Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:bomb: Байден зве Зеленського до Білого Дому на 12 грудня

1. Для демів важлива підтримка України, але голоси виборців, які підтримують нелегальну міграцію - важливіша.

2. Для респів важлива підтримка України, але голоси виборців, які підтримують сувору боротьбу з нелегальною міграцією - важливіша.

Та сама срака, - вид збоку.

Я просто пояснив, бо тут маса тупаків, котрі демонізують респів й обожнюють демів, й навпаки.

Насправді що для тих, що для інших власна політична вигода на першому місці.

Що ті, що інші заради власної вигоди готові не лише Україну, а й всіх союзників під московсько-китайсько-іранський ніж пустити.

Тгбто мінрація нелегальна але законом не переслідується?
.....
І вони ще нам будуть розповідати про правову державу  :D

.....

переслідується. просто дуже неефективно.

Не домовляться, - є ще варіант ленд лізу.
І деми тоді його таки запустять. І тоді буде НАБАГАТО БІЛЬШЕ зброї й всього для ЗСУ.

Але є одне але, пенсам й бюджетникам в Україні доведеться покласти зуби на полицю, бо ленд ліз виплату пенсій та зп не передбачає.

є ще варіант ленд лізу

За той закон теж треба проголосувати

щось там повна дичина

Конгрессмены для утверждения помощи Украины ждут внятной стратегии, пока ответы недостаточны — спикер Джонсон после встречи с Зеленским

Та сама срака, - вид збоку.

Я просто пояснив, бо тут маса тупаків, котрі демонізують респів й обожнюють демів, й навпаки.

Насправді що для тих, що для інших власна політична вигода на першому місці.

Що ті, що інші заради власної вигоди готові не лише Україну, а й всіх союзників під московсько-китайсько-іранський ніж пустити.

Ще є варіант що респи взагалі не хотять приймати допомогу Україні, але намагаються приховати це та провернути так наче демси у всьому винні

Re: :bomb: Байден зве Зеленського до Білого Дому на 12 грудня

Нові санкції:

Нема вже цього варіанту

щось там повна дичина

Конгрессмены для утверждения помощи Украины ждут внятной стратегии, пока ответы недостаточны — спикер Джонсон после встречи с Зеленским
Читав думку, що респи знущаються, бо демсам нічого сказати.
Вроді є мирний план зелі проголосований в оон? Чим не стратегія?

New York Times пише, що закінчилася і зустріч Зеленського зі Спікером Палати представників Майком Джонсоном

Джонсон сказав, що провів гарну зустріч із Зеленським.

«Наша перша умова будь-якого додаткового пакету витрат на національну безпеку стосується нашої власної національної безпеки», — додав Джонсон.

Незважаючи на все це, Джонсон сказав, що повторив Зеленському, що «ми разом з ним проти жорстокого вторгнення хуйло».

Чекаємо на новини після зустрічі з Байденом.
от бачите Johnson проти жорстокого вторгнення хуйла а St.John  каже що самі винні. Мабуть педдрот.

щось там повна дичина

План у трампістів-республіканців - знищення України. Це ми знаємо

щось там повна дичина

Кінчай тягати кацапське помийне сміття!!!

От, читай:

House Speaker Mike Johnson said he had a "good" meeting with Ukrainian President Volodymyr Zelensky on Tuesday — but remained firm in his stance that the US needs to address the border first before advancing on an aid bill.

“From the very beginning, when I was handed the gavel, we needed clarity on what we're doing in Ukraine and how we'll have proper oversight of the spending of precious taxpayer dollars, and we needed a transformative change at the border. Thus far we've gotten neither,” Johnson said, calling the border an “absolute catastrophe.”

The “first condition on any national security supplemental spending package is about our own national security first,” he added.
Johnson insisted the White House has not been able to articulate a clear strategy that helps Ukraine win, and slammed the Senate for being “MIA.”

“The House passed HR 2 six months ago, more than six months ago. It's been sitting and collecting dust on Chuck Schumer's desk,” he added. “It is not the House’s issue right now. The issue is with the White House and the Senate, and I implore them to do their job because the time is urgent.”

He did not take any questions from reporters following the roughly 30-minute meeting with Zelensky, which was their first one-on-one meeting.

https://edition.cnn.com/politics/live-news/zelensky-biden-visit-12-12-23/index.html

З твого маніпулятивного повідомлення складається враження що стратегії очікують від Зеленського чи України, насправді очікують від Білого Дому (від Байдена). І взагалі, - це бла-бла, бо головне для них - кордон США.

Ще є варіант що респи взагалі не хотять приймати допомогу Україні, але намагаються приховати це та провернути так наче демси у всьому винні

Немає там такого варіанту, то з теорій змов.

Там тупо передвиборний срач на смерть почався, а Україна з Ізраїлем потрапили ʼпід роздачуʼ.

щось там повна дичина

навіть щоб ЗСУ могли тимчасово вкопатися, відбиватися і сидіти в обороні
потріні гроші і зброя.

безвідностно до подальшої стратегії.

Немає там такого варіанту, то з теорій змов.

Я б не був так впевнений. Респівський лідер з самого початку сказав що Україні допомагати не треба, його відразу підтримала вся його паства з радістю. Відповідно "обробили" усих "яструбів"

.....

Кому вам? І хто розказує
Невʼєбені знатоки Штатів Фріландер та ТС?

Ви хоч розберіться що таке нелегальна еміграція.

Декілька прикладів

1. Людина приїхала в США по візітор візі.
Чи є вона нелегальним емігрантом? Ні, бо вона зовсім не емігрант.

2. Після того як дія візи закінчилась людина вирішила залишитись с Штатах, знайшла роботу за кеш чи по фальшивому SSN.
Чи є вона нелегальним емігрантом? Так.

3. Ще через рік людина знайшла адвоката або сама подала папери на біженця, бо на батьківщині війна і вона боїться за своє життя.
Чи є вона нелегальним емігрантом? Ні, бо вона попала в легальну систему і чекає рішення судді.

Так з якими нелегальними емігрантами борються респи і як?

Те що еміграційні закони треба переглянути згідні і респи і демси.
І я вже писав що 10 років назад вони створили двопартійну групу і написали якийсь документ який влаштовував обидві сторони.
Але респи-талібани торпедували той документ тому що в ньому був пункт для Дрімерс (людей яких маленькими дітьми привезли батьки-нелегали) до легального статусу.

До того документа  можна ровернутись. Але ні, крайні респи хочуть стінкою Трампа демсам куєм по губах провести.

Редько,

Не корч з себе розумного.

Нелегальна міграція про яку йде мова, це ті мільйони, що тупо пруть через кордон з Мексикою.

На їх фоні описані тобою випадки є менше 1%.

Редько,

Нелегальна міграція про яку йде мова, це ті мільйони, що тупо пруть через кордон з Мексикою.

Так ті люди переходять кордон і тут же здаються офіцеру.
І прохають притулку як біженці.

Я ж зразу написав що ти дупля не відбиваєш що і як в Штатах але думку маєш ;o

Останнє редагування: 12 грудня 2023 20:41:25 від SlavRedko

2. Після того як дія візи закінчилась людина вирішила залишитись с Штатах, знайшла роботу за кеш чи по фальшивому SSN.
Чи є вона нелегальним емігрантом? Так.

Тут требуется маленькое уточнение: и формально подлежит немедленной депортации (если не будут преследовать за использование подложного SSN или работу без разрешения)

3. Ще через рік людина знайшла адвоката або сама подала папери на біженця, бо на батьківщині війна і вона боїться за своє життя.
Чи є вона нелегальним емігрантом? Ні, бо вона попала в легальну систему і чекає рішення судді.

Не совсем так. Прошение о предоставлении статуса беженца (refugee) может подаваться только за пределами США. Т.е. формально подлежит депортации в третью страну.
Другое дело – прошение о политическом убежище (asylum), тогда получает временную защиту и может оставаться в стране. Но требования к этим двум статусам совершенно разное. К тому же, если квоты для соискателей asylum нет, то refugees еще как есть.

Карочє ,
Без бла бла бла
Що маємо ?

LAR

Карочє ,
Без бла бла бла
Що маємо ?
Що, що треба наших  військових перекинути на захист кордонів США.

Тут требуется маленькое уточнение: и формально подлежит немедленной депортации (если не будут преследовать за использование подложного SSN или работу без разрешения)

Не совсем так. Прошение о предоставлении статуса беженца (refugee) может подаваться только за пределами США. Т.е. формально подлежит депортации в третью страну.
Другое дело – прошение о политическом убежище (asylum), тогда получает временную защиту и может оставаться в стране. Но требования к этим двум статусам совершенно разное. К тому же, если квоты для соискателей asylum нет, то refugees еще как есть.

Дякую за уточнення. Я мав на увазі саме asylum 
Всі ті мільйон з гаком що створили кризу користуються саме цим шляхом

цікаво. Зеркаль не балотувалася, Залужний теж. Петро з тріском пролетів... а ЗЕ винний. З симпатією ставлюся і до Зеркаль і до Залужного, але може ти підкажеш хто їм забороняв у виборах брати участь? Були б зараз добрими президентами... ;) 

До речі у них ще все попереду, закони та констуція на їхньому боці. Висуваются і пара виборців в них вже є. Якщо ти звичайно від слів своїх не відмовишся...

Уяви собі: так, Зе виннний. Винний, сцуконахуй6лядь!
В тій ситуації та з тими загрозами, які стояли перед країною, піти папріколу в президенти, ніхуя в тому, як влаштоване політичне життя держави не вдупляючи, - це, як мінімум, безвідповідальність . В моїх очах така безвідповідальність дорівнює злочину. Я до сих пір тільки одного второпати не можу: чого ж в цьому чмі було тоді більше - тупості чи похуїзму? Здається, Кошовий давав відповідь на це запитання, але коли після виборів оце відкрило рота... Ті, хто цього буратинку танцювали, точно не тупі.

А що. Бойко був би кращим президентом?

В тій ситуації та з тими загрозами, які стояли перед країною, піти папріколу в президенти, ніхуя в тому, як влаштоване політичне життя держави не вдупляючи, - це, як мінімум, безвідповідальність . В моїх очах така безвідповідальність дорівнює злочину. Я до сих пір тільки одного второпати не можу: чого ж в цьому чмі було тоді більше - тупості чи похуїзму? Здається, Кошовий давав відповідь на це запитання, але коли після виборів оце відкрило рота... Ті, хто цього буратинку танцювали, точно не тупі.

Народна прикмета: якщо синяк-підхуйльонок незадоволений - "значіт харошіє сапагі!"  :beach:

А що. Бойко був би кращим президентом?

Ні, проти Бойка я голосував би й за чорта лисого, й за чорта зеленого. Але ж це не відповідь на питання "нахуя?".

Ні, проти Бойка я голосував би й за чорта лисого, й за чорта зеленого. Але ж це не відповідь на питання "нахуя?".

Ти хуйла облизував і першого кнура   :bueee:

армію до 14 року розвалив не ЗЕ. Політичний бомонд того часу ми всі знаємо поіменно. З 14 року до 19-го вже була війна... і я не думаю, що було зроблено максимум у цій країні, щоб 22 роки не трапилося. тому давай пліз по сукупності і чесно складемо пропорцію ... хто і що зробив чи не зробив. лідерів там і без зе достатньо.

армію до 14 року розвалив не ЗЕ. Політичний бомонд того часу ми всі знаємо поіменно. З 14 року до 19-го вже була війна... і я не думаю, що було зроблено максимум у цій країні, щоб 22 роки не трапилося. тому давай пліз по сукупності і чесно складемо пропорцію ... хто і що зробив чи не зробив. лідерів там і без зе достатньо.

Нафіга з махровим сіняком, що топив тут за янука, взагалі спілкуватись?

Та ще й Різдво на носі.
:D халявщики не вспокояться на форумі.

Сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем наголосив, що чітко дав зрозуміти Зеленському, що затримка у голосуванні за фінансування для України не має нічого спільного із недостатнім розумінням важливості допомоги, а натомість пов’язана зі складним питанням фінансування для кордону.

"Я сказав президенту Зеленському, що мій обов’язок номер один — захищати свою країну, а також допомагати вашій, і я відчуваю, що прикордонна політика моєї країни становить безпосередню загрозу безпеці американського народу… Я сказав – ви зробили все, що можна було від вас попросити. Це не ваша проблема."

Сенатор-республіканець Майк Раундс після промови Зеленського наголосив, що український президент тримався “абсолютно осторонь” у міграційному питанні, додаючи, що Зеленський і мав робити саме так.

"Він був там, щоб пояснити їхні потреби, які у них були плани, які їхні цілі, і запевнити... що вони не припустять корупції пов’язаної з будь-якими ресурсами США."

Лідер Республіканської меншості в Сенаті Мітч Макконнелл, прихильник допомоги Україні, виступаючи у Сенаті сьогодні наголосив, що кордон США, як і кордон України, Ізраїлю та Тайваню, має бути недоторканним та зауважив на непохитній підтримці України.

"Протягом кількох місяців ми підтримуємо додаткові дії щодо всіх чотирьох найгостріших викликів національній безпеці, з якими ми стикаємося. Наша підтримка України та Ізраїлю непохитна."

New York Times пише, що закінчилася і зустріч Зеленського зі Спікером Палати представників Майком Джонсоном

Джонсон сказав, що провів гарну зустріч із Зеленським.

«Наша перша умова будь-якого додаткового пакету витрат на національну безпеку стосується нашої власної національної безпеки», — додав Джонсон.

Незважаючи на все це, Джонсон сказав, що повторив Зеленському, що «ми разом з ним проти жорстокого вторгнення хуйло».

Чекаємо на новини після зустрічі з Байденом.
чекати треба що сенат вродить і що палата висере і як то потім скласти ,щоб обі палати проголсували позитивно. все решта то нюанси але не рішення.

1. Для демів важлива підтримка України, але голоси виборців, які підтримують нелегальну міграцію - важливіша.

2. Для респів важлива підтримка України, але голоси виборців, які підтримують сувору боротьбу з нелегальною міграцією - важливіша.
(tu)  і кожен  буде боротися за інтерс СВОГО виборця що і є правильним для американського політпростору.

$200 млн виділить США для України, повідомив Джо Байден

І деми тоді його таки запустять. І тоді буде НАБАГАТО БІЛЬШЕ зброї й всього для ЗСУ.

Але є одне але, пенсам й бюджетникам в Україні доведеться покласти зуби на полицю, бо ленд ліз виплату пенсій та зп не передбачає.
:facepalm:  приведіть його хтось до тями по термінах лендлізу. Бо або курнутий або вколотий.

Читав думку, що респи знущаються, бо демсам нічого сказати.
Вроді є мирний план зелі проголосований в оон? Чим не стратегія?
що ООН буде фінансувати і зброю посилати зі своїх складів B-)

Риго-рошенівський виблядок, який все життя голосував за гандонів, які грабували та развалювали Україну, тим самим довеши її до теперішнього стану. Яке ти взагалі маєш право своїм смердючим ротом, щось п***а про Зе. Про людину, яка витягує країну з того лайна куди ти, ортодоксальний риг, разом з однотуровими імбіцилами  її вгоняли майже 30 років.

Редько,

процент ти рахував бовдур?

Яке ти взагалі маєш право своїм смердючим ротом, щось п***а про Зе. Про людину, яка витягує країну з того лайна куди ти, ортодоксальний риг, разом з однотуровими імбіцилами  її вгоняли майже 30 років.

:lol: бля, це ж треба так обдовбитися! Нє трошьтє нашу бубачьку, он ссука страну витягіваєт, ко-ко-ко.... бльооооооооо :facepalm:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія