Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На тему дитини, яка померла.

Re: На тему дитини, яка померла.

Я хочу почути позицію нашого аксакала філософа
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Це майже одне й те саме. Не мали вони бажання нікого вбивати і це факт.
Злочинна недбалість, застосування зброї в неналежних умовах.
Все що завгодно, але не навмисне вбивство.
Нажаль такий закон, бо я б в данному випадку дав років 15, саме через
результат тієї необережності.
Це треба пропонувати депутатам внести зміни в кодекс.


Как такое тупое мурло может работать в полиции ?
Нетупі поіншому заробляють на життя.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Я не скот
Але я проти воплів пафосу і нераціональних дій

Ти бляцкий толераст чи бувший мєнт ?
Раціональна дія -- зняти з посад блядське керівництво на чолі з Сабаковим.
Ментяр засудити на двадцятку, без права на удо.
Після цього можна вважати, що реформа майже проведена.

   
Re: На тему дитини, яка померла.

автор гілки формально правий,бо у нас скрізь бардак в законах і нема порядку німецького. а у німців(або у пендосів) була б стаття конкретна.Наприклад, за порушення правил зберігання та користування зброєю.Якщо просто бухим  стріляв (без наслідків для оточуючих) і поліція зловила на цьому то штраф або 3 роки на зоні. Якщо вбив при цьому когось то електростілець автоматом. І не треба було б тулити навмисне вбивство.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

автор гілки формально правий,бо у нас скрізь бардак в законах і нема порядку німецького. а у німців(або у пендосів) була б стаття конкретна.Наприклад, за порушення правил зберігання та користування зброєю.Якщо просто бухим  стріляв (без наслідків для оточуючих) і поліція зловила на цьому то штраф або 3 роки на зоні. Якщо вбив при цьому когось то електростілець автоматом. І не треба було б тулити навмисне вбивство.

а правильно щоб санкція статті містида напр. від 0,5 року до 7 років позбалення волі?

бо в деяких державах таке є
   
Re: На тему дитини, яка померла.

автор гілки формально правий,бо у нас скрізь бардак в законах і нема порядку німецького. а у німців(або у пендосів) була б стаття конкретна.Наприклад, за порушення правил зберігання та користування зброєю.Якщо просто бухим  стріляв (без наслідків для оточуючих) і поліція зловила на цьому то штраф або 3 роки на зоні. Якщо вбив при цьому когось то електростілець автоматом. І не треба було б тулити навмисне вбивство.

Вот это адекватное наказание для тупорылых долбоебов.

   
Re: На тему дитини, яка померла.

Якщо зброю не знайшли-необрежність можна відкинути! По банках-голіма відмазка. Зеки таких тисячі нарозказують суддям. Навмисне вбивство одному(пожитєве).Будь-кому.неважливо хто.Нехай  здають один одного. Злісне хуліганство всім іншим(по 7років)
   
Re: На тему дитини, яка померла.

не знаю як там у законі сказано, але "я ненавмисно" нагадує дитячий садок
п*яний силовик зайде з автоматом до супермаркету, йому примаряться чорти/пацюки, він схопить автомат і почне косити чортів/пацюків/білочок, покладе пару десятків людей
потім скаже "так я ж ненавмисно"
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Якщо зброю не знайшли-необрежність можна відкинути! По банках-голіма відмазка. Зеки таких тисячі нарозказують суддям. Навмисне вбивство одному(пожитєве).Будь-кому.неважливо хто.Нехай  здають один одного. Злісне хуліганство всім іншим(по 7років)


То ти думаєш що він в когось цілився?


   
Re: На тему дитини, яка померла.

не знаю як там у законі сказано, але "я ненавмисно" нагадує дитячий садок
п*яний силовик зайде з автоматом до супермаркету, йому примаряться чорти/пацюки, він схопить автомат і почне косити чортів/пацюків/білочок, покладе пару десятків людей
потім скаже "так я ж ненавмисно"
якщо в людей не цілився, то повбивав ненавмисне, просто нещасний випадок.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Не померла, а була вбита, і ви, Педри, теж в тому винні

Винні ви, зебуїни, які до сих пір на зняли шкіру з вашого клована за те, що тримає авакова в кріслі.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

У таких долбней боков по работе должен быть вагон было бы желание покопаться
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Гірше мусора тільки дружина мусора

Дружина Володимира Петровця Ольга заявила журналістам, що батьки не мали відпускати п'ятирічного Кирила Тлявова на галявину, на якій стріляли поліцейські.
Дружина поліцейського, підозрюваного у вбивстві п'ятирічного хлопчика, звинуватила в трагедії батьків дитини
Про це жінка сказала журналістам газети "Сегодня", повідомляє Цензор.НЕТ.

"З їхнього будинку можна було побачити, що на галявині стріляють. Як вони могли відпустити свою дитину? Я в шоці. Вважаю акції протесту проплаченими", - сказала Ольга Петровець.
За словами жінки, більшу частину неділі, коли був смертельно поранений Кирило, її чоловік, 42-річний співробітник дорожньої поліції Володимир Петровець, провів зі своїми дітьми, 8-річними дівчатками-близнючками. Жінка розповіла журналістам, що він водив їх у піцерію і годував морозивом.

"В обід Вова і Ваня (Іван Приходько, другий підозрюваний у вбивстві Кирила Тлявова. - Ред.) віддали дітей бабусям і поїхали на ту галявину. Нетверезим чоловік був на момент затримання, вночі. А хлопчик був поранений ще вдень. Стріляв мій чоловік чи ні - цього я не знаю. Адже там було ще кілька людей", - сказала дружина Петровця.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Вони не цілились в дитину. І це факт.
І цього достатньо.

Я про 5 років виправних Робіт писав кілька днів назад.

обтяжуючі пьянка ... + 3 роки =8...
   
Re: На тему дитини, яка померла.
TC

обтяжуючі пьянка ... + 3 роки =8...

Но суд найдет несовершеннолетних детей на иждивении.
Ну, как обычно.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Міністр внутрішніх справ Арсена Аваков ствердно заявив, що не планує йти у відставку з посади у зв’язку з загибеллю 5-річного Кирила Тлявова в Переяславі-Хмельницькому. У вбивстві дитини підозрюють поліцейських.

Голова Нацполіції Сергій Князєв напередодні заявив, що не планує йти у відставку у зв’язку з вбивством дитини в Переяславі-Хмельницькому. Журналісти попросили Авакова на брифінгу прокоментувати таку позицію Князєва.

Читайте також: На місці Авакова я б пішла у відставку, – Хатія Деканоїдзе про вбивство хлопчика   На місці Авакова я б пішла у відставку, – Хатія Деканоїдзе про вбивство хлопчика

"Я не вважаю, що голова Нацполіції Князєв повинен піти у відставку. Він добре працює і робить все, що від нього залежить", – сказав міністр.

Я теж не напишу заяву про відставку, але питання моєї відставки може розглянути у відповідному порядку цей парламент, або наступний, або хто-небудь,
– відповів Аваков на питання журналістів.

Тим часом на сайті президента України зареєстрована петиція за відставку Авакова зібрала понад 20 тисяч голосів. Аби петицію розглянув глава держави, вона має набрати щонайменше 25 тисяч голосів.

У зв’язку з тим, що у вбивстві 5-річного Кирила підозрюють поліцейських, 4 червня в низці міст України обурені люди влаштували протести   Поліцейські застрелили 5-річного хлопчика: у містах вимагають відставки Авакова – фото та відео . Вони вимагали відставки Авакова, покарання винних та переатестації поліції.


https://www.youtube.com/watch?v=ABg4J_IvL1E

Циничная наглая мразь.


   
Re: На тему дитини, яка померла.

Аваков і Луценко не планують йти у відставку  (tu)
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Вони не цілились в дитину. І це факт.
І цього достатньо.

Я про 5 років виправних Робіт писав кілька днів назад.
+===========================================================================+
А те, що в межах населених пунктів кульова стрільба взагалі заборонена, то для мусорів як?
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Яка настала без умислу
+======================================================================+
Тільки за кульову стрільбу в межах населених пунктів мають отримати по 3 роки. А за
вбивство по необережності - ще від 5 до 8. Те, що зробили злочин у стані алкогольного
отруєння строк має бути подвоєний.
   
Re: На тему дитини, яка померла.
N88

Це майже одне й те саме. Не мали вони бажання нікого вбивати і це факт.
Злочинна недбалість, застосування зброї в неналежних умовах.
Все що завгодно, але не навмисне вбивство.
Нажаль такий закон, бо я б в данному випадку дав років 15, саме через
результат тієї необережності.

І шо, малий воскресне?
Чи ви думаєте що іншим урок буде? Давай тоді і винуватцям ДТП по 15 років давати і кормити армію зеків.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Гвинтівка могла бути пневматичною, треба експертний висновок по кулі.
+=======================================================================+
У мене є пневматична тюнингована гвинтівка. 300 метрів в секунду на виході. Алюмінієву 
банку на 10 м пробиває наскрізь, а от банку з під фарби - вже ні. Тобто, кістки черепу
пневматика не проб"є.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

І шо, малий воскресне?
Чи ви думаєте що іншим урок буде? Давай тоді і винуватцям ДТП по 15 років давати і кормити армію зеків.

За смертельные ДТП столько и надо давать, педрошобла

   
Re: На тему дитини, яка померла.

автор гілки формально правий,бо у нас скрізь бардак в законах і нема порядку німецького. а у німців(або у пендосів) була б стаття конкретна.Наприклад, за порушення правил зберігання та користування зброєю.Якщо просто бухим  стріляв (без наслідків для оточуючих) і поліція зловила на цьому то штраф або 3 роки на зоні. Якщо вбив при цьому когось то електростілець автоматом. І не треба було б тулити навмисне вбивство.
+============================================================================+
Бо Верховна зРада під тиском мусорського лоббі взагалі не бажає приймати Закон про зброю.
Бо це позбавить мусарню їх додаткових прибутків.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

То ти думаєш що він в когось цілився?
+========================================================+
А це вже неважливо - стріляти в межах населених пунктів заборонено.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

...Дружина поліцейського, підозрюваного у вбивстві п'ятирічного хлопчика, звинуватила в трагедії батьків дитини...

...ІМХО...інтуіція мені підказує , що цієї родині пацюків пора звалювати звідти...місцеві не дадуть їм жити...ні дітям в школі , ні дорослим на роботі...ні сусіди...
   
Re: На тему дитини, яка померла.
DVB

А що там з тим чуваком з таксою, що убив УДОшника, шось чути?
   
Re: На тему дитини, яка померла.
TC

+=======================================================================+
У мене є пневматична тюнингована гвинтівка. 300 метрів в секунду на виході. Алюмінієву 
банку на 10 м пробиває наскрізь, а от банку з під фарби - вже ні. Тобто, кістки черепу
пневматика не проб"є.

Чем стреляешь, стальным шариком?
   
Re: На тему дитини, яка померла.

+======================================================================+
Тільки за кульову стрільбу в межах населених пунктів мають отримати по 3 роки. А за
вбивство по необережності - ще від 5 до 8. Те, що зробили злочин у стані алкогольного
отруєння строк має бути подвоєний.
де таке написано?
   
Re: На тему дитини, яка померла.

«Умышленное телесное повреждение, совершенное способом, носящим характер особого мучения, или совершенное группой лиц, а также с целью запугивания потерпевшего или других лиц, или совершенное по заказу, или повлекшее смерть потерпевшего».
Сторона обвинения просит приговорить обвиняемых к следующим срокам лишения свободы: Торбина – к 6 годам и 6 месяцам, Грабчука – к 6 годам, Вишневского и Васяновича – к 4 годам, Горбунова – к 3 годам.
За смерть в таких муках 6 лет и 6 месяцев? Потому что убивать не хотел, а только покалечить?
   
Re: На тему дитини, яка померла.

За смерть в таких муках 6 лет и 6 месяцев? Потому что убивать не хотел, а только покалечить?

А як там кодекс пише?
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Вся справа у самих наших людях- саме у простих ,у більшості. Ну не може такого бути у природі, щоб 90% населення законослухняні  були(та виконували заповіді з біблії) ,а 10% тих ,що при владі- одна мерзота. Насправді, всі біди - від рівня свідомості самих нижніх верств населення.Типовий приклад- один брат в поліції, а менший на блясі з шайкою молодиків їздять по дачам та вирізають усе металеве ледь не серед білого дня і коли дачники подають заяву до поліції(з номерами машини, прикметами крадіїв) то їм кажуть: надайте документи на те що вкрали(труби ,кутники,швелери) замість затримати бандитів.
   
Re: На тему дитини, яка померла.
N88

Вся справа у самих наших людях- саме у простих ,у більшості. Ну не може такого бути у природі, щоб 90% населення законослухняні  були(та виконували заповіді з біблії) ,а 10% тих ,що при владі- одна мерзота. Насправді, всі біди - від рівня свідомості самих нижніх верств населення.Типовий приклад- один брат в поліції, а менший на блясі з шайкою молодиків їздять по дачам та вирізають усе металеве ледь не серед білого дня і коли дачники подають заяву до поліції(з номерами машини, прикметами крадіїв) то їм кажуть: надайте документи на те що вкрали(труби ,кутники,швелери) замість затримати бандитів.

І обидва голосують за ЗеЛошару бо він прікольний.
   
Re: На тему дитини, яка померла.
N88

За смертельные ДТП столько и надо давать, педрошобла

Ви так пищите тільки коли ваші "справедливі" закони не стосуються вас самих.

Силовими і адміністративними способами ця проблема не вирішується.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

Чем стреляешь, стальным шариком?
+===============================================================+
Тіки дебіл стрілятиме з нарізної гвинтівки сталевими кульками. Нарізи не
переживуть і сотні пострілів. Тому ВСІ нарізні кулі мають покриття з м"яких металів:
від свинцю до міді та томпаку.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

За смерть в таких муках 6 лет и 6 месяцев? Потому что убивать не хотел, а только покалечить?

Вы когда-нибуть УК в руках держали? Совсем не толстая книжечка. :)
А мне довелось полистать комментарии к нему - четыре неслабых тома.
И по применению УПК - тома с рекомендациями тоже так, можно капусту придавливать.
Сосед у меня полковник, эксперт-криминалист, дома есть литература соответствующая, дал позаглядывать.
Так вот там чуть ли не по шагам - за что, сколько, и как.
И все лазейки в законах. И комментарии где подсудимый не только может открутиться но компенсацию через СПЧ получить.
Так что это на эмоциях можно шашкой махать - посадить, расстрелять....
А тут если следствие дело не развалило, то получит именно так как написано.
Ошибочно думать что судья главный - "занесли и отпустил".
Доля правды в этом есть, но именно от следаков и экспертов будет зависеть что судья потом нарисует.
   
Re: На тему дитини, яка померла.

де таке написано?
+=======================================================================+
Читай законодавство.

Останнє редагування: 5 червня 2019 16:22:45 від vkhavr2
   
Re: На тему дитини, яка померла.

+=======================================================================+
Читай законодавство.


І там написано що строк має бути подвоєний?

Нє смєші мої іскандери
   
Re: На тему дитини, яка померла.
TC

+===============================================================+
Тіки дебіл стрілятиме з нарізної гвинтівки сталевими кульками. Нарізи не
переживуть і сотні пострілів. Тому ВСІ нарізні кулі мають покриття з м"яких металів:
від свинцю до міді та томпаку.

У тебя пневматика с нарезным стволом?
   
Re: На тему дитини, яка померла.

У тебя пневматика с нарезным стволом?
+=========================================+
А я іншої в продажу і не бачив. І гвинтівка, і пістолет.
Флобер також нарізний. У нього кулька свинцева з
мідною оболонкою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія