Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіть з електронною звітністю у Порошенка підісрали. (td)

А я його так нахвалював, що я нарешті в прошлому році почав здавати звітність в податкову, скориставшись особистим кабінетом на їхньому порталі та своїм електронним підписом від ПриватБанку.
Що нарешті, ніякийх йопаних прокладок, ніяких там медків-хуйків, ніяких електронних підписів за які треба платити всяким конторам рога і копита.

Але рано радувався.

В 2017 році рада прийняла такий собі закон "Про електронні довірчі послуги".
В статті 18 цього закону сказано
«Кваліфікований електронний підпис чи печатка вважається таким, що пройшов перевірку та отримав підтвердження, якщо: … під час перевірки за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки отримано підтвердження того, що особистий ключ, який належить підписувачу чи створювачу електронної печатки, зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки;..»
Відповідно до частини 3 статті 19 цього закону.
«Відповідність засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки зазначеним вимогам підтверджується документами про відповідність або позитивними експертними висновками за результатами їх державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації»

І тут далі пишуть

И так, с ноября 2020 года (когда вступит в силу часть 2 ст. 18 Закона) все электронные подписи, для подачи отчетности, должны будут хранится не на компьютере (как сейчас у большинства), а на специальной защищенной «флешке» точнее (если правильно) - токене.

Этот токен должен быть сертифицирован в соответствующем органе.

Насколько мне удалось нагуглить, на сегодня, только 2 украинских производителя сертифицировали такие токены. Это ООО «Автор» и ЧАО «Интитут информационных технологий». Других, продающихся боле или менее массово я не нашел.

Примечательно, что на сегодня, единственный токен, который я нашел в продаже на сайтах таких компаний как ЦСК «Украина» и «Лопань» это токен - SecureToken-337 производства ООО «АВТОР» (смотрите скрин)

Справочно.

Конечным бенифициаром ООО «Автор» (смотрите скрины) является Александр Кардаков (входит в ТОП 100 богатейших людей Украины).

Конечными бенефициарами ЧАО «ИИТ» являются граждане (фиг его знает чем они примечательны я уже устал гуглить): Горбенко Иван Дмитрович, Горбенко Юрий Иванович и Синаюк Сергей Юриевич (скрины)

Как вы видите, самый дешевый токен ООО «Автор» стоит 695 грн самый дорогой 1860 грн.

Це все що треба знать про підрові реформи.  (td)
 
   
В Google Pay как-то так токен сделали и без этих коррупционеров. Бесплатно, кстати.
   
Нє, ну реально ці підари просто задрали, жодну дрібницю не приймуть, щоб не утворити додаткове корито з якого будуть годуватися якісь свинарчуки.
   
И по хер им всякие зеленские.Вы звиздите,звиздите а нам свое робить
   
Це ж мабуть і банки нагнуть приймати електроні підписи тільки з токенів, однією звітністю не обійдеться.
Ну не підараси?  :X
   
МВСівський генерал (на пенсії?) Грицак связан с консорциумом «ЕДАПС» ...
ЄДАПС безсмертний
Кардаков вікіпедію підчистив зі згадуванням про своє відношення до Інкому.
"У 2015 році Олександр Кардаков разом з міноритарним акціонером Інкому Олександром Федченком (довгий час керував IT-бізнесом Кардакова) вирішили ліквідувати компанію"
   
Вони ще з чіпованими документами безпеку не забезпечили.
Не турбуйтесь.
Може ще доведеться змінити.
Всім всі нові чіповані документи.
Їх захист вже півтора року як зламали.

Україна має того ж постачальника чипів, що і Іспанія.
   
Аналітик,Яка дурня! У електронній звітності я зареестрував свій електроний підпис "Приватбанка". Все працює. Це ти дурне.Зеленим тре все на пальцях розїяснювати.
   
Аналітик,Яка дурня! У електронній звітності я зареестрував свій електроний підпис "Приватбанка". Все працює. Це ти дурне.Зеленим тре все на пальцях розїяснювати.
Ти баран, хоч почитай про що я тобі написав. Ти де свій файл з підписом зберігаш? У себе на компі?
Так от, з 2020 року, хєр тобі а не підпис на компі, купляй спеціальну флешку
   
шккода вольку. стареча деменція :(  уускланена гострою формою пЕтріотизму  на алкогольному підгрунті
   
Ти баран, хоч почитай про що я тобі написав. Ти де свій файл з підписом зберігаш? У себе на компі?
Так от, з 2020 року, хєр тобі а не підпис на компі, купляй спеціальну флешку
==============================
Ну й куплю у 2020-му...придурку! Я ж не ніщоброд якісь там.... скільки вона може коштувати-фігня.
   
а на специальной защищенной «флешке» точнее (если правильно) - токене.

О ! Оце вже щось схоже на правду - купив у фізичному світі у фізичної особи , сплатив гроші - отримав гарантії .
   
==============================
Ну й куплю у 2020-му...придурку! Я ж не ніщоброд якісь там.... скільки вона може коштувати-фігня.
А я важаю, що електронний підпис взагалі нахєр кому всрався, а особливо на спеціальній флешці.
Двохфакторної авторизації вистачило би вище криші, у всьому світі цього достатньо.
І тільки у нас, вольки радісно скавчать, коли їх порять.
   
А я важаю, що електронний підпис взагалі нахєр кому всрався, а особливо на спеціальній флешці.
Двохфакторної авторизації вистачило би вище криші, у всьому світі цього достатньо.
І тільки у нас, вольки радісно скавчать, коли їх порять.
==============================
Меня пох що придумають. Флешка так флешка,двофакторна,так двофакторна...ти чого репетуєш,довбню? На голому місці! :fool:
   
Волька взагалы вже поганий став.
   
Аналітик,Яка дурня! У електронній звітності я зареестрував свій електроний підпис "Приватбанка". Все працює. Це ти дурне.Зеленим тре все на пальцях розїяснювати.

Как ты еще бизнес ведешь со старечим маразмом? Посылки не путаешь, какую в московский поезд проводничке, какую в жмеринский
   
Скоро еще бенин друг Хомутынник замутит обязательный независимый аудит отчета каждого чпена
   
Как ты еще бизнес ведешь со старечим маразмом? Посылки не путаешь, какую в московский поезд проводничке, какую в жмеринский
====================================
 Не намагайся мене затролити,ніщоброд! На субсидіях сидиш? Скільки тобі платять,бльоХЕР? :D  X(  Може подати трішки? :-)o
   
В Київенерго, а тепер замість них КЕП - показники лічильників онлайн приймають тіки якщо купиш електронний підпис у їхньої контори Цезаріс здається називається.
Щороку треба купувати
   
====================================
 Не намагайся мене затролити,ніщоброд! На субсидіях сидиш? Скільки тобі платять,бльоХЕР? :D  X(  Може подати трішки? :-)o

Вольтере, лучше тебя никто тебя не затроллит
   
А я його так нахвалював
Ти як завше брехнею займаєшся замість аналізу, весь в жовчі від ненависті
   
Волька взагалы вже поганий став.

Старість
   
Ти як завше брехнею займаєшся замість аналізу, весь в жовчі від ненависті
В чому брехня? Давай спростування якщо брехня.
   
Вольтере, лучше тебя никто тебя не затроллит
================================
Що? добу не було,так посміліли? Я вас зараз всю шоблу пораганяю. ЗЕлені мавпи. :fuck:
   
так, якась куйня з тим законом.
здавала звІтнІсть - в квІтанції 1 пише попередження "Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації" зі силкою на цей закон.
так, поки що це лише попередження і доки проходять -їх приймають.

але. накуа мені ці вимоги?? точно сказали - чергова чиясь годівниця.

як же ж все це остогидло і задовбало.
   
Это какое-то паскудство. Умные люди и так юзают токены, остальные используют сложные пароли на файле с ЕЦП заодно с уверенностью отсутствия троянов на компе. Каждый сам пистец своим деньгам, не стоит обязывать пользоваться токенами.
   
Где взять бесплатный токен
   
Где взять бесплатный токен
Если имеется ввиду штука для хранения ецп (да любых сертификатов), защищённая от взлома, копирования и чтения без знания пинкода - то нигде. Все сим-карты, чипованые кредитные карты, биометрические паспорта - все являются такими "токенами" - жетонами с недоступной для незнающих пин информацией, а также с инфой, недоступной и для знающих пин, но известной производителям токена.

Останнє редагування: 9 травня 2019 14:24:37 від kurt
   
Вибішує що навіть в таку хєрню як цифоровий підпис, який сам по собі нахєр нікому не потрібний, встромили коритну складову.
Складається таке враження що Верхован Рада займається виключно обслуговуванням певних рил за гроші.  (td)
   
Вибішує що навіть в таку хєрню як цифоровий підпис, який сам по собі нахєр нікому не потрібний, встромили коритну складову.
Складається таке враження що Верхован Рада займається виключно обслуговуванням певних рил за гроші.  (td)
Ради справедливости скажу, что без токена я доверять электронной подписи человека на электронном гарантийном письме про оплату не стал бы - я знаю, что 95% людей - идиоты, не способные сохранить свои ецп в тайне.
Ну а про непотрибный ты не прав ого-го. В масштабах страны сколько уходит человеко-часов на поездки в налоговую страшно представить.

Останнє редагування: 9 травня 2019 14:31:22 від kurt
   
Аналітик,Яка дурня! У електронній звітності я зареестрував свій електроний підпис "Приватбанка". Все працює. Це ти дурне.Зеленим тре все на пальцях розїяснювати.

Спробуй сьогодні підписати й відіслати в податкову якийсь документ :) - отримаєш квитанцію із зауваженням. Але документ приймуть. З кінця 20 року підписи не з токенів, певно, вже не прийматимуть...

Ох і почнуть скоро заробляти на цих "флешках" :)
   
Ради справедливости скажу, что без токена я доверять электронной подписи человека на электронном гарантийном письме про оплату не стал бы - я знаю, что 95% людей - идиоты, не способные сохранить свои ецп в тайне.
В нормальних країнах, де нормально працює суд, в якості гарантійного листа достатньо послати звичайного електронного листа і цього буде більш ніж достатньо в якості доказу в суді на випадок чого.
   
Та і взагалі цей дебілізм з гарантійними листами, це такий дебілізм який тільки існує у нас.
Якщо споживач розписався що він прийняв товар або послугу, все він повинен за це заплатити.
Нафуя якісь гарантійні листи.  ;o
   
==============================
Ну й куплю у 2020-му...придурку! Я ж не ніщоброд якісь там.... скільки вона може коштувати-фігня.

Сказочний довбойоб (с)
   
В Київенерго, а тепер замість них КЕП - показники лічильників онлайн приймають тіки якщо купиш електронний підпис у їхньої контори Цезаріс здається називається.
Щороку треба купувати
Зараз тільки на 2 роки продають ніби.
   
Ну  1000 гривень за ключ в принципе-копейки. Хотя меня всегда бесило,что всякие сратые "Медоки" для отчетностЕ еще бабло стребують. Енто шоп тебе же у казну платить! Ох...еть! Вот и паЦмотрим, чи сделает младая команда ентот кИлюч бесплатным или недорогим? Ваааще то,драть с ентого деньги,кроме цены за носитель- мелкое,пардон,еврейское паскудство. Это как раз Гросины закидоны.
   
Га-га-га. А потім ще ті токени матимуть і власний період дійсності - як банківські картки, які потім треба буде купувати заново після закінчення строку.
   
Га-га-га. А потім ще ті токени матимуть і власний період дійсності - як банківські картки, які потім треба буде купувати заново після закінчення строку.

Тільки тут не хитрість, час життя флешки яка використовується не великий. Просто технічна особливість флешочної памяті.

Мало того я впевнений що вони цю норму введуть коли почнуться флешка ламатись. Тіпа цього не можна було передбачити.
   
Га-га-га. А потім ще ті токени матимуть і власний період дійсності - як банківські картки, які потім треба буде купувати заново після закінчення строку.
------------------------------------------------
 Авжеж! B-)
   
Тільки тут не хитрість, час життя флешки яка використовується не великий. Просто технічна особливість флешочної памяті.

Мало того я впевнений що вони цю норму введуть коли почнуться флешка ламатись. Тіпа цього не можна було передбачити.

Навпаки, хитрість. І та хитрість полягає в тому, щоб за це здирати гроші, бо як можна здерти гроші за те, що і так твоє і воно у тебе ВЖЕ є?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія