Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Храфф Турч, кидаю Тобі челендж. Чур, не викручуватися!

Турч великодушно закрыл фрилендера на время! Поддерживаю, хай пише... надеюсь будет фильтровать теперь базар в будущем. Риторика до слива была ублюдочной, а после заискивающей  (td)  Ну очень противное ощущение -- типо в гавно вступил  :laugh:

PS Турч, я понимаю, что ты прикалываешься, НО! Задумайся над тем, что ты некоторым образом поддаешься манипулированию. Вылез аноним и фрик из инета и заставил тебя прийти в определнное место и время. А сам так и остался анонимом, фри ком, п***а...

PPS Бегги, ты саипал со своим маслом в этой ветке
   
PPS Бегги, ты саипал со своим маслом в этой ветке
ну а ви крепко заебали своіми повчаннями людей. Але, я не скаржуся.
   
ну а ви крепко заебали своіми повчаннями людей. Але, я не скаржуся.

де і кого я тут повчав?  :S

 :fool:
   
Турч великодушно закрыл фрилендера на время! Поддерживаю, хай пише... надеюсь будет фильтровать теперь базар в будущем. Риторика до слива была ублюдочной, а после заискивающей  (td)  Ну очень противное ощущение -- типо в гавно вступил  :laugh:

PS Турч, я понимаю, что ты прикалываешься, НО! Задумайся над тем, что ты некоторым образом поддаешься манипулированию. Вылез аноним и фрик из инета и заставил тебя прийти в определнное место и время. А сам так и остался анонимом, фри ком, п***а...

PPS Бегги, ты саипал со своим маслом в этой ветке

Гюнсыч, все нормально. Спор закрыт, претензий нет.
   
Re: Храфф Турч, кидаю Тобі челендж. Чур, не викручуватися!
Пшениця

Фрідендер мабуть, гарячу кицю підчепив.. весна-літо, всі діла... яєчка вспухли... цицьки потискати руки сверб.лять...

А тут те дурацьке парі.. ну, він і подумав, та ну його.  :D
   
де і кого я тут повчав?  :S

 :fool:
весь час. Ви гуру, вказуете турчу, вказуете мені, два- трі поста вище. Може, якось, без вас люди розбируться?
   
Фрідендер мабуть, гарячу кицю підчепив.. весна-літо, всі діла... яєчка вспухли... цицьки потискати руки сверб.лять...

А тут те дурацьке парі.. ну, він і подумав, та ну його.  :D
Та мабуть він такподумав наступного ранку після визову.  Він на яхті натренується , цікаві місця покаже фоткі через півроку.
   
Мені здаеться, що той челендж пан Філендер і не планував робити.
   
Re: Храфф Турч, кидаю Тобі челендж. Чур, не викручуватися!

Ну многие упоротые приняли ..  :laugh:

Мой первый вопрос был - трезвый ли он? Я давал, я давал ему шанс нормально выйти  :laugh:
А то непонятно было, что он под коксом.
И это был далеко не единственный эпизод. :laugh:
   
Хватит терзать пана Фрилендера. Он честно принял поражение, это уже сам по себе сильный поступок.
Дайте ветке утонуть.
   
Re: Храфф Турч, кидаю Тобі челендж. Чур, не викручуватися!
Пшениця

Хватит терзать пана Фрилендера. Он честно принял поражение, это уже сам по себе сильный поступок.
Дайте ветке утонуть.
Та ніхто його не терзає
І приймати поразку онлайн - нема ніякого геройства

І ніякий це все не великий поступок

Великим він був би, якби він відіслав на передову ЗСУ штуку баксів за програш

А так - фігня. Язиком не помеле та пальцями не постукає по клаві півроку. Чи й не собитіє.
   
Та ніхто його не терзає
І приймати поразку онлайн - нема ніякого геройства

І ніякий це все не великий поступок

Великим він був би, якби він відіслав на передову ЗСУ штуку баксів за програш

А так - фігня. Язиком не помеле та пальцями не постукає по клаві півроку. Чи й не собитіє.
пане. З усіею повагою кажу. Той пан Турчінов, виконав мінімально необхідні діі. Той пан Фрілендер, не зробив нічого. Хто тут нехороша редіска? Самі складіть відповідь.
   
Великим він був би, якби він відіслав на передову ЗСУ штуку баксів за програш
Скілько тисяч ви вислали? Тут щонайменьше з 5 ветеранів, які може і не відмовилися би від допомогіі в лікуванні, як ім то запропонують . та, щось тихо.
   
Самі вони не просять, то нижче іх рівня свідомості.

Останнє редагування: 2 червня 2021 22:19:40 від beggy
   
Було, що зовсім трохі, тисяч 5 просив в небедних юзверів зайняти тутешніх на операцію. Послали нахер. Я зайняв, та з годом гроши повернув ніхто не скаже що я йому винен. Тут публіка здебільшо гніла. Так мені здаеться.
   
Re: Храфф Турч, кидаю Тобі челендж. Чур, не викручуватися!
Пшениця

Скілько тисяч ви вислали? Тут щонайменьше з 5 ветеранів, які може і не відмовилися би від допомогіі в лікуванні, як ім то запропонують . та, щось тихо.
І через цей форум надсилав
І напряму на передову, де служив мій двоюрідний племінник, багато тисяч, на 2 кімнатну вистачило б
І наймав звідси там людей на кухню рубати салати і варити
І ліки звідси відсилав
І брав участь у організації медичної допомоги з Канади до України у 2018
Моя мала заробила 300 дол, продаючи лимонад (їй на той час було неповних 7) та відправила вояку для операції на очах, хлопець частково поверну зір, женився, тепер переписується з моєю малою
Мої батьки в Одесі (їм більше 80) волонтерили на пунктах прийому одягу та організовували доставку секонд хенду з Ізраїлю

Всього і не згадаєш...

Не сидів, як гнида Олдбой, КОстяша і решта сволоти з форуму
   
Re: Храфф Турч, кидаю Тобі челендж. Чур, не викручуватися!
Пшениця

Можу, в принципі і докази представити, їх небагато, але є
   
А гроши мені без будьяких розписок надав пан Лутулі, якій покінув вже цей форум. Я іх повернув. Це відносини, людські, а не херня всяка.
   
І через цей форум надсилав
І напряму на передову, де служив мій двоюрідний племінник, багато тисяч, на 2 кімнатну вистачило б
І наймав звідси там людей на кухню рубати салати і варити
І ліки звідси відсилав
І брав участь у організації медичної допомоги з Канади до України у 2018
Моя мала заробила 300 дол, продаючи лимонад (їй на той час було неповних 7) та відправила вояку для операції на очах, хлопець частково поверну зір, женився, тепер переписується з моєю малою
Мої батьки в Одесі (їм більше 80) волонтерили на пунктах прийому одягу та організовували доставку секонд хенду з Ізраїлю

Всього і не згадаєш...

Не сидів, як гнида Олдбой, КОстяша і решта сволоти з форуму
та, не ображайтеся, шановний пане. То було скоріше ріторічне питання до іньших. Не маю жодного сумніву, окрім повагі, до вас
   
Пан Пшениця, мабуть 51-55 років. Був би в Украіне не воював би вже, скоріше за все, однак, робив би все задля нищення кацапів.
   
Хватит терзать пана Фрилендера. Он честно принял поражение, это уже сам по себе сильный поступок.
Дайте ветке утонуть.

Зачем?
Чтобы в топе красовался лысый Серожа и мрамориалдэй со жратвой?
Пусть уж лучше это. Может кому уроком лишним будет, что за слова отвечать нужно
и что наркота это плохо.
   
Re: Храфф Турч, кидаю Тобі челендж. Чур, не викручуватися!
Пшениця

та, не ображайтеся, шановний пане. То було скоріше ріторічне питання до іньших. Не маю жодного сумніву, окрім повагі, до вас

Я не обідчивий. Мене взагалі мало турбує чиясь думка. Це не в образу до Вас ))
Я знаю, що, за великим рахунком, я все роблю правильно. Тому, якщо хтось і скаже криве слово - але ну я ж-то знаю, що зробив правильно ))
   
Я не обідчивий. Мене взагалі мало турбує чиясь думка. Це не в образу до Вас ))
Я знаю, що, за великим рахунком, я все роблю правильно. Тому, якщо хтось і скаже криве слово - але ну я ж-то знаю, що зробив правильно ))
Ну ты чисто  [KA]  ментально.
Это их философия жизни, никогда не сомневаться в своей правоте.
Идиотская философия
   
Re: Храфф Турч, кидаю Тобі челендж. Чур, не викручуватися!
Пшениця

Бачу, тут за півроку не пописати прямо трагедію роблять

Націкавішим буде, якщо самому Фрілендеру посидіти в самобані це як 2 пальці

А тут всі розкудахтались ой бідний та як він це переживе ...  :pooh_lol:

   
Пане. Нікі то маска. Беггі, Пшениця... ви близкій до мойго світогляду юзер.
Мене звуть Дмитро.
   
Бачу, тут за півроку не пописати прямо трагедію роблять

Націкавішим буде, якщо самому Фрілендеру посидіти в самобані це як 2 пальці

А тут всі розкудахтались ой бідний та як він це переживе ...  :pooh_lol:
А разве дело только в самобане?
Знаешь притчу наверняка -
Я построил мост и храм
Я выкопал колодец...
......
Но стоило один раз выипать козу...
   
Re: Храфф Турч, кидаю Тобі челендж. Чур, не викручуватися!
Пшениця

Ну ты чисто  [KA]  ментально.
Это их философия жизни, никогда не сомневаться в своей правоте.
Идиотская философия

Поцю різницю між "не сумніватися в своїй правоті, щоб не робив" і "робити все від самого початку правильно" не бачить :(
Тупеньке...  :pooh_lol:
   
Барсіка не чіпайте, божа людина,  з єтером в голові. Таке інколи буває.
   
Челлендж наступний:

- стартуємо каяками з Гідропарку в Києві 1-го Червня 2021 року, 11:00 АМ за Київським часом. Без партнерів - соло.

- Фініш на пляжі Лос Крістіанос, острів Тенерифе, Канарські Острови. Йти тільеи власними силами, на веслах, своїм каяком.

Хто перший прийшов, той виграв.

Нагорода-покарання:

- якщо я перший прийду, ти повністю перейдеш на українську в повсякденному житті й на Фупі.

- якщо ти перший прийдеш, я самозабанюся на Фупі назавжди.

Приймаєш без викрутасів?

Цитата:
- якщо ти перший прийдеш, я самозабанюся на Фупі назавжди.

   
Невже емігранти настільки недолугі, що навіть не в стані виконати свої обіцянки?
   
Ніскільки.
Я практично не п'ю.

Вирішив перервати твоє бахвальство кацапське.
Кацапи - слабкі люди.

Приймай челлендж, і не крути сракою.
Твердий українець в екзилі (tu)  Слово як камінь курва  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія