Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інша Україна. Промисловість. Будівництво. Реконструкція. Децентралізація

УСПЕШНЫЙ СТАРТ ЕВРОПЕЙСКОЙ РАКЕТЫ-НОСИТЕЛЯ “ВЕГА” С УКРАИНСКИМ ДВИГАТЕЛЕМ С КОСМОДРОМА КУРУ

Седьмого марта в 03:49 по киевскому времени с космодрома Куру во Французской Гвиане состоялся успешный пуск европейской ракеты-носителя легкого класса “Vega”.
 
Маршевый двигатель четвертой ступени РД-843 разработан Государственным предприятием “Конструкторское бюро “Южное” им. М.К. Янгеля” и изготовлен Государственным предприятием “Производственное объединение Южный машиностроительный завод им. А.М. Макарова”.
 
Ракета-носитель вывела на орбиту спутник Sentinel-2B согласно европейской программе глобального мониторинга окружающей среды и безопасности Copernicus. Данный космический аппарат стал четвертым в рамках проекта Copernicus.

Пуск является девятым по программе “Vega” и первым в 2017 году.

  [ua]






Останнє редагування: 21 жовтня 2017 21:31:26 від Птах
   
Самосвал КрАЗ-6511С4 - колёсная формула 6х4. Предназначен для эксплуатации в дорожном и промышленном строительстве, на разработках месторождений полезных ископаемых, транспортировки сыпучих и навалочных грузов.





   
КрАЗ-6511С4 зерновоз

   
Нова вантажівка КрАЗ-4501 (4х2)

   
КрАЗ от мала до велика: новинки выставки «АВТОТРАССА 2017»

   
Инозаказчик инспектировал подготовленную к отправке партию вездеходов КрАЗ



На «АвтоКрАЗе» прошла инспекторская проверка партии бортовых вездеходов КрАЗ-6322 (6×6). Инспекция проводилась в рамках внешнеэкономическог о контракта на поставку в одну из североафриканских стран большого количества полноприводных автомобилей КрАЗ. Законтрактованные автомобили выполнены в стандартной комплектации, имеют односкатную ошиновку колес. От своих серийных собратьев они отличаются только рамой, которая в данной партии машин по требованию заказчика имеет увеличенную длину.

Контрольная приемка традиционно включала в себя проверку комплектности изготовленных машин на соответствие спецификациям, прописанным в контракте, и ходовые испытания, проводившиеся на испытательном полигоне предприятия.

После полного цикла приемки партии изготовленной «КрАЗом» автомобилей группа инспекторов представителя заказчика отметила высокий уровень выполнения заказа и высказала удовлетворенность по поводу своевременного выполнения условий договора, согласно графику.

   
«Запоріжсталь» завершило черговий етап реконструкції доменної печі № 3

   
Науково-виробниче об'єднання «Практика» з висоти пташиного польоту

   
ЮЖМАШ. УСПЕШНОЕ ВЫПОЛНЕНИЕ КОНТРАКТА

24 Март 2017
Двадцать второго марта 2017 года отправкой в Республику Корея партии шаробаллонов (емкостей, работающих под высоким давлением) ЮЖМАШ успешно завершил выполнение контракта с Корейским институтом аэрокосмических исследований (KARI). Это была последняя партия из общего количества в 60 шаробаллонов емкостью 35 и 130 литров, об изготовлении которых стороны договорились в марте прошлого года.
 
Своевременное и качественное выполнение контракта подтверждает репутацию ЮЖМАШа как ответственного и квалифицированного производителя высокотехнологичной продукции. Это позволяет рассчитывать на продолжение долгосрочной программы развития двухсторонних связей с Республикой Корея, а также на расширение взаимного сотрудничества на другие сферы: производство двигателей и узлов автоматики, предоставление услуг по испытанию ракетных двигателей и другое.
   
За февраль-апрель 2017 ХТЗ выпустил 302 трактора



Харьковский тракторный завод восстанавливает производственный ритм после прошлогоднего вынужденного 10-месячного простоя. За февраль-апрель 2017 г. с конвейера сошли 302 трактора моделей ХТЗ-150К, ХТЗ-240К, ХТЗ-17221 и ХТЗ-242К. Основными потребителями произведенной ХТЗ техники стали аграрии Украины и стран СНГ.

Как сообщалось ранее, группа DCH Александра Ярославского (владельца и инвестора развития предприятия) открыла для ХТЗ кредитную линию на суму 400 млн. грн. Завод возобновил выпуск тракторной техники в феврале 2017 г. Стабильное финансирование позволило руководству завода в сжатые сроки закупить необходимые комплектующие, полностью закрыть задолженность по заработной плате, провести подготовительные работы и восстановить производственный процесс. Одной из первых собранных в феврале 2017 г. машин решением коллектива завода было присвоено имя одного из выдающихся начальников механообрабатывающе го цеха №2 Сергея Браилко, который отдал ХТЗ 43 года своей жизни.

Как известно, Харьковский тракторный завод ведет свою историю с 1930 г., является одним из крупнейших машиностроительных предприятий Украины. Благодаря многолетней практике поставок продукции на экспорт, торговая марка «ХТЗ» входит в число наиболее узнаваемых за рубежом украинских брендов. Стратегия предприятия в настоящее время ориентирована на восстановление рыночных позиций как на внутреннем, так и на внешнем рынке. Владелец и инвестор ХТЗ Александр Ярославский силами группы DCH уже реализовал ряд успешных проектов возрождения промышленных предприятий, а также вложил более $1 млрд. в инвестиционные проекты в Харьковском регионе (включая $300 млн. на подготовку инфраструктуры Харькова к Евро-2012: строительство аэропорта, стадиона, первого в городе 5*отеля и сопутствующих объектов).
   
У 2017 році експорт меду вже приніс Україні $ 37 млн

Україна протягом січня-квітня поточного року експортувала 21,9 тис. тонн меду на $36,9 млн. Про це повідомляє Державна фіскальна служба України.

Найбільшим імпортером українського меду протягом аналізованого періоду є США — $12,6 млн, що становить 34,03% від загального експорту. На другому місці — Німеччина ($8,5 млн, 22,99%), третє місце зайняла Польща ($3,7 млн, 9,97%).

Крім того, протягом звітного періоду Україна імпортувала меду на $24 тис., або 6 тонн. Основними постачальниками в Україну виступили Чехія ($14 тис., 60,87%) та Литва ($7 тис., 30,43%).

Позитивне сальдо торгівлі медом склало $36,9 млн.
   
Україна зможе експортувати яловичину до Китаю



Місія компетентного органу Китайської Народної Республіки завершила роботу в Україні з оцінювання вітчизняної системи державного контролю за безпечністю харчових продуктів у частині виробництва яловичини. Попередні результати роботи були обговорені під час зустрічі представників китайської делегації з головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимиром Лапою та профільними спеціалістами Держпродспоживслужб и.

Під час зустрічі сторони домовилися щодоподальшої роботи компетентних органів у питання контролю за безпечністю харчових продуктів. Зокрема, були окреслені наступні дії щодо погодження та перспектив подальшого підписання Протоколу ветеринарних вимог на експорт української яловичини до Китаю.

Як відзначили представники китайської місії, робота з перевірки системи держконтролю безпечності виробництва яловичини в Україні була досить продуктивною та ефективною.

Наразі ведеться робота з узагальнення результатів та узгодження позицій протоколу ветеринарних вимог.

У свою чергу Голова Держпродспоживслужб и Володимир Лапа висловив вдячність представникам делегації за організацію візиту до України та висловив сподівання на подальше продуктивне співробітництво.

«Робота китайської місії в Україні – це хороша нагода обмінятися досвідом та поглибити наші двосторонні контакти», - підсумував Володимир Лапа.
   
Зерновий експорт України сягнув 36,4 млн тонн



Станом на 26 квітня з початку 2016/2017 маркетингового року (липень 2016-червень 2017 року) Україна експортувала 36,4 млн тонн зерна, що на 3,3 млн тонн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це інформує прес-служба Мінагрополітики.

За даними відомства, станом на звітну дату експортовано 15,5 млн тонн пшениці, 5,1 млн тонн ячменю, 4,3 тис. тонн жита та 15,6 млн тонн кукурудзи.

Крім того, експортовано також 302,7 тис. тонн борошна.
   
Україна входить до п’ятірки найбільших виробників гірчиці у світі



За даними FAO наша країна входить до п’ятірки найбільших виробників гірчиці у світі. Найбільші об’єми насіння цієї культури щорічно збирають у Канаді (200 тис. т), Непалі (150 тис. т), Росії (90 тис. т), Україні (40 тис. т) та М’янмі (40 тис. т). Шосту та сьому сходинку розділяють Чехія та Китай із щорічним виробництво 20 тис. т насіння гірчиці. Про це повідомляє прес-служба УКАБ.

Експорт гірчиці з України за три роки зріс удвічі з 16,3 тис. т у 2013 році зріс до 35,4 тис. т у 2016 році. Рекордні поставки культури спостерігалися у 2015 році в обсязі 45,3 тис т.

Найбільшими експортерами гірчиці у світі є: Канада, Україна, Росія, Німеччина та Індія, а основними покупцями – Німеччина, США, Франція, Непал та Польща.
   
Експорт аграрної продукції нарощує оберти



За даними Державної фіскальної служби, сальдо зовнішньої торгівлі України аграрною продукцією за перший квартал 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року зросло на 37,7% і у 2017 році склало 3,5 млрд дол. США. Так, експорт аграрної продукції за перший квартал цього року склав 4,6 млрд дол. США (+38,6% до минулорічних показників), а імпорт 1,1 млрд дол. США (-4% до минулорічних). Про це повідомляє прес-служба УКАБ.

Найбільше нарощення експорту спостерігалось по продукції  рослинництва і жирів та олій. Експорт рослинницької продукції зріс на 35% (+598,1 млн дол. США) – в основному за рахунок збільшення поставок соєвих бобів і кукурудзи.  Експорт  жирів та олій зріс на 35,6% (+336,4 млн дол. США). Локомотивом нарощення поставок, як і минулого року, залишається соняшникова олія (+315,6 млн дол. США порівняно з першим кварталом 2016 року).

При цьому частка експорту аграрної продукції у загальній структурі експорту з України зросла з 42,6% у першому кварталі 2016 до 44% у 2017.

Натомість по імпорту спостерігалось скорочення за всіма категоріями. В основному скоротились закупки продукції рослинництва на 4% (-19 млн дол. США), а саме насіння і плодів олійних культур та рису. Також спостерігається скорочення імпорту продукції тваринництва – на 7% (-11,8 млн дол. США) за рахунок зменшення закупок риби і вершкового масла.

Частка аграрного імпорту в структурі загального імпорту України скоротилась з 13% у першому кварталі 2016, до 9,8% у першому кварталі 2017.
   
Лідер українських ЗЗР розвиває виробництво



Черкаська «Фабрика агрохімікатів», яка входить до складу групи компаній UKRAVIT  - найбільшого виробника ЗЗР в Україні, невпинно розвивається, впроваджує нові технології і постійно розробляє нові лінійки препаратів.



За словами заступника начальника консультативного відділу підприємства Олександра Мигловця, кожен новий препарат від UKRAVIT  - це можливість зробити рослинницький бізнес ефективнішим і прибутковішим.

Якість продукції, виробленої «Фабрикою агрохімікатів», контролюють дві сертифіковані лабораторії - аналітична, де визначають загальні хімічні показники продукції, і хроматографічна, яка визначає норму діючої речовини в препаратах і у вхідній сировині. Це обов'язкова процедура для кожної партії продукції.

Науковий підрозділ UKRAVIT  розробляє високотехнологічні препаративні форми, підбираючи найбільш ефективні й оригінальні поєднання діючих речовин. Компанія вже зареєструвала в Україні понад 130 препаратів. Торік на ринок було випущено 7 препаратів, а в 2017-му лінійку доповнило ще 3.

За роки роботи компанія UKRAVIT  зуміла створити сучасну виробничу базу. На території розміром 6 га розміщено склади площею 15 тис. м2.

На майданчику розміщені усі цехи фасування, цех з виробництва тари, в якому встановлені лінії для виготовлення ємностей від 15 мл до 20 літрів. В окремій будівлі відбувається утилізація використаної тари і виробництво нової, а також піддонів з пластика для власного використання.

Таке зростання компанії і виробництва, за словами власника Групи компаній UKRAVIT Віталія Ільченка, вимагає значних інвестицій, сума яких в 2015-2017 роках становить 250 млн гривень.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: добрива з мікроелементами, ЗЗР, засоби для знищення гризунів та побутових комах.
   
В березні експорт м’яса птиці встановив рекорд



За даними Державної фіскальної служби України в березні поточного року експорт м'яса птиці становив 33,2 тис.тонн, що перевищує сумарне значення за два попередні місяці поточного року.

Варто зазначити, що об’єми експорту за березень є найвищими за останні роки. Так  у 2016 році рекорд був встановлений у квітні, коли було експортовано 25,2 тис. тонн м’яса птиці.

Всього з початку 2017 року українські підприємства експортували майже 65 тис. тонн м’яса птиці, що на 57% вище, ніж за аналогічний період минулого року.
   
Україна отримала право безмитного експорту кукурудзи до Кенії



Українські компанії отримали право безмитного експорту до Кенії зерна жовтої (кормової) кукурудзи до 30 серпня 2017 року в обсязі 363 тисячі тонн. Про це повідомляє прес-служба МінАПК.

Відповідно до листа Міністерства сільського господарства, тваринництва і рибного господарства Кенії, визначаються 22 компанії Кенії, які мають право безмитного імпорту жовтої кукурудзи.

Державним казначейством Кенії 12 квітня 2017 року пом’якшено вимоги до вмісту ГМО в імпортованій кукурудзі. Зокрема, імпортована у Кенію кукурудза має відповідати стандартам ЄС (допускається 99,01% відсутність ГМО).
   
В Україні побудують найсучасніший завод з переробки сої



У Хмельницькій області компанія "AdamPolSoja" ініціювала будівництво заводу з глибокої переробки сої, який має стати найсучаснішим в Європі.

Про це заявив комерційний директор компанії "AdamPolSoja" Дмитро Мотузко.

"Ми почали здійснювати проект, як нам здається, найсучаснішого заводу з глибокої переробки сої в Європі. Наразі він будується в Хмельницькій області, і я сподіваюсь, що будівництво завершиться найближчим часом", - повідомив Мотузко.

Він розповів, що на першому етапі завод перероблятиме негенномодифіковану сою на шрот, соєве масло, ліцетин та "білу пелюстку (різновид харчового соєвого шроту). У подальшому планується виробництво соєвих концентратів та ізолятів, які наразі в Україні не виробляються.

Нагадаємо, Міжнародна асоціація "Дунайська соя" та Австрійська агенція з розвитку (Austrian Development Agency, ADA) оголосили про початок проекту зі стимулювання виробництва не генномодифікованої та органічної сої в Україні.
   
вот позитивная веточка. а еакты всякие и дримы - идут они на хуй неуспешники и неудачники.
   
Новий КрАЗ-5401С2 вже працює у місті



27 грудня відбулася передача ПАТ «АвтоКрАЗ» кременчуцькому КТП 1628 комбінованої дорожньої машини (КДМ). Напередодні Нового року місто отримало нову спецтехніку, призначену для утримання доріг.

Нагадаємо, що КДМ виготовлена Кременчуцьким автозаводом.

Двовісний самоскид КрАЗ-5401С2 розроблений спеціально для перевезення різних навалювальних і сипких вантажів в умовах обмеженого простору будівельних майданчиків і міського циклу. Він – представник нового перспективного покоління кременчуцьких вантажівок, спроектованого спеціально під потреби комунальних господарств країни.
   
вот позитивная веточка. а еакты всякие и дримы - идут они на хуй неуспешники и неудачники.

Та це лайно сидить на зарплаті щоб вселити в українців зневіру у своє майбутнє. Саме головне, не звертати на лайно уваги.
Йдеш по дорозі, бачиш лежить лайно дрім, або еакт, обходиш стороною.
   
Херсонський суднобудівний завод приступив до виробництва нового судна довжиною в 119 метрів

Нове замовлення на подовження судна Donmaster Spirit запущене в роботу на Херсонському майданчику SMG. Суховантаж довжиною 119 метрів подовжать вставкою 23 метра.
Днищеві і бортові секції вставки вже виготовлені, тепер черга зварювальних робіт: багатотонні конструкції по черзі транспортуються до стапеля, де для їх монтажу судно вертикально розрізано по позначці 1/3 від носа.





   
Харківський підшипниковий завод почав поставки нової продукції в ЄС



Харківський підшипниковий завод (ХАРП) приступив до серійного виробництва підшипників Y-типу.

Про це повідомили в групі “УПЕК”, до структури якої входить ХАРП. Освоювати виробництво нової продукції почали в березні 2016 року.

В УПЕК розповіли, що підшипники купують “ТД Ірбіс”, “Автопромподшипник”, “Техноторг-дон” і “Украгрозапчастина” (Україна), “Росподшіпнік” (Росія) і “Інтеграл-підшипник” (Казахстан). Розпочато поставки в Болгарію, Чехію, Словаччину, Іспанію і Фінляндію.
   
Євросоюз скасує мито на імпорт сталевих канатів з України



У найближчі дні Євросоюз може скасувати антидемпінгове мито на імпорт сталевих канатів з України після майже 19 років її дії.

Про це в Facebook повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська.

Вона зазначила, що це були останні антидемпінгові заходи проти українського експорту в ЄС.

“Ці заходи фактично привели до повного закриття європейського ринку для українського виробника” Стальканат-Силур “, – написала Микольська. – Український виробник і Міністерство економічного розвитку і торгівлі України активно працювали з Європейською комісією з 2014 року, що призвело до істотного зниження антидемпінгових мит в 2015 році до 10,5% “
   
Україна займає 10-те місце в світовому рейтингу виробників сталі (інфографіка)



Українські металурги за підсумками 2016 року збільшили виробництво сталі на 5,5% порівняно з 2015 роком – до 24,2 млн тонн, зберігши при цьому десяте місце у списку світових виробників цієї продукції, повідомила Всесвітня асоціація виробників сталі (World Steel Association).

Згідно зі звітом асоціації за 2016 рік, лідерство в рейтингу світових виробників сталі зберіг Китай – 808,4 млн. тонн (зростання порівняно з 2015 роком на 1,2%). Далі слідують: Японія (104,8 млн тонн, -0,3%), Індія (95,6 млн тонн, +7,4%), США (78,6 млн тонн, -0,3%), Росія (70,8 млн тонн, -0,1%), Південна Корея (68,6 млн тонн, -1,6%), Німеччина (42,1 млн тонн, -1,4%), Туреччина (33,2 млн тонн, +5,2%), Бразилія (30,2 млн тонн, -9,2%). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

У 2016 році порівняно з 2015 роком 66 країн, що входять до рейтингу WSA, збільшили виробництво сталі в цілому на 0,8% – до 1,629 млрд тонн.

Також повідомляється, що Україна в грудні минулого року піднялася на 10-те місце в рейтингу виробників сталі з показником 2 млн тонн. При цьому, порівняно з груднем 2015 року, виробництво сталі в країні в грудні 2016 року збільшилося на 4,5%.

Згідно зі звітом, за підсумками грудня 2016 року позиції лідера також утримував Китай з показником 67,2 млн тонн (зростання на 3,2% до грудня 2015 року).

Далі країни в першій десятці рейтингу розташувалися в такому порядку: Японія (8,7 млн тонн, +1,5%), Індія (8,4 млн тонн, +15%), США (6,6 млн тонн, +11%), Росія (6,2 млн тонн, +8%), Південна Корея (5,9 млн тонн, -0,2%), Німеччина (3,2 млн тонн, +8,2%), Туреччина (2,8 млн тонн, +6,2%), Бразилія (2,2 млн тонн, -12,7%).

У цілому в грудні минулого року порівняно з груднем 2015 року 66 країн, що входять до рейтингу WSA, збільшили виробництво сталі на 5,5% – до 134,1 млн тонн.
   
далі буде  [ua]
   


Всё равно идёт спад торговли который год подряд. Экономика все больше будет задыхаться от нехватки свободных денег, да ещё и увеличение доли пенсионеров и масштабные субсидии.... Й
   
А, для чого ти це все написав? У нас в місті, наприклад, не працює жодне велике підприємство!
   
Показати зображення...
Всё равно идёт спад торговли который год подряд. Экономика все больше будет задыхаться от нехватки свободных денег, да ещё и увеличение доли пенсионеров и масштабные субсидии.... Й

???

Ви про себе пишете?
Бо в Україні в 2017 як раз суттєве зростання, на десятки процентів.  До речі, експорт товарів в 2011-13 роках складав приблизно 1000 євро на душу населення, у 2017 скоріш за все буде так само (у розрахунку на населення  територіi) . Плюс зросли ІТ послуги + сильно впав імпорт газу.  Тож грошей як раз вистачає. Звісно зростання ВВП  3%- це мляво.
   
Показати зображення...
Всё равно идёт спад торговли который год подряд. Экономика все больше будет задыхаться от нехватки свободных денег, да ещё и увеличение доли пенсионеров и масштабные субсидии.... Й

Кацап IP/Host: ---.sv-en.ru
Твої прогнози, це повне лайно, бо по перше ти кацап, а по друге суттєвий зріст експорту у 2017 зменшує цінність  твого економічного прогнозу, до цінності бутилька боярки, під якою ти робив цей прогноз.  :lol:
Тому всі твої ванговання "буде", "скоро", це лише збочені фантазії кацапського онаніста



А в цій темі ми обговорюємо 2017 рік. Звісно щу було економічне занепадіння із-за війни з вами тваринами, але його вже немє, тому пішов звідси кацапський бот.
   
А, для чого ти це все написав? У нас в місті, наприклад, не працює жодне велике підприємство!

Нас не цікавить економічна ситуация міста Воронєж, іді на московський сайт та розказуй там про свою кацапію
   
???

Ви про себе пишете?
Бо в Україні в 2017 як раз суттєве зростання, на десятки процентів.  До речі, експорт товарів в 2011-13 роках складав приблизно 1000 євро на душу населення, у 2017 скоріш за все буде так само (у розрахунку на населення  територіi) . Плюс зросли ІТ послуги + сильно впав імпорт газу.  Тож грошей як раз вистачає. Звісно зростання ВВП  3%- це мляво.

Свинособаки лають, а караван іде  [ua]
   
А, для чого ти це все написав? У нас в місті, наприклад, не працює жодне велике підприємство!

А чого? х.й.ю всяку виробляють? Чи нехуйню, але дуже дорогу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія