початку, у вас IP український, ви були в АТО?
   
При Кучмі картинка, вразалася в пам’ять: тролейбус, нестарий ще дядько, підтягнутий, кров з молоком, на передньому сидінні зі злою пикою трясе посвідченням і кричить комусь, що він дитя війни. Ніхто на нього не шипів.

тролейбус державний, тобто нічий, а маршрутка приватна, люди з своєї кишені платять за бензин, масло, запчастини, шини, живуть не на окладі, а з того що платить кожний пасажир, прокатав сто пільговиків- мінус 750 грн з твоєї кишені
невже не зрозуміло?
ну тоді так - ви корячились на городі вирощували огірки, втрачали час добрива гроші- а держава видала постанову кожний інвалід може зайти на будь який город і взяти кіло огірків
   
Для початку, у вас IP український, ви були в АТО?

на дурне питання відповім таким самим- а ви перевіряли свій ай-к'ю?
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
Via

Ще раз.
Ваші слова.
Який акт доброї волі, якщо у водія перед очима висить надруковане оголошення здоровенними літерами чорним по білому, що в маршрутці ОДНЕ пільгове місце?
Він зобов’язаний його виконувати. Це рішення НЕ ЙОГО, а перевізника. Не може, не хоче — шукай іншу роботу.
Я щось не те кажу?
Мені БАЙДУЖЕ, компенсують йому чи ні. Він сам ПОГОДИВСЯ, що в нього висить цей папірець. Що не так? Які казки?
Та ясно, що вам байдуже. Демагог.
   
У маршрутчика є прекрасний вихід з ситуації- він може змінити роботу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія