Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

хай гляне в дзеркало і дасть пи..ди своєму ОП
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Я впевнений що заслуги того Марчели дещо перебільшені, причому в основному ним самим.
Амінь.
   
мабуть треба було попросить розповидати  :idea:
   
Амінь.
Шо амінь, чому я нічого не знаю про того, хто керує обороною Харкова, або під чиїм керівництвом було відкинуто ворога під Київом, хто командує героїчною обороною в напрямку Донецька Луганська.
Чому вони не дають інтерв‘ю, не рвуть на грудях кітелі, не припиписують собі заслуг.
Саме більше 3.14здєжу навколо Миколаєва і саме менше там успіхів та найбільше втрат.
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

чому я нічого не знаю про того, хто керує обороною Харкова, або під чиїм керівництвом було відкинуто ворога під Київом, хто командує героїчною обороною в напрямку Донецька Луганська.
Якщо узнаєш, то цілком можливо, що ці достойні воїни теж стануть "поганими", чому - думай сам.
Щодо якостей Марчелло, то явно не тобі просторікувати про його самопіар і дутий авторитет.
Два пришестя на керівництво обороною, при цьому будучи на свободі лише завдяки звільненню під заставу - це щось то значить, мабуть.

"Саме більше 3.14здєжу навколо Миколаєва і саме менше там успіхів та найбільше втрат."

Миколаїв досі не під кацапами. І це само по собі фантастичний успіх.
   
Шо амінь, чому я нічого не знаю про того, хто керує обороною Харкова, або під чиїм керівництвом було відкинуто ворога під Київом, хто командує героїчною обороною в напрямку Донецька Луганська.
Чому вони не дають інтерв‘ю, не рвуть на грудях кітелі, не припиписують собі заслуг.
Саме більше 3.14здєжу навколо Миколаєва і саме менше там успіхів та найбільше втрат.

Миколаїв - ворота Півдня, ключ від Одеси і Чорного моря.
   
Якщо узнаєш, то цілком можливо, що ці достойні воїни теж стануть "поганими", чому - думай сам.
Щодо якостей Марчелло, то явно не тобі просторікувати про його самопіар і дутий авторитет.
Два пришестя на керівництво обороною, при цьому будучи на свободі лише завдяки звільненню під заставу - це щось то значить, мабуть.

"Саме більше 3.14здєжу навколо Миколаєва і саме менше там успіхів та найбільше втрат."
Миколаїв досі не під кацапами. І це само по собі фантастичний успіх.
От якби херсон був не під кацапами, ото була б заслуга.
Харків 50 км від кордону в рази з кращою для ворога логістикою і не під кацапами, ба навіть посунули їх до кордону.
І ми нічого не знаємо хто командував обороною Харкова.
А тут звиняйте, ще трохи і Миколаів проїбали би і марчело нев'єбєнний герой.
Все геройство якого разом з кімом що вони не винесли каравай ворогу.
   
От якби херсон був не під кацапами, ото була б заслуга.
Харків 50 км від кордону в рази з кращою для ворога логістикою і не під кацапами, ба навіть посунули їх до кордону.
І ми нічого не знаємо хто командував обороною Харкова.
А тут звиняйте, ще трохи і Миколаів проїбали би і марчело нев'єбєнний герой.
Все геройство якого разом з кімом що вони не винесли каравай ворогу.

пан решил ухи покушать? ну-ну
   
"Російська армія продовжує атакувати об'єкти нашої інфраструктури. Це одна з їхніх цілей, вони її навіть не приховують. Тож це одна з причин, чому ми хочемо вжити максимальних заходів для завершення активної частини війни до кінця осені", – сказав Єрмак.
   
Миколаїв - ворота Півдня, ключ від Одеси і Чорного моря.

сколько оккупантов держат этот ключевой плацдарм на правом берегу,  Херсон, Снигиревку?
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

ми нічого не знаємо хто командував обороною Харкова
можна послухати версію відстороненого начальника СБУ

А про те, що було на півдні писали навіть тут на форумі (навіть одну тему прибрали, називалася Олександрівка.Село якого вже нема) та про «подвиги» 26-річного майора з прізвищем Шаптала.
   
"Російська армія продовжує атакувати об'єкти нашої інфраструктури. Це одна з їхніх цілей, вони її навіть не приховують. Тож це одна з причин, чому ми хочемо вжити максимальних заходів для завершення активної частини війни до кінця осені", – сказав Єрмак.

"ета другоє"
   
в телемарафоні немає інших героїв, ніж пес Патрон та вся ОПа з усіма радниками всіх прибиральниць,
про подвиги наших вояків - не на часі,
про подвиги наших командирів - не на часі,
бо вони затьмарять подвиги найвеличніших представників ОПи,
та й вибори скоро, треба не забувати поливати лайном Пороха... 

з телевізором ОПа розібралась,
тепер взялась за тих, хто дозволяє собі вдкривати рота без похвальби ОПи поза межами телевізору,
бо війну ОПа вже виграла, тепер готується до виборів...
   
можна послухати версію відстороненого начальника СБУ
https://m.youtube.com/watch?v=3hBjz10tTY8
А про те, що було на півдні писали навіть тут на форумі (навіть одну тему прибрали, називалася Олександрівка.Село якого вже нема) та про «подвиги» 26-річного майора з прізвищем Шаптала.

Цитата: УП. Інтерв'ю Рєзнікова
– Повернімося трохи до півдня, до питання, яке вам теж, мабуть, не раз ставили: Чонгар і розмінування мостів на всіх перешийках. Це ж, якщо це було, мало бути цивільним рішенням, проведеним через уряд, ні?

– Це вас хтось добряче вводить в оману. Я абсолютно вам відповідально скажу, що прийняття рішення про замінування, розмінування, натискання кнопки, щоб щось підірвати, взагалі не відноситься до компетенції цивільної влади. Ні до уряду, ні до президента, ні до міністра оборони, ні до прем'єр-міністра, ні до народних депутатів, ні до вас – ні до кого.

Це суто військове питання. Тому хтось придумав цей наратив і придумав, що хтось там сказав підірвати-не підірвати, розмінувати – це суто військова історія, саперна.
– Оскільки ці питання є у суспільства, можливо, владі час провести розслідування, щоб до цього питання взагалі не повертатися?

– Тут все дуже просто. Це питання обговорювалося на засіданні профільного парламентського комітету. Я був на ньому разом із генералом Залужним, нашим головнокомандувачем, і начальником Генерального штабу генералом Шапталою. Нашими військовими було дане наступне пояснення, що після перемоги буде проведено відповідне розслідування. І в разі встановлення фактів, що кимось із військових або представників інших сил сектору безпеки й оборони був скоєний злочин, то вони точно будуть притягнуті до відповідальності.

Але сьогодні впливати на розслідування, так генерал Залужний сказав, я не хочу, бо правда буде своя у всіх, а в нас зараз іде війна, і зараз стоїть задача перемогти в цій війні.

Але військові чітко розуміють, що це питання військових, і вони самі зацікавлені у проведенні такого розслідування. І факти всі сьогодні збираються, фіксуються, в тому числі Службою безпеки, контррозвідкою.

Ще раз повторюю: чи мала місце диверсія, чи мало місце шпигунство, чи мала місце провокація, чи безглузда недбалість когось – але це точно не до цивільної частини влади, це питання до управління сектору безпеки і оборони. Тобто людей в погонах, які відповідали за цей напрямок 
https://www.pravda.com.ua/articles/2022/08/11/7362749/
   
наступний в черзі Кривонос,
за нього вже теж взялись...
   
Я впевнений що заслуги того Марчели дещо перебільшені, причому в основному ним самим.
Його варто було б звільнити, але ж буде дуже багато воні від усіляких бутусових на прикормі у корбана.
Крім марчели купа генералів які мовчки виконують свою роботу, а не піарять себе на війні.
Він спас в Миколаїв. Це я як місцевий вам скажу.
   
кажуть, що справу про бронежилети не хочуть закривати, щоб не повертати мільйонну заставу Порошенку,
вмовляли Марченка віддати цю заставу в якийсь фонд (назвали який, я не запам'ятала),
Марченко їх послав, от і має тепер проблеми...

Ты серьезно веришь в такую чушь что вся проблема в 25к баксов?  :facepalm1:
   
Ты серьезно веришь в такую чушь что вся проблема в 25к баксов?  :facepalm1:

звісно, що проблема не в грошах,
а в тому, що їх треба повернути саме Порошенку, який давав гроші на заставу,
інакше б з якого дива Марченку б пропонували їх перевести в якийсь фонд, аби не повертати Пороху
   
Я б пішов, так місце зайняте. Всілякими зтабуреткизнімателя ми.

 :fuck: (с патриарх ФУПа)
   
Так, что Арестовичу теперь запретят п"зд"болить? Или Ермак не будет трындеть про "до начачла зимы"?

Не плутайте заплановані вкиди для ворога і розкриття планів ЗСУ...
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

А тут звиняйте, ще трохи і Миколаів проїбали би і марчело нев'єбєнний герой.
Все геройство якого разом з кімом що вони не винесли каравай ворогу.
Мда. На форумі заборонені образи, тільки це стримує, щоб не сказати того, чого ти вартий. Розмову закінчено.
   
Є таке спостереження, що майже кожен день на ФУПі кимось відкривається гілка, де збираються бажаючі дискредувати владу і висратись проти цієї влади, Зеленського, ОП і т.д., тобто проти України. Це виглядає на щось типу такого туалета, TOI TOI для них. Їх за це справедливо банять, але вони виходять з бану і знову вишукують цей свій туалет на ФУПІ, щоб справляти там свою нужду. Їхні політичні вподобання тут всім відомі. Може модератор буде якось позначати такі гілки? Пропоную позначку - TOI TOI.  :D
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Не плутайте заплановані вкиди для ворога і розкриття планів ЗСУ...
Угу. Тільки ще питання, де розкриття планів, а де - контрольований вкид.
Є ще варіант, що класифікація залежить від персони і її, персони, посади.
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

проти цієї влади, Зеленського, ОП і т.д., тобто проти України.
ОП - не влада, а все перераховане - не Україна.
   
ОП - не влада, а все перераховане - не Україна.

"працюй, працюй, друже"

на кого ти тут працюєш, то добре видно і це не Україна.
   
:fuck: (с патриарх ФУПа)

сумно на ФУПі без патріарха  :(
   
Він спас в Миколаїв. Це я як місцевий вам скажу.
Хто врятував Київ, Харків, Чернігів, Суми? Чому ми про них нічого не знаємо?
Чому тільки спаситель :pleasantr:  Марченко на слуху, роздає інтерв'ю та торгує таблом?
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

"працюй, працюй, друже"

на кого ти тут працюєш, то добре видно і це не Україна.
Якщо я скажу, що мені до самої сраки думка про мене дешевого бота - це ж не образа?
   
Якщо я скажу, що мені до самої сраки думка про мене дешевого бота - це ж не образа?

куди тобі йти, ти знаєш...  :laugh:
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

куди тобі йти, ти знаєш...  :laugh:
Внукам розказуватимеш про свою відвагу! ;)
Якщо тільки боти не брунькуванням розмножуються.
   
а вообще,  с учетом всех предыдущих заявлений, от кого только можно, на тему Херсона, такое впечатление,  что это "наше ИПСО" уже просто не работает, поэтому чтобы продлить игру в дезинформацию запустили такой пиар - сделали вид что пожурили кого-то абстоактного хз за что,  типа реально есть планы, но надо их скрывать.
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

:fuck: (с патриарх ФУПа)
Мрієш? Ну мрій...
   
   
Є таке спостереження, що майже кожен день на ФУПі кимось відкривається гілка, де збираються бажаючі дискредувати владу і висратись проти цієї влади, Зеленського, ОП і т.д., тобто проти України. Це виглядає на щось типу такого туалета, TOI TOI для них. Їх за це справедливо банять, але вони виходять з бану і знову вишукують цей свій туалет на ФУПІ, щоб справляти там свою нужду. Їхні політичні вподобання тут всім відомі. Може модератор буде якось позначати такі гілки? Пропоную позначку - TOI TOI.  :D
А коли ОП став владою?
   
https://twitter.com/view/status/1557776165854756864
Так оцим можна розголошувати, а іншим - зась. Що ж ті тоді будуть робити?
   
Не плутайте заплановані вкиди для ворога і розкриття планів ЗСУ...
А что там путать? Если через слово Зеленский, Ермак, комиссия Ермака-Макфола - значит "заплановані вкиди для ворога". А если про них не слова или того хуже говорят нехорошее - значит "розкриття планів ЗСУ".
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Так оцим можна розголошувати, а іншим - зась. Що ж ті тоді будуть робити?
Давай конкретно, що в цих заявах є розголошення деталей воєнних планів. Або заткни фонтан.
   
А коли ОП став владою?
Роботодавець - то завжди в певному сенсі влада для наймита. B-)
   
Де тут хоч одна деталь? Га?
да и марченко вроде подетально в интервью своем все не расписывал
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія