Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу підняти питання т.н. Соціального ліфту.

Хочу підняти питання т.н. Соціального ліфту.

У мене вчора був поганий день. Відзвонився товариш і сказав пам'ятаєш тих хлопців?
Так...
В полоні. Пару днів тому взяли в полон, викинули відео...
.....
У мене вчора був поганий день. Жінка, у якої коханий і брати в батах, що зараз на наголосі, не може зібрати їм кошти на прості речі. Живе в Київі. Працює на фірмі і все..
...
У мене вчора був поганий день. Хлопець з мого взводу який жорстко був вмотивований і там в Бахмуті був молодца... зараз в сзч...

Але чомусь немає поганого дня у т.н. соціальних ліфтерах.
У людей, які опановують т.н. соціальні ліфти підйому в кар'єрах на фоні їх невіглавства та можливостей під час війни

   
На фоні того, що ( як Ви можливо не хочете цього чути чи усвідомлювати і можливо все ж перебільшую але якщо і багато та трішечки порядних залишилось на економіці і маю на увазі чоловіків) законопорядних мобіліщувались або добровілно чи не втікали від повісток.
Багато зараз ставоять в приклад Їзраїль     та їм ще далеко до того движу у ТЦК, що був на початку.
   
Але все ж...
Давайте не будемо зараз забувати про ці довбані соціальні ліфти, в яких повинні були сидіти хлопці , що зараз у війську, що  загинули, полонені, пропалі без вісті..
Ці соціальні ліфти, що втратили ( хоча багато з Вас може війти в дискусію та все ж людина, що добровільно йде на борню кидаючи сім'ю, близьких, соціальні ліфти) не останню золоту частину нації - зараз змушені впихувати в себе беспренципну частину хижаків цієї нації.
   
І Ви можете рубитись зараз тут в любих темах, сторізаз, ютубах і т.інше. ..
Але розділ в країні вже пройшов на тих хто сидить зарахунок хлопців в соціальних ліфтах і тих хто дуже скоро спитає з пасажирів соціальних ліфтів.
І без різниці чи будете Ви мене тут заговорювати чи банити, без різниці приведення різних історичних аналогій - так буде.
   
І крайнє.
Я пару днів тому давав пропозицію про відправлення пару
Батів до Цахал. Ви не повірите аби Китай вліз в Тайвань я б те ж пропонував.
Тому що розумію, що при всіх тих  п***а, що зараз є ' ми повинні допомагати і ділитись досвідом в боротьбі за питання свого існування. Повинні якщо хочемо існувати. Ще раз повторюю - існуванння  наших родин, нації, держави - це продукт взаєморозуміння тих націй, що хочуть існувати.
Але дочого тут соціальні ліфти спитаєте Ви?
Ті ліфти , що зараз є...?

   
Re: Хочу підняти питання т.н. Соціального ліфту.

І крайнє.

 :facepalm1:

Крайнє - це те що зкраю.
В даному контексті треба казати "останнє".
Говори українською!  :punish:
   
Ті соціальні ліфти, що поділили мою країну- ні не по мові- моя країна має державну мову, але ми спокійно відносимось до росвйської, івриту, мадярської - так склалось. І ці хлопці не меньше, а в багатьох випадках більш патріоти чим автохонні.
Соціальні ліфти поділили мою країну на тих кому все це пофіг- війна , смерть та інше. І мабуть я не правий. Соціальниц ліфт поділив країну на плебс і сенйорів.
Навіть не так - на бидло в соціальному ліфту, що жре , краде живе одним днем і народ, що витягує цю війну бо розуміє, що з тим бидлом , що прийде буде набагато гірше - життя, країна, родини, сім'ї просто будуть знищені.
   
:facepalm1:

Крайнє - це те що зкраю.
В даному контексті треба казати "останнє".
Говори українською!  :punish:
У військових є певні забобони щодо "крайнє чи останнє" і вони на то мають право
так що, please, не вчіть "грамотності" там де це недоречно
 B-)
   
Re: Хочу підняти питання т.н. Соціального ліфту.

У військових є певні забобони щодо "крайнє чи останнє" і вони на то мають право
так що, please, не вчіть "грамотності" там де це недоречно
 B-)

Тут не військові і не фронт. :punish:
Мавпування "фронтового" жаргону тими, хто сидить в тилу, виглядає жалюгідною спробою примазатися.
   
Тут не військові і не фронт. :punish:
Мавпування "фронтового" жаргону тими, хто сидить в тилу, виглядає жалюгідною спробою примазатися.
Це ви про кого ?  :shuffle:
   
Жінка, у якої коханий і брати в батах, що зараз на наголосі, не може зібрати їм кошти на прості речі.

Які такі "прості речі" не може оплатити боєць і його жінка?
   
І тепер точно крайнє.
У своєму підрозділі питання політики - це питання опосередкованого табу.
Вважаю це вірно.
 Та все ж....
Питання, що буде після того коли ми повернемось додому(якщо доля, зорі будуть існувати разом з нами і ми їх буде бачити своїм поглядом обмнімаючи коханих жінок та свою малечу під боком) ....
   
Всім життя!¡!!
   
І тепер точно крайнє.
У своєму підрозділі питання політики - це питання опосередкованого табу.
Вважаю це вірно.
 Та все ж....
Питання, що буде після того коли ми повернемось додому(якщо доля, зорі будуть існувати разом з нами і ми їх буде бачити своїм поглядом обмнімаючи коханих жінок та свою малечу під боком) ....

Що буде?
Та нічого. Що може бути від втомлених війною воїнів, від скалічених мінами, кулями, уламками?
Вони тоді матимуть ще й з тітуханами медведчука битися?
   
Re: Хочу підняти питання т.н. Соціального ліфту.

Ну розумію до чого тут ліфти.Для військових це теж ліфти.Це погано чи добре?
   
:facepalm1:

Крайнє - це те що зкраю.
В даному контексті треба казати "останнє".
Говори українською!  :punish:
Люди многих профессий, например, шахтеры и металлурги стараются не употреблять слово Последний во многих контекстах, вместо него говорится крайний. Я говорю крайняя смена или крайний раз уже 30 лет, это профессиональная привычка.
   
Ліфтів вам у стрічку....

СТЕФАНЧУК НАГОРОДИВ ТАРОЛОГА І ДЕМОНОЛОГА ВІДЗНАКОЮ ЗА БЛАГОДІЙНІСТЬ ТА ДОПОМОГУ ЗСУ

До цього маг Веліар нібито займався "відспівуванням" рпц біля стін Києво-Печерської лаври.
Це викликало обурення серед вірян, які вважають, що такі дії є образливими. У коментарях Оріщенко зазначив, що орден отримав за благодійність та допомогу ЗСУ.
   
Re: Хочу підняти питання т.н. Соціального ліфту.

У мене вчора був поганий день. Відзвонився товариш і сказав пам'ятаєш тих хлопців?
Так...
В полоні. Пару днів тому взяли в полон, викинули відео...
.....
У мене вчора був поганий день. Жінка, у якої коханий і брати в батах, що зараз на наголосі, не може зібрати їм кошти на прості речі. Живе в Київі. Працює на фірмі і все..
...
У мене вчора був поганий день. Хлопець з мого взводу який жорстко був вмотивований і там в Бахмуті був молодца... зараз в сзч...

Але чомусь немає поганого дня у т.н. соціальних ліфтерах.
У людей, які опановують т.н. соціальні ліфти підйому в кар'єрах на фоні їх невіглавства та можливостей під час війни
==============================
А вони скупили рекордну кількість  BMW та Майбахів. Понавибирали, пля? Туди в шлюхі народу. позалазили самі покидьки-невдахи, яким привалило. Ліфти позатягли... Ще й інше-вони скрізь тупорилі. Самокатчики, дурки.... Може хтось раніше й себе не забував, але все ж таки знав як діяти в Державі. А тут...Ну-ну. Довбні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія