Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як часто ви згадєте що є смертні

Re: Як часто ви згадєте що є смертні

Пан Freelander вважає, якщо він їх настругав, то вони вже мають дякувати.

Це позиція самця , а не батька.

Це саме той випадок.  :)

N88

Для жінки з точки зору потомства найвиграшна стратегія - вагітнити від самця а потім знайти батька щоб ростив.

Для жінки з точки зору потомства найвиграшна стратегія - вагітнити від самця а потім знайти батька щоб ростив.

Ви не жінка і  можете вигадувати про жінок що завгодно. Відповідальність за дітей має бути обоюдною + бабусі і дідусі.
Старий самець - одинак  огидне видовище. І в старості самці ,зазвичай  згадують про дітей.

N88

Ви не жінка і  можете вигадувати про жінок що завгодно. Відповідальність за дітей має бути обоюдною + бабусі і дідусі.
Старий самець - одинак  огидне видовище. І в старості самці ,зазвичай  згадують про дітей.

А бабусі - дідусі тут до чого взагалі?

Ну якщо звісно задовбують "Де наші онуки?" то може й мають трохи допомагати.
А так - вони дорослі самостійні люди зі своїм життям.

держава доволі чітко прописує процедуру успадкування майна
не бачу потреби у заповіті взагалі
навіщо?

"Люди как люди. Квартирный вопрос только испортил их." (с)

Знаю брата і сестру близнюків, до смерті батька жили один одним, а потім коли ділили будинок - то пizдєц  :facepalm1: Стільки бруду один на одного повиливали...
Тому якщо 2+ дітей заповіт то якийсь запобіжник від суперечок рідних.

От і сьогодні згадав, випадково натрапивши на відео. Слава Герою!

От хз кому квартиру залишити.  :(
не переживай,вона здайде до кого притулитися. :D

Ну не знаю, мені здається, що нормально вирішив проблеми з успадкуванням. Просто все своє майно переоформив на доньку (нотаріально через дарування, то нескладно) і проблем в неї не буде... Зі мною щось станеться - навіщо їй морочитись із тими спадковими справами...

Хм. Я чомусь думав, що людина переживає що з нею буде (і чи буде взагалі щось) після смерті, а не кому хату залишити...
помилка тих,хто не має що залишити іншим в сімї. Бо тут ТИ рішатель а там за тебе вирішуть куди послати-вгору чи вниз чи просто зробиьти повний деліт без можливості реформування. так що тобі блище по людській натурі?

Ну не знаю, мені здається, що нормально вирішив проблеми з успадкуванням. Просто все своє майно переоформив на доньку (нотаріально через дарування, то нескладно) і проблем в неї не буде... Зі мною щось станеться - навіщо їй морочитись із тими спадковими справами...
(tu)  ще і кормити лоєрів і суддів з тої спадщини.

Хе-хе)

Вона сама про вас згадає)

А стосовно смертні/і все таке... Традиційне питання в мене, ну припустимо, вас не стане в якийсь момент, а світ як такий продовжить існувати без вас... Ви реально бачите в цьому проблему? А ви не бачите проблеми в тім, що до вашого народження світ так само спокійно існував без вас, ну хоча б читали шкільні підручники з історії... Тут ще є фішка - до народження світ існував для всіх по різному... Як саме, залежить від кола спілкування після народження, та які книжки читали і звідки інформацію тягли...

Мені подобається просте порівняння, я інколи озвучував його учням, коли про це мова йшла, ну про майбутне, а без цього ніяк бо наука в принципі то про передбачення майбутьного. От зараз так, а що буде трохи згодом. Та всі навіть шкільні задачі з математики фізики химії про це... (Коли зустрінутся потяги, на яку відстань кинуто м"яч і коли він впаде... т.і.). Тобто сенс існування фізичних законів взагалі - на базі дослідів навчитись передбачати, що буде колись, коли тепер так ось.

Це дуже схематично, але правильно.

Так і кажу, уявіть, що ми просто їдемо в потязі, з певними станціями/зупинками, кінцевих пунктів ми не знаємо. Просто хтось сів раніше, хто нещодавно... Як виглядають станції, що були до нашої посадки ми знаємо з розповідей тих, хто там був, а зовсім далекі - з їх переповідей розповідей тих, хто давно зійшов і вже не з нами... От я, скажимо, сів на цей потяг на 35 років раніше за вас, і можу розповісти, що ми проїхали за той час... І ми орієнтовно знаємо, на скількі станцій у нас квиток, тоді ми зійдемо, а хтось поїде далі і побачить що там далі, це майже завжди так, але нещасні випадки трапляються таки, може доведеться зійти достроково... Це нічого принципово у житті на потязі не змінює... Тепер про майбутнє... Можна рахувати за станції дні, яких у нас у середньому десь тисяч тридцять, можна щось інше... І ми бачимо вперед що близько - досить чітко, чим далі - тим більш непевно (не факт, що бачимо точно, але бачимо на 99% - що будемо робити завтра як правило ми знаємо, і на наступному тижні, тут астрологія непотрібна, але на 1% сьогодні може бути 23.02.22 - і ага)... Так, поворот, якого ми переважно не помітили у тумані...

Але чим далі, тим воно гірше проглядається... На великі відстані - краще... Ну як гори на далекому обрії, їх то з потягу видно... Але ми не потрапимо туди ніколи... Ну ми можемо вказати розташування планет за 1000 років наперед, майже точно, користі нам з того... Отож.

Тим більш, час річ дуже наочна... От зараз багато розмов про бюджети, то люди що мільон гривень, що мільярд - просто дуже багато, у порядках величин переважно погано орієнтуются люди... Ну скажеш, ви згодні що одна гривня і тисяча - трохи різні гроші і трохи різні можливості вам надають, якщо є... Так, ну така сама точно різниця між мільонером і мілліардером, але то ненаочно... А час - ну дуже наочний, тим більш для будь кого часто ціннішій за гроші... Добре, мільон секунд - це приблизно 11+ днів (11.57...)  а мільярд секунд це 31+ років (31,68...)... О, тепер різницю можна уявити будь кому... Прожити два тижні чи 30 років - різниця таки є...

Тому пропоную трохи заспокоїтись...  8-)

Вдалого всім дня  [ua]

юридично
заповіт, наприклад
чому ні

Краще просто подарувати зараз, а не заповіт... Із заповітом спадкоємець буде морочитись півроку + купа грошей на нотаріат і все інше... Робили вже, знаємо, нікому воно не треба... :( Там ще знайдуться якись далекі родичі на оскарження, яких ніхто ніколи не бачив, а вони є...

В мене з 2014 року щось в дрімоті постійно приходило усвідомлення що то все тимчасове і в якийсь момент закінчиться. І то було дуже часто.Хоча в нормальному стані рідко тим переймався. Вже рік як такого немає ..

Треба мати радість від життя в теперішньому часі, треба мати цікаві та колисні, захоплюючі заняття та роботу, спілкування з цікавими людьми тощо. Тоді в голову будуть значно менше лізти депресивні думки, включаючи думки про смерть

Треба мати радість від життя в теперішньому часі, треба мати цікаві та колисні, захоплюючі заняття та роботу, спілкування з цікавими людьми тощо. Тоді в голову будуть значно менше лізти депресивні думки, включаючи думки про смерть
(tu)
Май радість від життя в теперішньому часі
Заняття і роботу цікаві й не нудні
Спілкуйся й розважайся, подорожуй цим світом
І будь завжди оточений цікавими людьми

Тоді у голові не буде місця думкам
Про смерть коли? і де? І інший депресняк
Отож живи на повну, і спробуй все що хочеш
Й незчуєшся коли тебе життя ... хуяк  :diablo:

LAR

(tu)
Май радість від життя в теперішньому часі
Заняття і роботу цікаві й не нудні
Спілкуйся й розважайся, подорожуй цим світом
І будь завжди оточений цікавими людьми

Тоді у голові не буде місця думкам
Про смерть коли? і де? І інший депресняк
Отож живи на повну, і спробуй все що хочеш
Й незчуєшся коли тебе життя ... хуяк  :diablo:

Я дав загальну рекомендацію. Очевидно,  що тепер в Україні з війною, коли є масові вбивства та розруха, дуже важко що-небудь робити, щоб в голову не лізли депресивні думки, включаючи думку про смерть.  Часте обдумування власної смерті -- є ознакою депресії.

LAR

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія