Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

экс-заместитель главы НБУ Александр Савченко - Новый год украинцы встретят с долларом по 28 грн,

с 32 до 21. фераль - июнь 2015. даже больше 20% :gigi:

Да те 32 это был блип на компьютерном терминале. По моему и надели тот уровень не продержался
   
Их сразу взял на довольствие Евросоюз и давал кредиты на поддержание их экономик.

Украине тоже давали кредиты, 130 млрд, и шо? курс обвалился 1.80 до 25
   
Фігня. Ті, хто з самого початку тримав депозити в гривні заробили незважаючи на девальвацію : 1.2^10=6.2, тобто за десять років при 20 відсотках річних навіть 5-кратна девальвація перекривається.

а 14-ти кратная ?
   
Фігня. Ті, хто з самого початку тримав депозити в гривні заробили незважаючи на девальвацію : 1.2^10=6.2, тобто за десять років при 20 відсотках річних навіть 5-кратна девальвація перекривається.
:gigi:
навіть 5-кратна, кажеш?
2005р - курс 5грн за долар
2015р - курс 25грн за долар
"тату кінчайте торгувати бо вже нема чим задчу давати"

це ще при умові що повезло покласти в банк який не наєбнувся. отоді заробиш, йоптя.  :gigi:
мій товариш з 2005р. тримав депозити в кредитній спілці. Дуже був радий. Аж доки в 2008р. все не завалися к єбеням. Можна роман написати про його біганину, як він підсуєтився, переписав договри на пряму позичку, і бігав по всій Зах.Укр. розшукував кредитчиків і різними методами (часто на межі закону) переокнуючи їх відновити випалти.

Останнє редагування: 21 листопада 2015 23:20:27 від T.Blair.
   
с 40
и все тут (кроме меня конечно) верещали про 50
якщо ти маєш нюх і скинув бакс на піку по 40, поклав на депозит плануючи відкупитися по 18 по 23 (нє, по 18 це хуня повна, такого не буде але в арйоні 23 може й буде сидіти)
то тобі респект. Але це операція нетипова, діло рискове. можна і прогоріти.
тоді як хеджування ризиків (поступова планомірна скупка бакса) в надії на ріст курсу в укр. умовах ще ніколи не підводила.
   
Украине тоже давали кредиты, 130 млрд, и шо? курс обвалился 1.80 до 25

Украина стала членом ЕС ?
   
:gigi:
навіть 5-кратна, кажеш?
2005р - курс 5грн за долар
2015р - курс 25грн за долар
"тату кінчайте торгувати бо вже нема чим задчу давати"

це ще при умові що повезло покласти в банк який не наєбнувся. отоді заробиш, йоптя.  :gigi:
мій товариш з 2004р. тримав депозити в кредитній спілці. Дуже був радий. Аж доки в 2008р. все не завалися к єбеням. Можна роман написати про його біганину, як він підсуєтився, переписав договри на пряму позичку, і бігав по всій Зах.Укр. розшукував кредитчиків і різними методами (часто на межі закону) переокнуючи їх відновити випалти.
От потім не кажіть, що Джордж Сорос свої гроші надурняк отримав. ;)

Звісно, що бізнесу без ризику не буває. І виграє часто той, у кого більше клепки в голові, хоча й сліпе везіння буває.

Я колись клав гроші на депозит в УкрСоці - ніколи в них відсотки не були захмарними. На касі переді мною хлопець забирав велику суму. Касирка йому: Може на депозит покладете? А він: Так у вас відсоток мізерний. Вона показує на мене: А ось цей чоловік кладе. Він подивився на мене, як на гівно і пішов собі.

Сподіваюсь, він добре вклав свої гроші. Бо мене УкрСоц не підвів.

А дехто й на МММ добре піднявся...
   
...Я колись клав гроші на депозит в УкрСоці - ніколи в них відсотки не були захмарними. ...
а! ну так УкрСоц тебе може й не підвів = гривні свої ти отримав, але і про 20% річних там мови не було.
отже, 5-кратну девальвацію тобі все одно не переграти. Поклав би собі пачку баксів під подушку і спав спокійно.
   
а! ну так УкрСоц тебе може й не підвів = гривні свої ти отримав, але і про 20% річних там мови не було.
отже, 5-кратну девальвацію тобі все одно не переграти. Поклав би собі пачку баксів під подушку і спав спокійно.
"Відсоткова ставка – до 23% річних у національній валюті."
https://www.unicredit.ua/pcdeposits/view/6/
 B-)
   
28, что-то маловато
откуда такой оптимизм?
 :S
Мне кажется это цифру нужно умножить минимум на 1.5 или даже 2... :(
   
"Відсоткова ставка – до 23% річних у національній валюті."
https://www.unicredit.ua/pcdeposits/view/6/
 B-)
це теперішня ставка
ти ж гоовриш про 10р. період
колись в тих держ. чи напів-держ. банках ставки були суттєво нижчі.
   
Мне кажется это цифру нужно умножить минимум на 1.5 или даже 2... :(
:S На Новий рік всі бакси здають. Курс має впасти, до кінця святкувань, принаймні.
   
:S На Новий рік всі бакси здають. Курс має впасти, до кінця святкувань, принаймні.

    Кто сдает а кто наживается на скачках ,создает ажиотаж , потом еще два месяца падения экономики
   
це теперішня ставка
ти ж гоовриш про 10р. період
колись в тих держ. чи напів-держ. банках ставки були суттєво нижчі.
Ну і я ж не такий простий, всі гроші в одному банку тримати. А крім того, у ті самі напів-державні і бакс під невеличкий відсоток безпечно було покласти. Бо в матрасі і згоріти може. ;)
   
Украина стала членом ЕС ?
при чем тут ес? Только в ес валюты стабильны?
   
бггг... давай ты пояснишь мне рост ВВП Японии и это..

Показати зображення...

Расскажи подробнее про рост ВВП Японии.
Может после этого не будешь таких глупых вопросов задавать :)
   
Ну і я ж не такий простий, всі гроші в одному банку тримати. А крім того, у ті самі напів-державні і бакс під невеличкий відсоток безпечно було покласти. Бо в матрасі і згоріти може. ;)

У меня друг рассуждал точно так же как ты. Держал деньги в трёх банках. Все три сгорели.
Не, он не держал там больше лимита, но пол года получал их обратно. Без процентов, конечно.
Поэтому в твоей формуле 1.2^10 поправку нужно сделать :)
   
забавно як гривне-депозитчики вперто доказують свою правоту. :)
всупереч реальним історіям з життя
   
У меня друг рассуждал точно так же как ты. Держал деньги в трёх банках. Все три сгорели.
Не, он не держал там больше лимита, но пол года получал их обратно. Без процентов, конечно.
Поэтому в твоей формуле 1.2^10 поправку нужно сделать :)
Але дехто все-таки непоганий бізнес на цьому робить. Як і всюди - хтось вгадав, хтось ні. Знаменитий Бафет заробив шалені гроші на своїй стратегії і всіх вчить так робити. Але простий аналіз (читав книжку) показує, що його стратегія могла спрацювати виключно в той проміжок часу, коли він робив свої вкладення (там було щось 20 з лишком років безперервного зростання біржі). А всі ті, хто наслідував йому пізніше прогоріли, бо ринок змінив характер (криза за кризою).
   
Фігня. Ті, хто з самого початку тримав депозити в гривні заробили незважаючи на девальвацію : 1.2^10=6.2, тобто за десять років при 20 відсотках річних навіть 5-кратна девальвація перекривається.

Допустим, 10 лет назад у вас было $1000.
Вы поменяли на гривны по курсу 1 к 5 и положили 5000 гривен на депозит.
Пусть даже под 20% годовых, хотя 10 лет назад такого процента не было.
Сейчас вы сняли деньги и у вас оказалось 31000 гривен, или $1240.
Если бы вы 10 лет назад положили $1000 под 5% годовых, то у вас было бы $1629.
В чем профит? :)

P.S. А если бы вы тупо купили индекс ДауДжонса, то после сердечного приступа и операции на сердце в 2009 году у вас сейчас было бы $1790 :)

Останнє редагування: 22 листопада 2015 01:05:28 від SlavRedko
   
Допустим, 10 лет назад у вас было $1000.
Вы поменяли на гривны по курсу 1 к 5 и положили 5000 гривен на депозит.
Пусть даже под 20% годовых, хотя 10 лет назад такого процента не было.
Сейчас вы сняли деньги и у вас оказалось 31000 гривен, или $1240.
Если бы вы 10 лет назад положили $1000 под 5% годовых, то у вас было бы $1629.
В чем профит? :)
Йшлося про тримати долари в матрасі. Там вище я казав, що навіть під малий відсоток долари теж треба було класти в надійний банк. Таке я теж робив. "Диверсификация називаєца" ;).
   
блин, чего же непруха нам такая. только вот жизнь налаживаться стала, реформы пошли, профессионалы у руля нбу и Минфине, а тут на тебе штаты подосрали со своим баксом.

 (P)
   
Але дехто все-таки непоганий бізнес на цьому робить. Як і всюди - хтось вгадав, хтось ні. Знаменитий Бафет заробив шалені гроші на своїй стратегії і всіх вчить так робити. Але простий аналіз (читав книжку) показує, що його стратегія могла спрацювати виключно в той проміжок часу, коли він робив свої вкладення (там було щось 20 з лишком років безперервного зростання біржі). А всі ті, хто наслідував йому пізніше прогоріли, бо ринок змінив характер (криза за кризою).

Баффет никогда не занимался валютными спекуляциями. Он инвестировал деньги в бизнес.
Некоторые из его компаний торгуются на бирже, а некоторые нет.

В какой бизнес в Украине вы можете инвестировать свои деньги на период в 20 лет?
А на 10? Ну хоть на 5? Не, ну до следующих выборов ясно что в Рошен, но эти 3.5 года и то нет гарантии что его хозяин в Ростов на убежит :D
   
Йшлося про тримати долари в матрасі. Там вище я казав, що навіть під малий відсоток долари теж треба було класти в надійний банк. Таке я теж робив. "Диверсификация називаєца" ;).

Я вам на счётах объяснил, что делать ставку на гривневый депозит бессмысленно.
Так было последние 10 лет и так будет следующие 10 лет, если только не заработает экономика страны.
То же самое я говорил своему другу 10 лет назад. Но я его и про рулетку Форексе предупреждал..,
Но кому нужны эти советы постороннего. Все своим лбом нужно попробовать и пощупать :)
   
Баффет никогда не занимался валютными спекуляциями. Он инвестировал деньги в бизнес.
Бачу й ви стали жертвою його пропганди. Бо валютні спекуляції є більш надійним капіталовкладенням, ніж бізнеси, що б там не розповідали бафети.

Долар був 200 років тому, 100 років тому і через сто років матимемо долар.

Фунт був 200 років тому, 100 років тому (див вище).

Швейцарський франк - те саме.

А тепер подивіться на фірми на біржі 100 років тому й сьогодні.

"Ботом лайн" : гроші можуть подешевшати, але залишаться цінністю. Акціїї ж можуть перетворитися на різаний папір будь-якої миті.
   
Бачу й ви стали жертвою його пропганди. Бо валютні спекуляції є більш надійним капіталовкладенням, ніж бізнеси, що б там не розповідали бафети.

Долар був 200 років тому, 100 років тому і через сто років матимемо долар.

Фунт був 200 років тому, 100 років тому (див вище).

Швейцарський франк - те саме.

А тепер подивіться на фірми на біржі 100 років тому й сьогодні.

"Ботом лайн" : гроші можуть подешевшати, але залишаться цінністю. Акціїї ж можуть перетворитися на різаний папір будь-якої миті.
гроші знецнюються інфлюють
тобто за 1 долар 100років тому мона купити значно більше ніж нині

це не кажучи проте що багато валют чи держав які їх емітували, навіть не живуть такі тривалі періоди
   
гроші знецнюються інфлюють
тобто за 1 долар 100років тому мона купити значно більше ніж нині

це не кажучи проте що багато валют чи держав які їх емітували, навіть не живуть такі тривалі періоди
Та й люди так довго не живуть - нє?

На акціях ви можете легко розоритися за рік-два. Долар може подешевшати за цей же час на 5 відсотків. А може й подорожчати на тих же 5 відсотків. Так - акції можуть злетіти до небес - якщо йдеться про старт-апи. Але більшість все ж перетворюється на сміття. Це лотерея.
   
Бачу й ви стали жертвою його пропганди. Бо валютні спекуляції є більш надійним капіталовкладенням, ніж бізнеси, що б там не розповідали бафети.

Долар був 200 років тому, 100 років тому і через сто років матимемо долар.

Фунт був 200 років тому, 100 років тому (див вище).

Швейцарський франк - те саме.

А тепер подивіться на фірми на біржі 100 років тому й сьогодні.

"Ботом лайн" : гроші можуть подешевшати, але залишаться цінністю. Акціїї ж можуть перетворитися на різаний папір будь-якої миті.

Если мы все ещё о Баффете, то он вкладывал деньги не столько в акции как в бизнесы.
Страховой бизнес, железные дороги и так далее.
Но эта ветка не о нем, а о курсе гривны к доллару
И моя точка зрения такая - пока депозитная ставка будет заоблачной а экономика в рецессии или стагнации, гривна будет только падать.
Я не могу дать прогноз на конец года или следующие пол года или год. Но общее направление движения однозначно - только вниз.
И падение это сьест весь выигрыш от депозита.
Но если вы один из тех везунков, которые всегда покупают внизу а пролают на верху и выигрывают в рулетка ставя на зиро, то плюньте на мои прогнозы слюной, как плевали до исторического материализма.
Бо пер завсегда сильнее класса :)
   
чтоб курс был 28, нужно чтоб по нему не только продвавали, но еще чтоб кто-нибудь покупал.

пока кроме нацбанка на кандидатуру крупного покупателя доллара по 28 особо никого не наблюдается.
   
Если мы все ещё о Баффете, то он вкладывал деньги не столько в акции как в бизнесы.
Страховой бизнес, железные дороги и так далее.
Но эта ветка не о нем, а о курсе гривны к доллару
И моя точка зрения такая - пока депозитная ставка будет заоблачной а экономика в рецессии или стагнации, гривна будет только падать.
Я не могу дать прогноз на конец года или следующие пол года или год. Но общее направление движения однозначно - только вниз.
И падение это сьест весь выигрыш от депозита.
Но если вы один из тех везунков, которые всегда покупают внизу а пролают на верху и выигрывают в рулетка ставя на зиро, то плюньте на мои прогнозы слюной, как плевали до исторического материализма.
Бо пер завсегда сильнее класса :)
Десь так. Всі історії успіху на біржі - це історії везіння, якщо придивитися до них поближче. Звичайно, апостеріорі везунчики розповідають, які вони розумні. Той же Бафет, який просто натрапив на виключно вдалий період ринкової коньюктури. Адже з'ясувалось, що його стратегія була не наслідком якоїсь логіки, а лише дитячої травми. ;) Він діяв би так само і сьогодні, але сьогодні його стратегія привела б до краху.

Звичайно, деякий здоровий ґлузд теж потрібен шоб просто не робити дитячих помилок, як ваш приятель. Після краху СРСР, коли гроші застрягли невідомо де, я не втратив депозита у жодноу іншому банку.
   
Баффет никогда не занимался валютными спекуляциями. Он инвестировал деньги в бизнес.
Некоторые из его компаний торгуются на бирже, а некоторые нет.

В какой бизнес в Украине вы можете инвестировать свои деньги на период в 20 лет?
А на 10? Ну хоть на 5? Не, ну до следующих выборов ясно что в Рошен, но эти 3.5 года и то нет гарантии что его хозяин в Ростов на убежит :D

В свій бізнес  ;)
При правильному вкладанні, є ніші для бізнесу в Україні, що можуть приносити і більше 50% в рік

Треба знати що робиш, і робити то до перемоги
   
В свій бізнес  ;)
При правильному вкладанні, є ніші для бізнесу в Україні, що можуть приносити і більше 50% в рік

Треба знати що робиш, і робити то до перемоги

Ну так и я об этом.
Высокая учетная ставка может работать только если бизнес в целом по стране (не какая то ниша) будет давать доходность выше её.
Но тогда бы был рост ВВП страны.
А так как этого нет, то эта ставка может привести только к девальвации валюты страны :(
   
так хто правий?
Савченко чи паразітка (Ляжко) Гонтарєва?
   
а шо, долар не під 28?
а шо обіцяла паразітка?
   
28 если и будет - то это будет большое счастье для тех, кому нужно слить бакс подороже
после нового года бакс только вниз

ну де той низ, нарешті?
26.50 - готівковий (тобто реальний ринковий) курс

a ~2 тижні тому дуже близько до 28 був.

Останнє редагування: 31 січня 2016 14:11:11 від T.Blair.
   
забейте этого долбаеба тяпками если доллар не будет 28 ...если будет забить хонтареву ...

Ну что там с мадам Угги?
   
Ну что там с мадам Угги?
та нічо. Живе собі. На пару з Яценюками і Пшокінами, грузить лапшу манюпасам про неймовірне зростання % жирів у маслі, грандіозні реформи, економічний прорив та ін. мрії
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія