Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

якася несенітниця з цінами на Лобстери вжє 30 дол за кг

Ціх поуків  лобстерів добувають сотнями тисяч тонн
вони ніколи не були дорогі дивлюся в магазині такі сумашедші ціни
а хвіст африканського омара коштує 16 дол за кг
що робиться
а ви розумієтє  про що мова і як іх розлічати
   
Сезон омарів закінчився з кінцем липня. Надалі вони будуть за звичайними (високими) цінами.
Бо омари.
   
некошерне
   
Поверни нам Пшеницю, і ціни на лобстери зменшаться
   
Ціх поуків  лобстерів добувають сотнями тисяч тонн
вони ніколи не були дорогі дивлюся в магазині такі сумашедші ціни
а хвіст африканського омара коштує 16 дол за кг
що робиться
а ви розумієтє  про що мова і як іх розлічати


А може це інфляція?    ;o
   
Поверни нам Пшеницю, і ціни на лобстери зменшаться

+1
   
+1
+2
   
Гарні омари - добре, але гарні дописувачі на форумі краще.
   
омари дешевші
   
нема нічого смачніше за азовські маленькі креветки за 80 грн  :-)o
   
від лобстерів може напасти швидка настя)
(ще не забув, що це таке?)
   
Дивно, у нас вчора в магазині були по $9.99 :shuffle:
   
Мейн вважається штатом лобстерів, у них навіть лобстер на номерних знаках намальований.
Там в затоках всюди стоять ятеря для лобстерів.
Ми пату тижнів тому були в Мейні і заййшли в магазин на пристані, куди рибаки привозять свіжовиловлених лобстерів.
Там ціна була $11.99 за soft-shell, в звичайному продуктовому магазині ціна була $13.99, а у нас в Массачусетсі в звичайному продуктовому магазині лобстери продають по $9.99.
Тому мені було дивно, коли казали про дешевих лобстерів в Мейні.
Але потім поговорив з чуваком, що прилетів з Техасу на відпочинок, то у них лобстери були по $20, $25 і вище.
   
Дивно, у нас вчора в магазині були по $9.99 :shuffle:

жєве блін в лобстер раю щє жартує
   
Мейн вважається штатом лобстерів, у них навіть лобстер на номерних знаках намальований.
Там в затоках всюди стоять ятеря для лобстерів.
Ми пату тижнів тому були в Мейні і заййшли в магазин на пристані, куди рибаки привозять свіжовиловлених лобстерів.
Там ціна була $11.99 за soft-shell, в звичайному продуктовому магазині ціна була $13.99, а у нас в Массачусетсі в звичайному продуктовому магазині лобстери продають по $9.99.
Тому мені було дивно, коли казали про дешевих лобстерів в Мейні.
Але потім поговорив з чуваком, що прилетів з Техасу на відпочинок, то у них лобстери були по $20, $25 і вище.

треба знати місця
   
А може це інфляція?    ;o

Станок для друкування фантиків запустили, а про лобстери забули. :rotate:  Може пітон треба вчити?
   
треба знати місця

Я і знаю. У нас по 9.99. :super:

Я зазвичай купую собі лобстера кожен тиждень до пива.
   
омари дешевші

Единственное отличие лобстера от омара — в языке происхождения названия.
Англичане и все англоговорящие народы называют этого большого рака словом «lobster» (лобстер), а носители немецкого языка — «hammer» (омар)
   
носители немецкого языка — «hammer» (омар)

носители немецкого языка - "гаммер".
А "омар" - від французького "homard".
   
Кстати опять завоняло 90-ми и малиновыми  пиджаками.Омары,лобстеры- непостижимые гастрономические изыски советского нищееба,который никогда не был за границей.Я бы сейчас лучше крабов камчатских поел  или икры белуги,ну или если не икры,то хотябы балычка из неё же.А этого говна я наелся и термидоров и прочих гарлик энд баттер и просто на гриле…и как-то никаких эмоций.Я бы вместо лобстеров лучше раков обычных заказал ,если выбирать из ракообразных.Хотя на вкус и цвет конечно у всех по разному
   
Кстати опять завоняло 90-ми и малиновыми  пиджаками. ...непостижимые гастрономические изыски советского нищееба
...
Я бы сейчас лучше крабов камчатских поел или икры белуги

Зрозуміло.
   
пох, навіть як ці кастамахи будуть по сотці за паунд. ще б перествли роздавати халявну жрачку ніщебродам, щоб це кодло на власному шлунку відчуло результати голосування за ту демокоатичну шоблу на чолі з байденом.
   
ще б перествли роздавати халявну жрачку ніщебродам, щоб це кодло на власному шлунку відчуло результати голосування за ту демокоатичну шоблу на чолі з байденом.

Не зрозумів... А роздавати що - почали за Трампа?
   
Единственное отличие лобстера от омара — в языке происхождения названия.
Англичане и все англоговорящие народы называют этого большого рака словом «lobster» (лобстер), а носители немецкого языка — «hammer» (омар)

Там щє велека різниця
лобстер має клішні а омар не має
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія