Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

Ну так вони в опозиції, ніби. Треба повипендрюватися. Байдену нічого не заважає дати Україні в десяток разів більше зброї. Але він цього не робить. Єгипет якось отримав півтори тисячі Абрамсів. Не думаю що вони їх за кеш купляли. Цинізм політиків не повинен нікого дивувати.

Трампанзівька наволоч, ти б краще мовчав. :punish:
Завдяки тобі і таким як ти, Україна не отримувала допомогу більше півроку.
Всі демократи проголосували за, а більшість респів проти. :fuck:
Так що засунь всі свої висери в дупу і йди сокчи у хуйла.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трампанзівька наволоч, ти б краще мовчав. :punish:
Завдяки тобі і таким як ти, Україна не отримувала допомогу більше півроку.
Всі демократи проголосували за, а більшість респів проти. :fuck:
Так що засунь всі свої висери в дупу і йди сокчи у хуйла.

Ти мимо каси. Я не за Трампа :) Скажи там своїм щоб не перекривали експорт газу до Европи. Бо європейці гроші за газ віддають хуйло.
   
Re: Гарні новини з Конгресу


Поворот дуже різкий, кацапи не можуть зрозуміти, що відбувається в американській політиці. Від «не треба бомбить нафтові заводи» до ракет АTACAMS дальньої дії прямо в тексті закону десь за один тиждень. Цікавий поворот…
У всякому разі, респи обома руками за те, щоб бомбить кацапські нафтопереробні заводи і нарощувати виробництво у себе.

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти мимо каси. Я не за Трампа :) Скажи там своїм щоб не перекривали експорт газу до Европи. Бо європейці гроші за газ віддають хуйло.

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Могли. И должны. Точно также как и демократы и администрация должны и могли но использовали это в своих политических играх.

Мы все здесь переживаем за Украину и хотим её победы. Вне зависимости от политических и идеологических предпочтений.

Но для некоторых дописувачей победа Украины и в частности помощь для этой победы рассматривается исключительно через идеологическую призму. Все что угодно, как угодно но только если это в пользу демократической партии.

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти мимо каси. Я не за Трампа :) Скажи там своїм щоб не перекривали експорт газу до Европи. Бо європейці гроші за газ віддають хуйло.

Трампанзі вже почали прикидатись, що вони не трампанзі. :weep:
Але брехати продовжують так само. :fuck:

Покищо маємо ситуацію, що при демократах допомога йшла регулярно і демократи завжди всі голосували за допомогу Україні.
А респи більш ніж півроку навмисно блокували допомогу і більшість проголосувала проти.  (td)  :bueee:
Лише кацапська наволоч буде продовжувати рвати дупу за трампо-респів.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трампанзі вже почали прикидатись, що вони не трампанзі. :weep:
Але брехати продовжують так само. :fuck:

Покищо маємо ситуацію, що при демократах допомога йшла регулярно і демократи завжди всі голосували за допомогу Україні.
А респи більш ніж півроку навмисно блокували допомогу і більшість проголосувала проти.  (td)  :bueee:
Лише кацапська наволоч буде продовжувати рвати дупу за трампо-респів.

Татутсь, я памятаю як ти спалився, коли сказав що приймаєш передачі Фокс Ньюз на телевізійну антену. Бо ти кацапський троль, що працює на розкол українців. Але у тебе нічого не вийде.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

 :lol:

Трампанзі вже не знають яку зраду висмоктати з кацапського прутня.  :fuck:

   
Re: Гарні новини з Конгресу

зайшов в твітер в тренди майк джонсон там капец" підкацапники скавучать   :laugh:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Кацапський виблядок Islander, скажи но нам чому ти рвеш дупу за респів, які шість місяців блокували допомогу Україні, а сьогодні більшість голосувала проти?  :punish:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Кацапський виблядок Islander, скажи но нам чому ти рвеш дупу за респів, які шість місяців блокували допомогу Україні, а сьогодні більшість голосувала проти?  :punish:

А що ти думаєш про Стерненко? Він там теж чимось був не задоволений.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

зайшов в твітер в тренди майк джонсон там капец" підкацапники скавучать   :laugh:

Не ходжу у Твітер. Там нічого розумного.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Не ходжу у Твітер. Там нічого розумного.

Читаєш виключно висери трампанзів в truth social?  :shuffle:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Читаєш виключно висери трампанзів в truth social?  :shuffle:

Якби ти не не сказав то я і не знав що таке існує. Що воно таке?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

https://www.youtube.com/watch?v=K1sJpnXZkjE

За трампанзівську пропаганду пора банити як за кацапську.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну хоча б 500 Хамві дадуть солдатам нашим?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну хоча б 500 Хамві дадуть солдатам нашим?

Я так сподіваюся, на цей раз вже дадуть. Вони серйозно здрейфили.

Мені подобаються два нові пункти у варіанті палати представників:

- ракети АТАКМС.
- конфіскація активів кацапстану.

По останньому пункту зараз будуть мобілізувати всяких дерипасок і федорових. Це серйозний і принциповий удар. Це вже не «жодного дюйма території нато». Це вже практично пряма конфронтація.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я так сподіваюся, на цей раз вже дадуть. Вони серйозно здрейфили.

Мені подобаються два нові пункти у варіанті палати представників:

- ракети АТАКМС.
- конфіскація активів кацапстану.

По останньому пункту зараз будуть мобілізувати всяких дерипасок і федорових. Це серйозний і принциповий удар. Це вже не «жодного дюйма території нато». Це вже практично пряма конфронтація.
а мені назва подобається пакету "мир через силу " ,по-перше назва жорстка ,по-друге це така відсилка та тролінг каців на їх назву "прінуждєніє к міру".Вважаю тільки зараз штати вступили в гру по справжньому
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Фактично, тепер усі один поперед одного будуть допомагати перемогти хуйлостан, щоб вписатися за нас.  Дочекались перелому нарешті  :)

Багато чого залежить від виборів в США :(
   
Re: Гарні новини з Конгресу

How Dare You?!
Якби промовляє тупа п***а Віка
Й тихенько під столом за хуй когось смика)

До речі, погуглив про Віку.

12.07.2022

Вікторія Спартц: "Адже це не до мене питання"
Через кілька днів конгресвумен погодилася на інтерв'ю для "Української правди".

"Багато людей стурбовані, що дуже близько до вашого президента є людина, з якою пов'язані якісь проблеми. І я вважаю, що вам потрібно ці проблеми розв'язати", — зокрема, сказала вона. А потім уточнила, що проблеми з'явилися не вчора, а набагато раніше, про них вона дізналася не з України, а "з інших країн".

Далі — більше. "Вам вирішувати, що робити, але я вам скажу, що проблеми в України будуть великі, якщо Україна зараз не зможе з нами домовитися. Якщо Конгрес не відчує, що ми можемо вам довіряти. Адже це не в мені питання. Українці не розуміють, що Конгрес має відповідальність здійснювати нагляд, oversight з приводу того, куди і на що витрачають американські гроші. Нас для цього обирають наші виборці, — додала представниця Конгресу США. — Проблема — не Єрмак, а питання, розв'язанням яких він перешкоджає”.


Також Спартц зауважила, що в Україні хоч і створено антикорупційні інституції, але вони не працюють.

"Мені кажуть, що це через Єрмака і людей, яких він ставить на посади. Я не знаю, чи це так? так, але президент Байден, коли він витрачає кошти в Україні, повинен звітувати Конгресу за це", — сказала вона.

 https://focus.ua/uk/politics/521959-ataka-viktorii-spartc-chto-stoit-za-obvineniyami-kongressvumen-podderzhka-ukrainy-ili-igra-na-rossiyu


"Все серйозно, тому без ґрунтовних підозр такі листи з Конгресу не виходять", — написав у Твіттері депутат від партії "Європейська Солідарність" Володимир Ар'єв.
 
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Видно там трампу добре яйця прищімили, тими судами. Мабуть поставили умову, або допомога Україні,  або турма.

Так присяжні вирішують турма чи ні
   
Re: Гарні новини з Конгресу

реакція кацапів на результати голосування свідчить, зо вони спостерігали і чекали цього не менш напружено, ніж ми
підпал срак свідчить про це
натомість китайці та бармалеям по барабану
і це цікаво

А як вони могли залишатись в стороні. Це ж все летітиме на їхній власний плебс
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Татутсь, я памятаю як ти спалився, коли сказав що приймаєш передачі Фокс Ньюз на телевізійну антену. Бо ти кацапський троль, що працює на розкол українців. Але у тебе нічого не вийде.

А що тебе засмутило у прийомі фокс ньюз на телевізійну антену? Ти ж не вважаєш те неможливим, чи не так?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вибачте шо ви мєлєте
Спікер цє маріонетка Трампа і сором Америки
не один щє спікер не шлявся по домівкам екс президента і не робив з хатинкі заяви разом
що у вас в голові  потрібно бути уважним дивіться снн чі чітайте газети якщо вмієте

Між іншим влучно..... Мені згадалась історія про те як ген прокурор приїхав на "тармак" зустрітись з Клінтоном..... Тоді респи такий скандал влаштували з цього.
Ну а зараз вже інші часи, інші норми
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Бачішь як багато потрібно нам часу щоб стати вихованими і не п***а

ніхто не ділить. Це в законі вже поділено
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А що тебе засмутило у прийомі фокс ньюз на телевізійну антену? Ти ж не вважаєш те неможливим, чи не так?

Если антена не спутниковая, то это невозможно.
   
Re: Гарні новини з Конгресу


Поворот дуже різкий, кацапи не можуть зрозуміти, що відбувається в американській політиці. Від «не треба бомбить нафтові заводи» до ракет АTACAMS дальньої дії прямо в тексті закону десь за один тиждень. Цікавий поворот…
У всякому разі, респи обома руками за те, щоб бомбить кацапські нафтопереробні заводи і нарощувати виробництво у себе.

Менша частина респів
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Палата Представників США ухвалила законопроект про конфіскацію активів росії на користь України.

Україна може отримати близько $8 млрд.
Спартц голосувала проти допомоги Україні (привіт Філатову з якою він цілувався)

Якщо МАГА не висуне вимогу зняти Джонсона із спікера - значить Трамп дав відмашку голосувати республіканцям хто як хоче (ІМХО)
Ти шо, це наше потужне діаспорянське лобі, лице ковбасної іміграції, яке тепер робить політику в Америці.
Куди тим євреям. Ця ковбасна вата зробить з Америки грейт егейн, ага.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Менша частина респів
Майже пів на пів - це розкол партії
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Майже пів на пів - це розкол партії

навряд. Трумпа просто попустило трохи
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Если антена не спутниковая, то это невозможно.

В США є вільні канали що можна приймати на ТБ антену. Фокс в тому числі. Так що технічно це можливо.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

В США є вільні канали що можна приймати на ТБ антену. Фокс в тому числі. Так що технічно це можливо.

А Фокс об этом знает?

https://www.rollingstone.com/product-recommendations/lifestyle/how-to-watch-fox-news-without-cable-free-live-stream-1234868917/
   
Re: Гарні новини з Конгресу

 5 українських фронтів в армії

по-перше, не 5, а чотири.
і був навіть Білоруський фронт.
Але це були українські та білоруські фронти лише за назвою (для підняття патріотичного духу)
Так само, маріонетки Білоруська РСР та Українська РСР стали співзасновниками ООН.

пс.
Але всі лаври за перемогу в 2СВ московити нахабно приписали собі, росії
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А Фокс об этом знает?

https://www.rollingstone.com/product-recommendations/lifestyle/how-to-watch-fox-news-without-cable-free-live-stream-1234868917/

У Фокс купа каналів. Якісь відкриті, якісь ні. Я за ними не слідкую.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

У Фокс купа каналів. Якісь відкриті, якісь ні. Я за ними не слідкую.

Речь идёт исключительно про Фокс Ньюз.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

cnn, fox нюз - то чисто кабельні канали. В етері взагалі шлак якийсь ну і може якісь місцеві канали
   
Re: Гарні новини з Конгресу




   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія