Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: КПИ прикладная математика

Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

тогда в режимное, гособеспечение и распределение. мамы были счасьливы и дети не пожалели. не для выезда. Сс в личке
и шо на брусьях махи делать?
Не. Он не сможет.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ладно я пошла изучать что такое системный анализ. До связи
А... Уже поизучала. Туда не протолкнуться

Останнє редагування: 2 червня 2021 16:58:06 від Naitli
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

А... Уже поизучала. Туда не протолкнуться
Уже опустила лапки?  ;o
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

ПМ дасть можливість стати Архітектом .
без ПМ - простим кодером хіба.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Уже опустила лапки?  ;o
не поняла вопрос. Ребенок уже сдал три экзамена. Я исхожу из результата
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

ПМ дасть можливість стати Архітектом .
без ПМ - простим кодером хіба.

 :lol:

Дядьку, на хер не треба ПМ для архітектурних рішень. Якщо треба порахувати навантаження, для цього є відповідні фахівці, з якими можна порадитися.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Дядьку, на хер не треба ПМ для архітектурних рішень. Якщо треба порахувати навантаження, для цього є відповідні фахівці, з якими можна порадитися.
Та він алкоголік обісцяний, не звертай увагу.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

:lol:

Дядьку, на хер не треба ПМ для архітектурних рішень. Якщо треба порахувати навантаження, для цього є відповідні фахівці, з якими можна порадитися.

Ти Архітект ?
маю товариша Архітекта.
10 тисяч долара зарплата.
у Львові.
їх небагато на все місто.
тому твоя думка якось байдуже.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Та він алкоголік обісцяний, не звертай увагу.

ти підписав свій смертний вирок... :vinsent:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ти Архітект ?
маю товариша Архітекта.
10 тисяч долара зарплата.
у Львові.
їх небагато на все місто.
тому твоя думка якось байдуже.

Я не архітект, але тім лід у продуктовій компанії. Так що не треба вчити мене, як приймати рішення щодо архітектури  :gigi:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

и шо на брусьях махи делать?
Не. Он не сможет.
не, спорт там нафик, хоть они обычно замыыкают парад 24.08 ,  там и девушки. Захист информации, 1й курс студенты, после курсанты.  знать физику, математику. ссылка в личке.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Я не архітект, але тім лід у продуктовій компанії. Так що не треба вчити мене, як приймати рішення щодо архітектури  :gigi:

Тебе ніхто не вчить хлопчику з продуктової компанії.
не забирай мій час.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Тебе ніхто не вчить хлопчику з продуктової компанії.
не забирай мій час.

Бандерівцю, ти просто зеленого поняття не маєш про цю сферу...
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Бандерівцю, ти просто зеленого поняття не маєш про цю сферу...

 :D

маю. ше з кінця 90-х і утворення СофтСерву і Алекса.

останні роки вже беруть навіть після 3 місячних курсів. усіх підряд.
тому ви і такі програмісти.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

:D

маю. ше з кінця 90-х і утворення СофтСерву і Алекса.

останні роки вже беруть навіть після 3 місячних курсів. усіх підряд.
тому ви і такі програмісти.

Eleks, дурко  :weep:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Мені якось по херу, кого там беруть після 3 місяців, їхня стеля - 2000-2500 баксів  :weep:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Може в тебе цицьки не круглої форми і не прямують до ідеалу сфери? Математики люблять красу.
не хотела обидеть. честно :shuffle:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

після 3 місяців, їхня стеля - 2000-2500 баксів
вы так говорите, как будто это плохо :gigi:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Мені якось по херу, кого там беруть після 3 місяців, їхня стеля - 2000-2500 баксів
15 років тому про таке не кожен міг і мріяти  :weep:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

якщо є здібності до математикі-фізики + знання англійської то треба вчитися в універі з сотки найкращих у світі - від диплому залежить працевлаштування з відповідною зарплатою. :umnik2:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

15 років тому про таке не кожен міг і мріяти
А сейчас  каждый может? :)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

якщо є здібності до математикі-фізики + знання англійської то треба вчитися в універі з сотки найкращих у світі - від диплому залежить працевлаштування з відповідною зарплатою.
:facepalm:  краще бути багатим і здоровим ніж бідним і хворим
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

А сейчас  каждый может?
Та зараз зарплати виросли в рази.  На початку нульових штука баксів по курсу 5 була зарплата  (tu)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

то треба вчитися в універі з сотки найкращих у світі
краще бути багатим і здоровим ніж бідним і хворим
Ага, пиво лучше чем вода :D
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Та зараз зарплати виросли в рази.
так и цены выросли в разы
На початку нульових штука баксів по курсу 5 була зарплата
а сейчас такое себе
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

вы так говорите, как будто это плохо :gigi:

Чому погано? Просто стеля є стеля, вище неї не стрибнеш.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Чому погано? Просто стеля є стеля, вище неї не стрибнеш.
Про таку стелю 99% пересічних можуть лише мріяти
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Чому погано? Просто стеля є стеля, вище неї не стрибнеш.
Хорошая стеля для Украины.
После 3 месяцев учебы
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Хорошая стеля для Украины.
После 3 месяцев учебы

Після 3 місяців їм хіба 500 баксів заплатять (може і менше, я не в курсі). Якщо здібні, то візьмуть на роботу, і то не факт, що не на якесь кончене легасі.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

:facepalm:  краще бути багатим і здоровим ніж бідним і хворим

то я саме про це - інвестиція в вундеркінда окуповується через рік після його працевлаштування.
Було це десь років 15 назад, приходить мій аспірант порадитись де краще працевлаштуватись - дизайнером в AMD за $110000/year чи в неменш солідну фірму де його вже знають за трошки меншу платню. ;o  Але таланту у нього було небагато то через кілька років він вже працював на Apple  B-)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

то есть не поступать?
сноб б***ь

То есть не хамить, для начала ;)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

то я саме про це - інвестиція в вундеркінда окуповується через рік після його працевлаштування.
Було це десь років 15 назад, приходить мій аспірант порадитись де краще працевлаштуватись - дизайнером в AMD за $110000/year чи в неменш солідну фірму де його вже знають за трошки меншу платню. ;o  Але таланту у нього було небагато то через кілька років він вже працював на Apple  B-)
кращий я не потяну, а контракт в КНУ можно
но сначала надо найти 5 бюджетных мест, потом 30 контрактных )
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

не хотела обидеть. честно :shuffle:
Та я не образився. Більшість людей не виходять з колії, от математик має свою колію, лікар свою, притому кожен лікар свою конкретну спеціалізовану колію... Люди в більшості не здатні вийти з цієї колії. Просто деякі колії нам задають нормальним бо вони у багатьох, а математики рідше зустрічаються тому їх колія задається особливою.

   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

не поняла вопрос. Ребенок уже сдал три экзамена. Я исхожу из результата
Зараз по жартую тому не сприймай всерйоз цю репліку.

В тебе ще є можливість найти всіх хто туди іде поступати і має більше балів і відправити в країну лісів і полювання.  [ua]
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

тогда в режимное, гособеспечение и распределение. мамы были счасьливы и дети не пожалели. не для выезда. Сс в личке
И зарплата согласно тарифной сетке ?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Було це десь років 15 назад, приходить мій аспірант порадитись де краще працевлаштуватись - дизайнером в AMD за $110000/year чи в неменш солідну фірму де його вже знають за трошки меншу платню.   Але таланту у нього було небагато то через кілька років він вже працював на Apple
В мене кореша без освіти працюють у гугло-епло-пейсбуках
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

И зарплата согласно тарифной сетке ?
а то какже-с. Осударевы люди небось, не фриланс заморский. Топы моб провайдеров из них же, от чела зависит
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

посплю, скажу завтра.
Тут обіцянка.

Як робив би це для себе (досвід, елетрик кпі, 10р фінтех, 17р тяжмаш, все розробка + впровадження, нульові серії.).

За критерій брав би не математику як таку, а розширення кругозору і швидкість отримання освіти. Із математики вистачить класичні 2роки матаналізу+аналіт геометрії – єдине, щоб це було більш менш якісно – тобто щоб закладалась база - навички самостійного вивчення предмету.

Обчислювальні методи, стохастика, дескретна математика/теор інформатика  – це вже як пощастить. Якщо є бажання, привід і необхідність – це все «постігаємо». (Звичайно коли є база.) Чиста математика для інженера - це троха як сферичний кінь в вакуумі. Фелікс Венкель – двигун Венкеля – NSU Ro 80: хорошому інженеру достатньо 4 арифметичні дії – треба тільки інтуіцію коли їх використовувати і в якій кількості.

Тобто треба щось практичне; «практичне» мається на увазі те, де ту математику можна побачити і відчути. Ти писала про Теплофак – це воно, я б хіба що трохи розширив список: радистами, приладобудуванням, фивтом, електронікою.  З цих вибирав би. Подивився б які кафедри мають закордонних партнерів. Українська професура любить приторговувати своїми закордонними звязками – це шанс (навіть за гроші) поїхати на тиждень, місяць, другий побачити чим дихають інші.

І не затягувать. Бистро пройти программу 3-4 роки і запрягать дядька в долину.

Далі про специфіку IT і про працю як таку. Буде троха занудно і зарозуміло, але це треба заради сюжету.

За останні 200 років, від десятиряччя до десятиріччя, кваліфікована робота ототожнена із рукою, навичками і досвідом починає відокремлюватися від людини. В першу чергу ми спостерігаємо це у виготовленні речей: в машинах розчинилась майстерність руки, на заміну мускулам прийшли пар і електрика. Автоматы зайняли місце очей, тактильних відчуттів і досвіду. Це прогрес який звільняє людину від тяжкої і монотонної роботи. Але у ньго є своя ціна: людина із виробника, творця, субьекта перетворилась в ресурс для виробництва – об'єкт для машини.

Далі буде ...
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

В 21 сторіччі, інформаційні технології і інтернет знову революцінізують працю. Предметами дигіталізації  стають вже навіть не тільки грузчик на складі і касир в супермаркеті але також навички інженера, архітектора, чи юриста.  Компьютери ставлять діагнози, організують складну логістику. Алгоритми заміняють роботу клерків в банку. Навіть самі творці цих програм стають ресурсом: програми які пишуть програми не потребують програмістів.
 
Те що зараз називають індустрією 4.0 або інтернет «речей» є кінцевою точкою цього розвитку.  Прогнози на наступні 20-30 років які можна побачити подекуди зараз. Напівфабрикати і заготовки які автоматично у цифровому вигляді контролюють свій шлях у виробничих процесах. Торгові мережі що управляються практично без жодної людини із повність автоматизованими складами і логістикою. Сільськогосподарськ і машини що в автоматичному режимі цілодобово обробляють безкрайні поля монокультур. Сенсорні технології які самі виявляються несправності і запускають процеси по їх ремонту. Автоматичні системи по догляду пенсіонерів. Розумні дома, холодильники, доставка продуктів дронами, етс.етс. Все це виробництво і розповсюдження на максимальній швидкості із мінімальними витратами і повною відсутністю людей.

Безробіття? Точних прогнозів по безробіттю у розвиненому світі немає. Є прикидки що у сучасних Штатах, Німеччині, Європі до 50% робочих рук будуть непотрібні. Менеджери флагманів німецької промисловості заявляють що 80% людей непотрібні їм вже зараз.

Ці три абзаци вільний переспів витяжок із ессе «Робота в Антропоцені» М. Грефрата. Ті хто розуміють про що я можуть продовжити це далі. Ми ж тут опинились з зовсім іншого приводу.

В підсумку дигіталізація витісняє людину на перефирію - кордон із аналоговим світом, там де штучний ітелект ще не в силі осягнути фізику процесів і справжній інтелект немає чим замінити. І саме туди треба рухатись якщо твій син не хоче стати із субьекта обьектом у наступні 20-30 років.

Якщо твій син хоче прийняти участь у іграх із інформатикою можеш йому відразу сказати - вихлоп (опинитись посередині/на вершині піраміди, FAANG і схоже) десь 5-10% і «просто работать» і звязки може виявитись мало – має ще бути фарт. Є ще два варіанти  але тут теж необхідно буде грати в інформатику. Перший, це варіант умовного Ігоря Беди із Global Logic – ти зверху під тобою пара тисяч гребців. Країна теж умовно: це може бути Індія, Танзанія або Чілі.

Другий варіант  ІТ як трамлін в хороший концен, не обовязково західний але за їх лекалами. Далі теж на прикладі. У мене є один знайомий – бувший студент; механік аеродинамік. Пропрацював хорошо років програмером у сабпоставщика BMW. В результаті роботи отримав  доступ до внутрішніх об’яв вакансій BMW. Заскочив у внутріншню еродинаміку салона. Допоки матемитики (знову вони) повністю не подалають «барьер» Навье Стокса sic – за його майбутне можна бути спокійним. (Ну або хіба що Тесла купить і пустить бімер по миру). У хлопця тепер є ці 15-20 років спокою на «розмножитись». І да, останні 5 років він більше не гасає угорілим по світу (і не через ковід) і не пише програми принаймі в тому обсязі що був. Тобто зрозуміло: не corporate services (IT, бугалтерія, етс. – все що є кандидатами на мороз та аутсорс під час коливань на ринку), a core services.

Здається все. Це якщо він бачить себе інженером. Хай щастить.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

В мене кореша без освіти працюють у гугло-епло-пейсбуках

прибиральниці-вахтери усюди потрібні  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія