Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Ти я дивлюся від безгрошівʼя в Кракові кукухою поїхав?)

Селюк з трьома струсами мозку здатен зробити досить помилок у слові "свиноас", щоб вийшло "адвокат".  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

А через одного впевнені, що ми їм заздримо  :facepalm1:

Ще й як.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

https://t.me/voynareal/88213

Якісь недоумки. Було же оголошено, "технічний збій"...
Шо вони до дівчат на рецеції ричепилися...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

ось найкращий підсумок проблеми, купа українців за кордоном офіційно стоять на обліку і готові чекати на повістку, але державі легше зробити всіх порушниками, бо офіс простих рішень бере гору над здоровим глуздом
Купа це один відсоток з тих хто виїхав після 2022?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Селюк з трьома струсами мозку здатен зробити досить помилок у слові "свиноас", щоб вийшло "адвокат".  :laugh:
Хуєсос який дитину зробив інвалідом щоб виїхати щось щебече?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://www.facebook.com/serhii.marchenko.ua/posts/7905715849460958

Пішов він на хуй, ті, хто виїхав, ніяк не впливають на суспільство в Україні  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пішов він на хуй, ті, хто виїхав, ніяк не впливають на суспільство в Україні  :facepalm1:

А такі ухилянти, як ти, впливають?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А такі ухилянти, як ти, впливають?

О, бля, знову рибу за гроші... У тематичній гілці вже давно обговорили, хто кому ухилянт, навіть деталі ВЛК, у кого як пройшло, обговорили, ти все пропустив  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
DBA

О, бля, знову рибу за гроші... У тематичній гілці вже давно обговорили, хто кому ухилянт, навіть деталі ВЛК, у кого як пройшло, обговорили, ти все пропустив  :laugh:

Обговорили, і там зʼясували що ти типічний сцикло ухилянт. Ухилянт - це не той, кому держава не дає ухилятися, а тий хто може воювати і не іде, коли фізично може. Тебе вже зброю дають, а ти все одно сциш.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Обговорили, і там зʼясували що ти типічний сцикло ухилянт. Ухилянт - це не той, кому держава не дає ухилятися, а тий хто може воювати і не іде, коли фізично може. Тебе вже зброю дають, а ти все одно сциш.

Ковбаса з кенгурятника, я так зрозумів, фізично воювати не може  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Еміги дуже злі
Не так весело відправляти когось в Україні в окоп коли не можеш паспорт за кордоном оновити)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
mar

Сумно, що багато не розуміють, що таке Держава.

Це не Кулеба і не Зеленський.


Дуже цікаво, а хто ж тоді? 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
DBA

Ковбаса з кенгурятника, я так зрозумів, фізично воювати не може  :facepalm1:

Не можу, і про це писав. А от ти сцикло можеш, але чомусь кірпічи кладеш кожен день, ще й інших повчаєш.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
mar

Еміги дуже злі
Не так весело відправляти когось в Україні в окоп коли не можеш паспорт за кордоном оновити)


Я вважаю було б більше бажаючих воювати, якби було б як в Ізраїлі. Коли б чинуши не ховали своїх дітей. Є один політик, преться знову на табуретку, а аж командира мінометного розрахунку з бойовим досвідом кудись заслав, той ніяк до міномету не доберетьмя
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Дуже цікаво, а хто ж тоді? 

Так, теж цікаво. Сірьога нумерний, який донатив Зеленському і Кулебі, тепер  купе жінці сумачьку за 2 кЄ. Нехай Зєля і Кулеба обсеруться без його донатів)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пацанутв цьому році буде 25, він з 2019 у ЗСУ.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я вважаю було б більше бажаючих воювати, якби було б як в Ізраїлі. Коли б чинуши не ховали своїх дітей. Є один політик, преться знову на табуретку, а аж командира мінометного розрахунку з бойовим досвідом кудись заслав, той ніяк до міномету не доберетьмя

Не погоджусь. Хто не хоче воювати, винайде будь-які відмазки
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не можу, і про це писав. А от ти сцикло можеш, але чомусь кірпічи кладеш кожен день, ще й інших повчаєш.

Якщо ти сам не можеш, навіщо інших женеш? Почни з себе, собою і заверши)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Еміги дуже злі
Не так весело відправляти когось в Україні в окоп коли не можеш паспорт за кордоном оновити)

Сцуко, ніколи не бачив стільки емігів на ФУПі одночасно)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не можу, і про це писав. А от ти сцикло можеш, але чомусь кірпічи кладеш кожен день, ще й інших повчаєш.
нагадай шо в тебе і коли поїхав
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
mar

Не погоджусь. Хто не хоче воювати, винайде будь-які відмазки

Ну які відмазки? Тут дуже просто, хто не воює і не має заперечень по здоров'ю, той просто боягуз, сцикло .
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
DBA

Якщо ти сам не можеш, навіщо інших женеш? Почни з себе, собою і заверши)

Де я і кого жену? Це тільки стосується євгєши-сцикуна, який кожен день сере на ухилянтів, партнерів та інших, а сам не йде в окоп.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну які відмазки? Тут дуже просто, хто не воює і не має заперечень по здоров'ю, той просто боягуз, сцикло .
це всі виїхавші працездатні ковбасники, в такому випадку  :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Дуже цікаво, а хто ж тоді?

Тут вже відповідали на це питання.

Ось:

Іди вивчи теорію держави і права, або спитай там де ти знаходишся у когось)

Не хочу у пана поважного адвоката хліб відбирати
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
mar

Не погоджусь. Хто не хоче воювати, винайде будь-які відмазки

Але як воно виглядає, синки чинуш сховалися, а папашкі агітують інших воювати. Не послав сина воювати, йди нах з політики. Хто сам не воює, нах з посади. На посади призначати тільки тих, хто воював.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
mar

Тут вже відповідали на це питання.

Ось:

Не хочу у пана поважного адвоката хліб відбирати

Так Кклеба і Зеленський якраз держава і є. Млже з країною перепутали.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
mar

це всі виїхавші працездатні ковбасники, в такому випадку  :gigi:

Всі, хто може і не воює, що не зрозуміло?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Всі, хто може і не воює, що не зрозуміло?
може чи не може це уже ВЛК вирішить, камон тут чекають всіх  :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так Кклеба і Зеленський якраз держава і є. Млже з країною перепутали.

Я вибачаюсь, а це як повинно насрано бути, щоб людина не відрізняла Державу від керівних органів? А керівні органи від осіб, що їх очолюють...

"Держава це я!" кричав король Людовик XIV у парламенті, коли голова Сенату наголошував на тому, що інтереси короля не співпадають з інтересами держави.

Тоталітарні режими завжди підміняють собою державу, а тупий плебс це все слухає та вірить.

"Говорім партія - подразумєваєм Леніна"

Ну і сучасне "Не будєт Пітуна - не будет Роїсі".
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я вибачаюсь, а це як повинно насрано бути, щоб людина не відрізняла Державу від керівних органів? А керівні органи від осіб, що їх очолюють...

"Держава це я!" кричав король Людовик XIV у парламенті, коли голова Сенату наголошував на тому, що інтереси короля не співпадають з інтересами держави.

Тоталітарні режими завжди підміняють собою державу, а тупий плебс це все слухає та вірить.

"Говорім партія - подразумєваєм Леніна"

Ну і сучасне "Не будєт Пітуна - не будет Роїсі".

Положення про ВЛК передбачає, що військовозобов'язані проходять ВЛК через 5 років після постановки на військовий облік, тобто, постанова ВЛК діє протягом 5 років.

Цю норму всі виконали, як гадаєш
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В Українській Гельсінській спілці вважають, що розпорядження МЗС обмежити надання консульських послуг чоловікам призовного віку має ознаки порушення прав людини. Водночас там ставлять під сумнів і ефективність таких дій.

Розпорядження міністерства закордонних справ України (МЗС), яке передбачає, що від вівторка, 23 квітня, дипломатичні установи за кордоном тимчасово призупинили всі консульські дії для чоловіків призовного віку (18-60 років), має ознаки порушення прав людини. Про це у коментарі DW заявив виконавчий директор Української Гельсінської спілки (УГС) з прав людини Олександр Павліченко.

Він наголосив, що обмеження стосуватимуться не лише видачі документів, але й усього спектру консульських послуг. "Я можу сказати, що це не працюватиме. Бувають трагічні випадки, як-от ДТП. Українці, які потрапили у ДТП за кордоном, потребують зокрема і консульської допомоги. То що тепер буде? Уявіть, є 10 потерпілих, з них - двоє чоловіків призовного віку. І консул скаже: "Цим вісьмом я допоможу з документами, а цим двом - допомагати не буду, тому що нам заборонено". І тоді це буде навіть не порушення, а нехтування правами людини. Як на мене, це дискримінаційний підхід", - пояснює Павліченко.

Правозахисник нагадує, що людина, яка перебуває за кордоном, окрім послуг потребує ще й консульського захисту і супроводу. І відмова у цьому рівнозначна порушенню права на захист за кордоном, яке має забезпечувати Україна для свої громадян, каже він.

цей експерт не читав, що для випадків ДТП зроблено виняток.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Не можу, і про це писав. А от ти сцикло можеш, але чомусь кірпічи кладеш кожен день, ще й інших повчаєш.
Ну так онови данні - в чому проблема?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Я вважаю було б більше бажаючих воювати, якби було б як в Ізраїлі. Коли б чинуши не ховали своїх дітей. Є один політик, преться знову на табуретку, а аж командира мінометного розрахунку з бойовим досвідом кудись заслав, той ніяк до міномету не доберетьмя
Розові поні
Якби та якби
Ми не Ізраїль
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну які відмазки? Тут дуже просто, хто не воює і не має заперечень по здоров'ю, той просто боягуз, сцикло .
Але ж є різниця бути боягузом в Україні чи не маючи підстав чкурнути закордон і боятися що паспорт не продлять при цьому відправляючи всіх в окопи)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Тут вже відповідали на це питання.

Ось:

Не хочу у пана поважного адвоката хліб відбирати
Да ладно, відповім)
Держава - це форма організації публічної влади
Не єдина зауважу форма)
Є ще племена десь на амазонці)
Але єдина сучасна)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Положення про ВЛК передбачає, що військовозобов'язані проходять ВЛК через 5 років після постановки на військовий облік, тобто, постанова ВЛК діє протягом 5 років.

Цю норму всі виконали, як гадаєш
Майже ніхто)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ситуация с ухылянтами 1в1 повторяет паттерн с коррупционерами.
Когда какого-то чинушу ловят с виллами/тачками/кэшем, то его тупо кикают с должности и… все. Проблема решена  :laugh:
Теперь так же кикнули ухылянтов - пох как они сьебались, кто им выдал довидкы, кто сколько на лапу взял на погран переходе, просто пошли нах.
Правова держава хули  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія