Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

кількість вакцинованих замала. От якщо було б 80% тоді можна б було говорити

Яку легенеду вигадаєте, коли і це не допоможе?
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Текущая статистика по вакцинации на 13.10.2021 (Литва)
Население   2 674 тыс.   
Количество вакцини­рованных   1 772 954   66,32 %
Полностью вакцини­ровано   1 640 334   61,35 %
Всего вакцинаций   3 291 649   


https://index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/vaccination/lithuania/

Полностью вакцини­ровано   1 640 334   61,35 %

Ти - один з їб@ньків також?
   
Прочитав.

Заходи фізичного обмеження та (або) ізоляції особи, яка страждає на психічний розлад, ... застосовуються лише в тих випадках, формах і на той час, коли всіма іншими законними заходами неможливо запобігти діям особи, що являють собою безпосередню небезпеку для неї або інших осіб.
Небезпеки насправді немає. Вона у чійсь окремо взятій голові:) Удавана небезпека. Але, ця ж людина провакцинована, яка для неї небезпека? А якщо людина без хронічних ускладнень, віком до 40 років, або якщо людина перехворіла, то й особисто для неї ніякої небезпеки немає.
Особисто я підтримую постскриптум зі статті лікаря яку я наводив вище:
"P.S. Цей пост присвячено постковідному імунітету та має на меті довести, що перехворілі чудово захищені та не створюють небезпеки оточуючим. Тут НЕ НАПИСАНО, що треба навмисно заражатись або не намагатись допомогти людям з групи ризику".
Я думаю це спеціально для ваксерів виділено жирненько.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

туристи завезли


В Литву? Гарна версія. Всім же відомо що Литва для туристів помітно випереджає Італію.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

*  Смертність 20 -40 для Литви це як  300 - 600 Для України. Дуже багато для населення країни в 15 разів меншого за чисельністю

Бо треба вакцинуватися, а не по сайтам лазити.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Полностью вакцини­ровано   1 640 334   61,35 %
Ти - один з їб@ньків також?


Загалом вакциновано 66.32 ℅
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Небезпеки насправді немає. Вона у чійсь окремо взятій голові:) Удавана небезпека. Але, ця ж людина провакцинована, яка для неї небезпека? А якщо людина без хронічних ускладнень, віком до 40 років, або якщо людина перехворіла, то й особисто для неї ніякої небезпеки немає.
Особисто я підтримую постскриптум зі статті лікаря яку я наводив вище:
"P.S. Цей пост присвячено постковідному імунітету та має на меті довести, що перехворілі чудово захищені та не створюють небезпеки оточуючим. Тут НЕ НАПИСАНО, що треба навмисно заражатись або не намагатись допомогти людям з групи ризику".
Я думаю це спеціально для ваксерів виділено жирненько.

Порожній перд багатьма буквами.
Психів будуть вакцинувати примусово. Так треба.
   
Вони казали по іншому що агресивні мутації не виживають....
Вони зараз не достатньо агресивні щоб зникнути.
Інфекціоністи казали навпаки - щеплення у розпал пандемії імітує умови штучного відбору, що призводить до прискореної еволюції вірусу в бік найстійкіших штамів.
Наразі відбувається саме так, як казали інфекціоністи.
Тим часом, буйні бегемотики позатикали собі очі, вуха та всі інші отвори лайном з тухлого телевізора, й лишили вільним тільки рота - нічого не чують, нічого не бачать, лише мукають і бекають про велич фармацевтичної науки та вивергають істеричні прокльони на тих, хто дивиться очима, слухає вухами та думає власною головою.
Калі-юга - вона триває, доки розум більшості людства спить й породжує потвори.
Найбільша проблема сьогодення - не ковід, а прогресуюча ватизація мізків значної частини популяції.
Симптоми можна вивчати на ФУПі, бо тут осередок запалення.
   
Порожній перд багатьма буквами.
Психів будуть вакцинувати примусово. Так треба.
Абирвалг зараховано.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Загалом вакциновано 66.32 ℅

Вірусу пофіх твоє словоблудство.
Повністю провакциновано лише 61%. Цього замало. В Канаді теж був високий рівень заражень і смертностей при такій цифрі.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Порожній перд багатьма буквами.
Психів будуть вакцинувати примусово. Так треба.

 (tu)


Ти палишься все більше і більше
 Лексика типового підхуйлятника. З під канадського айпі.

Скільки Лахта тобі башляє?
   
Якщо повірити українським лікарям і врахувати що перехворівші мають імунітет понад 1 рік (посилання 1 - фейсбук сторінка лікаря, читати статтю за 9 жовтня або посилання 2), то всі 70% є в наявності.
Вірити потрібно науковцям, на дослідження яких мають опиратися лікарі. А науковці стверджують, що відсутність антитіл не є ознакою відсутності імунітету до вірусу. Та й на увакцинацію учені довляться трошки по-ншому. Ось  тут досить доступно профільний науковець розказує про вірус та вакцинацію
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Вірусу пофіх твоє словоблудство.
Повністю провакциновано лише 61%. Цього замало. В Канаді теж був високий рівень заражень і смертностей при такій цифрі.

Яке ти відношення маєш до Канади, кацапидло?

Твоя легенда нікому не цікава, підхуйло

   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

(tu)

Ти палишься все більше і більше
 Лексика типового підхуйлятника. З під канадського айпі.

Скільки Лахта тобі башляє?

А ось і кандидат на галоперидол+вакцину.

   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Вірити потрібно науковцям, на дослідження яких мають опиратися лікарі. А науковці стверджують, що відсутність антитіл не є ознакою відсутності імунітету до вірусу. Та й на увакцинацію учені довляться трошки по-ншому. Ось  тут досить доступно профільний науковець розказує про вірус та вакцинацію

В організмі людини, яка не хворіла не має бути антитіл взагалі.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Ваксерів навколо вас все більше.

От ви проходите коло людини і не знаєте, вона вже ширнулась чи ні? Уже і до ваших родичів добираються, а вони скривають таку важливу для вас інформацію.


От ти спілкуєшся з ваксером і розказуєш страхи, а він хоп і тебе в МОЗ здає що б завтра до тебе прийшли з Уколом.

Бійся антиваксер.

===============
Нотатки Божевільного

Шановный, проблема у тебя, не только у антиваксов.

Это ты научил систему брать тебя за яйца.

Сегодня это такая сладенькая для тебя тема вакс/невакс, но завтра отработанный механизм взятия за яйца будет применен по другому критерию, когда не комфортно будет уже тебе.

Как там, ...когда щемили антиваксов, я ржал, но когда щемить начали меня, было уже не до смеху.
   
Порожній перд багатьма буквами.
Психів будуть вакцинувати примусово. Так треба.
То не всім треба, а тільки вам.
Вакцинуйтеся щоквартально в дупу і в голову, головне - не бикуйте на приході.
Швондери мусять усвідомлювати свої межі дозволеного, якщо воліють жити серед людей. B-)
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

То не всім треба, а тільки вам.
Вакцинуйтеся щоквартально в дупу і в голову, головне - не бикуйте на приході.
Швондери мусять усвідомлювати свої межі дозволеного, якщо воліють жити серед людей. B-)

Добавимо ще одного кандидата на галоперидол+вакцину.
   
Вірити потрібно науковцям, на дослідження яких мають опиратися лікарі. А науковці стверджують, що відсутність антитіл не є ознакою відсутності імунітету до вірусу. Та й на увакцинацію учені довляться трошки по-ншому. Ось  тут досить доступно профільний науковець розказує про вірус та вакцинацію
Прочитав. Знаєте що зацікавило? Що автор статті, професор, хвалить молоде дарування, спеца по КОВІДу, такого собі аспіранта Євгена Дубровського:
"- Ми саме таке питання отримали безпосередньо з клініки. Минулого року до нас в аспірантуру поступив молодий лікар, уже досвідчений, понад дев'ять років працює лікарем-інфекціоністом, Євген Дубровський. Євген надрукував першу українську наукову статтю про COVID-19".
Так от, я на його статті і посилаюсь.
сторінка Дубровського зі статтею за 9 жовтня
ця сама стаття цього самого Дубровського

А ось табличка Дубровського і його фото (я так розумію це тема його кандидатської):


   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

оті інфекціоністи раніше казали, що віруси у наслідок мутацій з часом втрачають силу.
а ковід виходить навпаки - мутації тільки посилюють його.

чи може хтось "підсипає" новенького?
і оті усі вакцинування до жопи?

Агресивність втрачають, але не заразність. Дельта заразніша.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

У антиваксерів є перевага. За них лікарі.
80% українських лікарів щеплені
   
80% українських лікарів щеплені
З офіційними даними сперечатись не буду. Не знаю позицію їх керівництва, але знаю позицію окремих лікарів, проти вштрикування всім підряд, вважають за необхідне колоти 50+-60+. І знаю ситуацію по внз, бо маю відношення і я і дружина, так там офіційно теж 80% провакциновано, а реально, ну не знаю, 20, 30%, коротше набагато менше.
   
Прочитав. Знаєте що зацікавило? Що автор статті, професор, хвалить молоде дарування, спеца по КОВІДу, такого собі аспіранта Євгена Дубровського:
"- Ми саме таке питання отримали безпосередньо з клініки. Минулого року до нас в аспірантуру поступив молодий лікар, уже досвідчений, понад дев'ять років працює лікарем-інфекціоністом, Євген Дубровський. Євген надрукував першу українську наукову статтю про COVID-19".
Так от, я на його статті і посилаюсь.
сторінка Дубровського зі статтею за 9 жовтня
ця сама стаття цього самого Дубровського
А ось табличка Дубровського і його фото (я так розумію це тема його кандидатської):
Показати зображення...
все вірно :)
саме про того лікаря, який лише почав вивчати цю річ. Можливо за півроку й щось змінилося. але принцип того, що немає прямої залежності між імунітетом а антитілами, залишився. Якщо я правильно розумію, Дубровський базує висновки лише на остнові наявності антитіл. Можливо, я й помиляюся
   
все вірно :)
саме про того лікаря, який лише почав вивчати цю річ. Можливо за півроку й щось змінилося. але принцип того, що немає прямої залежності між імунітетом а антитілами, залишився. Якщо я правильно розумію, Дубровський базує висновки лише на остнові наявності антитіл. Можливо, я й помиляюся
:)
Дані то простенькі. Це навіть не рівень кандидатського дослідження, таке, на діпломку. Заміряв, в ексель вніс, порахував. Можна вірити.
Давайте повіримо професору який його хвалить  :)
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

То не всім треба, а тільки вам.
Вакцинуйтеся щоквартально в дупу і в голову, головне - не бикуйте на приході.
Швондери мусять усвідомлювати свої межі дозволеного, якщо воліють жити серед людей. B-)
туц-туц - З 15 жовтня територія Херсонської області переходить у "червону" зону епідемічної небезпеки через темпи поширення COVID-19. https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/12/7310270/
   
В організмі людини, яка не хворіла не має бути антитіл взагалі.
Саме так. але таке може бути і через деякий час після хвороби. А імунітет може бути.
Вакцина "вчить" організм боротися з вірусом. Тобто сприяє виробленю імунітету. Напевне, логічно, якщо протягом певного часу в організмі людини зявляються антитіла ак наслідок вакцинації :)
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

позицію окремих лікарів
окремі лікарі ЗОБОВ'ЯЗАНІ дотримуватись затверджених протоколів, інакше хай йдуть у блогери
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Моя сестра, проблеми з серцем, пролікувалась і 1 доза Пфайзера, все Ок,
вона працює з дітьми, це обовязково !

А если бы было наоборот? Это как по минному полю.
   
окремі лікарі ЗОБОВ'ЯЗАНІ дотримуватись затверджених протоколів, інакше хай йдуть у блогери
Той лікар суміщає наукову роботу з практичною діяльністю. І робить все по протоколу. У нас вимоги Закону про обов'язкову згоду на вакцинацію ніхто не відміняв.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Саме так. але таке може бути і через деякий час після хвороби. А імунітет може бути.
Вакцина "вчить" організм боротися з вірусом. Тобто сприяє виробленю імунітету. Напевне, логічно, якщо протягом певного часу в організмі людини зявляються антитіла ак наслідок вакцинації :)

Що цікаво: найпередовіші наукові лабораторії світу розробили вакцину, найяскравіші світила в області вірусології її схвалили, найприскіпливіші країни світу її сертифікували (або НЕ сертифікували ті, котрі виявилися не ефективними), - а тут найтупіші з особин, які ще пару десятків років тому заряджали слоїки з водою від телевізорів, раптом заявили, що вони є експертами в медицині і мають праву на особливу думку з того приводу!

Воістину, паноптикум якийсь.

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 11:40:55 від GizmoGremlin
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Той лікар суміщає наукову роботу з практичною діяльністю. І робить все по протоколу. У нас вимоги Закону про обов'язкову згоду на вакцинацію ніхто не відміняв.
так. Антивакс? - сиди дома без роботи. А згоду не відміняли. Так
   
Що цікаво: найпередовіші наукові лабораторії світу розробили вакцину, найяскравіші світилами в області вірусології її схвалили, найприскіпливіші країни світу її сертифікували (або НЕ сертифікували ті, котрі виявилися не ефективними), - а тут найтупіші з особин, які ще пару десятків років тому заряджали слоїки з водою від телевізорів, раптом заявили, що вони є експертами в медицині і мають праву на особливу думку з того приводу!

Воістину, паноптикум якийсь.
:D
Деякі люди просто люблять аналізувати факти і події, особливо коли від якогось проєкту починає місцями поганий запах іти. Коли спочатку наприклад кажуть що людям до 30 взагалі ніяких проблем КОВІД не створить, а зараз змушують на 18-річних людей 3 дози витратити, а практикуючі лікарі кажуть що цього робити ні в якому разі не слід.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

:D
Деякі люди просто люблять аналізувати факти і події,

Деякі люди поняття не мають, що таке аналіз і на основі чого його роблять. Вони "аналізували" зарядку слоїків з водою і прийшли до висновку, що факт - рубці розійшлися, волосся відросло, а жінка завагітніла. Від Чумака.
   
Що цікаво: найпередовіші наукові лабораторії світу розробили вакцину, найяскравіші світилами в області вірусології її схвалили, найприскіпливіші країни світу її сертифікували (або НЕ сертифікували ті, котрі виявилися не ефективними), - а тут найтупіші з особин, які ще пару десятків років тому заряджали слоїки з водою від телевізорів, раптом заявили, що вони є експертами в медицині і мають праву на особливу думку з того приводу!

Воістину, паноптикум якийсь.
Еге ж. І це стосується не лише медицини. Зі схожими знаннями та аналітичними здібностями піпл йде на вибори всіх рівнів, дискутує  про освіту, фінанси, чіпи в Теслах та інші високі та не дуже матерії.

То життя. Відчуття власної важливості кожної персони піднято до критично високого рівня))) Скоро будемо падати ;)
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

Еге ж. І це стосується не лише медицини. Зі схожими знаннями та аналітичними здібностями піпл йде на вибори всіх рівнів, дискутує  про освіту, фінанси, чіпи в Теслах та інші високі та не дуже матерії.

То життя. Відчуття власної важливості кожної персони піднято до критично високого рівня))) Скоро будемо падати ;)

 :drinks:
   
так. Антивакс? - сиди дома без роботи. А згоду не відміняли. Так
Це де таке написано? Я не антивакс, я проти поголовного щеплення, я за щеплення тим кому воно допоможе, за свободу вибору.
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

я за щеплення тим кому воно допоможе

Воно допоможе допомагає всім, це його визначення.
   

 а практикуючі лікарі кажуть що цього робити ні в якому разі не слід.
Чи можна поділитися пруфом? Бажано з підтверлдженими науковими дослідженнями.
дякую
   
Re: "Шановні", антиваксери, у вас проблема.... :X

практикуючі лікарі кажуть
скільки штук?
   
Чи можна поділитися пруфом? Бажано з підтверлдженими науковими дослідженнями.
дякую
Ви включаєте "режим дурачка" зараз.
Зайдіть в лікарню до свого лікаря, дайте йому пляшку коньяку чи коробку цукерок, і вийдіть на відвертість.
Оно вище конкретний лікар пише що перехворівших тупо немає сенсу 17 місяців штрикати.
Гляньте самі лінки по кількості ковідних пацієнтів стаціонарів у віці від 11 до 20.

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 11:54:43 від Rocket_Ua
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія