Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Киевляни уже не ходят в масках.

Re: Киевляни уже не ходят в масках.

И это Осокорки, где люди с головой...
от саме тому і перестають носити намордники  (tu)
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

И уже никто не вспоминает орлов рюкзакяна, которые попервах самозабвенно набрасывались на нарушителей карантина, а сейчас шота здулись  :laugh:
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Кому нравится носить - да пусть носят.
Когда через пол-годика начнут свои легкие выплевывать, удивятся, наверное - с чего бы?
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

у тебе нема навичків - ходи в масці. раз не хочеш навчитися навичкам.
Из- за таких самоуверенных,как ты, и надо носить маски.
В теории ты умная, а на практике чихаешь и кашляешь на всех.
Так всегда бывает: чем человек наглее, тем он и опаснее.
 :)
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Люди, не слушайте  пофигистов, носите маски, на нос можно их не натягисать, а рот прикрывайте.
Это вы делаете не для того, чтобы не заразиться, а для того , чтобы не заразить других.
Так вы бережете друг друга.
Я не заражу ближнего, но и он не заразит меня.
Потому что мы вместе будем в масках , мы уважаем друг друга и бережем друг друга.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Из- за таких самоуверенных,как ты, и надо носить маски.
В теории ты умная, а на практике чихаешь и кашляешь на всех.
Так всегда бывает: чем человек наглее, тем он и опаснее.
 :)

і чому ти так думаєш? просто увіровала? буває.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Люди, не слушайте  пофигистов, носите маски, на нос можно их не натягисать, а рот прикрывайте.
Это вы делаете не для того, чтобы не заразиться, а для того , чтобы не заразить других.
Так вы бережете друг друга.
Я не заражу ближнего, но и он не заразит меня.
Потому что мы вместе будем в масках , мы уважаем друг друга и бережем друг друга.

тобі краще взагалі в суспільних місцях не з'являтися, я так думаю. щоби не множити ідіотизм і паніку. і тобі легше житиметься, і людям. а взагалі - як хочеш. всім будеш сигналізувати своєю маскою, яка ти хвора. люди бачимуть і обходитимуть тебе десятою дорогою.
в середньовіччя таким хворим видавали колотушку. він йшов по вулиці десь і тарахтів. всі знали - ось йде прокаженна людина. всім було її шкода, але наближатися - небезпечно для здоров'я. так шо повторюй досвід, якраз тобі підійде закріпляти навички.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Два часа ходил по Осокоркам. 10% людей в масках и то в основном в очереди в торговые центры и магазины, Нову Пошту итп.

Остальной народ плюнул на маски ну и торговля уже во всю....все точки работают.

И это Осокорки, где люди с головой... раз они на квартиры заработали.....

Ясно. Значит прикуплю-ка я еще ffp3  3М....
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.



а коли буде комікс з "покакати на голову"? це більше підходить, на мою думку, до цього пандемічного консенсусу.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

p.s. и это: какой человек с головой будет жить на Осокорках и понизяках   :facepalm1:
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

тобі краще взагалі в суспільних місцях не з'являтися, я так думаю. щоби не множити ідіотизм і паніку. і тобі легше житиметься, і людям. а взагалі - як хочеш. всім будеш сигналізувати своєю маскою, яка ти хвора. люди бачимуть і обходитимуть тебе десятою дорогою.
в середньовіччя таким хворим видавали колотушку. він йшов по вулиці десь і тарахтів. всі знали - ось йде прокаженна людина. всім було її шкода, але наближатися - небезпечно для здоров'я. так шо повторюй досвід, якраз тобі підійде закріпляти навички.
Дура ты , Vera.
Ходи без маски, ведь это классно, тебе удобно, а на остальных тебе пофиг.
Тебе плевать на людей вокруг, тебе плевать на эпидемию, но это до поры - до времени.
Карма, ее никто не отменяет.
 :)
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Ну що ж
Будемо тепер дооооовго карантинити
Куй хто метро відкриє

Манюпас сам так вирішив
Ти такий же розумний як и Виталька
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Два часа ходил по Осокоркам. 10% людей в масках и то в основном в очереди в торговые центры и магазины, Нову Пошту итп.

Остальной народ плюнул на маски ну и торговля уже во всю....все точки работают.

И это Осокорки, где люди с головой... раз они на квартиры заработали.....
Розумію. Співчуваю. Але Ви теж зрозумімійте- багато вимог карантину були абсурдними. Рішення місцевих влад дуже часто були ще абсурдніше. Заходи, які пропонувались, лише поширювали вірус і підривали здоров'я людей. Конституція порушувалась, права людини порушувались.

А народ- що народ? Це ж просто мавпи. Спершу вони всі разом кинулись розбирати маски, що вони скрізь попропадали. Потім, коли всі ці питання були вирішені, й стало можна легко придбати навіть респіратори типу ФФП3- вони відмовляються не лише від масок, але навіть від дистанції 1-2 метри... Не поважаючи інших людей, які хочуть триматись від них подалі, але які мають такі ж права на переміщення у фізичному просторі, який захопили ці мавпи. Вони ні хера не читають. Як програму Зе в інеті, за якого вони голосували, так і постанови його уряду. Вони навіть не чули про дистанцію. Вони дійсно є прихильники певної політсили
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Ясно. Значит прикуплю-ка я еще ffp3  3М....

Слідкуйте за тим, щоб був робочим фіксатор респіратора в області носа. Мене двічі з цим надули. Перший раз, коли брав два респіратори ffp3 без клапана- окуляри не можна носити, швидко потіють, нічого не видно. Подумав, що це через те, що немає клапану. Замовив 2 штуки ffp3 з клапаном- скло потіє менше, але все одне. І тут до мене дійшло- в області охоплення носу повітря проходить мимо носу- тобто через це не лише скло потіє, а навіть захисту немає, лише від прямого попадання при чиханні та кашлю. А заражене повітря може проходити
Видно, тоді попит був надто великий й вони штампували продукт аби як, як у радянські часи в кінці місяця.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

p.s. и это: какой человек с головой будет жить на Осокорках и понизяках   :facepalm1:
О, а еще говорят что я тут сноб, ненавидящий коренных левобережцев....
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Дура ты , Vera.
Ходи без маски, ведь это классно, тебе удобно, а на остальных тебе пофиг.
Тебе плевать на людей вокруг, тебе плевать на эпидемию, но это до поры - до времени.
Карма, ее никто не отменяет.
 :)

доповідь за образи.

1. карма в нас у всіх однакова: помремо всі.
2. немає абсолютної безпеки, ризики в житті є завжди. значення має - як воно прожито кожним окремим індивідом.
3. до смерті треба бути готовим кожної миті свого життя.

запиши це собі в блокнотик і повторюй час від часу.

   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

тобі краще взагалі в суспільних місцях не з'являтися, я так думаю. щоби не множити ідіотизм і паніку. і тобі легше житиметься, і людям. а взагалі - як хочеш. всім будеш сигналізувати своєю маскою, яка ти хвора. люди бачимуть і обходитимуть тебе десятою дорогою.
в середньовіччя таким хворим видавали колотушку. він йшов по вулиці десь і тарахтів. всі знали - ось йде прокаженна людина. всім було її шкода, але наближатися - небезпечно для здоров'я. так шо повторюй досвід, якраз тобі підійде закріпляти навички.
Вера, это заявка на повидомлення модератору и на бан.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Розумію. Співчуваю. Але Ви теж зрозумімійте- багато вимог карантину були абсурдними. Рішення місцевих влад дуже часто були ще абсурдніше. Заходи, які пропонувались, лише поширювали вірус і підривали здоров'я людей. Конституція порушувалась, права людини порушувались.

А народ- що народ? Це ж просто мавпи. Спершу вони всі разом кинулись розбирати маски, що вони скрізь попропадали. Потім, коли всі ці питання були вирішені, й стало можна легко придбати навіть респіратори типу ФФП3- вони відмовляються не лише від масок, але навіть від дистанції 1-2 метри... Не поважаючи інших людей, які хочуть триматись від них подалі, але які мають такі ж права на переміщення у фізичному просторі, який захопили ці мавпи. Вони ні хера не читають. Як програму Зе в інеті, за якого вони голосували, так і постанови його уряду. Вони навіть не чули про дистанцію. Вони дійсно є прихильники певної політсили

тут важко не підписатися під твоїми словами.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.
den

По факту вже видно що ми переходимо з стадії
"З'їсти мішок цибулі "
До
Have "back door fun '  з аборигенами

На фоні західних сусідів - жах
Тіки відсутність транспорту стримує епідемію
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Слідкуйте за тим, щоб був робочим фіксатор респіратора в області носа. Мене двічі з цим надули. Перший раз, коли брав два респіратори ffp3 без клапана- окуляри не можна носити, швидко потіють, нічого не видно. Подумав, що це через те, що немає клапану. Замовив 2 штуки ffp3 з клапаном- скло потіє менше, але все одне. І тут до мене дійшло- в області охоплення носу повітря проходить мимо носу- тобто через це не лише скло потіє, а навіть захисту немає, лише від прямого попадання при чиханні та кашлю. А заражене повітря може проходити
Видно, тоді попит був надто великий й вони штампували продукт аби як, як у радянські часи в кінці місяця.

Завжди беру з клапанами  - інакше некомфортно.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

О, а еще говорят что я тут сноб, ненавидящий коренных левобережцев....

Я не корєнная лєвобєрєжка , я понаєхавшая з Андріївського узвозу  :pooh_lol:
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Вера, это заявка на повидомлення модератору и на бан.

я дивуюся твоєму терпінню.
на опонентку в тебе очей не вистачає. основну твою задачу також знаю. по темі тобі сказати нічого.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

народ же не тупий і бачить що ніякої епідемії немає, бо при нинішніх темпах захворюваності треба 100 років на карантині сидіти
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

я дивуюся твоєму терпінню.
на опонентку в тебе очей не вистачає. основну твою задачу також знаю. по темі тобі сказати нічого.
Вера, ты нечто подобное уже неск.раз писала.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.
DVB

І вводити нарешті карантин.
Я давно кажу - введіть нарешті карантин!  Забороніть деполюдям по десять раз лазити по банках за грошима.  Перебираютьвони, то євро не беруть, то беруть, заберете, що дадуть. Після карантину (P)
А якщо серйозно, то місце сідєнія, визначає точку зрєнія.  Націоналізувати всі депозити льонівголубкових на потреби боротьби з коронавірусом!
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Старое видео-))

   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Я давно кажу - введіть нарешті карантин!  Забороніть деполюдям по десять раз лазити по банках за грошима.  ...Націоналізувати всі депозити льонівголубкових на потреби боротьби з коронавірусом!
Може й не націоналізують. Але гривнями замість валюти можуть видати. Десь починаючи з кінця осені.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

p.s. и это: какой человек с головой будет жить на Осокорках и понизяках   :facepalm1:

Эта практичиски центр города!
Вчера вечером пробки на двух мостах в сторону Поздняков и Харьковского. Наверное все жывут там!  :laugh:
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.
DVB

Може й не націоналізують. Але гривнями замість валюти можуть видати. Десь починаючи з кінця осені.
Ні! Лише після тотальної вакцинізації. До того часу - всьо для побєди! Інфа з першоджерел.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Забороніть деполюдям по десять раз лазити по банках за грошима
може навпаки - повідкривати закриті на час карантину відділення і повний робочий день?
бо зраз по двадцять людей під відділеннями стоять.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

І вводити нарешті карантин.
Боже, сколько ж вас больных на голову :facepalm1:
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.
DVB

може навпаки - повідкривати закриті на час карантину відділення і повний робочий день?
бо зраз по двадцять людей під відділеннями стоять.
Та то я легенько тролю шановного рікардо. Він за карантин, бо це прямо фінансово його не зачіпає. Коли зачіпало, то справно ходив за депозитом.
Як карантин - то однаковий для всіх. Як ні - то ні.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Та то я легенько тролю шановного рікардо. Він за карантин, бо це прямо фінансово його не зачіпає. Коли зачіпало, то справно ходив за депозитом.
Як карантин - то однаковий для всіх. Як ні - то ні.
а-а, ок. просто я не розумію, що це за карантинна стратегія, скоротити працюючі відділення і час роботи банків?
створити екстра скупчення людей, це що? 8-:
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

У Мінську військовий парад. Всі без масок.  :facepalm: За кілька днів у них почнеться масовий мор.
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Зарисовка из жизни:едем в микроавтобусе с работы,по частному сектору идёт тётка средних лет в маске.вокруг никого,пустая улица.тут один из наших изрекает:о вот ещё одна ненормальная,которая хочет жить вечно :D общий хохот.приятно работать в коллективе единомышленников. :-B
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

доповідь за образи.

1. карма в нас у всіх однакова: помремо всі.
2. немає абсолютної безпеки, ризики в житті є завжди. значення має - як воно прожито кожним окремим індивідом.
3. до смерті треба бути готовим кожної миті свого життя.

запиши це собі в блокнотик і повторюй час від часу.
Дивіться.
Отакі Вєркі, " готові до смерті кожної миті свого життя" , із задоволенням будуть обпльовувати, обчихувати і обкашлювати вас, якщо заболіють на КОВИД.
Вони не цінують ні свого життя, ні життя інших.
Тому
Носімо маски, поки цей КОВІД гуляє нашими містами !
На вулиці можна носити , прикриваючи тільки рот, щоб вільно дихати,
А в магазинах - закривати і ніс, і рот, щоб убезпечити оточуючих і себе від вірусу.
Звичайно, може якийсь вірус, і пролізе через маску, але таких буде мало, і подолати віруси буде легше.
Не вмиратимемо на радість вєркам і кацапам !
Носімо маски ! Бережемо один одного !
 :)
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.

Боже, сколько ж вас больных на голову :facepalm1:
Ти пишеш із інфекційного відділення, малоросе?
   
Re: Киевляни уже не ходят в масках.



Гым голденрейн.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія