Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ой ,знову потративсі :(

Re: ой ,знову потративсі :(

Я для себе, як аматор, маю отакий самокалібруючий Бош. для мене на вертикалі/горизонталі вистачає з головою.

Показати зображення...
Люблю робити з деревом. Коли є час. Є маса різного власного доволі якісного інструменту. Віддаю перевагу брендам Makita і DeWalt. Bosh чомусь не подобається. Маю лише один той лазерний левел від Бош.

Постійно доводиться щось робити родичам. Та і в себе в будинку є робота. То деку змайструвати, то бейсмент закінчити. Ціна інструменту відбивається лише за один проект. І ще й з надлишком. Ящо рентувати інструмент навіть на один проект, то виходить дешевше купити новий власний. Особисто в мене все окупилось багатократно.

Якісним інструментом робити одне задоволення. До того ж, дорожчий, тобто якісний інструмент відомого виробника, в кінцевому результаті обходиться дешевше, ніж ніби то дешевший інструмент від невідомо кого.

Зокрема, маю ось цю солодку парочку трієчку. Прямо в такому вигляді як на картинках. В складеному вигляді займає не так і багато місця в гаражі.

Маятникова пилка з 12-дюймовим диском. Незамінна річ для столяра.

Показати зображення...
Циркулярна пилка. Потрібна не так часто, але також без неї ніяк.

Показати зображення...
І от такий портативний планер. Це вже для гурманів. Не дивлячись на його невеликі габарити, машина унікальна. Але це вже скоріше для червонодеревщиків. З будь якої непривабливої дошки з цінного дерева зробить картинку.

Показати зображення...
я маю ідентичні але на іншому столі
такі пили
   
Re: ой ,знову потративсі :(

Одне з самих дурних запитань, завжди дратує.

Це є питання від професіонала професіоналу . Від людини яка  юзає саму примітивну лєйку д2 і яка заглядалась на 810 ще тоді , як її навіть ще в продажі не було . І в якої дійсно є робота під заявлені виробником характеристики . Але яка проаналізувавши всі фактори вирішила такий дівайс не купувати .

 Тому питаю .

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія