Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От я і пенсіонер 8-)

Re: От я і пенсіонер 8-)

божечки, вся жизнь впереди и плюс пенсия капает - можно неспеша искать работу

не всем так везет
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

можно неспеша искать работу

Що може у сутності означати - шукати на власну дупу пригод , котрих впродовж трудового стажу примудривсь уникнути , завдяки чомусь , що будучи явно згаданим не матиме а ні однозначного витлумачення , а ні загального однакового усвідомлення . ))

не всем так везет

Хто його зна , вєзьот чі нєвєзьот , бо тії , хто вже підгорнуло ласти , до пенсії не доживши і у переважній більшості підгорнуло ласти через алкоголізм , та усе інше , що із вживанням бухла пов'язане , можливо уникли ще чогось гіршого , що могло бути сприйняте як гірше аби ще жили .

Надруковано лише на підставі власних , суб'єктивних вражень , "життєвого досвіду" )) та належності до певної соціяльної групи люду .

А деінде та в будь-кого іншого усе можливо і не так .
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Зс чи мвс ?
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

45 комісію не пройшов, списали накуй 8-)

Так тебеж пенсию пожаловали больше, чем какому-нибудь трактористу, который по 20 часов сезон не вылазил с трактора...
И на тебе еще пахать можно...

Ап чем пичаль?
Не знаешь чем от скуки заняться, и мучают впросы смысла жизни?
   
Re: От я і пенсіонер 8-)
abg

Проживаючи в совку я помітив іншу особливість стосовно даного питання...Піночета часто хотіли обмежені розумом, знаннями люди, яких, крім того, подібні Піночети на місцях добряче жучили і їм, щоб не було так образливо, бажалось, щоб жучили і інших за компанію. Подібна горезвісна ментальність в більшості властива росіянам, але, трапляється і серед нашого народу із подібними поглядами знаходяться.

„Обмежені розумом і знаннями“ якраз не Піночета, а Сраліна-Брєжнєва хотіли і хочуть до дня сьогоднішнього.
Так що, погано ти помічав „в совку“. Мабуть тому, що не „жучили“ тебе, а „жучив“ ти????

Хоча, для тих, хто „обмежений“, буде однаково, що при Сраліні, що при Піночеті, тому вони більше за Лєанідом Іллічьом плачуть, бо не „жучив“ їх, а купляв за нафту хліб для них, поросят, в аргентинах.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія