Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Это пипец)))

Это пипец)))

Re: Это пипец)))

Це хуйловська челядь, делегація що з ним прибула.

такі гілки це приниження рівня фупу, піпец це відкривати такі гілки

Та що ви все про хуйла? Тут он, як в тій казці, золота карета нашого в ніч з 31 березня на 1 травня перетвориться на гарбуз.  :facepalm1:

Та що ви все про хуйла? Тут он, як в тій казці, золота карета нашого в ніч з 31 березня на 1 травня перетвориться на гарбуз.  :facepalm1:
а ваш це хто?

а ваш це хто?

вертухай сексота антіка
у якого за 31 березня починається травень :facepalm1:

а ваш це хто?
Це той, котрий 1 квітня стане нелегітимним. Себто узурпатором.  :facepalm1:

Гнидо, президент не призначає вибори. І виконує функції поки не буде інаугурації наступного. Черчіль 5 років був прем'єром без виборів.

https://t.me/kamikadzedeadnews/4403

то хуйловські холопи. їх кадирка привів

Гнидо, президент не призначає вибори. І виконує функції поки не буде інаугурації наступного. Черчіль 5 років був прем'єром без виборів.
тюю
так антіку ж подобається коди його називають гнидою, пєдорасом, шматком кацапського лайна
він же для цього і гілки створює

Головним завданням тирана буде постійно залучати громадян до війн, щоб народ відчував потребу у правителі. А якщо він запідозрить кого у вільних  думках і в запереченні його правління, то таких людей він знищить під приводом, ніби вони продалися ворогові.  (древньогрецький філософ Платон) 
 :shuffle:

Ale

Вашого кого? Підеш мітингувати на Хрещатик? В тюрьмі доречі безкоштовно годують)

Вашого кого? Підеш мітингувати на Хрещатик? В тюрьмі доречі безкоштовно годують)
  Та ніхто нікуди не піде. Розстріл "Небесної сотні" багато чому людей навчив.
  Поховали розстріляних і...?
  У 2014 повалили памятник Леніну і...?
  Я он колись ціною власного життя хотів Мавзолей в переддень річниці тієї їхньої революції підірвати. Відсидів 5 років. Спогади написав. З одного боку погано, що їх ніхто не читає - старався даремно значиться. А з іншого хорошо - ніхто мене не знає отож не зачіпає. Просинаюся щоранку не в тюремній камері. А втім, я не промовчав а далі все на милість Господнього провидіння...

Я он колись ціною власного життя хотів Мавзолей в переддень річниці тієї їхньої революції підірвати. Відсидів 5 років. Спогади написав. З одного боку погано, що їх ніхто не читає - старався даремно значиться. А з іншого хорошо - ніхто мене не знає отож не зачіпає. Просинаюся щоранку не в тюремній камері. А втім, я не промовчав а далі все на милість Господнього провидіння...

треба було там зробити самоспалення і не смердіти так довгно

треба було там зробити самоспалення і не смердіти так довгно
Та я колись думав над цим. Справа в тому, що самоспалення комуняки могли б замовчати а от дірку в стіні мавзолею до ранку 7 листопада вони аж ніяк би не запломбували. Що не кажи а 12,5 кг аммоніту - це сила.  8-)

LAR

HSM

https://t.me/Crimeanwind/49722
Та ну .
Шо дійсно ручкався і дійсно ТАВО
?

Agh

LAR

Та ну .
Шо дійсно ручкався і дійсно ТАВО
?

... Королевский двор Саудовской Аравии объявил, что принц Талал бин Абдель Азиз бин Бандар Аль Сауд скончался.

Об этом сообщает Саудовское агентство новостей.

Уточняется, что поминальная молитва состоится 8 декабря после молитвы Асер в мечети Имама Турки бин Абдуллы в Эр-Рияде..

LAR

Agh

https://t.me/Crimeanwind/49722
Хуйло зустрічалось з принцем  Мухаммедом бен Сальманом Аль Саудом.

LAR

Там стільки принців..  не можу знайти, з яким саме зустрічався. Усі бородаті

кадирка у компанії свого 16-річного сина адама (нема смайлу трахає вівцю  :pleasantr: ) , нещодавно призначеного на посаду начальника відділу безпеки свого батька.
Ну за такий костюм і чергову медальку не шкода дати .

Это пипец)))
да нормально его там принимают
с верблюдами и самолетами

Ale

Ти крав на роботі - а коли схопили хотів сплигнути на дурку - який мавзолей?)

да нормально его там принимают
с верблюдами и самолетами

За його гроші...

Хуйло це все сам проплатив... за рахунок  рашопенсів  :-)o
...

Путлер что-ли? Та он после десятых выборов будет считать себя легитимным.

Я он колись ціною власного життя хотів Мавзолей в переддень річниці тієї їхньої революції підірвати. Відсидів 5 років.
а нащо ти його підривав? Ви з Леніним і Платоном однодумці в питаннях війни.

HSM

Піпєц нє піпєц
А це падло має мільярд в день
З нафти

a49

Обосранец на марше

то васіліч (лжехуйло3) веселиться, хуйло-2 в холодильнику

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість