Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

You known me, коментуйте.

Re: You known me, коментуйте.

Иди нафиг... Мне центнер тыкв надо переработать и заморозить...

100 кг. гарбузів це не так і багато.
   
Re: You known me, коментуйте.

100 кг. гарбузів це не так і багато.

Их все равно надо порезать под заморозку...
   
Re: You known me, коментуйте.

Народ має вирішувати сам чим вакциновуватись, коли вакциновуватись і чи взагалі вакцинвоуваватись.

Дайте право вибору людям.

Демократия это когда решение принимает большинство и для всех...
   
Re: You known me, коментуйте.

Демократия это когда решение принимает большинство и для всех...

Бред.
   
Re: You known me, коментуйте.

Демократия это когда решение принимает большинство и для всех...

Члєн ЦК, не плутай демократію з тим що  ти тут недобудував і з'їбався.
   
Re: You known me, коментуйте.

Члєн ЦК, не плутай демократію з тим що  ти тут недобудував і з'їбався.

Ну привык он что права и свободы распределяют на партсобрании по указанию представителя ЦК. У них это так и называлось - демократический централизм.
   
Re: You known me, коментуйте.

Сприймати вакцину чи ні це природний відбір. До речі ще є довгий ковид як хто не знав. https://www.bbc.com/news/av/world-us-canada-58918869
 
   
Re: You known me, коментуйте.

Ну привык он что права и свободы распределяют на партсобрании по указанию представителя ЦК. У них это так и называлось - демократический централизм.


Так він власне і чеше комуняцькими визначеннями. Комісар може виїхати з совка, але совок з нього ні.




ДЕМОКРАТИЧЕСКИЙ ЦЕНТРАЛИЗМ
ДЕМОКРАТИЧЕСКИЙ ЦЕНТРАЛИЗМ
        важнейший принцип организац. строения и деятельности коммунистич. и рабочих партий, а в социалистич. государствах — также принцип гос. устройства, строения и деятельности органов гос. власти, обществ. организаций трудящихся, системы управления нар. хозяйством. Суть Д. ц состоит в сочетании демократизма, т. е. полновластия, самодеятельности и инициативы трудящихся, выборности руководящих органов снизу доверху, их подотчётности массам, с централизацией — руководством из одного центра, подчинением меньшинства большинству, дисциплиной, обязательностью решений высших органов для низших, подчинением частных интересов интересам общим.
https://dic.academic.ru/dic.nsf/enc_philosophy/4271/%D0%94%D0%95%D0%9C%D0%9E%D0%9A%D0%A0%D0%90%D0%A2%D0%98%D0%A7%D0%95%D0%A1%D0%9A%D0%98%D0%99

   
Re: You known me, коментуйте.

Бред.

Читайте пана Милля... И прочая...

А то шо аффтор хотел сказать... Это либерализм..  (td)

Опять же... Милль вам всем в помощь...

Демократия, которая не является либеральной, - зло...

"О свободе | Библиотека | InLiberty" https://old.inliberty.ru/library/491-o-svobode

Просвещайтесь кацапчеги...  :D
   
Re: You known me, коментуйте.

Демократия это когда решение принимает большинство и для всех...

так і де були вибори щодо вакцин від Ковід? ДЕфакто - зробили обов'язковими :(
   
Re: You known me, коментуйте.

так і де були вибори щодо вакцин від Ковід? ДЕфакто - зробили обов'язковими :(

Когда парламент и преза выбирали... От тогда и были...  :D
   
Re: You known me, коментуйте.

Когда парламент и преза выбирали... От тогда и были...  :D

Нічого подібного, парламент і президент не мають права вмішуватись в приватне життя людини. Вони мають керувати країною.

Якщо людині будуть вказувати, у що вдягатись, що їсти, що дивитись, цим колотись, то це - тиранія а не демократія.

Але комуняки цього не розуміють :(
   
Re: You known me, коментуйте.
fam

Нічого подібного, парламент і президент не мають права вмішуватись в приватне життя людини. Вони мають керувати країною.

Якщо людині будуть вказувати, у що вдягатись, що їсти, що дивитись, цим колотись, то це - тиранія а не демократія.

Але комуняки цього не розуміють :(

твоя частная жизнь-это те ее моменты, которые никоим образом не влияют на жизнь других людей. Но ты либо действительно идиот, либо тупо таким прикидываешься, делая вид, что не понимаешь, что больной инфекционным заболеванием человек (есть клиническая симптоматика или нет - не имеет значения) вполне определенным образом влияет на жизнь других людей.
   
Re: You known me, коментуйте.

Демократия это когда решение принимает большинство и для всех...


 :facepalm:

Principles of Democracy: Majority Rule and Minority Rights

тут пані може прямо зробити копі-енд-пейст і в ґуґл сьєрґєя та леррі,
трохи си відкриє світ і може промиє комсомольский мозок на старість років   (tu)
   
Re: You known me, коментуйте.

:facepalm:

Principles of Democracy: Majority Rule and Minority Rights

тут пані може прямо зробити копі-енд-пейст і в ґуґл сьєрґєя та леррі,
трохи си відкриє світ і може промиє комсомольский мозок на старість років   (tu)

 (tu)
   
Re: You known me, коментуйте.

твоя частная жизнь-это те ее моменты, которые никоим образом не влияют на жизнь других людей.
Но ты либо действительно идиот, либо тупо таким прикидываешься, делая вид, что не понимаешь, что больной инфекционным заболеванием человек (есть клиническая симптоматика или нет - не имеет значения) вполне определенным образом влияет на жизнь других людей.

 :facepalm:

Ти або ідіот або не розумієш, що вакциновані теж можуть хворіти і розносити ковід.  Це вже визнали усі, в тому числі і агітатори вакцинатори.
   
Re: You known me, коментуйте.

твоя частная жизнь-это те ее моменты, которые никоим образом не влияют на жизнь других людей. Но ты либо действительно идиот, либо тупо таким прикидываешься, делая вид, что не понимаешь, что больной инфекционным заболеванием человек (есть клиническая симптоматика или нет - не имеет значения) вполне определенным образом влияет на жизнь других людей.


Так ця вакцинація не запобігає зараженню як спочатку пропагували. Зміни платівку
   
Re: You known me, коментуйте.

Читайте пана Милля... И прочая...

А то шо аффтор хотел сказать... Это либерализм..  (td)

Опять же... Милль вам всем в помощь...

Демократия, которая не является либеральной, - зло...

"О свободе | Библиотека | InLiberty" https://old.inliberty.ru/library/491-o-svobode

Просвещайтесь кацапчеги...  :D


Хуіля , пля. Ти прямо процитував свого іпаного Леніна з праці ' Гасударстао і рєволюція'. Гарно тобі вбили у Вищій Партійній  школі принципи т. з. дємакратіічєскава централізму. Власне, диктатури, яка не має нічого спільного з демократією
   
Re: You known me, коментуйте.

Якщо людині будуть вказувати, у що вдягатись, що їсти, що дивитись, цим колотись, то це - тиранія а не демократія.
а можно указывать какие налоги платить, в какой бак какой мусор выбрасывать, по каким правилом посещать больного в больнице, ... ?
   
Re: You known me, коментуйте.

а можно указывать какие налоги платить, в какой бак какой мусор выбрасывать, по каким правилом посещать больного в больнице, ... ?

так. Я ща демократію а не за анархію. Але комунакі не бачать різниці між демократією і анархією :(
   
Re: You known me, коментуйте.

Це лише мені здається, що дописи деяких осіб у цій гілці не мають жодної логіки? Якісь боти чи що? Чи психоз проти вакцинації? Цікаве явище, якщо подумати.
   
Re: You known me, коментуйте.
fam

:facepalm:

Ти або ідіот або не розумієш, що вакциновані теж можуть хворіти і розносити ковід.  Це вже визнали усі, в тому числі і агітатори вакцинатори.

уж кто-кто, а я это понимаю. Хотя бы потому, что специальность у меня была "инфекционные болезни". И работал по специальности еще тогда, когда тебя, скорее всего, на свете еще не было.

именно об этом ("вакциновані теж можуть хворіти і розносити ковід") я и написал, проводя параллель с бронежилетом. Но для тебе ведь этого не понять, верно? В чем ты сам и расписался. Хотя на твоем месте  и среднестатистически й школьник давно догадался бы.

Бронежилет, идиотина - не 100% гарантия выживания в бою, но штука, которая эти шансы все-таки повышает. Тебе это неясно? А в отдельных случаях - исключительно редких - сам бронежилет может оказаться непосредственной причиной смерти того, кто его надел. Но все это почему-то не привело к появлению движения "антибронежилетчиков".  Наверное, потому, что их идиотизм был бы очевиден для всех без исключения.
   
Re: You known me, коментуйте.

Hey Danko you owe me one, defending you like that :)
   
Re: You known me, коментуйте.

уж кто-кто, а я это понимаю. Хотя бы потому, что специальность у меня была "инфекционные болезни". И работал по специальности еще тогда, когда тебя, скорее всего, на свете еще не было.

именно об этом ("вакциновані теж можуть хворіти і розносити ковід") я и написал, проводя параллель с бронежилетом. Но для тебе ведь этого не понять, верно? В чем ты сам и расписался. Хотя на твоем месте  и среднестатистически й школьник давно догадался бы.

Бронежилет, идиотина - не 100% гарантия выживания в бою, но штука, которая эти шансы все-таки повышает. Тебе это неясно? А в отдельных случаях - исключительно редких - сам бронежилет может оказаться непосредственной причиной смерти того, кто его надел. Но все это почему-то не привело к появлению движения "антибронежилетчиков".  Наверное, потому, что их идиотизм был бы очевиден для всех без исключения.

тут логіка не працює :(
   
Re: You known me, коментуйте.

уж кто-кто, а я это понимаю. Хотя бы потому, что специальность у меня была "инфекционные болезни". И работал по специальности еще тогда, когда тебя, скорее всего, на свете еще не было.

То ви вже на пенсії. Старий дід, який не розуміє що вакцини за пів року на придумують і не починають масово колоти людям. Мають бути витримані процедури. Процедури не витримані і вакцини названі для Екстренного застосування.

А старими, перевіриними вакцинами я вколотий. І від ковіду мене вкололи проти моєї волі  :(

А ти одягнув сорочку і думаєш, що в бронежилеті  :facepalm:
   
Re: You known me, коментуйте.

тут логіка не працює :(

так, тільки бустери кожні 6 міс. :(
   
Re: You known me, коментуйте.

То ви вже на пенсії. Старий дід, який не розуміє що вакцини за пів року на придумують і не починають масово колоти людям. Мають бути витримані процедури. Процедури не витримані і вакцини названі для Екстренного застосування.

А старими, перевіриними вакцинами я вколотий. І від ковіду мене вкололи проти моєї волі  :(

А ти одягнув сорочку і думаєш, що в бронежилеті  :facepalm:

Я думаю, що це проплачений дописувач. Як Ольга чи хто там іще. Те саме довбе.
   
Re: You known me, коментуйте.

так, тільки бустери кожні 6 міс. :(

Якщо треба то так. Аби люди не хворіли і не вмирали.
   
Re: You known me, коментуйте.

Я думаю, що це проплачений дописувач.

А якщо ні? А може це ви проплачений?

Я - за добровільну вакцинацію а ви за примусову.

То хто проплачений? Той хто за право вибору, чи той, хто за деспотичні методи?
   
Re: You known me, коментуйте.

Якщо треба то так. Аби люди не хворіли і не вмирали.

Але ж хворіють і вмирають, навіть вакциновані.

Чому я за 1,5 роки пандемії не захворів коронавірусом?  А зараз мене примусово вкололи, мабуть хочуть, щоб я захворів. Але я приймав антидоти до вакцини, надіюсь, це допоможе.
   
Re: You known me, коментуйте.

уж кто-кто, а я это понимаю. Хотя бы потому, что специальность у меня была "инфекционные болезни". И работал по специальности еще тогда, когда тебя, скорее всего, на свете еще не было.

именно об этом ("вакциновані теж можуть хворіти і розносити ковід") я и написал, проводя параллель с бронежилетом. Но для тебе ведь этого не понять, верно? В чем ты сам и расписался. Хотя на твоем месте  и среднестатистически й школьник давно догадался бы.

Бронежилет, идиотина - не 100% гарантия выживания в бою, но штука, которая эти шансы все-таки повышает. Тебе это неясно? А в отдельных случаях - исключительно редких - сам бронежилет может оказаться непосредственной причиной смерти того, кто его надел. Но все это почему-то не привело к появлению движения "антибронежилетчиков".  Наверное, потому, что их идиотизм был бы очевиден для всех без исключения.

а з бронежилетом теж є імовність покалічитися чи померти коли його одягаєш  :shuffle:
   
Re: You known me, коментуйте.

А якщо ні? А може це ви проплачений?

Я - за добровільну вакцинацію а ви за примусову.

То хто проплачений? Той хто за право вибору, чи той, хто за деспотичні методи?

Ти свідомо ставиш під загрозу здоров'я і життя інших людей. Блін слільки клепки в голові треба мати, щоб це зрозуміти?
   
Re: You known me, коментуйте.

а з бронежилетом теж є імовність покалічитися чи померти коли його одягаєш  :shuffle:

Оце якийсь новий тут з'явився. Пітер не дремлет.
   
Re: You known me, коментуйте.

Ти свідомо ставиш під загрозу здоров'я і життя інших людей.

Брехня. Це пропагандони вакцинації кічились, що вони вакциновані і срати їм на невакцинованих і вони будуть їх заражати спеціально.

А я - ношу маску вже 1,5 щоб нікого не заражати.
Я за добровільну вакцинацію а не за примусову.
Я за обстеження стану здоров'я перед вакцинацією.

Так що не брешіть.
   
Re: You known me, коментуйте.

Блін слільки клепки в голові треба мати, щоб це зрозуміти?

Дійсно, чому в усіх Законах пише, що вакцинація має бути добровільною а місцеві пропагандони хочуть її зробити насильницькою?
   
Re: You known me, коментуйте.

Брехня. Це пропагандони вакцинації кічились, що вони вакциновані і срати їм на невакцинованих і вони будуть їх заражати спеціально.

А я - ношу маску вже 1,5 щоб нікого не заражати.
Я за добровільну вакцинацію а не за примусову.
Я за обстеження стану здоров'я перед вакцинацією.

Так що не брешіть.

That makes no sense. Are you mad??
Це не має сенсу. Ти дурний?
   
Re: You known me, коментуйте.

Це не має сенсу. Ти дурний?

Що не має сенсу? Дотримуватись рекомендацій ВООЗ і лікарів інфекціоністів?
Ти дурний?
   
Re: You known me, коментуйте.

Дійсно, чому в усіх Законах пише, що вакцинація має бути добровільною а місцеві пропагандони хочуть її зробити насильницькою?

Давай про податки, чому вони обов'язкові? Або чому існують моральні закони?
   
Re: You known me, коментуйте.

Що не має сенсу? Дотримуватись рекомендацій ВООЗ і лікарів інфекціоністів?
Ти дурний?

Doctor it hurts when I do it! Then don't do it :) Yeah, забанить лікарів.
   
Re: You known me, коментуйте.

Давай про податки, чому вони обов'язкові? Або чому існують моральні закони?

ок, створюйте тему, обсудимо.

Ще раз: я проти анархії і тоталітаризму я за демократію.

Вакцинація препаратами для екстренного застосування має бути добровільною.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія