Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обзор фупЗРАДЫ

Re: Обзор фупЗРАДЫ

с ним в тяжелейшие времена все было в порядке

с банком давно уже "не все в порядке"
если ты лично не знал о липовых активах Привата, это не означает, что никто не знал
начиная еще с 2008 года о проблемах Привата было известно, и стабкредиты НБУ были тому подтверждением
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

тут на ФУПі якийсь філіал психлікарні,

так само вважають всі мої знайомі -кому давав почитати фуп :D
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

У нас, в Украине, информационная война.
Настоящая.
Российско-украинская.

   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

'' Отдельные украинские политики (Тимошенко и прочие ),  частично поддерживающие риторику Савченко ,скажем, в части критики Минских соглашений, ошибочно полагают, что она направлена исключительно против президента Украины, а, значит, можно разделить те позиции, которые косвенно приближают досрочные выборы, а от других (прямых переговоров с боевиками "ЛДНР", скажем) откреститься. И напрасно так думают – действия Кремля направлены против Украины, а значит – против политиков в целом, независимо от того, представляют они коалицию или оппозицию. Кремлю не нужна никакая власть в Украине.''

Золотые слова.




Останнє редагування: 20 грудня 2016 12:03:11 від Леся2014
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Перемога.  Мы  должны скинуться на погашение 150 000 000 000 грн дыры и радоваться новому приобретению Петра Алексеевича!

Ага, мы должны были не скидываться и ничего не делать, и получить развал банковской и пенсионной системы ...
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

А ФОП який сьогодні не може забрати свої гроші з рахунку канешно радий до усрачки ....
ПЕРЕМОГА, нафіг йому гроші. Потрібно забути і мовчати, щоб не було зради.

По логіці якщо всі будуть мовчати то і зради не буде тільки одні перемоги  :lol:

Єтака країна де подавили зраду і зрадофілів - північна корея там ідеї чучхе працюють, одні перемоги на всіх фронтах, тільки діти чомусь з голоду пухнуть , а так все добре.

ну завтра забере ЗАВТРА
що за поспіх такий
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

обіщали сьогодні що забере  :lol:  а тепер навіть не обіщають коли віддадуть :) мабудь коли доллар буде по 50 гривень , тоді віддадуть
Яскравий приклад того, що найбільше кричать про зраду і проблеми з Приватом ті, у кого там рахунків немає. Дуже їм болить за ФОПи. :gigi:
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Яскравий приклад того, що найбільше кричать про зраду і проблеми з Приватом ті, у кого там рахунків немає. Дуже їм болить за ФОПи. :gigi:

в мене солідарність з колегами які мали нещастя відкрити в приваті рахунки
Я сам ФОП і я міг потрапити в таку ж ситуацію.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

ну завтра забере ЗАВТРА
що за поспіх такий

з 26 заберуть , зразу коли реформи попруть і безвіз.

А якщо серйозно то віддадуть залишки але тоді коли гривня трохи обезціниться я так думаю.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

в мене солідарність

не п***а
нет у тебя ни с кем никакой солидарности
потому что ты кугут, думающий только о себе
в чем неоднократно признавался

   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Яскравий приклад того, що найбільше кричать про зраду і проблеми з Приватом ті, у кого там рахунків немає. Дуже їм болить за ФОПи. :gigi:
Яркий пример поноса сектанта из секты свидетелей перемоги :(
Сегодня у сотен тысяч людей тупо украли деньги шоколадные мрази. Чему ты лыбишься?
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

в мене солідарність з колегами які мали нещастя відкрити в приваті рахунки
Я сам ФОП і я міг потрапити в таку ж ситуацію.
Солідарність в тому, щоб допомагати розганяти зраду і паніку? Цікава солідарність...
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

не п***а
нет у тебя ни с кем никакой солидарности
потому что ты кугут, думающий только о себе
в чем неоднократно признавался

коли закінчуються аргументи переходим на особистості.  :dopovid:
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Солідарність в тому, щоб допомагати розганяти зраду і паніку? Цікава солідарність...

а що тихо мовчати ? бо що ?

Коли в мене будуть проблеми то колеги тоже тихенько мовчати повинні ?

І я не зраду ганяю, а пробую відкрити очі , може декому поможе зрозуміти ситуацію і не повторювати помилок.

   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

У нас, в Украине, информационная война.
Настоящая.
Российско-украинская.


Мову вчи, стукачка - підхуйлятниця!  :punish:


   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Яркий пример поноса сектанта из секты свидетелей перемоги :(
Сегодня у сотен тысяч людей тупо украли деньги шоколадные мрази. Чему ты лыбишься?
Та да, я сектант. Маю картки в Приваті я і моя дружина, і теж належу до тих людей.
Що я маю робити? Верещати, що віддайте гроші, від того вони з"являться?
Чи з"являться від того, якби не националізували, а просто оголосили банкрутом?
Ні, не поносом є висери, що "все пропало" - це реально поліпшить ситуацію.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

перемога будет когда все жопомои вернутся в неньку

а писдеть оттуда - не канает

+1000000000000000  (tu)
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Мову вчи, стукачка - підхуйлятниця!  :punish:

Показати зображення...
Показати зображення...
Стукач - это ты , дидусятина.
Папку на меня завёл.
Цитируешь.


   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Та да, я сектант. Маю картки в Приваті я і моя дружина, і теж належу до тих людей.
Що я маю робити? Верещати, що віддайте гроші, від того вони з"являться?
Чи з"являться від того, якби не националізували, а просто оголосили банкрутом?
Ні, не поносом є висери, що "все пропало" - це реально поліпшить ситуацію.

чоколядку собі купи , і радій , тепер в тебе є
1."несніжаємий остаток" на рахунку
2. перемога в кишені,
3.  і ще  буде чоколядка в роті.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

чоколядку собі купи , і радій , тепер в тебе є
1."несніжаємий остаток" на рахунку
2. перемога в кишені,
3.  і ще  буде чоколядка в роті.
Якось воно буде, прошу за мене не турбуватись. Чоколяд вже купив до НР. А ти нє?
Мабуть чоколяд в рота не лілзе, бо він нагадує про Педра, хоч би чий не був?
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Стукач - это ты , дидусятина.
Папку на меня завёл.
Цитируешь.

Викривлення ніка!

 :dopovid:
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Та да, я сектант. Маю картки в Приваті я і моя дружина, і теж належу до тих людей.
Що я маю робити? Верещати, що віддайте гроші, від того вони з"являться?
Чи з"являться від того, якби не националізували, а просто оголосили банкрутом?
Ні, не поносом є висери, що "все пропало" - це реально поліпшить ситуацію.
Не, продолжай славить мудрую политику шоколадного гетьмана и величайшего банкира всех времен.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Викривлення ніка!

 :dopovid:
та шо там ніка,
в тебе мозгів викривлення.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Не, продолжай славить мудрую политику шоколадного гетьмана и величайшего банкира всех времен.
дружище а інших немає,
велика нація не змогла чи не схотіла висунути краших.
я не сумніваюся що ти на їх місці ьув би таким самим, трохи брехав, трози крав, щось робив чуть-чуть. бо через снбе миттєво не перестрибнеш.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

та шо там ніка,
в тебе мозгів викривлення.

Та що там викривлені, в тебе взагалі, гівно замість мозку...  :bueee:
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Не, продолжай славить мудрую политику шоколадного гетьмана и величайшего банкира всех времен.
А де є прославляння гетьмана і банкіра? Можна посилання на мене?

Критикував і критикую кадрову політику Пороха, і бабу Лєру. Її треба міняти - факт. Але для мене спочатку Україна, а потім персоналії, на відміну від "дідусів".
В даному випадку рішення про националізацію вважаю правильним, в цій ситуації.
А як було зробити краще, може підкажеш? Чи просто кукарікати про зраду, і все буде ОК?

П.С. Не слідкую, що там Рада сьогодні, але якщо б проголосували за відставку Гонтарєвої, вважаю це був би додатковий плюс для стабілізації банківської системи.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Я не адепт, но пояснить могу.
С чем шел Трамп на выборы?
По сути, с антикитайской программой: вернуть производство в америку, выйти из экономических объединений с Китаем, по сути начать торговую войну с Китаем.
С какого скандала начал свою предпрезидентскую деятельность Трамп?
С тайване-китайского, когда Трамп по сути послал китаёзов нах и сказал, что они ему не указ, и никакой политики одного Китая он не подписывал.

А теперь с одного раза угадай: надо ли Трампу в предверии противостояния с Китаем залупаться еще и с кацапами, подталкивая их к союзу с Китаем против США?
Не надо конечно.
Наоборот, с Россией Трампу надо побыстрее "перевернуть страницу" и лишить Китаезов безоговоочной российской поддержки.
То есть, конечно, никто буквально не признает Крым российским и не отменит санкции на следующий день.
Но участие США в украинском конфликте, их поддержка Киева сведется к минимуму: ритуальным заявлениям и дипконосернам.

Повторюсь, я не адепт данной теории, но она вполне реалистична.
Так в том то и дело! И сейчас заявления и дипконсерны, плюс 300млн, что неплохо, но на ситуацию не влияют аж никак. Уровень их помощи и участие таков, что если его завтра не будет вобще, то небо не упадет на землю
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

а ще тут юлько-кремляді верещали:

до 23 грудня буде мороз -30!!!!! що думає робити злочинна влада з замерзаючими бомжами????? нам п***а без хуйлогазу!!!!!!!!!!!! хуйло нас переможе!!!!!!!!!!!!!

і ось:   


:gigi:
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

так чиновники газпрома постоянно рассказывают про лютейшую зиму, начиная с 2014г. Если у власти будут их ребята типа оппоблока или шморкли, то и климат в Украине поменяется, совершенно понятно
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

не п***а
нет у тебя ни с кем никакой солидарности
потому что ты кугут, думающий только о себе
в чем неоднократно признавался

Ти його з Кіяшею сплутав.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Сам писав чи копіпаст?

Копіпаст із методички! Бу га га! :lol:
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Копіпаст із методички! Бу га га! :lol:
Ну ты и еблан...
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

тут на ФУПі якийсь філіал психлікарні,
відділ депресивних розладів.
поіменно називати не буду.

нє, ну є різнф проблеми,
в житті ніц не ідеально,
треба обєктивно споиймати речі, і зраду і пеоемогу, а чамто намішано шо і не розбереш
Плюсую Вам, а також ТС.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Я правда не понимаю как вы живете. С таким настроем на негатив и страхом, не возможно жить и развиваться.
сам не розумію як живуть люди в Україні. А я оптимістів ніколи не розумів(
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Я правда не понимаю как вы живете. С таким настроем на негатив и страхом, не возможно жить и развиваться. Вы просыпаетесь с утра с говном в штанах, которое мешает думать.
может у них работа такая, нормальный человек уже бы при таком настрое уже бы застрелился.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Так в том то и дело! И сейчас заявления и дипконсерны, плюс 300млн, что неплохо, но на ситуацию не влияют аж никак. Уровень их помощи и участие таков, что если его завтра не будет вобще, то небо не упадет на землю

На кредиты мвф мы плотно подсели, если бы они не кредитовали нас в 2014 и позже, сейчас бы курс бакса был бы 50 и выше.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

На кредиты мвф мы плотно подсели, если бы они не кредитовали нас в 2014 и позже, сейчас бы курс бакса был бы 50 и выше.
Якби в 2014 не дали кредитів, то в тому ж році Українська держава перестала би існувати, так мені видається.
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

найтупіше, що вся ця зрадофільна мразь змушує всіх поляризуватись

ніякого діалогу, конструктиву- тільки срач з гівнозрадниками

   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

Да, только кредиты давал МВФ а не США. Конечно США самый основной кредитор там, но МВФ работает не только с союзниками или сателлитами США. Думаю они больше были пожарной командой чем проводником интересов
   
Re: Обзор фупЗРАДЫ

так само вважають всі мої знайомі -кому давав почитати фуп :D
я ост.часом менше зависаю на ФУПі, бо маю різні цікаві справи в реалі,
тому колм приходжу на ФУП, різко вражає кількість неврівноважених юзерів, чи то депресивних (зрада) чи то навпаки, маніакальних (перемога)
які тим гучніше кричать, чим менше мають відношення чи експертизи в темі.

людину сторонню, яка попадає на ФУП вперше, цей бедлам, ймовірно, просто шокує )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія