Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

88,8%, або як Дубілет фальсифікував свій «електронний перепис» :facepalm1:

О!
Таки я "попав" , і при чому ТОЧНО!
Скороченя липових субсидіантів призведе до скорочення бюджетної халяви, в тому числі і мартишкам Рудого..

 (tu)
Давити порохоботів!

П.с. Субсидії в 19 році скоротилися на 15 млрд грн

Цього року впаде до 20 млрд грн  ( бо газ дешевий)



   
Дубилет должен понимать, что своими ответами он еще больше компрометирует саму идею переписи с помощью современных технологий обработки данных. Вместо того  чтобы объяснить как считали они, как получили коэффициент 0,888, почему применили его ко всем возрастным группам,  у него просто началась истерика.

Андрей Горбаль привел все свои расчёты.  Почему Дубилет вместо того, чтобы аргументировано ответить с цифрами начал истерить про фейки и заказуху?
   
Діма, ну ти й п***а. Зразу видно - ойтішник. Заливає про "біг-дата", а танцює від радості, що дані держстату збігался з даними держреєстрів.

Він привик просто лапшу вішати замовнику, серед ойтішників таких багато, вони вважають, всіх навколо тупими юзерами і заливають їм всяку фігню з інтернета про "біг-дата",
а потім зроблять якісь дві "фєнєчки" в  екселі танцюють від радості. :gigi:

А може дані реєстрів просто сформовані на основі даних Держастату ? Га ? :lol:

Він не ойтішнєк навіть.
Так, папаня на менеджера послав вчитись, готував змалечку бути голубих кровей нацяльніка. Якісь там веб-проекти замутив (а для цього технарем бути, тим більше знати навіть ази статистики, не треба, лиш мати знайомих), кудись шефом АйТі-відділу пристроїли...
А тех.питаннями такі не займаються, це за них мавпи-погромісти роблять. Багато з яких взагалі вважають, що це не барська справа - робити дата та оперативний аналіз, чи то навіть з заказчиком працювати, коли сідають код шкрябати.  Не кажімо вже про взяти у руки підручник по статистиці.

От і нашкрябали.

А він навряд чи зможе внятно зараз пояснити (ну як людина з математичною якоюсь освітою) у чому саме взагалі та екстраполяція полягає. І що його відділ погромістів там натулив.
Для того, щоб зробити дійсно екстраполяцію, то теж треба статистичне розслідування зробити і методологію вивести, яка хоч може й буде дешевшою за перепис, але теж не пеніс канінa
   
Кар'єра Дубілета. ( з вікіпедії)

2005—2010 — засновник та керівник Fine Web (Київ).

Липень — серпень 2010 — керівник проєктів у Infosys.

Вересень — листопад 2010 — керівник проєктів у MasterCard (Варшава).

2012[4]—2016 — IT-директор Приватбанку (Дніпропетровськ).

З серпня 2019-го — міністр Кабінету міністрів України. 20 жовтня 2019-го став керівником Держстату України[5].


Отже разом.

5 років пиляв сайтики, 2 місяці в Infosys, 3 місяці у Варшаві, 2 роки в Бєні в банку.

Всьо. І зразу цілий міністр Кабінету міністрів. :lol:

То що ви від нього хочете ? :lol:  Я ж кажу ойтішник. :lol:



   
Короче який Президент, такий і мєністр. Якраз для Багуцкой. :lol:
   
Кар'єра Дубілета. ( з вікіпедії)

2005—2010 — засновник та керівник Fine Web (Київ).

Липень — серпень 2010 — керівник проєктів у Infosys.

Вересень — листопад 2010 — керівник проєктів у MasterCard (Варшава).

2012[4]—2016 — IT-директор Приватбанку (Дніпропетровськ).

З серпня 2019-го — міністр Кабінету міністрів України. 20 жовтня 2019-го став керівником Держстату України[5].


Отже разом.

5 років пиляв сайтики, 2 місяці в Infosys, 3 місяці у Варшаві, 2 роки в Бєні в банку.

Всьо. І зразу цілий міністр Кабінету міністрів. :lol:

То що ви від нього хочете ? :lol:  Я ж кажу ойтішник. :lol:
І освіта:


Цитувати
Образование
1996—2002 — Учился в Общеобразовательной школе г. Днепропетровск № 23
2000 — школа Roycemore (Иллинойс, США)
2004 — Hochschule Merseburg (Мерзебург, Германия)
2006 — Институт международных отношений[uk] Киевского национального университета имени Тараса Шевченко, специальность «Международная информация»[1].
2012 — Лондонская школа бизнеса Лондонского университета.

По школам менеджменту шлявся.
Взагалі, нах заборонити формацію менеджерів без основної вищої якоїсь освіти. Це триндєц просто, після школи на менеджмент і вже "директор". Повно профанів-мажориків, які починають "керувати" виробництвами, будучи йожиками у тумані у специфіці того, чим керують.

Це як після школи у генеральську академію на заочні курси і посилати бригадою керувати після цього.
   
Я считаю это успех  X(

   
Щось я не зрозумів, все таки, для чого було робити 3 місяці складні обрахунки, якщо можна просто було замовити довідку в статуправлінні ? :gigi:  8-:

І тойво, як в такому ракурсі розглядати слова Лізи Багуцкой, про неперевершені аналітичні здібності Дубілєта. :gigi:

Я думаю, діло було так. Гончарук сказав Дубілєту : "Дєнєг на пєрєпісь нєт, но ві што прідумайте"

Дубілєт позвонив знайомим ойтішникам і сказав : "Пацани спиздіть десь базу і щось намалюйте".

Ті спиздили базу в статуправлінні, але було влом щось міняти, вони допилили, якісь "фєнєчки", бабло роздєрібанили і послали Дубілєта презентувати лохам , таким як Багуцька , супердослідження біг-дата на ойфоні. :gigi:
Куда не сунут свою харю, всё в дерьмо превращают! Уроды!
   
вот это позорище. неужели кто-то в своем уме действительно считал, что можно так развести всю страну??
ну и блиииин. если ты уж вор - ну воруй более красиво как-то... пусть на отрезке от 0.75 до 0.92 случайным образом выбирается коэффициент свой для каждой группы... дальше уже фальсифицируй - никто ни о чем не догадается.... неужели такие идиоты принимают решения на уровне всей страны?
   
вот это позорище. неужели кто-то в своем уме действительно считал, что можно так развести всю страну??
ну и блиииин. если ты уж вор - ну воруй более красиво как-то... пусть на отрезке от 0.75 до 0.92 случайным образом выбирается коэффициент свой для каждой группы... дальше уже фальсифицируй - никто ни о чем не догадается.... неужели такие идиоты принимают решения на уровне всей страны?

Так да, помню в студенчестве мы более творчески подходили к подгонке результатов под ответ :)
   
тю, да все ж очень просто. Зеленые сейчас в парламенте пытаются пропихнуть изменения в конституцию о сокращение депутатов до 300 тушек, вот под эту норму, мол европейская практика и бла-бла-бла и подгоняли статистику.

вы прям как дети малые.
   
Я опитував багато людей: ви пам’ятаєте, як було проведено перепис у 2001 році? І багато хто не пам’ятає.
Це якесь свято. Якщо хтось не пам'ятає подій двадцятирічної давнини, то їх і не було. А якщо опитував своїх однолітків, то й зовсім закономірно.
Чомусь згадалось, як мій син спитав у моєї ж жінки: Мамо, а ти леніна пам'ятаєш :) .
   
пофігу сфальсифікував чи ні.
  Але сам принцип то типу як вимірювати побудинково кількість населення в робочі години - в загальному ніби добре, але чомусь усі розселені по промзонах, а в спальних районах хіба пенсіонери.
   




UKRLIFE.TV
183 тис. користувачів підписалися

Евгений Головаха, заместитель директора Института социологии Национальной академии наук Украины, в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал данные и методику подсчёта населения Дмитрием Дубилетом, рассказал о научных социологических принципах переписи населения и влиянии социальных сетей на культуру общения людей.

2:00 – Методика расчёта 37 млн населения не имеет никаких оснований
13:20 – Почему перепись населения так важна Украине?
15:20 – По закону переписи должны проходить регулярно
18:10 – Перепись населения – это картина страны
19:00 – Наличное, постоянное и юридическое население
25:10 – Почему нельзя доверять реестрам?
31:20 – Деньги на перепись были уже заложены в бюджет
36:20 – Три человека в чёрном, без которых не обойтись обществу
40:00 – Украинцы выбрали абсолютную неопределённость
47:40 – Как происходит подготовка к переписи?
56:00 – В европейских социологических таблицах  на месте Украины стоит прочерк
1:01:30 – Возвращение средневековых практики через соцсети
   
Дубілет каже що зраду підняли соціолохи які лишились держзамовлення на безсмисленну роботу. Ну я казав те саме. Державі достатньо знати кількість до мільйона  для своїх розрахунків по необхідним чинушам поліцейським і т.д

Соціологи просто хотіли тендерок на сизифів труд. Ну яка різниця 37123467 людей чи 37865321. Поки його робитимуть ще 50 тисяч умре, 10 виїде і 30 родиться

Останнє редагування: 5 лютого 2020 22:33:22 від DeL1T
   
Окрім того він сказав що данні 2001 так само сфальсифіковані. Адже тоді теж не відкривали двері і соціолохи тупо йшли в жек і самі вносили дані по списку прописаних. Накуя це все робити якщо це можно в базах пробить????
   
Державі достатньо знати кількість до мільйона
Не достатньо

Щоб це розуміти - достатньо хоч раз в житті відкрити сайт держкомстату на розділі демографія

   
Не достатньо

Щоб це розуміти - достатньо хоч раз в житті відкрити сайт держкомстату на розділі демографія
ну я кажу що для бюджетних потреб покуй чи 37 мыльйоныв чи 38.

В індії чи китаї взагалі до сотні млн рахують.
   
Не достатньо

Щоб це розуміти - достатньо хоч раз в житті відкрити сайт держкомстату на розділі демографія

Я декілька років спостерігав які звіти відсилало  дуже велике підприємство в статистику, на верх і стан реальних справ.
Довідник "стеля" там відпочиває...
   
ну я кажу що для бюджетних потреб покуй чи 37 мыльйоныв чи 38.

В індії чи китаї взагалі до сотні млн рахують.
Я не розумію, тобі що так хочеться виглядати ідіотом, безапеляційно заявляючи повні дурниці по темі в який ти не робираєшся взагалі. Чи ти соціолог? А може ще й академік  як Головаха? Я, наприклад, проводив експертні соціологічні дослідження по Чернігівський області від компанії ЕКСОР на замовлення кабміну. Тобто непогано розумію що таке вторинні і третинні результати дослідження. Але навіть для мене деякі речі про які каже Головаха в інтерв'ю UKRLIFE.TV в новину. Витрать час і послухай, може і зрозумієш що тут не все так просто, як ти тут намагаєшся показувати.

Останнє редагування: 5 лютого 2020 23:19:54 від МастерТук
   
Я декілька років спостерігав які звіти відсилало  дуже велике підприємство в статистику, на верх і стан реальних справ.
Довідник "стеля" там відпочиває...

Шановний друже
Я про розділ демографія

Який побудований на перепису 2001 + реєстри

Тим не менш
Він на даний момент не дає відповіді повноцінної
Ні на нацвональний склад
Ні на релігію
Ні на мовну приналежність
Освіту
І т.д.

Там десятки параметрів ( ще й в розрізі регіонів / населених пунктів)

   
Я не розумію, тобі так хочеться виглядати ідіотом безапеляційно заявляючи повні дурниці по темі в який ти не робираєшся взагалі. Чи ти соціолог? А може ще й академік  як Головаха? Я, наприклад, проводив експертні соціологічні дослідження по Чернігівський області від компанії ЕКСОР на замовлення кабміну. Тобто непогано розумію що таке вторинні і третинні результати дослідження. Але навіть для мене деякі речі про які каже Головаха в інтерв'ю UKRLIFE.TV в новину. Витрать час і послухай, може і зрозумієш що тут не все так просто, як ти тут намагаєшся показувати.
То нашому другу деліту не треба
Бо головне для нього - дата коли завалиться піраміда овдп і він зможе поміняти свої бакси по вигідному курсу
   
То нашому другу деліту не треба
Бо головне для нього - дата коли завалиться піраміда овдп і він зможе поміняти свої бакси по вигідному курсу
І смішно, і сумно.
   
Дубилет должен понимать, что своими ответами он еще больше компрометирует


А чо, как сам Дубилет откмментировал эту заказуху, никому не интересно?..
 :laugh:
   
А чо, как сам Дубилет откмментировал эту заказуху, никому не интересно?..
 :laugh:

Ми вже читали
Нажаль Діма сказав куйню

Ну то не дивно
Бо він  не ітшник і не в  курсі що таке соціологія, демографія

   
А чо, как сам Дубилет откмментировал эту заказуху, никому не интересно?..
 :laugh:
Спроси через неделю, смешнее будет :) с утра уже пожевали.
   
Дубілет каже що зраду підняли соціолохи які лишились держзамовлення на безсмисленну роботу. Ну я казав те саме.
Ну що він таке казав то зрозуміло.
Бабло дали на "екстраполяцію", а зараз віддуватися. От і вигадує тупі відмазки для олігофренів.

А Ви чого?
   
Окрім того він сказав що данні 2001 так само сфальсифіковані. Адже тоді теж не відкривали двері і соціолохи тупо йшли в жек і самі вносили дані по списку прописаних. Накуя це все робити якщо це можно в базах пробить????

Дубілєту у 2001-ому було 16 рочків. Він вчився то чи у середній школі, то чи у якійсь "школі "Roycemore" у штаті Иллиной

Крім того, це лиш Вам та Дубілєту здається, що переписи лиш для того проводять, щоб кількість населення взнати.

Останнє редагування: 5 лютого 2020 23:47:30 від MartinFierro
   
А чо, как сам Дубилет откмментировал эту заказуху, никому не интересно?..
 :laugh:
Вину визнав?
   
Вину визнав?

Жидко слился.
   
Я не розумію, тобі що так хочеться виглядати ідіотом, безапеляційно заявляючи повні дурниці по темі в який ти не робираєшся взагалі. Чи ти соціолог? А може ще й академік  як Головаха? Я, наприклад, проводив експертні соціологічні дослідження по Чернігівський області від компанії ЕКСОР на замовлення кабміну. Тобто непогано розумію що таке вторинні і третинні результати дослідження. Але навіть для мене деякі речі про які каже Головаха в інтерв'ю UKRLIFE.TV в новину. Витрать час і послухай, може і зрозумієш що тут не все так просто, як ти тут намагаєшся показувати.
деліт - відома інформаційна "торпеда" . А Головаха дядько досить "жосский"  навіть граничить в деяких питаннях з безапеляційністю що теж не є гуд
   
Навіщо виставляти себе дебілом та конченою мразотою слідом за Дубілетом?

А чому саме з точністю до мільйона, не до п'яти, не до десяти? Не до ста тисяч, не до 337 тисяч? Це за яким "коефіцієнтом" чи методологією? А якщо в країні сто мільйонів, чи мільйон населення, теж із точністю до мільйона? б***ь, скільки ж тупорилого гівна навкруги.
   
Да ладно. А то в ПФУ нет этих данных. Ога.
Немає.
Інакше вони б не змушували пенсів-переселенців проходити регулярно ідентифікацію.
   
Може, великі форумні експерти з оцінки чиєїсь думки про когось послухали б самого Дубілєта? Чисто для різноманітності...
Було його інтерв'ю на радіо НВ, де він казав про порівняння даних  трьох джерел, які дали незначні похибки.
:lol:

А що він має казати?
   
зачем вам эта перепись?
нужно собрать все наявные реестры в одну кучу и все станет ясно
а в первом приближении Дубилет вам выдал, пользуйтесь
Тобто, ви погоджуєтесь, що це туфта,  в не перепис.
І вам все одно, що за цю туфту з бюджету заплатили скажені гроші.
   
історія про те, як освоїти бюджетні гроші на перепис, не витрачаючи жодної копійки

або як пошити українського гоя у дурні
   
Тобто, ви погоджуєтесь, що це туфта,  в не перепис.
І вам все одно, що за цю туфту з бюджету заплатили скажені гроші.

Туфта,  я за консолидацию всех реестров
Если нужно провести какието исследования,  то это можно сделать постепенно путем внесения необходимых данных при обновлении в реестре
А ходить по квартирам тоже туфта,  еще и дорогая
   
Туфта,  я за консолидацию всех реестров
Если нужно провести какието исследования,  то это можно сделать постепенно путем внесения необходимых данных при обновлении в реестре
А ходить по квартирам тоже туфта,  еще и дорогая
Насправді "хадіть па квартірам" - це лиш частина роботи по консолідації та перевірці даних і виробленню якіснішої інформації, які держава має про своїх громадян. Статистики і без сопливих дубілєтів знають і зазначають у методології, що 100% точності "сирий збір" даних - ходіння по квартирам - не дає, тому це ходіння лиш частина методології, де дані проходять перехресну перевірку з іншими джерелами і обробляються по математичних моделям, де ці похибки враховано.
Лиш щось там "пастєпєнна" вносити у реєстри цього аж ніяк не дасть, бо це буде як розглядати картину не загалом, а через трубочку, при чому картина не статична, а постійно знаходиться у процесі трансформації.
   
Дубілет, звичайно, козліна, але по суті він звернув увагу, шо Україна стрімко зникає
це правда, тому ставимо йому плюсик
   
Бред сивої кобили даний перепис.

Це вже за межами реального.

2001 рік населення 1 258 тисяч.
2019 рік населення  924 тисячі.


Взагалі абсурд.

Знаєте я  давно живу за межами Закарпаття, але зміни в паспорт вніс через 3-4 роки після зміни проживання Закарпатська область, мене просто не треба було в цьому потреби. А зміни в податковий реєст по коду взагалі ввів тільки півтора року тому. По собі можу судити люди не зацікавленні в тому щоб вносити в реїстр данні це лишня морока яка не потрібна.

Ті хто тут воркує про ЖЕКИ він просто далекий від народу, і не знає як працюють ці контори.  Ці люди реально володіють інфою на місцях. Перепис 2001 року не фальшивка.

З реєстрами я стикався на виборах. Реєстр виборців партіям дають ключ щоб вони могли внести підписи тих хто підтримує партію.

Партії не мають навчених людей і спішать, в останній момент все робиться. Тому в одному будинку який є "часна одно поверхова будова" можуть жити 300 особі. Там при роботі куча помилок, бо треба з сьогодні на сьогодні ввести. Або коли людину вводять два рази? І таких багато речей. Цей реєстр взагалі до 30 відсотків має внутрішньої помилки притому що він не бачить ниже 18 років. Людям часто данні ніяк не вносять, люди просто в реєстрі не існує.

Маю досвід, зтикався, з податковим реєстром. Там теж мрак, данні по землі попросили помогти рознести, знаю не погано місто, хоч людина не місцева. Тут є нюанс, цей реєст людина зацікавлена бути в нього внесена, бо це повязано з земельними участками. Куча людей не існує в природі, 7 частків може платити одна людина, а всі записані на різних родичів дехто з них за кордоном, дехто навіть помер а все ще в тих списках. Там десь одна четверта даних брак, і це тільки по податку за землю....


Взагалі за такий перепис, даного діяча садити треба, якщо кошти заплатив  за це то навіть по статті корупція і розтрата державних коштів.


Чесно кажучи це все, мрак, пробувати людям які вказують на його помилки погрожувати ДБР - це взагалі фашизм. Так німці, коли хтось не вірно щось казав погрожували СС, а в нас ДБР чи як їх там...





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія