Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

І тут цікава позиція німців-роботодавців у приватних фірмах - вони не беруть на роботу тих, хто не володіє німецькою пристойно

 От для байкарки відкрився простір розповідей, ще й можна обгрунтувати своє ледарство та дармоїдство.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

40-річний Юрій зазначає, що німецький центр зайнятості пропонує йому лише просту роботу з низькою оплатою.

 Правильно, нехай місцеві працюють за таку зарплату. Нехай виживають самі та ще й Юрія годують.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Мужики 40-50 років сидять без роботи на соціалі і кайфують, якийсь сюр.

 У чому кайф, підбирати за іншими бички (1 пачка сигарет коштує 10 євро, приблизно стільки виділяється в день на продукти соціальщику)?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Кожен пятий працює, що ж тут поганого?
Соціал не вічний, запрацюють і ті кому відмовили з "липовими" В1. Вія ще не здавала то не знає

 Їй знати не потрібно. Язик - без кісок, брехати вона добре навчена.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

І в Німеччині вії не догодили. Але вона викриє всі їхні махінації. Працювати не буде, бо їй не вигідно, нехай її годують і працюють ті, хто навчений за таку зарплату в Німеччині виживати. Вона ж продовжить розповідати байки німцям про їхнє життя, навчати, як потрібно, ділитись, короче, своїм досвідом. І хоча, за її ж словами, нехороші німці посягнули на її цінну робочу силу, вона в Україну не вернеться, щоб врятувати власну генетику від зазіхачів. Ні-ні, залишиться в Німеччині щоб навчати німців правил життя.
Нє, я буду слухати ваші сопливі байки про ледачих біженців, які не хочуть працювати.
Німецькі бізнесмени не страждають припадками благодійності, на відміну від уряду, і без мови на роботу не беруть, їм не потрібні працівники, які замість капусти шаткують моркву і замість другого поверху прибирають перший ( це реальні приклади з життя).
А вивчити мову небагато кому вдалося.
Звісно, вистачає чорної роботи за копійки, але це безсенсовий движ, бо такий заробіток незаконний і якраз дорівнює соціалу, сенс рипатися?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

чув, що була закрита група у тг де за невелику платню можна було отримати завдання майбутнього тесту. Але цей канал перекрили. Напевно були такі, що "здавали" так екзамен. Але якщо натаскали на процедуру тесту але не знаєш які саме питання будуть запросто можна не здати. Вам же бажаю viel Glück :)
Дякую, але сам по собі папірець мені мало цікавий. Так, всюди торгують завданнями майбутніх тестів. З смішного - ще й посвідченнями рибака торгують, вони в Німеччині платні і тільки після курсів і екзамену німецькою мовою.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
Via

От для байкарки відкрився простір розповідей, ще й можна обгрунтувати своє ледарство та дармоїдство.
Та нічого я не буду обґрунтовувати. Я просто вчора на власні очі бачила жінку 60 років, яка поверталася в Харків. В цей момент всі Телеграм-канали рясніли повідомленнями про ракетні обстріли Харкова, проте це її не зупинило.
Але ж ти, сцуко, радий, що жінка туди поїхала, скажи?
   
Народ наївний звичайно. Починають нити як арапи. Я там був тото, а тут мене ні за що мають. Я був лікар в Багдаді, а тепер вожу таксі чи піццу печу. Є конкретні критерії. Мова то головне. Англійська від зубів в тебе? Вона НАХЄР не потрібна, якщо хочеш працювати не в компютерній сфері якійсь. Тільки місцеві мови. Шоб змогти працювати в сферах де тре вишку - то 2 роки інтенсивних занять. Цеглу таскати чи коровам хвости крутити, там і півроку мови вистачить.

Головне-нафуя їм то робити?! Німецького соціала їм вистачає на кращий рівень життя, ніж вони мали в Україні. Знаю родину, яка виїхала з окупованої території ( з села). Чоловік з дружиною (45+) і син (20 років), студент харківського вишу.  В селі мали сукупний дохід в розмірі приблизно  500 євро, в Німеччині мають більше 1500 євро, за пару років лише проходять якісь курси, за житло не платять, мають можливість подорожувати.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Як добре,що всі ці паразити поз'ябували ,нехай їх тепер німець годує  :laugh:
   
Про невизнання дипломів- це брехня. Мову тре знати. Ну є певні важкості у лікарів, але їх можна подолати, знаючи мову, та відмінності у протоколах то що. Ну може в Німеччині українка не може бути вчителькою німецької. Хоча...це іноді теж можна подолати. Тобто є дуже обмежене коло професій, де є деякі важкості. А так всі універитетські дипломи визнаються.
Що до працевлаштування, то все ж таки там багато жінок та дітей. Пенсів багато. Це утворює перекос. Жінці з двома дітьми важко десь працювати. Діти теж не працюють. Ну і звісно проблема мови.
   
Кому німецька мова потрібна була, той вивчив та працює. Всі інші там тимчасово. Просто війна затягнулася і люди, які планували просто пересідити за кордоном, вимушено затрималися на більш довгий час.
   
Фігасє раптом)
30+ років пройшло.

Щось не пригадую, щоб в Німеччині раптом стало переважна більшість зімбабвійців.

Прошу звикати до нової реальності.
. Якщо б в Німеччині ввели зімбабвську… в мене сумніви що через 30 років вони б її всі вивчили. Неможливо вивчити досконало нерідну мову, якщо нема мовного середовища та коли тобі вже більш XX років, це доведено науково.


   
Кому німецька мова потрібна була, той вивчив та працює. Всі інші там тимчасово. Просто війна затягнулася і люди, які планували просто пересідити за кордоном, вимушено затрималися на більш довгий час.
в інших країнах більшість працює ,чи там інші якісь біженці ?
   
в інших країнах більшість працює ,чи там інші якісь біженці ?
Чесно, не знаю.
Але розмірковую так. Чому більшість обрала Німеччину? Через найкращий соціал. Ті, хто поїхали по інших країнах, мали або де притулитися с житлом, або можливість працювати.
   
Кому німецька мова потрібна була, той вивчив та працює. Всі інші там тимчасово. Просто війна затягнулася і люди, які планували просто пересідити за кордоном, вимушено затрималися на більш довгий час.
вимушено на найбільшому соціалі) і продовжуют туди релокуватись
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Нє, я буду слухати ваші сопливі байки

 Я пишу не тобі, а розумним і порядним людям. Ти у мене не в ігнорі лише тому, що я знав, що прийде час коли я тобі вкажу на твоє підле провокаторство. Коли ти заробляла копійки іуди їздячи на схід за гроші провокаторів щоб налаштовувати одну частину українців проти іншої.
А ще тому ти не ігнорі - щоб розвінчувати твою тупу і бридку брехню.


Німецькі бізнесмени не страждають припадками благодійності, на відміну від уряду, і без мови на роботу не беруть

 То ти тупа, що не здатна за 2 роки вивчити німецьку? Крім того брешеш, в черговий раз тобі повторюю - мільйони людей працює в Німеччині без знань німецької або із примітивними її знаннями. До того ж, 25 % від прибулих українців працевлаштувались, теж, підла брехунко, вони не змогли вивчити німецьку???
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Чесно, не знаю.
Але розмірковую так. Чому більшість обрала Німеччину? Через найкращий соціал.

 Ще і зарплати одні із найвищих.
   
 :gigi:

Так, один із біженців обурився, що Німецький центр зайнятості пропонує лише «примітивну роботу з низькою зарплатою».

«Скажу чесно: воно того не варте! У мене немає мотивації для цього. Бо якщо працювати в Amazon чи інших фірмах за 8-9 євро на годину, то доведеться самому платити за оренду, електрику та воду. Тоді залишається занадто мало порівняно з 563 євро допомоги, яку я отримую на руки», – заявив він.

Ну скоро німаки зроблять мотивацію, вони не такі вже і довбойоби
   
Те, що роботи багато - це міф. Робота є для молодих вивчених німців.
Але найбільша проблемами - це житло і страх втратити соціальне. Тому люди не рвуться зриватися. Це сміливо роблять лише ті, хто точно вирішив залишитися в Німеччині назавжди.
Картинка на сьогодні для більшості невеликих міст: ні роботи, ні житла.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Лише кожен п'ятий з понад мільйона українських біженців працевлаштований у Німеччині

 Ну то це досить високий показник. Потрібно враховувати, що із приїжджих немало людей пенсійного або передпенсійного віку, дітей, підлітків (17-20 років), які ще можуть навчатись. Крім того, основний контингент - самотні (через вимушене ситуативне розлучення) жінки. Більшість із них - із дітьми. Зрозуміло, що відразу жінці, із дітьми, якщо країна надає можливість і час для адаптації та навчання, немає необхідності звернувши голову летіти на роботу.
 Як вже і писалось: хороші, порядні люди вже давно працюють в Німеччині, облаштовуються і непогано забезпечують свої сім"ї матеріально. А у ледацюг доля теж відома, про це вже писалось.   

 
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Те, що роботи багато - це міф. Картинка на сьогодні для більшості невеликих міст: ні роботи, ні житла.

 Брехня. Хто хоче працювати - знайде роботу в Німеччині за пів дня. А буде робота - буде і житло.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

:gigi:

Так, один із біженців обурився, що Німецький центр зайнятості пропонує лише «примітивну роботу з низькою зарплатою».

«Скажу чесно: воно того не варте! У мене немає мотивації для цього. Бо якщо працювати в Amazon чи інших фірмах за 8-9 євро на годину, то доведеться самому платити за оренду, електрику та воду. Тоді залишається занадто мало порівняно з 563 євро допомоги, яку я отримую на руки», – заявив він.

Ну скоро німаки зроблять мотивацію, вони не такі вже і довбойоби

 Дещо зроблять, але у них вже не ті можливості у цьому плані. Тому вони також покладаються на закони природи. А закони природи діють хоч і точно, та не завжди блискавично.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Видання вказує, що в Німеччині бракує працівників майже в усіх галузях,

бля там вже німців мабуть меньше чим понаїхавших і всерівно їм не вистачає працівників.
   
Чесно, не знаю.
Але розмірковую так. Чому більшість обрала Німеччину? Через найкращий соціал. Ті, хто поїхали по інших країнах, мали або де притулитися с житлом, або можливість працювати.
Вибирають Німеччину тому, що є дах над головою з першої хвилини. Хай у таборі, але є.
Напишіть, де таке ще є?
   
Брехня. Хто хоче працювати - знайде роботу в Німеччині за пів дня. А буде робота - буде і житло.
Написати тут можна все, що завгодно, включно з поганими словами.
Порядні люди вживають слово - неправда.
Тому переконувати вас не буду.
   
Ніхто не повернеться (с)  :weep:
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Написати тут можна все, що завгодно, включно з поганими словами.
Порядні люди вживають слово - неправда.

 По відношенню до того, що ви написали вище, слово "брехня" - найкраще характеризує вами написане. Невеличке уточнення: у вас великий досвід життя та праці в Німеччині?
 
Тому переконувати вас не буду.

 1. Вам це не вдасться.
 2. Не маю звички спілкуватись із брехунами. Прокоментував ваше повідомлення лише ради того, щоб не дати можливості розповсюдження брехні. Тільки і всього.
   
Які в нас розумні кавбасНікі
Аж страшно
Була доця з двома малими
5, 2 рочки
На півдні , в якомусь бадені
Курорт
Відношення німців надзвичайно гарне
Але
Це п***а 
Мова - це головне
Коли і як її вчити з двома яких не можна покинути
Медицина клас , але навіть в іншому місті і сраний
Отіт в дитини стає катастрофою
Бо без машини срака не те слово
Ну і все інше це як лавина



Останнє редагування: 5 травня 2024 09:00:43 від HSM
   
Крім того, основний контингент - самотні (через вимушене ситуативне розлучення) жінки. Більшість із них - із дітьми. Зрозуміло, що відразу жінці, із дітьми, якщо країна надає можливість і час для адаптації та навчання, немає необхідності звернувши голову летіти на роботу.
Ну то якого біса до Вії причепився? Чого перечитися з Лартою, яка бачить ситуацію зсередини?
Так аби було? За звичкою? З жадності? З вредності? :laugh:
   
Вибирають Німеччину тому, що є дах над головою з першої хвилини. Хай у таборі, але є.
Напишіть, де таке ще є?
Тобто по вашому розумінні надання даху над головою не відноситься до соціалу про який я писала? А що це тоді?
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й

Ну то якого біса до Вії причепився? Чого перечитися з Лартою, яка бачить ситуацію зсередини?
Так аби було? За звичкою? З жадності? З вредності?

 Господи, який ти  :fool: . Тому, що пишуть брехню. Іншу причину стосовно вії я вказав вище.
   
Re: З 1,1 млн українців в Німеччині працює лише кожен 5-й
LAR

Цікаво, а скільки відсотків працюючих німців у Німеччині у схожій вибірці. І скільки у нас. Адже здебільшого виїхала нестандартна частина населення, жінки, діти, пенсіонери, які й у нас не працювали.
   
Тобто по вашому розумінні надання даху над головою не відноситься до соціалу про який я писала? А що це тоді?
Я вам не перечу, швидше доповнюю. Не сприймайте мене перекручено, як тут дехто цілеспрямовано робить і носить бруд про мене по форумі.

Соціал - загальне слово і багато хто бачить в ньому лише цифру 563 євро.
Я дуже хотіла поїхати у Францію, щоб вивчити мову у середовищі і влаштуватися працювати. Але отой перший крок - що я робитиму, коли ступлю ногою на чужу землю?
   
Ну то якого біса до Вії причепився? Чого перечитися з Лартою, яка бачить ситуацію зсередини?
Так аби було? За звичкою? З жадності? З вредності? :laugh:
Я власне тут в Німеччині добре бачу, як підтримують один одного турки. Одинтодного тягне, допомагає з роботою. Так як євреї. Де сьогодні один - там вже завтра буде десять.
Ті ж кацапи - тягнуть один одного ще й як. Усі соціальні працівники - кацапи.  По хамськи ставляться до українців, але не всі, на щастя.
А які дружні наші - видно і з цього форуму. Нема, щоб порадити тій де Вії, підтримати, нє буде кидатися лайном і обзивати.
До речі, Вія проявила до мене велику участь, як і Шафран. Їхні поради та підтримка мені багато значили і допомогли.
   
Жінки влаштуються, діти адаптуються, перетягнуть до себе чоловіків (с)

Як результат, за 2,5 року працює п'ята частина, решта досі "влаштовуються".
   
Усі соціальні працівники - кацапи.

 :lol:

 Может это те, кто с беженцами без языка работает?
   
Жінки влаштуються, діти адаптуються, перетягнуть до себе чоловіків (с)

Як результат, за 2,5 року працює п'ята частина, решта досі "влаштовуються".

Билд слегка припиздел, но то такое. Там выборка реально смещена. После исключения детей и пенсионеров, работает больше половины.
   
:lol:

 Может это те, кто с беженцами без языка работает?

Ну а звідки вони ще могли набрати людей, українська діаспора не така численна в Німеччині, на відміну від кацапів.
   
Билд слегка припиздел, но то такое. Там выборка реально смещена. После исключения детей и пенсионеров, работает больше половины.

Взагалі-то жінки теж мають працювати, німецькі жінки працюють, нє?
   
:lol:

 Может это те, кто с беженцами без языка работает?
Могли б набрати для наших людей і українців. Ну, хоча б для годиться.
Я зверталася до них по-українськи, а вони до мене сичали.
Але на щастя, не всі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія