Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

агресивно налаштована до ЗСУ.
Вона матиме шанс або агресивно здохнути, або агресивно втікти до чукчів.
   
?single
   
Кордон приблизно так і проляже.
Будуть звільнені міста та села, де місцеві, що лишилися, плюють загарбникам у спину, а іноді і стріляють, здають позиції ворога ітд
І залишаться під окупацією місця, де більшість радісно зустрічає визволителів і агресивно налаштована до ЗСУ.

 :dopovid:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

У нас тут якась операція з впровадження ідеї, що не треба звільняти Донбас? Кілька йобнутих уже забанили, але все одно лізуть сьогодні.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Вот еще одно выступление знаменитой лисичанской актрисы, снова видимо под дулами автомата говорит. Даже приоделась в лучшие наряды  :laugh:

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://twitter.com/view/status/1543798084211281920
ох, я так надеюсь после того как рашен зольдат разбили города там вата прозреет, так надеюсь
   
ох, я так надеюсь после того как рашен зольдат разбили города там вата прозреет, так надеюсь

ніхто ніколи не прозріє
ті, хто залишилися в окупації - тим більше
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
den

ніхто ніколи не прозріє
ті, хто залишилися в окупації - тим більше

90% Лисичанську та Сєвєра виїхали на захід а не в РФ

8 років тому там був "референдум" і купа народу підтримувало Росію ( думали, буде як в Криму мабуть)

Через 8 років різниця в рівні життя Луганськ / Сєвєр досягла 3-4 разів

Донецьк / Маріуполь навіть 5 разів

Це  порівняння по зп середній

Це вплинуло все разом на "перевиховання"

П.с. навіть у Львові можуть бути ватні люди що чекають на хуйла



   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ніхто ніколи не прозріє
ті, хто залишилися в окупації - тим більше

 Їсти не буде чого - ще й як. У 1991р. голосували на ура за незалежність бо у москві були проблеми навіть із хлібом.
   
90% Лисичанську та Сєвєра виїхали на захід а не в РФ

8 років тому там був "референдум" і купа народу підтримувало Росію ( думали, буде як в Криму мабуть)

Через 8 років різниця в рівні життя Луганськ / Сєвєр досягла 3-4 разів

Донецьк / Маріуполь навіть 5 разів

Це  порівняння по зп середній

Це вплинуло все разом на "перевиховання"

П.с. навіть у Львові можуть бути ватні люди що чекають на хуйла

Я не погоджуся.
Не все вимірюється рівнем життя.
Бо в Москві він обєктивно вдвічі, якщо не більше, вище, аніж у Києві, і що з того?
Усі українці захотіли до Росії?

У північній Кореї рівень життя в 10 разів гірше, аніж у Південній.
І це нічого не вирішує.
Бо ідеальне вище за матеріальне.
   
Їсти не буде чого - ще й як. У 1991р. голосували на ура за незалежність бо у москві були проблеми навіть із хлібом.

Якщо раптом тобі не буде що їсти - проголосуєш за приєднання до кацапів?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Не все вимірюється рівнем життя.
Бо в Москві він обєктивно вдвічі, якщо не більше, вище, аніж у Києві, і що з того?
А это чем измерено, каким аршином?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

форсировали С.Донец.
мда, взяли инициативу, прут
вот это истерика.
форсировали, потому что оттуда наши отошли
   
Вот еще одно выступление знаменитой лисичанской актрисы, снова видимо под дулами автомата говорит. Даже приоделась в лучшие наряды  :laugh:

https://t.me/lyganskpomoh/30425
Зборище старих ватних уібанок, я б на місці єдиної молодої тікав би, тому що вона одна а каців які захочуть її виіпти - багато)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
den

Я не погоджуся.
Не все вимірюється рівнем життя.
Бо в Москві він обєктивно вдвічі, якщо не більше, вище, аніж у Києві, і що з того?
Усі українці захотіли до Росії?

У північній Кореї рівень життя в 10 разів гірше, аніж у Південній.
І це нічого не вирішує.
Бо ідеальне вище за матеріальне.

Москва від Києва на відстані 800 км
Варшава так само
І там вище за Москву півень

А тут 100+- км марік Донецьк
Імкупа пенсів і інших туди сюди

Наочно видно

П.с. кейс північної Кореї з тотальним контролем і забороною виїзду не підходить


   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Якщо раптом тобі не буде що їсти - проголосуєш за приєднання до кацапів?

 Я не кацаб. як і вони.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Вот еще одно выступление знаменитой лисичанской актрисы, снова видимо под дулами автомата говорит. Даже приоделась в лучшие наряды  :laugh:

https://t.me/lyganskpomoh/30425
ну це песець, звичайно: «спасибо вам за все, за все, за все…»
За що ті жіночки дякують, хочеться запитати…
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Пару годин судячи з донецьких пабліків стріляли в одне місце. Схоже таки попали як треба.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ще Донецьк, зблизька. Цуко, в голові не вкладається які ж вони довбаки, проміняти статус, фактично, другого міста країни, високі (відносно інших областей) зарплати, розвиток, на таке.... ЯК???
PS. Сьогодні Донецьк залишився без залізничного вокзалу...


Останнє редагування: 4 липня 2022 20:48:08 від myth
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
   
Ще Донецьк, зблизька. Цуко, в голові не вкладається які ж вони довбаки, проміняти статус, фактично, другого міста країни, високі (відносно інших областей) зарплати, розвиток, на таке.... ЯК???
PS. Сьогодні Донецьк залишився без залізничного вокзалу...
https://t.me/operativnoZSU/31127
Схоже свинособачі довбаки навіть не утруждали себе резвантажуванням боєкомплектів, а тупо зберігали в вагонах на залізничних коліях.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ще Донецьк, зблизька. Цуко, в голові не вкладається які ж вони довбаки, проміняти статус, фактично, другого міста країни, високі (відносно інших областей) зарплати, розвиток, на таке.... ЯК???
PS. Сьогодні Донецьк залишився без залізничного вокзалу...
https://t.me/operativnoZSU/31127
-------------------
Ти досі вважаєш, шо все "довбаки" вирішили? Ну то сам довбак. То шо в нас вати було неміряно то правда, але ж не чьокнуті бабки вирішують такі питання.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

-------------------
Ти досі вважаєш, шо все "довбаки" вирішили? Ну то сам довбак. То шо в нас вати було неміряно то правда, але ж не чьокнуті бабки вирішують такі питання.

ну а ті хто РЕАЛЬНО керував донецьком вони ХТО?
чого їм не вистачало в україні?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://t.me/operativnoZSU/31125
так отож. «Спасибо вам за все, за все, за все…»
   
https://t.me/Tsaplienko/11042

скажу откровенно, видела в Киеве "ждунов", когда была угроза оккупации. это были простые не обремененные никаким общественным весом бабки-дедки, и тетьки-дядьки. стрячно подумать, какой их процент был бы среди всяких госслужащих и силовиков.

так что высер ваш - настоящее говно, и выборка не репрезентативна.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ну а ті хто РЕАЛЬНО керував донецьком вони ХТО?
чого їм не вистачало в україні?
--------------------
Тому що підараси. Й ще хитровиїбані, тіпа рудого татарина, преференцій хотіли собі, догудєлися. Але ще тоді там була та сама "спецоперація". Безлєри - директора горлівських кладовищ та полковники ГРУ (умовні)ще за пару років ДО були інкорпоровані. Херсон вам нічо не нагадав?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

--------------------
Тому що підараси. Й ще хитровиїбані, тіпа рудого татарина, преференцій хотіли собі, догудєлися. Але ще тоді там була та сама "спецоперація". Безлєри - директора горлівських кладовищ та полковники ГРУ (умовні)ще за пару років ДО були інкорпоровані. Херсон вам нічо не нагадав?

Нівінавати ©
У каструлю срала київська влада
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Нівінавати ©
У каструлю срала київська влада
-----------
ні тупі, я такого не казав, винуваті.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

скажу откровенно, видела в Киеве "ждунов", когда была угроза оккупации. это были простые не обремененные никаким общественным весом бабки-дедки, и тетьки-дядьки. стрячно подумать, какой их процент был бы среди всяких госслужащих и силовиков.

так что высер ваш - настоящее говно, и выборка не репрезентативна.
погоджуюсь. Декілька десятків «ждунов» на камеру РТ і в Львові знайшлося б.
Як би нам не болісно на такі кадри було дивитись, але не варто забувати, що це великі міста з понад 100-тисячним населенням. Тому не дивно. Але болить
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ну це песець, звичайно: «спасибо вам за все, за все, за все…»
За що ті жіночки дякують, хочеться запитати…

ну як за що? за рост благосостояния семьи голубкових тепер будуть отримувати дві пенсії. одну українську а другу динироеровську. ще можливо як переселенці оформляться нікуди не виїзджаючи. але  от це хтозна. за світло і газ за реальні копійки якими їх буде спонсорувати Україна і тд. ну а у нас за спонсорську допомогу тамженащим людям ще якусь дитячу туберкульозну лікарню закриють чи школу у селі.

п.с бачив у стрічці новин що шахтьорам пенсії Україна буде піднімати. дуже на часі. хлопці багато хто сам чи  іх діти мобіки в ополченії. ті гроші їм як знахідка буде. мо на якусь амініцію зберуть щоб краще з неграми нацистами воювати.
жаль що все це святомаразма жизни і за мої податки. я по суті теж фінансово підтримую колаборантів як і наша влада. хоч не відміну від влади я нічим не можу цьому зарадити.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

скажу откровенно, видела в Киеве "ждунов", когда была угроза оккупации. это были простые не обремененные никаким общественным весом бабки-дедки, и тетьки-дядьки. стрячно подумать, какой их процент был бы среди всяких госслужащих и силовиков.

так что высер ваш - настоящее говно, и выборка не репрезентативна.

Знакомые из Х-ва во Львовск области, в эвакуац.
У украиноязычной родни, точнее, свояков.
Так эти хозяева несут такое, я здесь повторить не смогу.
И ларчик прост, московский патриархат.
"Это не масква, а зсу обстреливает"
И это не выдумка, увы.
   
Порахувати скільки чоловік виходило святкувати Дні звільнення Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська 20-24 липня у 2017-2021 роках? І хто з тих хто взагалі виходив на площу міста, виходив тільки раз, а хто їздив колоною і на наступний день в сусіднє місто? І чому це потрібно було робити? І чому у 2022 на площі Лисичанська стояли пусті евакуаційні автобуси, що вивозили по 3-5 людини?
Доречі, яке відношення до Луганщини має рудий татарин з гудком взагалі не зрозуміло, але чомусь муляє саме він, а не ті хто руйнував купу підприємств Лисичанська у 2010.
Постна хуйня.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Порахувати скільки чоловік виходило святкувати Дні звільнення Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська 20-24 липня у 2017-2021 роках? І хто з тих хто взагалі виходив на площу міста, виходив тільки раз, а хто їздив колоною і на наступний день в сусіднє місто? І чому це потрібно було робити? І чому у 2022 на площі Лисичанська стояли пусті евакуаційні автобуси, що вивозили по 3-5 людини?
Доречі, яке відношення до Луганщини має рудий татарин з гудком взагалі не зрозуміло, але чомусь муляє саме він, а не ті хто руйнував купу підприємств Лисичанська у 2010.
Постна хуйня.
--------------
Мене спитали за Донецьк, я відповів.
До чого ти пришив Луганськ, хз.
Вважаєш так, як вважаєш, твоє право.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ну як за що? за рост благосостояния семьи голубкових тепер будуть отримувати дві пенсії. одну українську а другу динироеровську. ще можливо як переселенці оформляться нікуди не виїзджаючи. але  от це хтозна. за світло і газ за реальні копійки якими їх буде спонсорувати Україна і тд. ну а у нас за спонсорську допомогу тамженащим людям ще якусь дитячу туберкульозну лікарню закриють чи школу у селі.

п.с бачив у стрічці новин що шахтьорам пенсії Україна буде піднімати. дуже на часі. хлопці багато хто сам чи  іх діти мобіки в ополченії. ті гроші їм як знахідка буде. мо на якусь амініцію зберуть щоб краще з неграми нацистами воювати.

Ви знаєте, про пенсії і соцвиплати я також насамперед подумав.
Якось потрібно з цим закінчувати вже нарешті. Як це технічно зробити?
Адже серед отримувачів пенсій є не лише «ждуни», а й наші Громадяни. Як відділити одних від інших?
Наразі, впевнений, пенсії нараховуються всім. Інша справа, що вони фізично поки що не можуть їх отримати
   


так что высер ваш - настоящее говно, и выборка не репрезентативна.

обирайте вирази
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ну як за що? за рост благосостояния семьи голубкових тепер будуть отримувати дві пенсії. одну українську а другу динироеровську. ще можливо як переселенці оформляться нікуди не виїзджаючи. але  от це хтозна. за світло і газ за реальні копійки якими їх буде спонсорувати Україна і тд. ну а у нас за спонсорську допомогу тамженащим людям ще якусь дитячу туберкульозну лікарню закриють чи школу у селі.

п.с бачив у стрічці новин що шахтьорам пенсії Україна буде піднімати. дуже на часі. хлопці багато хто сам чи  іх діти мобіки в ополченії. ті гроші їм як знахідка буде. мо на якусь амініцію зберуть щоб краще з неграми нацистами воювати.
жаль що все це святомаразма жизни і за мої податки. я по суті теж фінансово підтримую колаборантів як і наша влада. хоч не відміну від влади я нічим не можу цьому зарадити.
дякуйте 73%, какая разніца..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія