Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахамія каже, що інші партії самоусунулися від Кабміну: Хай ідуть лісом

https://www.pravda.com.ua/news/2019/08/21/7224099/

интересно, и почему же они "усунулись"?  :gigi:

...

Давид Арахамія, обраний від "Слуги народу" до Верховної Ради, заявляє, що інші парламентські сили відмовляються пропонувати кандидатів у міністри. 

За його словами, посади у парламенті буде розподілено між усіма партіями з дотриманням квотного принципу – а на членів Кабінету міністрів партійні квоти не поширюються.

Пряма мова: "В уряді немає квот. Це був якийсь договорняк – зараз договорняки не потрібні країни, уряд може бути просто технократичним – не партійним, не політичним, а технократичним.

Коли я дзвоню представникам інших партій і кажу: "Ви можете надати свій list (список), для шорт-ліста нормальних кандидатів на міністрів?", – вони кажуть: "А ми хочемо, щоб ви несли відповідальність – ми не дамо". Це продержавницька позиція чи чисто політична спекуляція?
   
А чему тут удивляться?Оппозиция будет действовать по принципу чем хуже тем лучше.Да и справедливости ради какой смысл их подавать,если за них никто не проголосует
   
Саме так. Чим гірше, ти краще. Бо гірше буде не з вини опозиції.
   
А чему тут удивляться?Оппозиция будет действовать по принципу чем хуже тем лучше
тобто ви погоджуєтеся, що міністри від Слуг, це буде 'чем хуже'.
   
тобто ви погоджуєтеся, що міністри від Слуг, це буде 'чем хуже'.

он уже в душе понимает что лучше не будет..  :D
   
вчера писал ..
шуфрич на 112 озвучил план..
рейтинг зе будет падать, мажоритарники от зе люди ответственные, примут решение о досрочных парламентских..
я сам слышал..

будут качать лодку, палки в колеса, истерика, свини в интернете и на тв.
я так думаю
   
Зе!біли обманом 73% населення отримали всю владу в Україні. Тепер не знають (бо ніхєра, крім пудрити мізки народу, не вміють) що з тою владою робити.
Хто захоче нести з ними відповідальність за неминучі офігенні промахи, що вже почалися?
Он на зовнішньополітичном у фронті вже повний розвал. Говорив же їм Петро - давайте ми допоможемо вам, аджеж на кону доля всієї країни, ні,  не хочуть, свинарчукеее, панамаааа і інші мантри.
   
будут качать лодку, палки в колеса
:facepalm1: ще ніхто не мав такої більшості, як слуги. Які палки в колеса? Он навіть портфелі ніхто не вимагає, а навіть навпаки.
   
так новый Кабмин еще не избран и к работе не приступил, а уже от него все хуже и чем хуже, тем лучше. так что ничего другого кроме душещипательного хора "зрада" от оппо и не ожидается.
к тому же они без откатов работать не умеют.
   
так новый Кабмин еще не избран и к работе не приступил, а уже от него все хуже и чем хуже, тем лучше. так что ничего другого кроме душещипательного хора "зрада" от оппо и не ожидается
ну, ви що? Яка це оппо дімєц? Він посполитий зелюк.
   
Зе!біли обманом 73% населення отримали всю владу в Україні. Тепер не знають (бо ніхєра, крім пудрити мізки народу, не вміють) що з тою владою робити.
Хто захоче нести з ними відповідальність за неминучі офігенні промахи, що вже почалися?
Он на зовнішньополітичном у фронті вже повний розвал. Говорив же їм Петро - давайте ми допоможемо вам, аджеж на кону доля всієї країни, ні,  не хочуть, свинарчукеее, панамаааа і інші мантри.

Яким обманом...шо ти несеш дебіле?
Петро теж обманом узяв 54?
Яке єбанько
Сама тому ви дятли все і просрали
   
Надати кандидатів для масовки, щоб зробити імітацію конкурсу? Хаха. ТА ідіть нах
   
От куда выпрыгнул этот черт из табакерки,скромней надо быть пока для народа он ничего не сделал и на пять копеек.
   
ну, ви що? Яка це оппо дімєц? Він посполитий зелюк.
а димес то шо? - он о том же
   
Яким обманом...шо ти несеш дебіле?
Петро теж обманом узяв 54?
Яке єбанько
Сама тому ви дятли все і просрали

щоб це зрозуміти, який то був обман, іди зроби опитування серед тих 73ьох процентів, за що вони голосували....
Будеш сильно шокований, якщо не беканням і меканням (бо самі не розуміють), то різноманіттям бачень причин свого вчинку.
Так на...бати народ можуть тільки артисти......

Ну а хто тут дебіл, то час розсудить.... :laugh:
   
хочуть посад в кабміні - погано
НЕ хочуть посад в кабміні - теж погано

та ви що ЇБОНУЛИСЬ??
   
тобто ви погоджуєтеся, що міністри від Слуг, це буде 'чем хуже'.

Нет.Я имею в виду что вся оппозиция будет вставлять палки в колеса всеми способами и говорить на белое черное.Вы же сами видите что происходит после выборов.Пидработы в спевке с рыгами обсерают все подряд,пытаясь возвыситься на этом фоне.Но я более чем уверен что все это сыграет против них,если начнут что то делать,а не имитировать.Все эти вопли про реванши,узурпации,бездарностей это просто вонь с помойки от обиженных бомжей,которых выкинули на свалку праткически единогласным решением.Плюс многие ходят под уголовными делами с риском потерять награбленное,поэтому на дискредитацию Зе и его команды будут брошены огромные силы и ресурсы.Но радует то,что они на голову умнее и кретивее,поэтому результат будет ожидаемым.
   
вчера писал ..
шуфрич на 112 озвучил план..
рейтинг зе будет падать, мажоритарники от зе люди ответственные, примут решение о досрочных парламентских..
я сам слышал..

будут качать лодку, палки в колеса, истерика, свини в интернете и на тв.
я так думаю

лодка, истерика  :lol: палки в колеса  :weep:  посмотрим на зубожилых, до отопительного сезона немного осталось.
   
Нет.Я имею в виду что вся оппозиция будет вставлять палки в колеса всеми способами и говорить на белое черное.Вы же сами видите что происходит после выборов.Пидработы в спевке с рыгами обсерают все подряд,пытаясь возвыситься на этом фоне.Но я более чем уверен что все это сыграет против них,если начнут что то делать,а не имитировать.Все эти вопли про реванши,узурпации,бездарностей это просто вонь с помойки от обиженных бомжей,которых выкинули на свалку праткически единогласным решением.Плюс многие ходят под уголовными делами с риском потерять награбленное,поэтому на дискредитацию Зе и его команды будут брошены огромные силы и ресурсы.Но радует то,что они на голову умнее и кретивее,поэтому результат будет ожидаемым.
Может стоит подождать с истерикой и новостями из будущего? Может оппозиция только на черное будет говорить, что оно черное? А на зеленое, что оно зеленое? :)
Оппозиция на то и оппозиция, чтобы проепы правящей коалиции и правительства критиковать. А не  играть на рояле дудеть с правительством в одну дудку.

Останнє редагування: 21 серпня 2019 16:03:03 від serg60
   
и Юля не представила? ай-йа-йай...
   
Нет.Я имею в виду что вся оппозиция будет вставлять палки в колеса всеми способами и говорить на белое черное.Вы же сами видите что происходит после выборов.Пидработы в спевке с рыгами обсерают все подряд,пытаясь возвыситься на этом фоне.Но я более чем уверен что все это сыграет против них,если начнут что то делать,а не имитировать.Все эти вопли про реванши,узурпации,бездарностей это просто вонь с помойки от обиженных бомжей,которых выкинули на свалку праткически единогласным решением.Плюс многие ходят под уголовными делами с риском потерять награбленное,поэтому на дискредитацию Зе и его команды будут брошены огромные силы и ресурсы.Но радует то,что они на голову умнее и кретивее,поэтому результат будет ожидаемым.

у СН коалиционное большинство
нах вам еще кто-то? вперед и с песнями
   
у СН коалиционное большинство
нах вам еще кто-то? вперед и с песнями

Это очень удобная позиция.Зачем тогда остальное шапито?За что им зарплату платить если они ничего делать не собираются?
   
Может стоит подождать с истерикой и новостями из будущего? Может оппозиция только на черное будет говорить, что оно черное? А на зеленое, что оно зеленое? :)
Оппозиция на то и оппозиция, чтобы проепы правящей коалиции и правительства критиковать. А не  играть на рояле дудеть с правительством в одну дудку.

Это идиотизм а не позиция.Оппозиция должна предлагать свои альтернативные варианты и вносить дополнения,а не сидеть на галерке и орать: зрада!
   
Это очень удобная позиция.Зачем тогда остальное шапито?За что им зарплату платить если они ничего делать не собираются?

СН к этому шла сознательно и устремленно. Что не так? Вы сделали всех вместе. Я не понимаю этих обидок.

И про галерку. Это тоже фишка СН. Так что, нечего теперь зеркалу дули крутить.
   
А Юля опять в оппозиции?
Молчат чет юльки.
   
вчера писал ..
шуфрич на 112 озвучил план..
рейтинг зе будет падать, мажоритарники от зе люди ответственные, примут решение о досрочных парламентских..
я сам слышал..

будут качать лодку, палки в колеса, истерика, свини в интернете и на тв.
я так думаю
Шуфрич дуже давно не пізджений.
Цього разу його разом з кнурятами будуть ....
   
А чему тут удивляться?Оппозиция будет действовать по принципу чем хуже тем лучше.Да и справедливости ради какой смысл их подавать,если за них никто не проголосует

тобто, ви згодні з тим, шо Зеленський обрав КРАЩИХ ДЕПУТАТІВ? - за них проголосували
у нас кадровий голод, я розумію, шо ніхто не хоче розділяти відповідальність особливо враховуючи, шо голосування цілої їхньої фракції ніяк не вплинуть на остаточне рішення, але питання можна розглядати не як квотне, а просто пропозиція певних технократів
   
Это идиотизм а не позиция.Оппозиция должна предлагать свои альтернативные варианты и вносить дополнения,а не сидеть на галерке и орать: зрада!
а з яких це пір в нас опозиція міністерські табуретки отримує?
Ого Йуля сказала, що не буде в опозиції. Скільки там в неї депутатів, 20? Вистачить Кабмін сформувати - там один Тарута зо два міністерства зможе очолити.
   
які пропозиції?
Люди вам дали мяч. Ну то хуяч!
   
А що опозиції робити в кабміні?    8-:  8-:
А "технарів" хай самі шукають і вмовляють , чого це їм хтось має каштани з вогню тягати?
Хоча думаю це типова зєбільна хуцпа, щоб виправдати майбутні сумнівні і одіозні призначенняр
   
Зеля казав, шо за два дні Кабмін сформують. То вперед, гардемарини
   
Зеля казав, шо за два дні Кабмін сформують. То вперед, гардемарини

так, ше ВР не зібралась))) шо вперед?
   
Все устранились кроме "Народного фронта" в лице Авакова, он готов хоть чучелом хоть тушкой :D
   
так, ше ВР не зібралась))) шо вперед?
а чого тоді ниють, що ніхто з ними гратися не хоче?
   
Все устранились кроме "Народного фронта" в лице Авакова, он готов хоть чучелом хоть тушкой :D
один нарфронтовець в тяжку годину згоден плече(?) підставити.
   
Інстаґрамщиків - на міністрів :tease:

Невже не наберуть молодих та перспективних інстаґрамщиків на міністрів?
Нащо їм старпери-корупціонери?
Якось зарано козла-відбувайла шукати.
   
вчера писал ..
шуфрич на 112 озвучил план..
рейтинг зе будет падать, мажоритарники от зе люди ответственные, примут решение о досрочных парламентских..
я сам слышал..

будут качать лодку, палки в колеса, истерика, свини в интернете и на тв.
я так думаю

Ну и ещё раз. Понятно кто этому стренджу команды даёт? Старается кацапский дедушка. Из трусов выпрыгивает.
   
Это идиотизм а не позиция.Оппозиция должна предлагать свои альтернативные варианты и вносить дополнения,а не сидеть на галерке и орать: зрада!
.    Кому?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія