Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Йдуть пішки до своїх дітей із сумками,а машини залишили біля кордону.

Да какая разница? Ну посмотрели хотя бы правила пересечения границы перед выездом - а вдруг что-то поменялось?

Нет, мы поедем, а там как-нибудь да будет.

Наивные мечтательные заробитчане.
Ну вони зараз більше тебе заробляють , їздять у Париж на уікенд на швидкому інтерсіті (300+ км/ч). Якісно харчуються з дотримання всіх екологічних єврропейських норм. Так що наївним тут виглядаєш ти , якщо чесно  :D
   
Ще трошки і негри на човнах в італію буде примітивно. Весь світ буде розказувати про українські євробляхи. Самі  себе з потомків Володимира конвертуємо в тупого негра з сомалі
   
зможуть проголосувати їх рідні  :-)o і їх там точно більше ніж тих шо повертаються
Ну, і...?  Я так розумію, що рідні точно за Петра не проголосують через безвіз і цю вакханалію на польсько-українському кордоні. Навіть здогадуюсь за кого проголосують, за ту у кого є досвід незаконного перетину цього ж самого кордону. B-)
   
Ну вони зараз більше тебе заробляють , їздять у Париж на уікенд на швидкому інтерсіті (300+ км/ч). Якісно харчуються з дотримання всіх екологічних єврропейських норм. Так що наївним тут виглядаєш ти , якщо чесно  :D

Вы из налоговой инспекции?
   
Чого? Вони у консульстві проголосють
Для цього там тре стояти на обліку. А раз батраки пересікають кордон пішки, а не на авто, то на облік вони не ставали.
Значить, голосувати не збираються.
   
Я не розумію, що таке мати власну банку. Такого не було і ніколи не буде. Дивно це. Лізти вранці банку та дригати ногами та руками. Я читаю пресу.
Я вважаю Томос НАЙГОЛОВНІШОЮ подією в історії, я буду голосувати за Порошенка, я вкладатимусь у нерухомість в Києві, 4-ту. Гройсман дає можливість заробити на нерухомість.

Павлуша, ты подзаебал уже. Сиди в своих квартирах и не вякай.

   
Павлуша, ты подзаебал уже. Сиди в своих квартирах и не вякай.
:lol:
   
Для цього там тре стояти на обліку. А раз батраки пересікають кордон пішки, а не на авто, то на облік вони не ставали.
Значить, голосувати не збираються.
Так на авто ще довше. Там же черги для автомобілві величезні
   
Тому що треба вчасно ставати на консульский облiк. Бiднi бо дурнi)
От Петро наприклад немає проблем з перетином кордону, бо не бідний і не дурний.
   
А сісти на електричку релігія не дозволяє?
   
Для цього там тре стояти на обліку. А раз батраки пересікають кордон пішки, а не на авто, то на облік вони не ставали.
Значить, голосувати не збираються.
Їхні родичі в Україні візьмуть бюлетень по внутрішньому паспорту. Батраків у нас більшість, подивимось кого ми виберемо.
   
Для цього там тре стояти на обліку. А раз батраки пересікають кордон пішки, а не на авто, то на облік вони не ставали.
Значить, голосувати не збираються.
щоб стати на облік то треба мати тимчасове чи постійне проживання в польщі
більшість заробітчан працюють сезонно ,6 місяців на рік
   
Їхні родичі в Україні візьмуть бюлетень по внутрішньому паспорту
Якщо їм дадуть.
   
На чужих машинах

перепрошую, але на своїх
   
Украина - потенциальный лидер по привлечению сторонних инвестиций. Поэтому вложение в недвижимость - самое оптимальное решение. У меня 4 объекта недвижимости в Киеве, 2 я купил в 2009 и 2014 годах. Приобрету еще, для сдачи в аренду.
Украина - уникальная по расположению страна. У нас есть жемчужина - Крым, который может озолотить Украину при грамотном пиаре.
Поэтому я себя связываю с Украиной, жить буду только в Киеве и вкладываться только в Киев. Люблю свою Родину.

Я с тобой согласен.
Ты только скажи, где ты взял столько денег? ;o
   
Я так зрозумів, що до 25-го листопада у цих людей не було проблем з перетином кордону. І була інформація про черги в консульствах, не всі встигли стати на облік.
   
Я с тобой согласен.
Ты только скажи, где ты взял столько денег? ;o
Не п'є, не палить, жінки нема. Гривня до гривні.
   
І була інформація про черги в консульствах, не всі встигли стати на облік.
Вже написали, нелегально більшість працює. Який облік.
   
Не п'є, не палить, жінки нема. Гривня до гривні.
Якби була жінка, він би в неї гроші забирав на нерухомість.
   
+1
і співать сумних пісень , молитись на томос і вибирати педру

:) +1
   
опять ветка ненависти
   
Не п'є, не палить, жінки нема. Гривня до гривні.
зробив бізнес життя на карточках в метро :lol:
   
Показати зображення...

Так Медика це ж Польща. До чого тут Порошенко? Це ж треба кричати Дуду геть!
   
Вже написали, нелегально більшість працює. Який облік.
часом і легально ,але тимчасово на підставі зглошення до уженду праци яке дає право на роботу на 180 днів
   
опять ветка ненависти

Не. Это ветка недоумения. Вот Павел скупает жилье под аренду. А я считаю:
Кваритира стоит 100 штук зелени. Сдавая её по 500 долларов в месяц, паша получит 6000 в год.
То есть он только вернуть бабло сможет через 17 лет. Я не говорю а прибыли. В чем прикол???
   
перепрошую, але на своїх
На своїх можна їхати без застави у 3к ойро.
   
часом і легально ,але тимчасово на підставі зглошення до уженду праци яке дає право на роботу на 180 днів

Хай і так. Але гетьману на їх голоси розраховувати не варто в будь-якому випадку.
   
Я с тобой согласен.
Ты только скажи, где ты взял столько денег? ;o
Скоріш за все він скупляє маленькі смарт-квартири по 10 000 долярів.
   
Не. Это ветка недоумения. Вот Павел скупает жилье под аренду. А я считаю:
Кваритира стоит 100 штук зелени. Сдавая её по 500 долларов в месяц, паша получит 6000 в год.
То есть он только вернуть бабло сможет через 17 лет. Я не говорю а прибыли. В чем прикол???
Прикол в том, что бабло вернёт, а квартирка останется. При долларовой ставке 4% - 17 лет это нормально.
   
На своїх можна їхати без застави у 3к ойро.

не можна, без мзди державі
   
Не. Это ветка недоумения. Вот Павел скупает жилье под аренду. А я считаю:
Кваритира стоит 100 штук зелени. Сдавая её по 500 долларов в месяц, паша получит 6000 в год.
То есть он только вернуть бабло сможет через 17 лет. Я не говорю а прибыли. В чем прикол???
Через 17 років вона буде коштувати 50к. Інвестиція мега жир!
   
не можна, без мзди державі
Та ладно
   
Не. Это ветка недоумения. Вот Павел скупает жилье под аренду. А я считаю:
Кваритира стоит 100 штук зелени. Сдавая её по 500 долларов в месяц, паша получит 6000 в год.
То есть он только вернуть бабло сможет через 17 лет. Я не говорю а прибыли. В чем прикол???
от в тому твердженні  і цілий український бізнес :facepalm:
а якщо підійти з іншої сторони?
в тебе лежить 100к бакса ,
покладеш в банк під 2% ? нема сенсу ібо інфляція зжере більше
під 10%? так жодний нормальний банк його не дасть ,дадуть тільки фуфляки і можеш лишитись без грошей
купуючи нерухомість зберігаєш принаймі свої гроші які дають хоч невеликий але дохід
то я про нормальні країни ,в україні ризик інвестувати в будьщо
   
Кваритира стоит 100 штук зелени.
Треба враховувати що ціна аренди залежить від ціни квартири. Аренда квартири за 100 штук, мабуть, буде коштувати більше 500 баксів на місяць. Хоча можу помилятись. Треба погуглити, зробити аналіз, а мені лінь... :shuffle: Може хтось без гугління знає ціни на ринку нерухомості?
   
Не. Это ветка недоумения. Вот Павел скупает жилье под аренду. А я считаю:
Кваритира стоит 100 штук зелени. Сдавая её по 500 долларов в месяц, паша получит 6000 в год.
То есть он только вернуть бабло сможет через 17 лет. Я не говорю а прибыли. В чем прикол???

3-х комнатную я сдаю за 8500 грн, это 300 у. е., со след. месяца поднимаю до 9 тыс. 1комнатную - за 150 у. е.
Дело в том, что недвижимость остается, это 71 и 74 года дома. Вторичка должна же подорожать и вернуться к ценам 2013 года! 3 объекта-вторичка и одна в новострое у меня.
Деньги без дела не должны лежать, я хранил в депозитах, но в 2-х банках было больше 200 тыс по курсу, они обанкротились, я в 2014 году потерял около 500 тыс. грн. Всего 7 банков обанкротились, из 9, где у меня когда-либо были депозиты.
Машины быть не может, на курорты хватает, в этом году 7 раз был на море, а чаще не получается из-за работы.
Поэтому другого способа вложения денег я не вижу плюс, вклад в Украину, а не куда-то за бугор.
   
В чем зрада?

Сотня сограждан приехала на машинах и с удивлением узнала что шара закончилась?
ну піди поясни ,чому в Польщі "шара" є, а в нас "нєльзя",тому що...
   

Вторичка должна же подорожать и вернуться к ценам 2013 года!



:suicide2:


   
Треба враховувати що ціна аренди залежить від ціни квартири. Аренда квартири за 100 штук, мабуть, буде коштувати більше 500 баксів на місяць. Хоча можу помилятись. Треба погуглити, зробити аналіз, а мені лінь... :shuffle: Може хтось без гугління знає ціни на ринку нерухомості?
Однокімнатна біля метро десь 6000 грн/ місяць. А її вартість ну хай буде тисяч 30 долярів. Тобто вклавши 100000 маємо десь 3.3 однокімнатні квартири x 220 баксів . Маємо 730 баксів у місяць профіту . І маємо окупність за 11.4 роки
   
Вторичка должна же подорожать и вернуться к ценам 2013 года!
Більше того, має бути ріст на хрущі мінімум 10% у рік! Хата 70 року, це ж майже нова хата! Їй трохи менше 50 років! Скрізь у світі попит саме на хати 50 річні!
   
3-х комнатную я сдаю за 8500 грн, это 300 у. е., со след. месяца поднимаю до 9 тыс. 1комнатную - за 150 у. е.
Дело в том, что недвижимость остается, это 71 и 74 года дома. Вторичка должна же подорожать и вернуться к ценам 2013 года! 3 объекта-вторичка и одна в новострое у меня.
Деньги без дела не должны лежать, я хранил в депозитах, но в 2-х банках было больше 200 тыс по курсу, они обанкротились, я в 2014 году потерял около 500 тыс. грн. Всего 7 банков обанкротились, из 9, где у меня когда-либо были депозиты.
Машины быть не может, на курорты хватает, в этом году 7 раз был на море, а чаще не получается из-за работы.
Поэтому другого способа вложения денег я не вижу плюс, вклад в Украину, а не куда-то за бугор.

Так где ты взял деньги ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія