Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Однако, а, що з сезоном в Криму?

Однако, а, що з сезоном в Криму?

Він вже почався?
Чи може я щось пропустив?
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Уже никому не цикаво.Там каждый год одно и тоже:говно в воде,камни с неба,солончаки и пустыни.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Як завжди. Народ їде і наших багато.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Кацапы, давайте, діліться радістю, чи горем.  Мені дійсно інтересно.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Як завжди. Народ їде і наших багато.

Не вважаю, що це наші. Але про розірвані сім‘і вірю.
   
яблоку негде упасть :)


   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Нормально так народу. Не часи СРСР, звичайно, але ж.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Як завжди. Народ їде і наших багато.

нікого серед знайомих немає, хто б їздив чи планував. загалом, десь 50/50 - Одеса/Європа
   
Нормально так народу. Не часи СРСР, звичайно, але ж.

вот тоже место при Украине

   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Нормально так народу. Не часи СРСР, звичайно, але ж.

Про часи СССР там тільки повні совки ( а їх там багато) можуть мріяти.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

яблоку негде упасть :)

Показати зображення...
для курортників -  (tu) . для місцевих -  (td)
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Справа в тому, що таки їдуть і багато. Це херово. Якби той Крим повністю перекрити, то він би точно загннувся. Там наших громадян за сезон тисяч 600.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Справа в тому, що таки їдуть і багато. Це херово. Якби той Крим повністю перекрити, то він би точно загннувся. Там наших громадян за сезон тисяч 600.
в мае пустят 47 пар поездов через мост в сутки.
следующий сезон будет показательным.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Він вже почався?
Чи може я щось пропустив?

Визнаю - кожного дня читаю , російськомовного спеціалізованого сайта , форум та щоденнички , задекларованого як - "спільний" .
Вже десь два роки , як явно помітив "цікавинку" - кожного Божого дня . щонайменше один чийсь допис у щоденничку , зрозуміло - росіян , який казково-чудовий відпочинок у Криму .

Дописи на тєму - "хохли хвошизти" та подібні , що масовано друкувались десь починаючи з 12-го - 13-го років , так-так - з12-го , а не з 14-го , зникли як за командою десь із 16-го року .

Зара переважно - "мі харошіє" , зрозуміло росіяни .

А стосовно Криму , що пляжі порожні , лише раз прочитав на тому сайтові . Ма-ть взівали одфільтрувати . ))
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

в останній час реально почав чути (стоячи в черзі в магазині/їдучи в транспорті/просто йдучи по вулиці) фрази про поїздки в крим. Ну десь такого плану: "Они радуются, потому что уже украинцы начали ездить". (Ось так - в криму видно вони вже не "украинцы"). Зараз ще достатньо мало їздить, але пройде пару років і хто зна, що буде. Нехороша тенденція.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Все наоборот:мои знакомые ватники ,именно в этом году, в Крым как раз и не едут а едут на наше побережье.Сказали очень дорого получается и жратва-помои.Ватный патриотизм победили бабки и холодильник
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Колега вперше до батьків у Олів'єжопіль поїхала. Повернеться - розпитаю
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

 Між іншим, плачеться мій знайомий, котрий збудував маленький готель в Криму, щоб жити в достатку, і віддихати. Пахав тут (в НьюЙорку) довго і нудно ( бо був без сім‘і), вклався в бізнес кримський. Зараз знову плачеться.
Просто я висилаю йому фотки де я щорічно віддихаю. І я це роблю не з заздрості, що він великий бізнесмен (бо має власний готель), а чисто інформативно. І в нього ніякої заздрості теж немає. Але, як не дивно, розуміння помилковості об‘єднання з Московією у нього абсолютно відсутнє.
А тому висновок: НАФІГ таких українців 1000000000000.... разів жити в одній державі Україна.

   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Все наоборот:мои знакомые ватники ,именно в этом году, в Крым как раз и не едут а едут на наше побережье.Сказали очень дорого получается и жратва-помои.Ватный патриотизм победили бабки и холодильник
Несколько моих знакомых, посещавших Крым в 2014-2016, уже пару лет туда не ездят. Причины те же-дорогой отдых выходит и проблемный. Ездят теперь за границу.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Несколько моих знакомых, посещавших Крым в 2014-2016, уже пару лет туда не ездят. Причины те же-дорогой отдых выходит и проблемный. Ездят теперь за границу.
Если дружить с интернетом то можно вообще за смешные копейки ездить за кордон.Я с 2000-го года в Крым ни ногой.Надоел этот совок.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Если дружить с интернетом то можно вообще за смешные копейки ездить за кордон.Я с 2000-го года в Крым ни ногой.Надоел этот совок.

Перепрошую, але я завше дружу з агентом. Це його робота, а у мене з дружиною своя. Для чого свій час витрачати задарма?
Хоча, перепрошую, теж варіант виправданий самому зайнятися пошуком. Просто я лінивий, напевно.  :D
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Если дружить с интернетом то можно вообще за смешные копейки ездить за кордон.Я с 2000-го года в Крым ни ногой.Надоел этот совок.
за копейки не знаю, но за те же деньги, что тратишь у нас -вполне можно и за границу по какой-то акции слетать.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Перепрошую, але я завше дружу з агентом. Це його робота, а у мене з дружиною своя. Для чого свій час витрачати задарма?
Хоча, перепрошую, теж варіант виправданий самому зайнятися пошуком. Просто я лінивий, напевно.  :D
Какое ,к черту, агенство?Из-за лени и переплачиваете не по-деццки.Есть простое правило:цена для всех одинаковая .Вы находите по интернету подходящий отель а ,поверьте,там могут быть вообще смешные цены,заходите в любое агенство и договариваетесь еще и за максимальную скидку.Они могут давать до 10 процентов.Реально отдохнуть в Турции или Египте  в четверке Олл недели на две за двести с копейками баксов.Только не слушайте байки работников агенств:ставьте перед фактом и договаривайтесь только о скидке.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Потрібно бути зовсім упоротим, щоб туди пертись. Хіба що в когось ностальджи за совком шкрябає. Готові будь яке бабло за нього віддати.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Могу поделиться от знакомых.
Новая Таврида насколько забита машинами, что грузовикам запретили по ней ездить - только в обход по старой трассе.
Делайте выводы
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

вот тоже место при Украине
Зате ніхто нікому не скаче по голові. :gigi:
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

глянув на місце, де відпочивав в часи України
ціни десь в півтора рази вищі
за такі можна спокійно відпочити в Греції, Чорногорії, Туреччині
але менше днів
якщо термін відпочинку буде порівняний, то Крим буде десь вдвічі дешевшим, а як ще добиратись авто (як раніше), то і втричі
хочу в Крим, туди ж
але ні
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Справа в тому, що таки їдуть і багато. Це херово. Якби той Крим повністю перекрити, то він би точно загннувся. Там наших громадян за сезон тисяч 600.

вопрос не сколько едут, а кто едет, а сколько денег оставляют

какой смысл в громадной толпе бюджетников?
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

вопрос не сколько едут, а кто едет, а сколько денег оставляют

какой смысл в громадной толпе бюджетников?

факт. Едут расейские бюджетники по халявным путевкам.
Всем остальным туда ехать нет смысла.
Очень уж цена качеству не соответствует.
В толпы украинотурысто, простите, но я не верю.
Ностальгия ностальгией, привычка привычкой, ватность ватностью
но добираться неудобно, цена высокая.. Нет смысла.
За этот сезон не знаю но за прошлый могу рассказать
имхо показательный факт.
Сейчас теща моя уже перевезена в Нэньку,
а в прошлом году еще проживала в благословенной крымской пустоши
вблизи завода содового.  Ну и ездила супруга к ней летом прошлым.
Ехала в маршрутке с тетушками с Ахтырки.
Тетки туда давно уже на заробиткы ездят.
Торгуют в сезон какой-то хренью сувенирной.
Так они рассказывали, что в украинские времена
могли себе позволить после работы расслабиться в кабаке ежедневно,
а сейчас - фиг.  На кабак уже не зарабатывают.
Даже с бутылочкой вина или пива на берегу не посидишь.
Тк пришло полицейское государство и сидящего любителя романтики моментом менты выцепят
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?
Agh

   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

https://www.youtube.com/watch?v=vAyChH50gys

это кацапская курочка панаехавшая
кипятком писавшая от "крымнаш"?
Говорили ж, что вроде свалила уже
из родной говени..?
Комменты к видео доставляют))
Кацы все, как один, ругают крымчан "за жадность"
и вопиют, что больше ни ногой)
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

это кацапская курочка панаехавшая
кипятком писавшая от "крымнаш"?
Говорили ж, что вроде свалила уже
из родной говени..?
Комменты к видео доставляют))
Кацы все, как один, ругают крымчан "за жадность"
и вопиют, что больше ни ногой)

Не, она на месяц в Восточную Азию сваливала. Из Крыма не свалила. Ниче, скоро депортируется. Перед деоккупацией. Ничего ей давать наше гражданство, не заслужила.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

онанашо))  Я опять про видео. Почему людей нет.
Кацоментам оказывается вышло высочайшее позволение
отдыхать в Турции и Таиланде..
И они суки туда ломонулись наплевав на скрепы! :X
А Крым с Абхазией и даже Сочи в жоппе,
как свидетельствует Альона Бордовская..
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

А ви думаєте хуйлу не пох який там сезон? Не для того окуповували...
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Какое ,к черту, агенство?Из-за лени и переплачиваете не по-деццки.Есть простое правило:цена для всех одинаковая .Вы находите по интернету подходящий отель а ,поверьте,там могут быть вообще смешные цены,заходите в любое агенство и договариваетесь еще и за максимальную скидку.Они могут давать до 10 процентов.Реально отдохнуть в Турции или Египте  в четверке Олл недели на две за двести с копейками баксов.Только не слушайте байки работников агенств:ставьте перед фактом и договаривайтесь только о скидке.

Уже пережевано мульон раз: пакетные туры дешевле.
Из окружения ездит один единственный чел и только потому, что дача в Орджо, и папаша с сердцем туда тащится каждое лето, а она его, плюясь, сопровождает.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Уже пережевано мульон раз: пакетные туры дешевле.
Из окружения ездит один единственный чел и только потому, что дача в Орджо, и папаша с сердцем туда тащится каждое лето, а она его, плюясь, сопровождает.
Так, це правда. Зараз в мене муки вибору. Хочу з жінкою на початку вересня на море з дворічною дитиною крім Египту та Турції. Думав прос Сицілію біля Таорміни, але з дитиною там наче не дуже. Греція,  але де ? Може Сардінія, Мальорка ?
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Взяв квитки на Мальорку, через Відень. В обидві сторони 60 евро на людину квитки вийшли.
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Цитата: Фома Липецкий link=topic=1050162.msg22953794#msg22953794 date=156354 3098
З дитиною осюди - https://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g189168-d1200871-Reviews-Pestana_Colombos_Premium_Club_Beach_Resort-Porto_Santo_Island_Madeira_Islands.html
прикольно, але для цілої родини схоже дорогувато. Ще б хотілось щоб було гарне містечко, щоб по вечорам було де гуляти, щоб бути тиждень десь в полі та кущах . Наша  краща відпустка була на Криті в Агіос Ніколаус, пишуть що це грецьке Сан-тропе.


Останнє редагування: 19 липня 2019 17:05:59 від Plzen
   
Re: Однако, а, що з сезоном в Криму?

Взяв квитки на Мальорку, через Відень. В обидві сторони 60 евро на людину квитки вийшли.
Мальорка непогано , але де добре місце ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія