Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Принцеса Ю-лея. Останній джидай. :love:

Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

співчуваю... на факти звідси https://voxukraine.org/2017/11/21/yuliya-timoshenko-antologiya-manipulyatsij/?utm_source=longreads&utm_medium=more юлькам сказати дійсно нема чого...
тому доводиться переходити на особистість, я знаю про цю особливість в вашому спілкуванні
:facepalm1: Дурачок, хто ж цю дешево склепану маніпуляцію може вважати фактами?
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

До какого маразма юльки могут опускаться  :facepalm:
А кто сказал что косатая на светлой стороне, кто ее туда назначил?  :smile3:
забув вітьки штрика=скачуть скачуть юлефоби :D  і вона це сонце ,вона це мрія.вона це Україна(панегірик на дурдомі коровки  чи ще якоїсь навіженої "світлани". :D  там у секти все на рівні дитячих емоцій і сприйняття.на більше мозок не розрахований.
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Уже хорошо.что ты не возражаешь против того,кто  сейчас на тёмной стороне! :D
 Вроде в оригинале джедаи могли переходить с одной стороны на противоположную.
макака джедайка? :facepalm1:  це так як та мавпа з автоматом,що тут постили недавно.
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Фоксік, продовжуй, я чекаю, кагбе каже Юля. :gigi:

   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

для меня эта шкура ассоциируется с "хи-хи" и еще когда ворон (хуйло) чайка (юля) - напали на голубя, хотели заклевать
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

:facepalm1: Дурачок, хто ж цю дешево склепану маніпуляцію може вважати фактами?

в такому разі чи не надасте зі статті з детальним розбором висловів Тимошенко приклади маніпуляції, але не від Тимошенко, а від VoxCheck?
чи докази їх маніпуляційності загалом?
бо у суспільства експертизи VoxCheck з доказами та фактажем мають велику довіру,
тому щиро вітаю Тимошенко з першим місцем серед політиків-брехунів!!!  (tu)
нарешті її брехня знайшла достойну нагороду!

Останнє редагування: 15 грудня 2017 21:04:00 від Foxic
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Да Юля уже наплодила своих  лопоухих Кайло Ренов - вон как Королевская, Олежек Ляшко и Гаденька Савченко вышивают теперь по стране. Борцуны, блин :weep:
(tu) свиноматка,бо там приплід в декілька десятків "тушок".отже !помєт" регулярний був і у декілька підсвинків за раз.
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

забув вітьки штрика=скачуть скачуть юлефоби :D  і вона це сонце ,вона це мрія.вона це Україна(панегірик на дурдомі коровки  чи ще якоїсь навіженої "світлани". :D  там у секти все на рівні дитячих емоцій і сприйняття.на більше мозок не розрахований.
тада в сша немає ні шаржів ні коміксів на політичну тему там все сурьозно як у Політбюро)))
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Юлины пиарщики изобразили Порошенко, почему-то похожего на Леся Подервянского, в образе Дарта Вейдера, а Юлю в образе принцессы Лейи, которая вообще-то по сюжету его, Вейдера, родная дочь и в будущем – мать лопоухого Кайло Рена, который станет править империей и размазывать в грязь мамины войска и всех её сраных повстанцев вместе с флотом.

Прекрасная аналогия. Прекрасная. Даже затрудняюсь сказать, как можно было сделать ещё тупее. Надеюсь, работали они по предоплате.

Юрій Гудименко

https://ibigdan.livejournal.com/21338213.html?utm_source=fbsharing&utm_medium=social
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

в такому разі чи не надасте зі статті з детальним розбором висловів Тимошенко приклади маніпуляції, але не від Тимошенко, а від VoxCheck?
чи докази їх маніпуляційності загалом?
бо у суспільства експертизи VoxCheck з доказами та фактажем мають велику довіру,
тому щиро вітаю Тимошенко з першим місцем серед політиків-брехунів!!!  (tu)
нарешті її брехня знайшла достойну нагороду!
:facepalm1: Фоксык! Заспокойся, бо це вже не смішно. Я навіть доказів твоєї оцеї маячні не буду вимагати, бо те, що зробили в надрах мінстеця група повних неуків, назвати експертизами можуть тільки проплачені фоксіки. Ну, ще Птахи.
До речі, Юля кагбе запитує у Фоксіка: Невже у Птаха справді 4,5 см?

   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Показати зображення...
прихильники певної політсили, ви такі прикольні черв"ячки, кагбе каже Тимошенко.
це ти прикольна штабна тваринко.так палишся на мякині і навіть не вистарчаєж розуму то зрозуміти.видно ваш рівень таки комікси і не більше.ось навіть ашнарчик скромно відмовився від авторства,бо розуміє.як то дико виглядає ОФІЦІЙНО таке малювати.
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Юлины пиарщики изобразили Порошенко, почему-то похожего на Леся Подервянского, в образе Дарта Вейдера, а Юлю в образе принцессы Лейи, которая вообще-то по сюжету его, Вейдера, родная дочь и в будущем – мать лопоухого Кайло Рена, который станет править империей и размазывать в грязь мамины войска и всех её сраных повстанцев вместе с флотом.

Прекрасная аналогия. Прекрасная. Даже затрудняюсь сказать, как можно было сделать ещё тупее. Надеюсь, работали они по предоплате.

Юрій Гудименко

https://ibigdan.livejournal.com/21338213.html?utm_source=fbsharing&utm_medium=social
це просто мистетцтво і кожен баче те що він хоче я наприклад не прихильник коміксів і мені тут все одно ашнар як людина яка знаєтся на цьому свою думку виказав
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

це ти прикольна штабна тваринко.так палишся на мякині і навіть не вистарчаєж розуму то зрозуміти.видно ваш рівень таки комікси і не більше.ось навіть ашнарчик скромно відмовився від авторства,бо розуміє.як то дико виглядає ОФІЦІЙНО таке малювати.
Діду, я пощу фотки, бо мені ви такі смішні, коли вам ні про що говорити, бо обісралися із НАБУ і з Саакашвілі, ви знаходите щось про Тимошенко. Прогнозовано.

Ой, прочитала капслоком слово Офіційно. Як це?
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

тада в сша немає ні шаржів ні коміксів на політичну тему там все сурьозно як у Політбюро)))
ти розумієш різницю між жаржами,коміксами вільних художників і коміксами на офіційній сторінці  макаки? навіть додік такого собі не позволяє.видно смак у нього таки кращий ніж у вашої лахудри.ДЕШЕВОЇ.

Останнє редагування: 15 грудня 2017 21:22:47 від cynic
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

:facepalm1: Фоксык! Заспокойся, бо це вже не смішно. Я навіть доказів твоєї оцеї маячні не буду вимагати, бо те, що зробили в надрах мінстеця група повних неуків, назвати експертизами можуть тільки проплачені фоксіки. Ну, ще Птахи.
До речі, Юля кагбе запитує у Фоксіка: Невже у Птаха справді 4,5 см?

Показати зображення...

зрозуміло, сказати по суті нема чого від слова зовсім,
злив зарахований
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

зрозуміло, сказати по суті нема чого від слова зовсім,
злив зарахований
:facepalm1: А що ти ще хочеш почути про свою прихильники певної політсили маячню?
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

ти розумієш різницю між жаржами,коміксами вільних художників і коміксами на офіційній сторінці  макаки? навіть додік такого собі не позволяє.видно смак у нього таки кращий ніж у вашої лахудри.ДЕШЕВОЇ.
офіційна сторінка в неї дещо інша це сторінка прихмльників
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

ти розумієш різницю між жаржами,коміксами вільних художників і коміксами на офіційній сторінці  макаки? навіть додік такого собі не позволяє.видно смак у нього таки кращий ніж у вашої лахудри.ДЕШЕВОЇ.
офіційна сторінка в неї дещо інша це сторінка прихильників
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

https://www.facebook.com/michael.shchur.3/posts/1010550285754120

О, то ви поцінювач Майкла Щура?
Буду знати  8-)
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

офіційна сторінка в неї дещо інша це сторінка прихильників

Да какая разница, чья это страница? Без Юлиного одобрямса эта фигня не увидела бы свет.

А уж где она , эта фигня, появилась, уже не суть важно.

Главное,  самой Юле показался прикольным свой образ с баранчиками на голове, в белых одеяниях и с лазерным мечом в руке, которым она борется против карамелек.

Видимо, это всё, что нам нужно знать о Юле, 57 лет отроду.

Хорошо, хоть не в роли Барби.
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Видимо, это всё, что нам нужно знать о Юле, 57 лет отроду.
Ну... дзвіночок уже був  :lol:
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

:facepalm1: Фоксык! Заспокойся, бо це вже не смішно. Я навіть доказів твоєї оцеї маячні не буду вимагати, бо те, що зробили в надрах мінстеця група повних неуків, назвати експертизами можуть тільки проплачені фоксіки. Ну, ще Птахи.
До речі, Юля кагбе запитує у Фоксіка: Невже у Птаха справді 4,5 см?

Показати зображення...

Мне кажется, тут Юля как раз показывает, сколько мозгов осталось у Червневой, если она тут ржет над фупчегом Птахом, который вообще не писал в этой ветке.
Для красного словца приплела, да?

Смотри, и тебя, Червнева,  где-нибудь просклоняют. Просто так. Чисто поржать.
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

если она тут ржет над фупчегом Птахом, который вообще не писал в этой ветке.

Птах "зрадофилов" просто убивает своей фирменной веткой. И не только зрадофилов , а всю москалью "в Украине полный развал".

Эта ветка у меня в закладках, всегда под рукой ...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=965626.2100
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Да какая разница, чья это страница? Без Юлиного одобрямса эта фигня не увидела бы свет.

А уж где она , эта фигня, появилась, уже не суть важно.

Главное,  самой Юле показался прикольным свой образ с баранчиками на голове, в белых одеяниях и с лазерным мечом в руке, которым она борется против карамелек.

Видимо, это всё, что нам нужно знать о Юле, 57 лет отроду.

Хорошо, хоть не в роли Барби.
не бачу нічого жахливого в цієї" фігні"доволі якісний політширпотреб з гумором хто любить комікси може зранку повтикати за філіжанкою кави
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Вєня, скажи, а я тобі не являюся ще вночі?  :weep:

Ідея не моя, чесно. Я б ніколи не намалював Порошенка Дартом. Він і на Хатта не тягне. Тим паче не подарував би йому обладунок Вейдера. І сеттінг брав би інший, не ЗВ. Взяв би "5 елемент" чи "Валеріана".

Автор додзі - Олена Москальова, художниця.

І да, мужики, вам не соромно? Я в самобані, у мене медитація, а ви мені нерви портите. Ніхарашо-с.

ЫЫ.  Ошнарег
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Було б прикольно, якби Юля з"явилась на люди з такою зачискою, яу у Леї.
Задумався. А може це попереднє прощупування реакції громадськості? :gigi:
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Princess Lie
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Ті на кого розрахований цей агітматеріал, не мають права голосувати ще років десять  :lol:  :facepalm:
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Ті на кого розрахований цей агітматеріал, не мають права голосувати ще років десять
Гроші на вітер  :lol:
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Фоксік, продовжуй, я чекаю, кагбе каже Юля. :gigi:
Показати зображення...

Господи..  А шо це за йупка страшна на Йулi? ;o
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Червнева, а хде Алька?  У тя связь с юлештабом есть? 
Лично я полагаю, что врятле, но естле вдруг то передай плз пусть Альку пришлют. Мне с ней прикольно
................... ................... ......
очень надеюсь, что не мужик
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

https://www.facebook.com/michael.shchur.3/posts/1010550285754120

 (tu)

тiльки мабуть не чужий..
Мабуть шось з рiдної фауни.
Лисиця Драна..
чи Зозуля Московська
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Мне кажется, тут Юля как раз показывает, сколько мозгов осталось у Червневой, если она тут ржет над фупчегом Птахом, который вообще не писал в этой ветке.
Для красного словца приплела, да?

Смотри, и тебя, Червнева,  где-нибудь просклоняют. Просто так. Чисто поржать.

это не для красного словца. Это серьезнее.  Это технология.
Посмотрите и проанализируйте. Про холодильник, пулеметчика и тэдэ и тэдэ и тэдэ
Вбрасывается какая-нить хрень и потом шобло ботов начинает годами втирать гнилую селедку
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

Червіва то другий нік дідуся

Ховається пад маской кракаділа  :laugh:

Сидить в бані, та коли сміються с макаки не може втриматись щоб не зайти на фуп у жіночоій сукні, старий шалун :lol:  :facepalm:
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  

"А попід горою, яром-долиною штурмовики йдуть!
Поо-пее-попереду Порошеенкоо!
Поо-пее-попереду Порошеенкоо!
Веде свій тай-файтер, веде Зірку Смеерті хорошеенькоо!"

 :super:
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  



З іншого ракурсу.
   
Re: Принцеса Ю-лея. Останній джидай.   :love:  
Svitlana Bykova

Я навіть доказів твоєї оцеї маячні не буду вимагати

та будь ласка, мені не складно :)
Теорія брехні. Перший рейтинг популістів і брехунів в українській політиці від VoxUkraine https://voxukraine.org/longreads/lie-theory/index-ua.html
Що змусить Тимошенко і Рабіновича казати правду частіше, ніж один раз із десяти? (скорочена версія) http://www.pravda.com.ua/columns/2017/12/15/7165606/

зі. воксчек - це вже "мінстець і порохоботи"?... як оригінально  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія