Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мої враження від України 2019

Re: Мої враження від   України 2019

Сам в шоці.
Дідусі лякають прапорщиків на зупинках та ходять на англомовні тусовки школярів ,-  педерастів.
В Європу йдемо.
ббруня недавно писав що він інвалід і йому пєнсія положена :weep:
тут або пєнсію забрати ,або вазілін :weep:
   
Re: Мої враження від   України 2019

бруня то ващє ценний кадр ,пам'ятаю як він банк нахлобучив і гроші не хотів віддати
   
Re: Мої враження від   України 2019

повертаючись до теми ,російську розумію можу читати але взагалі не володію розмовною
   
Re: Мої враження від   України 2019

повертаючись до теми ,російську розумію можу читати але взагалі не володію розмовною

Як і переважна більшість молоді , яка зараз перемістилася з області в обласний центр.
Зі слів бруні з " гомосексуальними інтенціями ".

Звідки вони знають ту російську під Диканькою ?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Як і переважна більшість молоді , яка зараз перемістилася з області в обласний центр.
Зі слів бруні з " гомосексуальними інтенціями ".

Звідки вони знають ту російську під Диканькою ?
скажем так ,я перший раз на живо почув коцапську в 17 років як пішов вчитись до львова
до того то було щось таке шо ніби десь є але де хз ,в телевізорі і радіо :laugh:
так шо якось мені в хер не пихтіло її вчити ,вона мені просто нах не потрібна
   
Re: Мої враження від   України 2019

ЭтА АшибАчнАЄ мнєнїє.

Ета адназначна - ґлаза і нос істарїческава васпамїнанїя:

Ось як відомий семіотик Померанц описує свій досвід русифікаторства та деукраїнізації та голодомору на Кубані: https://harnack.livejournal.com/16858.html?thread=146906#t146906
   
Re: Мої враження від   України 2019

Поясніть чому так?   В Україні більшість українців за походженням, чому української  зовсім  не чути? Що це за вилупки( манкурти) такі подорожують?
Почнемо з того, що село не подорожує, зовсім, тому половина україномовних відразу відсікається. Захід в основному наземним транспортом, залишається Київ та інші окацаплені міста, от їх ти і бачиш в аеропортах.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Не стоит сильно переживать по этому поводу, так как выяснилось, что самые отявленные патриоты Украины, именно русскоязычные граждане... :)
Виборча статистика і досвід спілкування це рішуче заперечує - серед скацаплених відсоток патріотичних наближається до нуля.
   
Re: Мої враження від   України 2019

мова -- це хребет культури. А нашу культуру вбивали і боронили дуже багато часу. Коли людина з дитинства чує навколо себе російську мову і спілкується нею, то це тільки частина біди. Далі вона росте у слухає музику, читає книжки.. і так формується світогляд
Моя дитина оточена на 100% україномовними людьми, жодного кацапоязикого навіть згадати не можу, і тим не менше його мова засмічена кацапізмами з якими я вже втомився боротися - це все довбаний ютуб і музика
   
Re: Мої враження від   України 2019

Обычно люди общаются на родном языке.
От не треба брехати хоч тут! 90% кацапоязиких спілкуються язиком окупанта лише тому, що їх згвалтували неприроднім способом в совку, вони і дітям свої комплекси передали.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Спеціально для ЦА аналогія: у Німеччині є Хохдойч і є 100500 суржиків.

В Україні аналогом Хохдойча була ота радянська українська мова та правопис. Нею видали сотні мільйонів книжок і вивчили декілька поколінь людей. І не треба було, курва, її чіпати!!! Вона викристалізувалася і була дійсно нормальною українською, якою говорили диктори на ТБ і якій навчали дітей у школах. В тому числі російських.

Зараз же ситуація парадоксальна: найчистіша літературна мова не в автохтонів, а у нас з Афою - з рідною російською. Навіть вчителі дітей-олімпіадників з УМЛ вживають суржик, архаїзми, діалектизми, яким нема місця у Хохдойчі і не повинно бути у Літературній Українській мові.

А в себе у хліву - будь ласка - балакай своєю сільською говіркою, як той баварець. Ніхто не заважає. Але якого луя зараз лізти в усталений правопис зі своїми дебільними "павзами" та "Атенами"? І головне - у граматику! 

Пишуть, курви, "дисертації" на цій хні і стають докторами наук. Це викликає роздратування і несприйняття у величезної кількості автохтонів, а тільки у коцапів. Натомість якась шваль з далекої канадійської дияспори похвалить цих виродків. Це як італійці зараз латину би витягли.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Я ще в темі про новий правопис написав,
що тепер наймоднішою відмазкою для тих хто не хоче користуватись українською в Україні,
буде наявність нового українського правопису.

Що найсумніше, ці люди брешуть не тільки оточенню, вони навіть собі так брешуть.

   
Re: Мої враження від   України 2019

Почнемо з того, що село не подорожує, зовсім, тому половина україномовних відразу відсікається. Захід в основному наземним транспортом, залишається Київ та інші окацаплені міста, от їх ти і бачиш в аеропортах.

Що ти мелеш .? Та зараз вся сільська молодь в містах. Перший етап щоб виїхати зовсім.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Спеціально для ЦА аналогія: у Німеччині є Хохдойч і є 100500 суржиків.

В Україні аналогом Хохдойча була ота радянська українська мова та правопис. Нею видали сотні мільйонів книжок і вивчили декілька поколінь людей. І не треба було, курва, її чіпати!!! Вона викристалізувалася і була дійсно нормальною українською, якою говорили диктори на ТБ і якій навчали дітей у школах. В тому числі російських.

Зараз же ситуація парадоксальна: найчистіша літературна мова не в автохтонів, а у нас з Афою - з рідною російською. Навіть вчителі дітей-олімпіадників з УМЛ вживають суржик, архаїзми, діалектизми, яким нема місця у Хохдойчі і не повинно бути у Літературній Українській мові.

А в себе у хліву - будь ласка - балакай своєю сільською говіркою, як той баварець. Ніхто не заважає. Але якого луя зараз лізти в усталений правопис зі своїми дебільними "павзами" та "Атенами"? І головне - у граматику! 

Пишуть, курви, "дисертації" на цій хні і стають докторами наук. Це викликає роздратування і несприйняття у величезної кількості автохтонів, а тільки у коцапів. Натомість якась шваль з далекої канадійської дияспори похвалить цих виродків. Це як італійці зараз латину би витягли.
укро хахдойч був створений не так давно шляхом нещадного зросійщення термінів поза межами хліва, але ні, сєльскоє хозяйство також не обійшли. Ну і звичайно всіх тих тілігентів і митців що творили не зросійщенну літературну мову пустили в расход разом с колгоспним селянством, щом не мудрували.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Що ти мелеш .? Та зараз вся сільська молодь в містах. Перший етап щоб виїхати зовсім.
Ця молодь бачить лише маршрутку Зачепилівка-Київ.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Криза мови в незалежній Украинє то лише прояв загальної кризи смислу існування такої держави. Як не крути відмова від мови більшою частиною населення то є опосередкованою відмовою від всього того що стереотипно асоціюється з мовою, украинский народ відмовляється від старої українськості, але нової общности створити не здатний да і не хоче особливо, раша он вона, а вон європа, чєго вєлосіпєд прідумивать, 90% раши, 10% європи, і живі, только б мовникі жить нє мєшалі.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ця молодь бачить лише маршрутку Зачепилівка-Київ.

Схоже ти з нього не вилазиш. І нічого більш не бачиш.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Враження перше стосується більше не самої України, а людей в літаку і аеропорту...    3/4 з них громадяни України,  як виявилося по тому, хто до яких вікононець для паспортного контролю підходив( громадяни України  чи громадяни інших країн)...      так от,  абсолютна переважна більшість розмовляє кацапською, як в літаку,  так і зустрічаючі...     просто не розумію, в Україні самі ( більшість)  переселенці з Кацапії живуть, що між собою і родичами кацапською чешуть?

 8-:

В 2010 році в літаку з Києва ми були єдині україномовні. Дитина дістала культурний шок і цілий політ наспівувала пісеньку «всюди москалі, кляті москалі». Останніми роками від 30% паксів укр з Києва до 80% зі Львова. Міняється потрохи
   
Re: Мої враження від   України 2019

укро хахдойч був створений не так давно шляхом нещадного зросійщення термінів поза межами хліва, але ні, сєльскоє хозяйство також не обійшли. Ну і звичайно всіх тих тілігентів і митців що творили не зросійщенну літературну мову пустили в расход разом с колгоспним селянством, щом не мудрували.

Як це "не так давно"?  Повертатися до канонів 1929р. - це навіть жодного живого їх носія не лишилося, крім законсервованої дияспори. Для чого мучити людей? Щоб 90% остаточно відвернути від укр. мови?

І головне - який в тому сенс? Раніше українцям було не вижити без російської. Зараз просто російська замінена на англійську. А українська де була - там і лишилася: утилітарно-побутовий рівень. Грошей нею не заробиш - ось це є вирок.

PS тільки мене не треба записувати у коцапи-мовоненависники. Як бачите, володію досконало, пишу без помилок. Хоч моя рідна - російська, я нею думаю.
   
Re: Мої враження від   України 2019

ЦА.  І то всі ваші враження,  чи є ще якісь?
До речі, слова "племінниця" в українській мові нема. Є небога.
Натомість "племінник" - племінний бик.
:facepalm1:  Звідки ви такі беретесь? http://sum.in.ua/s/pleminnycja :facepalm1:
   
Re: Мої враження від   України 2019

От в мене є студент зі Львову, говорить тільки українською,  вишиванка одягає. Принциповий в цих питаннях.
Але ховається від воєнкомату - як каже, хай дурні воюют, а я в фірмі по-працюю
В цьому теж є логіка - підпорядковуватись кацапоязиким командирам?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Вони просто зрадники. Серед них можуть бути україномовні. Але це тільки тому, що вони зовсім не вміють розмовляти російською, навіть на базовому рівні фельдфебеля імперської армії.  Але в душі вони такі ж кацапи, як і їхні недоросійськомвні колеги. І в цьому жодної різниці між недоукраїномовними й недоросійськомовним и немає. В масі свої це майже такий же совок, який намагається пристосуватись до всього й поважає лише силу
73% - це тенденція. Навіть 100% україномовні закарпатці чи галичани, слухаючи без докорів сумління кацапську музику, толерують таким чином кацапську інформаційну окупацію і для них зробити наступний крок зради - проголосувати за хуйловського ставленика - раз плюнути.
   
Re: Мої враження від   України 2019

а притомні українці- Галичиною
Правильніше буде Königreich Galizien und Lodomerien mit dem Großherzogtum Krakau und den Herzogtümern Auschwitz und Zator
Чи ти не знав цього, рагуль комуняцький?
   
Re: Мої враження від   України 2019

так шо якось мені в хер не пихтіло її вчити ,вона мені просто нах не потрібна
Але ж польську вивчив?
Бо як без польської в Польщі?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Не розумію цього мовного питання взагалі.
Я в сім"і і на вулиці спілкуюся в більшості своій російською.
В магазинах та установах——украінською.
Є люди з якими я завжди говорю украінською і коли перехожу з ними на російську——ріже вухо.
Проходжу тести мовні——
На трьох мовах—— укр. Рос. Нім——— в мене найвищі бали.
І якою мовою розмовляти з людиною——в мене залежить тільки від того на якій людина звертається до мене.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Нє ну з Аргентини видніше.
До чого тут Аргентина?
Особистий досвід подорожей по Україні та й соціологічні дослідження вказують на це.
Що процент тих, хто вказує українську, як рідну, вище за процент тих, хто використовує її у повсякденному спілкуванні.

Останнє редагування: 12 червня 2019 12:28:39 від MartinFierro
   
Re: Мої враження від   України 2019

Як це "не так давно"?  Повертатися до канонів 1929р. - це навіть жодного живого їх носія не лишилося, крім законсервованої дияспори. Для чого мучити людей? Щоб 90% остаточно відвернути від укр. мови?

І головне - який в тому сенс? Раніше українцям було не вижити без російської. Зараз просто російська замінена на англійську. А українська де була - там і лишилася: утилітарно-побутовий рівень. Грошей нею не заробиш - ось це є вирок.

PS тільки мене не треба записувати у коцапи-мовоненависники. Як бачите, володію досконало, пишу без помилок. Хоч моя рідна - російська, я нею думаю.
як це українською грошей не заробиш? В яких це біномах Ейнштейна та штучних нано інтелектах, без усталеної термінології, украинцы заробляють на хліб з маслом що їм потрібна англійська? Але суто практично ви праві, тому що на практиці є прес та дискримінація роботодавців та калєктівов з середовищем по відношенню до вперто мовнюкаючих, іде прінуждєніє к язику на 28 році незалежності. А тому на більшій території України у людини що вперто розмовляє на мові повинні бути тверда спина, великі кишені, нордичний характер і іноді великі кулаки щоб прес не розчавив. А скільки таких? Якби той прес був би направлений на язичних через 10 років макс 80% Харкова щебетали б на солов'їній в Канадійському варіанті. Питання лише в тому чому той прес існує і які глибинні двіженія украінской души за тим пресом?
   
Re: Мої враження від   України 2019

укро хахдойч був створений не так давно шляхом нещадного зросійщення термінів поза межами хліва, але ні, сєльскоє хозяйство також не обійшли. Ну і звичайно всіх тих тілігентів і митців що творили не зросійщенну літературну мову пустили в расход разом с колгоспним селянством, щом не мудрували.

Якось вже спромоглися зрусифікувати та здеслов'янізувати й українських овець та їхню індоевропейську мовововну:  https://ua-mova.livejournal.com/1333079.html
Треба усвідомити саме антислов'янськість російської - та й, понад усе, відважною й творчою риторикою оте атакувати.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ну так такие законы во всех цивилизованных странах и в какой нибудь Америке половина фупа уже сидела бы или платила бы по искам всем своим скромным имуществом

Ти в Америці був хоча б раз, йолопе?

Ти про Америку хоч що-небуть читав, окрім "сводок ТАСС"?

Ото дурне, "що не дочую, то добрешу".
   
Re: Мої враження від   України 2019

І якою мовою розмовляти з людиною——в мене залежить тільки від того на якій людина звертається до мене.

холуйський хахляцький підхід
   
Re: Мої враження від   України 2019

Правильніше буде Königreich Galizien und Lodomerien mit dem Großherzogtum Krakau und den Herzogtümern Auschwitz und Zator
Чи ти не знав цього, рагуль комуняцький?

мля, ти точно дебіл. Та хто того не знає, що колись Галичина входила до австрійської імперії Габсбурбгів... Галичина й Лодомерія  називалась (чи ти рагуль кацапський ольгинський, не знаєш український варіант німецькомовної назви, що ти її сюди тягнеш?). Тільки Лодомерії там практично одразу не було- вона попала до російської імперії. Натомість дійсно причепили шматок Малопольщі з Краковом і назвали це Західною Галичиною. Гадаю, полякам було це принизливо

П.С. Відкрив Америку українському інтелігенту. Ти ще б Андруховичу на це очі відкрив, хуцпа ольгинська
   
Re: Мої враження від   України 2019

інтелігенту
Ось бачиш, ти сам себе лайном назвав.
Бо "інтеллігєнт"- то є кацапцьке слово.
Вигадка усіляких Бєлінськіх та Достоєвськіх з Ульяновими.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Найприкріше, що немає жодної партії/організації/структури яка б мала метою саме захист української мови.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Найприкріше, що немає жодної партії/організації/структури яка б мала метою саме захист української мови.
Может сначала издать словарь орфографический?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Может сначала издать словарь орфографический?

А хіба нема? Чи вам з "павзами" і "авдиторіями"? ;)
   
Re: Мої враження від   України 2019

А хіба нема? Чи вам з "павзами" і "авдиторіями"? ;)
Академического нету.
Отсюда и павзы с Гельсинками.
   
Re: Мої враження від   України 2019

маю питання
я в ці гільці одного не зрозумів

якшо в Кіїві понад 80% шкіл україномовних --то що діти в школі вчаться українскою а на вулиці говорять кацапською?  :-o

бо в Чернівцях наприклад, за моїми спостереженнями  діти шкільного віку переважно на українской  мові размовляюють ,а на прикінці совка кацапська переважала

Останнє редагування: 13 червня 2019 16:24:36 від bassarabia
   
Re: Мої враження від   України 2019

маю питання
я в ці гільці одного не зрозумів

якшо в Кіїві понад 80% шкіл україномовних --то що діти в школі вчаться українскою а на вулиці говорять кацапською?  :-o

бо в Чернівцях наприклад, за моїми спостереженнями  діти шкільного віку переважно на українской  мові размовляюють ,а на прикінці совка кацапська переважала

Вчора—сьогодні ходив Чернівцями.
Завжди до продавців звертаюся украінською—— здивувало що за декілька днів було багато спроб перейти на російську.
Мене це не сильно турбує——але різануло моє філологічне вухо.
   
Re: Мої враження від   України 2019

маю питання
я в ці гільці одного не зрозумів

якшо в Кіїві понад 80% шкіл україномовних --то що діти в школі вчаться українскою а на вулиці говорять кацапською?  :-o
бо в Чернівцях наприклад, за моїми спостереженнями  діти шкільного віку переважно на українской  мові размовляюють ,а на прикінці совка кацапська переважала

90% шкіл україномовних, але київські дітки поза школою вперто розмовляють російською
бо... городські чи шо
   
Re: Мої враження від   України 2019

маю питання
я в ці гільці одного не зрозумів

якшо в Кіїві понад 80% шкіл україномовних --то що діти в школі вчаться українскою а на вулиці говорять кацапською?  :-o

Саме так! І не лише на вулицях, а й у школі під час перерв. Мої україномовні діти, намагаючись говорити з однокласниками російською (з помітним українським акцентом), виглядають імігрантами :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія