Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заробітчане перерахували в Україну 11 млд.доллярів!

Заробітчане перерахували в Україну 11 млд.доллярів!

Це більше втричи траншів МВФ,та не в борг! 10% всього ВВП!
   
А скільки перерахували в офшори з України?
   
Не понимаю, если они столько валюты перечисляют, то почему им не защитывают стаж, если бы не они, то...(((
   
почему им не защитывают стаж


плати налоги и будет стаж  :D
   
почему им не защитывают стаж
Реформатори після 25го обдумують, як би то здерти податок з них , але так щоб без стажу.
   
Це більше втричи траншів МВФ,та не в борг! 10% всього ВВП!

 Это значит,что если они бы  работали в Украине, то украинская экономика пополнилась бы минимум 55 миллиардами долларов ежегодно.А возможно и 66...если учесть,что зарплата -только маленькая часть произведённой прибавочной стоимости.
   
Не понимаю, если они столько валюты перечисляют, то почему им не защитывают стаж, если бы не они, то...(((
99% жопомиїв стаж не потрібен, вони пенсію не чекають
   
Це більше втричи траншів МВФ,та не в борг! 10% всього ВВП!

В Галичині "жопомої" масово будують хати,
відкривають малий бізнес, навчають свої дітей.
Але суть не в тому.
"Жопомої" побачили як правильно жити
 і їхні діти будуть так жити.
   
Тому - цілувати і кланятись, цілувати і кланятись :D

a не обзивати головних поповнювачів українського бюджету поганими словами
   
99% жопомиїв стаж не потрібен, вони пенсію не чекають
Ну, не скажіть... У нас зараз фірм розвелось... Працевлаштовують у нас а за кордон відправляють тіпа у відрядження.  ;)
Роботодавець платить фірмам а ті за вирахуванням податків у бюджет України та %% собі за труди праведні. А далі вже платять згідно угоді трудягам.  B-)
   
Це більше втричи траншів МВФ,та не в борг! 10% всього ВВП!
И еще + айтишники 4.5 ярда баксов.:)
   
Это значит,что если они бы  работали в Украине, то украинская экономика пополнилась бы минимум 55 миллиардами долларов ежегодно.А возможно и 66...если учесть,что зарплата -только маленькая часть произведённой прибавочной стоимости.

Где бы они работали? Едут обычно от безисходности и отсутствия работы тут, а налоги я думаю они и так платят, их родные тут покупают товары, платят коммуналку. Разве Украине было бы легче, если бы не перечислялись эти заробитчанские деньги в страну? Они сюда переводят по 500 и больше долл, а тут бы работали за 3000--5000грн.
   
заробитчане должны организовать свою партию и идти на выборы в Раду.

Почему ахметов металлург или педро кондитер мають свои фракции, а заробитчане по финансовой мощи превошодят их вместе взятых не имеют своего представительства в парламенте?
   
Що, жопомиї прикрили, голу від досягнень, дупу парханату?
   
Вольтеру  - правильно  буде  ЗаробітчанИ

виправ, бо коцапи тішаться
   
Це більше втричи траншів МВФ,та не в борг! 10% всього ВВП!

татишо ?
взять і падєліть - раздать пєнсіі газ вдвічі дішевлє!!!
   
дві троюрідні сестри із чоловіками і дітьми 2 рік у Валенсії.
діти в школах.
вже купили квартири там...
ціна львівська.

от так мийники туалетів зараз наші заробітчани :)
   
Так))
Треба терміново купувати Костюм і лізти на білборд)))
Самовисуватися від заробітчан)))
пс. Нє все—таки(( Пізніше((
   
Re: Заробітчане перерахували в Україну 11 млд.доллярів!

В Галичині "жопомої" масово будують хати,
відкривають малий бізнес, навчають свої дітей.
Але суть не в тому.
"Жопомої" побачили як правильно жити
 і їхні діти будуть так жити.

Саме так (tu)
   
Так))
Треба терміново купувати Костюм і лізти на білборд)))
Самовисуватися від заробітчан)))
пс. Нє все—таки(( Пізніше((
ты не фотогеничный , даже не думай
   
я предлагаю Станислава Боклана, он заробитчанин в Польше , в их сериалах снимается.
Зеленский тихо зарыдает в сторонке
   
ты не фотогеничный , даже не думай

В смысле "не фотогеничный"?((((( WTF?)—— тут почувствовал наезд на святое)))
пс. В принципе чтобы баллотнуться  в Черновицкие депутаты( а надо же с чего—то начинать?)—— мне не хватает только Костюма((
   
В смысле "не фотогеничный"?((((( WTF?)—— тут почувствовал наезд на святое)))
пс. В принципе чтобы баллотнуться  в Черновицкие депутаты( а надо же с чего—то начинать?)—— мне не хватает только Костюма((

Треники не подходят? )))
   
Треники не подходят? )))

Походу если сильно заморочиться то и треники проканали бы)))
Но в Костюме на билборде красиво бы висел))
   
Ці гроші йдуть в частині на майдутній бізнес. Люди повернуться,якщо Грося не просуне той дурний пенсійний Закон. Якщо не введуть прогресивні податки. Тоді й будуть повертатися.
   
Ці гроші йдуть в частині на майдутній бізнес. Люди повернуться,якщо Грося не просуне той дурний пенсійний Закон. Якщо не введуть прогресивні податки. Тоді й будуть повертатися.

Останнім часом у зв"язку з пом"якшенням відношення до нас за кордоном( дійсно є така шняга)) ——з"явилася нова тенденція))—— люди накопичують бабло і намагаються купити щось вже за кордоном.Ось як я наприклад—— в Украіні в мене нерухомість у вигляді Шикарноі Квартири(с)( купленоі до речі за заробітчанські грощі) вже є——тепер планую в Кьольні.І ці грощі вже залишаться в Німеччині(( А чиісь інщі——десь у Польщі(( І чим далі——тим ця тенденція буде посилюватися.
   
99% жопомиїв стаж не потрібен, вони пенсію не чекають
Правильно роблять.  Від гройсманів-порошенків все одно дулю отримаєш.

Останнє редагування: 1 лютого 2019 01:07:49 від StepbyStep
   
Останнім часом у зв"язку з пом"якшенням відношення до нас за кордоном( дійсно є така шняга)) ——з"явилася нова тенденція))—— люди накопичують бабло і намагаються купити щось вже за кордоном.Ось як я наприклад—— в Украіні в мене нерухомість у вигляді Шикарноі Квартири(с)( купленоі до речі за заробітчанські грощі) вже є——тепер планую в Кьольні.І ці грощі вже залишаться в Німеччині(( А чиісь інщі——десь у Польщі(( І чим далі——тим ця тенденція буде посилюватися.
А якщо залишиться Педро, то ще більше посилиться.  Ніхто не хоче годувати клептоманів.
   
Re: Заробітчане перерахували в Україну 11 млд.доллярів!
PAL

Походу если сильно заморочиться то и треники проканали бы)))
Но в Костюме на билборде красиво бы висел))

ото витрачатися?
піджака купи, вдвічі дешевше вийде! Все одно там фоткають тіки до пояса
   
заробитчане должны организовать свою партию и идти на выборы в Раду.

Почему ахметов металлург или педро кондитер мають свои фракции, а заробитчане по финансовой мощи превошодят их вместе взятых не имеют своего представительства в парламенте?
очевидно же.
лошары потому что.
   
Це більше втричи траншів МВФ,та не в борг! 10% всього ВВП!
==========================
Я б тут дослухався до думки ФУПа- виiхали,зрадили- нафуй з пляжу! :shuffle:
Ато лiзуть i лiзуть! :X
Треба заборонити цим жопомиям переказувати грошi  в Украiну! :pleasantr:
Виiхали- все, хай тепер американським чи канадським бабусям допомагають! (tu)
   
Re: Заробітчане перерахували в Україну 11 млд.доллярів!
nik

 :gigi:
   
:gigi:
=========================

Я знав, що ти прискачеш! :pooh_lol:

Привiт! :-B

Як ся маєш?

Нє, ну а шо я не так сказав??? :-)o

Вони ж як, спочатку типу, грошi, те се,  а потiм раз- i повчають мудрих , навчених
досвiдом та життям манюпасiв,як треба жити!  :X
Я ж iх знаю, як облуплених! :pleasantr:

Цього нiяк не можна допустити! :agree:

Останнє редагування: 1 лютого 2019 07:03:25 від Blokh
   
Это значит,что если они бы  работали в Украине, то украинская экономика пополнилась бы минимум 55 миллиардами долларов ежегодно.А возможно и 66...если учесть,что зарплата -только маленькая часть произведённой прибавочной стоимости.
Ні, не означає.
   
=========================

Я знав, що ти прискачеш! :pooh_lol:

Привiт! :-B

Як ся маєш?

Нє, ну а шо я не так сказав??? :-)o

Вони ж як, спочатку типу, грошi, те се,  а потiм раз- i повчають мудрих , навчених
досвiдом та життям манюпасiв,як треба жити!  :X
Я ж iх знаю, як облуплених! :pleasantr:

Цього нiяк не можна допустити! :agree:

О! Дуэт колбасников!

Идите отсюда пра-а-ативные...
   
Правильно роблять.  Від гройсманів-порошенків все одно дулю отримаєш.
Ага, уся надія лише на Юлю!
   
Ні, не означає.

 Почему,если украинцы работали бы в Украине на тех же условиях и на той же работе,что и за бугром,а те.кто им платит зарплату,вели свой бизнес на тех же условиях,что ведут работодатели украинских гастов,экономика Украины суммарно  не получала бы столько же, 66 миллиардов долларов ежегодно?
   
Почему,если украинцы работали бы в Украине на тех же условиях и на той же работе,что и за бугром,а те.кто им платит зарплату,вели свой бизнес на тех же условиях,что ведут работодатели украинских гастов,экономика Украины суммарно  не получала бы столько же, 66 миллиардов долларов ежегодно?
Звісно, навіть більше. Але це ненаукова фантастика. Особливо при Петру або іншій риго-комуністичній наволочі.
   
Звісно, навіть більше. Але це ненаукова фантастика. Особливо при Петру або іншій риго-комуністичній наволочі.
Тогда ПОЧЕМУ мы покорно голосуем за тех.кто никогда не сделает то,что нужно для простых граждан Украины- чтобы 60-70 % ВВП приносил микро,малый и средний бизнес  внутри Украины???
 За тех,кому это категорически вредно,не нужно и будет мешать обогащаться на  фоне нищеты украинцев?
   
В Галичині "жопомої" масово будують хати,
відкривають малий бізнес, навчають свої дітей.
Але суть не в тому.
"Жопомої" побачили як правильно жити
 і їхні діти будуть так жити.

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія