Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ломаченко vs. Кемпбелл. Субота. 31 серпня. The O2 Arena. Лондон



Точний час початку бою Ломаченко – Кемпбелл поки невідомий. Все через те, що в андеркарті заплановано чимало інших боксерських поєдинків. Серед них і бій за участі росіянина Олександра Повєткіна. Тож вхід на вечір боксу буде відкрито о 17:00 за місцевим часом. А сам бій Ломаченко – Кемпбелл варто очікувати ближче до півночі.

На кону загалом стоятимуть одразу три пояси легкій вазі – WBC, WBA та WBO.
   
шото Кемпбел на фотке ачькует  8-)
   
Поєдинок відбудеться при аншлазі - квитки на нього були розпродані ще місяць тому.

І це не дивно. Українця наразі вважають найкращим боксером світу, незалежно від вагової категорії.

Цим фактом можна пояснити й чималу увагу британських ЗМІ до суботнього бою: вони жваво обговорюють поєдинок їхнього співвітчизника із "загадковим українцем", намагаючись зрозуміти секрет його техніки, і роблять висновок - Кемпбелу буде важко.

"Він - той, ким хочу стати я"


Попри прогнози букмекерів, які віддають перевагу "Ломі" - саме так українського боксера називають прихильники боксу - Люк Кемпбел хоче не лише позбавити свого суперника всіх поясів, але й посунути Василя з першого місця у рейтингу найкращих боксерів світу, пише Independent.

На питання газети, як саме він збирається перемогти "найкращого боксера планети", британець відповів: "Ми можемо зробити все, на що здатні. В глибині душі я просто думаю: "Я збираюся добре тебе відлупцювати і зробити тобі боляче". Це все, про що я думаю".

Independent визнає, аби сподівання Кемпбела справдилися, йому доведеться показати "найкращий бій британського боксера в історії".

Очевидно, розуміє це й сам спортсмен. "Він небезпідставно вважається номером 1, незалежно від вагової категорії. Я думаю, наразі він є кращим з найкращих. Але це те, ким я також хочу стати", - цитує газета Люка Кемпбела.

Подолати українця "майже неможливо"?

"Обдарованим" і "видатним хай-тек боксером" називає українця газета Evening Standard.

"Уславлений і надзвичайно досвідчений, він провів майже 400 поєдинків як аматор. Ломаченко може похвалитися 13 перемогами у своїх перших 14 боях в якості професіонала", - зазначає видання.

Evening Standard також наголошує, шо Ломаченко став першим в історії боксером, який найшвидше за всіх здобув світові чемпіонські титули у трьох вагових категоріях.

"Щоб отримати бодай якийсь шанс на приголомшливу перемогу над своїм суперником, Кемпбелу потрібно буде скористатися своїми перевагами - вищим зростом і довшими руками", - веде далі газета.

"Найкращий шанс для Кемпбелла - це травмування опонента в певний момент поєдинку, що обмежить його ефективність. Іншого способу зупинити короля рейтингу на шляху до комфортної перемоги майже неможливо", - вважає Evening Standard.

"Швидкість, техніка та робота ніг Ломаченко просто зачаровують, і все це може виявитись для Кемпбела чимось занадто важким", - підсумовує британська газета.
   
Українські народні танці та секрет успіху

Газета Daily Mail оприлюднила велику статтю, в якій намагається розгадати секрет "найбільш неординарного маестро у світі боксу".

Видання відзначає "унікальний стиль" Василя, його "ментальні здібності і фізичні властивості, що вирізняють його з-поміж простих смертних" на боксерському рингу.

"На даний момент Ломаченко - найкращий боксер на планеті Земля, незалежно від вагової категорії. Вже зараз він вважається феноменом. Недарма його першим прізвиськом була Матриця", - пише газета.

Одним із секретів Ломаченка є спарингові тренування з трьома партнерами одночасно, розповідає Daily Mail.

"Зазвичай це один спаринг-партнер. Іноді два. Іноді три. Я відкрию вам секрет. Якщо чесно, то проти трьох боксувати легше, ніж двох. Троє більше перешкоджають одне одному, ніж двоє. Тому якщо правильно обрати позиціонування, розібратися з ними легше", - цитує газета українського боксера.

А що ж стосується швидкості роботи ніг, то Ломаченко жартома "поскаржився" на свого батька, який є його тренером. Виявляється, аби навчити сина володіти власними ногами, він ще в дитинстві примусив його займатися народними танцями.

"Це мені не подобалось, - каже боксер. - То були українські народні танці у костюмах. Але мій батько наполягав. Оглядаючись назад, можу сказати - воно того варте".

Крім того, батько змушував його займатися хокеєм, верховою їздою, веслуванням, боротьбою, жонглюванням, баскетболом і плаванням, а також навчав утримувати дихання під водою, аби таким чином змусити мозок працювати краще.

Що відрізняє Ломаченка від його уславлених співвітчизників, братів Кличко? "Шахи - це не моє, - пояснює він у розмові з Daily Mail. - Мені важко довго всидіти на місці".

Огляд підготувала Наталка Матюхіна, Служба моніторингу ВВС
   
"Інтер" о 22-00, трансляція
   
"Інтер" о 22-00, трансляція

ну я думаю бій десь в кращому випадку о півночі почнеться
   
ну я думаю бій десь в кращому випадку о півночі почнеться
розпочнуть о 20-00, так що Лома мабуть буде боксувати о 22-00
десь так
   
розпочнуть о 20-00, так що Лома мабуть буде боксувати о 22-00
десь так

 22-00 в Лондоні 00-00 у нас
   
в зрості різниця серйозна





Останнє редагування: 29 серпня 2019 16:00:10 від Potato
   
ну що
вже скоро

   
Прямая трансляция: Василий Ломаченко — Люк Кэмпбелл, Александр Поветкин — Хьюи Фьюри

https://vringe.com/news/127162-pryamaya-translyatsiya-vasiliy-lomachenko-lyuk-kempbell-aleksandr-povetkin-khyui-fyuri-.htm?fbclid=IwAR39kmVNRIdgie0VM3SxMvpjVBirb0VhS1xE927H-6uR1iM2dygq3GrR35w
   
виходить вітясь повєдкінд
   
павєдкінд ніякий по першому раунду
   
шо там? Кличко всем навалял? 8-)
   
вітязь виглядає непереконливо
   
шо там? Кличко всем навалял? 8-)

ні, руцького хлопчика в трусиках ображають  :cray:
   
поки що рівний бій двох посередніх боксерів

воістину андеркард
   
поки що рівний бій двох посередніх боксерів

воістину андеркард
Ломаченко после витязя бьется?
   
Ломаченко после витязя бьется?

наступний
   
Інтер на компе не показує
   
це був непоганий для вітязя раунд
   
Прямая трансляция: Василий Ломаченко — Люк Кэмпбелл, Александр Поветкин — Хьюи Фьюри

https://vringe.com/news/127162-pryamaya-translyatsiya-vasiliy-lomachenko-lyuk-kempbell-aleksandr-povetkin-khyui-fyuri-.htm?fbclid=IwAR39kmVNRIdgie0VM3SxMvpjVBirb0VhS1xE927H-6uR1iM2dygq3GrR35w


спасибо за ссылку!
   
бий вітязя!!!!!!!!!!!
   
калєка фьюрі тупо нічого не може зробити з мішком з росії який теж ні на що не здатний
   
у суддів буде проблема кого з двох лузерів обрати переможцем
   
Ф'юрі є один... ЦЕ(на ринзі) якесь непорозуміння, плагіатить на прізвищі, шо кацапів і цікавило
   
Ф'юрі є один... ЦЕ(на ринзі) якесь непорозуміння, плагіатить на прізвищі, шо кацапів і цікавило

брат молодший

сімейний стиль )

ніякий це правда
   
Ф'юрі є один... ЦЕ(на ринзі) якесь непорозуміння, плагіатить на прізвищі, шо кацапів і цікавило
Вони родичі. Кузени чи якось так.
Цей Фюрі син тренера Тайсона Фюрі. Але боксер він набагато гірший від свого талановитішого брата.
   
http://www.sport-tv.biz/2019/04/4-boec-tv.html
Дякую (tu)  :)
   
вітязь

ну це чесно

той фтюрі взагалі хлопець з вулиці
   
кацапи отримали, за шо заплатили... перемогли Ф'юрі)))
а решта не важливо - чемпіон
   
кацапи отримали, за шо заплатили... перемогли Ф'юрі)))
а решта не важливо - чемпіон

це ж типу володимир і віталік  :K
для москалів 
   
ну що

починається
   
Печінка  лівші Кемпбела сьогодні натерпиться.
   
вася в формі просто як з міста лева
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія