Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кончіту кинули на відбілювання депів з СН :lol:

Очілниця бюджетного комитету буде носити якусь херню за 680грн? Це Сірожа її так образити хоче?  :laugh: Ну комон....

Re: Кончіту кинули на відбілювання депів з СН :lol:
TC

За Гуччі колір.
За Зара те, що не видно гудзиків, бо прикриті довгим кінцем бантк.

ЗІ а для мене і 600 гривень за блузку то буржуйство  :beach:

Колір дуже залежить від освітлення.
Та довжина банта свідчить за Zara.

А для мене 600 гривень за блузку - якось підозріло дешево.

А сумка в неї теж не Дольче і Габана за 1375 євро, а з Троєщинського ринку?

Колір дуже залежить від освітлення.
Та довжина банта свідчить за Zara.

А для мене 600 гривень за блузку - якось підозріло дешево.

Колір і від освітлення і від монітору, але аж занадто відрізняється.
Ще зауваж, на матовість матеріалу.
Проте довжина банту таки свідчить за зару.
А дешево то дорого то хз.
Для мене 600 гривень за шмату то дорого.

Сірожа зайнявся відбілюванням анусів Служниць Народу . Непогано заробляє . Більше ніж на УЗ .

Відбілювання часткове  (ануса/статевих губ/мошонки/пахв/внутрішньої поверхні стегон) - 4700 грн

Це різні блузки...
Звісно. Одна шовкова друга поліестрова.

https://www.facebook.com/100001820318050/posts/24547527734891230/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Почав працювати на зелень? Шкода був нормальною людиною :(

О! Колись були у моді шорти з атласу, так казали шо тим "атласом" спочатку накривали вантажівки з урановою рудою 8-)

LAR

Зверніть увагу на відмінність оката рукавів. Вони різні.

ось із фейсбука депутатки, Luisa Spagnoli, яка зараз коштує 16 тис. грн, а тоді (в 2021 р.) була не менше 27 тис. грн.

Показати зображення...
ось із фейсбука депутатки, Luisa Spagnoli, яка зараз коштує 16 тис. грн, а тоді (в 2021 р.) була не менше 27 тис. грн.
Вона вже була на прийомі у Сірожі ?

Колеція Luisa Spagnoli   2020-2021

Зелені, ну чого ви такі кончені ?

Якось з Сірожою сидів поруч і випивав
Дотепер шкодую, що тоді не відпіздив його
Як би ж знав))

а косить під простушку типу "смарт дівчинка"

Запомнился мне этот пассажир тем что когда-то давно на какой-то телепередаче схватил Юльку за шею и пытался заглянуть под платье чтобы всем показать бирку что у нее Луи Виттон.Правда там оказалась какая-то другая фирма  но это его ни капли  не смутило.

Фірма української модельєрші. Айне Гассе.  :-)o

точно

Простенька готова сукня від Айне Гассе коштує плюс-мінус 200 доларів.

У Юлі було індивідуальне пошиття - то в рази дорожче, від 1000 доларів за сукню і вище.

У Юлі було індивідуальне пошиття - то в рази дорожче, від 1000 доларів за сукню і вище.
Чтобы это доказать нужно к тётке в пазуху лезть?Тем более что разговор шёл о Луи Виттоне. Может она ради рекламы бесплатно ей его сшила

Чтобы это доказать нужно к тётке в пазуху лезть?

За кончиту не пам'ятаю такого
Пам'ятаю, Юля сама запропонувала журналістці подивитися лейбл. Тоді  виявилося, що то Айне Гассе

За кончиту не пам'ятаю такого
Пам'ятаю, Юля сама запропонувала журналістці подивитися лейбл. Тоді  виявилося, що то Айне Гассе
Но почему-то дивилась не журналистка а этот поц

Чтобы это доказать нужно к тётке в пазуху лезть?Тем более что разговор шёл о Луи Виттоне. Может она ради рекламы бесплатно ей его сшила

То був давній шкандалдь.

Юлі ставили в провину любов до недешевого Луі Віттону. Але Юля, як жінка розумна, швидко переорієнтувалася, і почала шити одяг у українських модельєрів.

Там був ще один шкандаль з Юліним намистом зі штучних перлин. Теж хтось дорікнув їй, що вона прийшла в Раду в коштовностях, тоді вона зняла з шиї намисто та поклала перед депутатом, який її звинувачував, і сказвала, що залюбки дарує йому, бо то просто якісна біжутерія.

В цьому сенсі всім тим Підласим та безуглим до Юлі ще як рачки до неба дістати.

Останнє редагування: 20 січня 2024 17:34:39 від шуша

Там була вигода обом.

Юлі - що вона підтримує все українське.

Гассе - що у неї одягається сама Тимошенко.

Вони досить довго співпрацювали, від сукеньок до пальто, не знаю, як зараз.

Зверніть увагу на відмінність оката рукавів. Вони різні.
Подививмя. Більше схоже на Гуччі

В Юльці була ціла каманда(с) по іміджу. І досить професійна каманда(с). Юлька майже завжди була як квіточка.
А тут якійсь пазор. З таким бабліщем і так рядитися.
Що хвасон, що колір, що тканина. Звісно, про смаки не сперечаються. Якщо вони є, ті смаки)))

Тоді 50...

Аби щось перднути проти ...   :fool:

То був давній шкандалдь.

Юлі ставили в провину любов до недешевого Луі Віттону. Але Юля, як жінка розумна, швидко переорієнтувалася, і почала шити одяг у українських модельєрів.

Там був ще один шкандаль з Юліним намистом зі штучних перлин. Теж хтось дорікнув їй, що вона прийшла в Раду в коштовностях, тоді вона зняла з шиї намисто та поклала перед депутатом, який її звинувачував, і сказвала, що залюбки дарує йому, бо то просто якісна біжутерія.

В цьому сенсі всім тим Підласим та безуглим до Юлі ще як рачки до неба дістати.

Вище є відео саме про це...

Тоді 50...

Аби щось перднути проти ...   :fool:
дизайнерська, хай і вітчизняна, сукня дешевша за китайсько-турецький ширпотреб з базару? не вірю. 200$ то зовсім небагато для таких сукенок.

дизайнерська, хай і вітчизняна, сукня дешевша за китайсько-турецький ширпотреб з базару? не вірю. 200$ то зовсім небагато для таких сукенок.

В 2005 році?

З точки зору людини що живе в Каліфорнії, виглядає що в Україні більшість єбанулась з культом одягу та брендів. Тут люди що чесно заробляють по пів мільйона доларів на рік, ходять в no-name одязі та ніколи не задумувались що це не так. Дизайнерські бутікові магазини як Gucci потрібно вдень з вогнем шукати. Я допускаю що є якісь дуже-дуже обмежене коло людей, які приділять увагу маркам одягу, але абсолютна більшість це повністью ігнорує, більше того, наприклад я, не хочу мати ніякої ознаки на одягу якої він марки.

Подібне божевілля я бачив тільки в Гонг Конг, де немає де стати, щоб не побачити якийсь дизайнерський магазин.

З точки зору людини що живе в Каліфорнії, виглядає що в Україні більшість єбанулась з культом одягу та брендів. Тут люди що чесно заробляють по пів мільйона доларів на рік, ходять в no-name одязі та ніколи не задумувались що це не так. Дизайнерські бутікові магазини як Gucci потрібно вдень з вогнем шукати. Я допускаю що є якісь дуже-дуже обмежене коло людей, які приділять увагу маркам одягу, але абсолютна більшість це повністью ігнорує, більше того, наприклад я, не хочу мати ніякої ознаки на одягу якої він марки.

Подібне божевілля я бачив тільки в Гонг Конг, де немає де стати, щоб не побачити якийсь дизайнерський магазин.
(tu)

Ось тому їм потрібен Сірожа Лєщенко з послугою відбілювання анусу . :)

В 2005 році?
yep.

А от мені цікаво навіщо "відбілюють"? Шоб  що? Ну проведить опитування "чи вважають українці що слугам платять бабло в конвертах". Один раз проведіть і заспокойтеся. Бо якщо знайдеться 10-20 наївних на всю Україну це макісмум. І хоч відбілюйте, хоч ні це вже не змінити.

А от мені цікаво навіщо "відбілюють"? Шоб  що? Ну проведить опитування "чи вважають українці що слугам платять бабло в конвертах". Один раз проведіть і заспокойтеся. Бо якщо знайдеться 10-20 наївних на всю Україну це макісмум. І хоч відбілюйте, хоч ні це вже не змінити.
Бо Слугам  якось невдобно шо вони так хорошо живуть в бідній воюючій країні . 

З назви гілки одразу було зрозуміло, про кого мова.

Бо Слугам  якось невдобно шо вони так хорошо живуть в бідній воюючій країні .

Неможливо гарно жити в бідній країні. Ні Слугам, ні кому небудь іншому. Один погляд на обшарпані коміблоки від горизонту до горизонту з утепленочкой-застеклєночкой викликає суіціідальні бажання. Надягати Gucci в таких умовах наводить на думку що в людей шизофренія і вони не розуміють оточення брутальної індустріальної забудови в занепаді навкруги, думають що вони в Канах на фестивалі.

Останнє редагування: 20 січня 2024 19:40:45 від Dobre

Ми мабуть не розуміємо а там на горі бренди дуже важливі, статус панімаіш.. Депутатша всьо такі  :weep:

Все це божевілля заради брендових ганчірок - це, на жаль, залишилося від совка.

Коли неможливо було гарно вдягнутися, якщо просто прийшов в магазин одягу, а треба було шось десь діставати, стояти в чергах, переплачувати в рази тощо.

Потім з'явилися перші "нові руські" в тих малинових пинжаках та золотими цепурами на шиях і хизуванням, в кого дорожчий бренд одягу чи взуття.

Навіть анекдот такий в дев'яностих був:

"Зустрічаються два " нових руських".

Один одному: - Гля, краватку купив! Штуку двісті доларів віддав!

Другий каже: - Дурень ти, он за кутом такі ж по дві штуки продають!"

Тому й досі наші люди, як тільки опиняються у більш-менш доброму фінансовому становищу, або досягнуть якогось положення, миттєво починають хизуватися один перед одним брендовим шматтям.

між іншим, і наші емігранти таким же страждають.

Да чого далеко ходити - почитайте гілки Сергія 1974007, де він хизується своїм ганчір'ям, від труселів до ліфчиків футболочок-кросівочок-курточок.

Неможливо гарно жити в бідній країні. Ні Слугам, ні кому небудь іншому. Один погляд на обшарпані коміблоки від горизонту до горизонту з утепленочкой-застеклєночкой викликає суіціідальні бажання. Надягати Gucci в таких умовах наводить на думку що в людей шизофренія і вони не розуміють оточення брутальної індустріальної забудови в занепаді навкруги, думають що вони в Канах на фестивалі.

Просто Ви прожили вже довгий час в іншій країні і у Вас вже інший менталитет.

А у нас й досі на базар всі діаманти у вуха та пальці вдягають, і, умовно кажучи, сміття на підборах виносять.

А ще я пам'ятаю, як в дитинстві, у нашого сусіда, такого собі мачо, який вдягався у чековому Каштані,  - таких називали "фірмовими хловчиками" - так ось, в нього відклеїлася ота кругленька етикетка з назвою фірми на солнцезахисних окулярах, які він купив чи за 100, чи за 200 рублів, вже не пам'ятаю. Тобто за одну чи дві місячні зарплати радянського інженера.

І той хлопець дуже сумував, бо той лейбл десь загубився. А раніше окуляри так і носили з тією наліпкою, щоб всі бачили, що вони фірмові. :lol:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія