Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

НМД, відбувається недооцінка ворога (td)

НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Насправді ворог та окупант все ще зберігає всі можливості для знищення українців та України.

Хтось, не пам‘ятаю хто, сказав, що війна то економіка та гроші.

Так от публічний факт, що кацапня тратить на війну близько $1 млрд кожного дня.

Україна тратить з урахуванням всієї допомоги приблизно в 10-15 разів менше, бо більше тупо немає.

Тому сподіватися наступу напевно наївно зараз.

Бухгалтерія за кацапню, німці, турки та італійці й інші йоббіки їх справно годують та накачують грошима. А в України ситуація така, що підтримка дуже хистка й фінанси співають романси.

Кацапня тупо відсікла 2 основні джерела доходів України - металургію та агропром.

Залишилися айті та донати союзників.

Я не розводжу паніку, але ситуація дуже невесела.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

бля
   
бля

Що бля?

Порахуй фінанси, ти ж бізнесмен ніби.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Насправді ворог та окупант все ще зберігає всі можливості для знищення українців та України.

Хтось, не пам‘ятаю хто, сказав, що війна то економіка та гроші.

Так от публічний факт, що кацапня тратить на війну близько $1 млрд кожного дня.

Україна тратить з урахуванням всієї допомоги приблизно в 10-15 разів менше, бо більше тупо немає.

Тому сподіватися наступу напевно наївно зараз.

Бухгалтерія за кацапню, німці, турки та італійці й інші йоббіки їх справно годують та накачують грошима. А в України ситуація така, що підтримка дуже хистка й фінанси співають романси.

Кацапня тупо відсікла 2 основні джерела доходів України - металургію та агропром.

Залишилися айті та донати союзників.

Я не розводжу паніку, але ситуація дуже невесела.

А хто недооцінює..... Всі вже бачуть що кацапи налаштовані битись до останнього..... Я навіть не уявляю як в теперішніх умовах може перемога над ними виглядати.
Але все швидко змінюється..

Он пишуть що у них там вже масове дизертирство починається

https://www.thedailybeast.com/vladimir-putins-troops-openly-plot-to-ditch-stupid-war
   
А хто недооцінює..... Всі вже бачуть що кацапи налаштовані битись до останнього..... Я навіть не уявляю як в теперішніх умовах може перемога над ними виглядати.
Але все швидко змінюється..

Он пишуть що у них там вже масове дизертирство починається

https://www.thedailybeast.com/vladimir-putins-troops-openly-plot-to-ditch-stupid-war

Я про те, що всі якось закривають очі на простий факт - кацапня має фінансову перевагу й ніякі 40 млрд (з яких насправді може третина на ЗСУ) не вирішують диспропорції.

Такі гниди, як німці, італійці та турки надалі накачують кацапстан грошима.
І хоч кілка на голові теши, останні хвойди.
Просто якось обминають ці факти.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

А хто недооцінює..... Всі вже бачуть що кацапи налаштовані битись до останнього..... Я навіть не уявляю як в теперішніх умовах може перемога над ними виглядати.
Але все швидко змінюється..

Он пишуть що у них там вже масове дизертирство починається

https://www.thedailybeast.com/vladimir-putins-troops-openly-plot-to-ditch-stupid-war

Чергова спроба натягнути сьогоднішнє хуйло на завтрашню Росію.

По перше, крім хуйла, найближчого оточення та повних дурнів, бажаючих померти в полях України в боротьбі до останнього небагато. Хоча дурнів там більше ніж в середньому по світу.

По друге, «сьогоднішні умови» тому і називаються сьогоднішніми умовами, а не завтрашніми. Умови не постійні. Так 1942 році ніхто не очікував що Гітлер застрелиться через 3 роки. Немає нічого статичного у світі.

   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

А хто недооцінює..... Всі вже бачуть що кацапи налаштовані битись до останнього.....
це не зовсім так.
кацапи підтримують якусь там спецоперацію яка йде десь далеко, і судячи з звітів МО РФ, успішно. що тішить ЧСВ росіян.

а йти самому воювати, насправді, кацапи навряд чи дуже бажають.
хуйло назбирав 100-200 тис контрактників з бурятських бідних єбєнєй, ок. але оголошувати масову мобілізацію - це для кремлівського режиму вкрай небезпечне рішення, де все може піти зовісм не по плану.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

аффтар почав за здравіє
та скінчив якимсь проносом зрадойбства
на канарах зараз ніч
або спи , або єби чергову колумбійку
європейцю :-T
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Мене взазгалі дивують заяви де пишеться слово перемога.  Навіть в найкращому(!), нульовому варіанті, коли ми виходимо на кордони 24 лютого— ми лишаємось з розбомбленою країною , тисячами мертвих і мільйонами що не повернутсЯ в Україну. Хуйло навіть тоді своє завдання виконав
   
Мене взазгалі дивують заяви де пишеться слово перемога.  Навіть в найкращому(!), нульовому варіанті, коли ми виходимо на кордони 24 лютого— ми лишаємось з розбомбленою країною , тисячами мертвих і мільйонами що не повернутсЯ в Україну. Хуйло навіть тоді своє завдання виконав

+1

Плюс вероятность повторения войны через год-два после заключения перемирия.
   
Мене взазгалі дивують заяви де пишеться слово перемога.  Навіть в найкращому(!), нульовому варіанті, коли ми виходимо на кордони 24 лютого— ми лишаємось з розбомбленою країною , тисячами мертвих і мільйонами що не повернутсЯ в Україну. Хуйло навіть тоді своє завдання виконав

Победы в войнах определяются не разрушениями и жертвами, которые неизбежны, а одержавшими верх принципами и ценностями...

Кацапы могут наносить ущерб, но он уже потерпели поражение, выставив на весь мир свое истинное нутро импотентного зла.

ПыСы. Никто ничего ни недооценивает. По крайней мере из тех, кто имеет значение.
   
аффтар почав за здравіє
та скінчив якимсь проносом зрадойбства
на канарах зараз ніч
або спи , або єби чергову колумбійку
європейцю :-T
+
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Победы в войнах определяются не разрушениями и жертвами, которые неизбежны, а одержавшими верх принципами и ценностями...

Нажаль цей світ не місце це добро завжди перемагає зло.
Це емоційно легше бути на стороні добра.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Мене взазгалі дивують заяви де пишеться слово перемога.  Навіть в найкращому(!), нульовому варіанті, коли ми виходимо на кордони 24 лютого— ми лишаємось з розбомбленою країною , тисячами мертвих і мільйонами що не повернутсЯ в Україну.

це краще аніж бути під кацапською окупацією.

Там де кацапи окупують там буде занепад і економіне рабство. А так є шанс на розвиток.
   
На кордони 24 лютого ще треба вийти

Як вернути херсон і південь неясно
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Бухгалтерія за кацапню, німці, турки та італійці й інші йоббіки їх справно годують та накачують грошима. А в України ситуація така, що підтримка дуже хистка й фінанси співають романси.

Кацапня тупо відсікла 2 основні джерела доходів України - металургію та агропром.

Залишилися айті та донати союзників.

А можна, щоб Західні корпорації пару заводів з Китаю і Росії перенесли в Україну?

Я взагалі не розумію цієї логіки. Повідкривати купу заводів в Росії і Китаї а потім придумувати варіанти з санкціями.
   
А можна, щоб Західні корпорації пару заводів з Китаю і Росії перенесли в Україну?


Чтобы Россия разбомбила их крылатыми ракетами?
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Чтобы Россия разбомбила их крылатыми ракетами?

А краще в росії, щоб росія їх націоналізувала?  ;o

На кого працюєте?
   
Насправді ворог та окупант все ще зберігає всі можливості для знищення українців та України.

Хтось, не пам‘ятаю хто, сказав, що війна то економіка та гроші.

Так от публічний факт, що кацапня тратить на війну близько $1 млрд кожного дня.

Україна тратить з урахуванням всієї допомоги приблизно в 10-15 разів менше, бо більше тупо немає.

Тому сподіватися наступу напевно наївно зараз.

Бухгалтерія за кацапню, німці, турки та італійці й інші йоббіки їх справно годують та накачують грошима. А в України ситуація така, що підтримка дуже хистка й фінанси співають романси.

Кацапня тупо відсікла 2 основні джерела доходів України - металургію та агропром.

Залишилися айті та донати союзників.

Я не розводжу паніку, але ситуація дуже невесела.
Недооцінює хто? Генштаб чи ФУП?
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Победы в войнах определяются не разрушениями и жертвами, которые неизбежны, а одержавшими верх принципами и ценностями...

Кацапы могут наносить ущерб, но он уже потерпели поражение, выставив на весь мир свое истинное нутро импотентного зла.

ПыСы. Никто ничего ни недооценивает. По крайней мере из тех, кто имеет значение.

Ну можна тупо знищити все що протистоїть твоїм цінностям і ти переміг
   
Насправді

Насправди Вы понятия не имеете о реальном состоянии дел на сегодня.

На основании той каши, которую Вы прочли в СМИ, нельзя делать никаких выводов, потому что РФ угощает своей кашей, Украина своей, а США вообще готовит мамалыгу.

Не стоит тратить даже время на анализ каши, лучше выйти погулять хотя бы или книжку прочесть.
   
Я про те, що всі якось закривають очі на простий факт - кацапня має фінансову перевагу й ніякі 40 млрд (з яких насправді може третина на ЗСУ) не вирішують диспропорції.

Такі гниди, як німці, італійці та турки надалі накачують кацапстан грошима.
І хоч кілка на голові теши, останні хвойди.
Просто якось обминають ці факти.

так, кацапи мають перевагу у грошах. це факт.
але! гроші не вбивають. вбивають кацапи. тобто, з кожним окупантом, що отримав "контрамарочку на концерт Кобзона" нам буде легше. тому, панове - годі сперечатись. час забезпечити отому Кобзону супер-масовий аншлаг у пеклі. крапка.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Фуп не место для дискуссий
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Насправди Вы понятия не имеете о реальном состоянии дел на сегодня.

На основании той каши, которую Вы прочли в СМИ, нельзя делать никаких выводов, потому что РФ угощает своей кашей, Украина своей, а США вообще готовит мамалыгу.

Не стоит тратить даже время на анализ каши, лучше выйти погулять хотя бы или книжку прочесть.
Ось з цим згоден повністю.
Ми не можемо чітко сказати що саме відбувається, бо не маємо всього об'єму інформації. Тому аналіз ТС я не вважаю вартим уваги.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

та чого ж, думаю, що переважна більшість дописувачів в стані відсіяти пропаганду від реалій
кацапи не потягнули мега-проект бліц-кригу, не змогли перетравити Слобожанщину, і зосереджені на тому, що їм по силам - Донбас плюс Херсонщина
заразом наша економіка занурена в глибокий шок, на відміну від кацапської, базове джерело наповнення якої скоротилося але не чутливо
і на цьому етапі війни кацапи досягли успіху, щоб тут нам не доповідали про моральний стан вонюшек
за лічені тижні орда вочевидь вийде на адмінкордони донбабве і почне закріплюватися для перепочинку
те ж саме на півдні - встановилась певна рівновага, позаяк кацапи вирішили економити своє м'ясо, все ж запаси бурятів не безмежні
думаю, до кінця літа лінія фронту остаточно стабілізується і ми матимемо дежавю з 2016 року, тільки із значно більшими територіальним втратами
   
та чого ж, думаю, що переважна більшість дописувачів в стані відсіяти пропаганду від реалій
кацапи не потягнули мега-проект бліц-кригу, не змогли перетравити Слобожанщину, і зосереджені на тому, що їм по силам - Донбас плюс Херсонщина
заразом наша економіка занурена в глибокий шок, на відміну від кацапської, базове джерело наповнення якої скоротилося але не чутливо
і на цьому етапі війни кацапи досягли успіху, щоб тут нам не доповідали про моральний стан вонюшек
за лічені тижні орда вочевидь вийде на адмінкордони донбабве і почне закріплюватися для перепочинку
те ж саме на півдні - встановилась певна рівновага, позаяк кацапи вирішили економити своє м'ясо, все ж запаси бурятів не безмежні
думаю, до кінця літа лінія фронту остаточно стабілізується і ми матимемо дежавю з 2016 року, тільки із значно більшими територіальним втратами

якщо ми не зупинимо бойові дії, ніякої "стабілізації" не відбудеться. треба кожен день бити ворога там, де можна. Ленд-ліз нам допоможе.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

якщо ми не зупинимо бойові дії, ніякої "стабілізації" не відбудеться. треба кожен день бити ворога там, де можна. Ленд-ліз нам допоможе.
речі очевидні
зауважимо, що на лінії фронту часів 2014-2022 років бої велись постійно
просто всі звикли до малої інтенсивності настільки, що не сприймали її як щось значуще
питання лише в силах сторін - нашої і орди
із втратою значних територій разом з металургією і вагомою часткою с/г наші сили зменшились, а кацапські навпаки
тобто я уявляю собі якусь рівновагу на фронті, яка виснажує всіх, на більші акції нікому не вистачить сил
виграє той, хто виснажиться останнім
заміна хуйла чи вундерваффен на хід подій не вплине, бо то все фантазії
ось з цих позицій слід виходити в прогнозуванні
   
А давайте исходить из того, что потенциал РФ сокращается, а потенциал Украины + союзников - сегодня фактически безлимитный.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

А давайте исходить из того, что потенциал РФ сокращается, а потенциал Украины + союзников - сегодня фактически безлимитный.

Союзники безлімітно фінансують кацапів оплатою за енергоносії. Вже погодились на оплату рублями.

Тільки з 2025 р. можливі зміни, щоб злізти з нафтогазової голки росії. 
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Я не розводжу паніку, але ситуація дуже невесела.
:lol: з перших днів війни помітив що чим далі тим страшніше
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Мене взазгалі дивують заяви де пишеться слово перемога.  Навіть в найкращому(!), нульовому варіанті, коли ми виходимо на кордони 24 лютого— ми лишаємось з розбомбленою країною , тисячами мертвих і мільйонами що не повернутсЯ в Україну. Хуйло навіть тоді своє завдання виконав

все сказане вами правда крім останього речення. тоді можна сказати що і Сталін в 1940 в війні з Фінляндією теж виконав своє завдання. Отодвинул границу от Ленинграда. Забрав третину! території Фінляндії. Розвалив ім міста і промисловість. Ну так же все?! Це ж все правда? але порівняти що Фінляндія повина була бути советской республікой то " типу програш" фінляндії виглядає тут зовсім по іншому. І звісно програв в тій війні СССР. Який збирався окупувати Фінляндію за якийсь тиждень а добре отримав по зубах. Україні не бути знищеній як хотів Хуйло а відбитися від другої армії світу яку боїться до всикачки і до втрати свідомості і НАТО і США ,це вже грандіозна перемога. а вийти на рубежі 24.02 це взагалі ПЕРЕМОГА з перемог, не знаю і як назвати. Супер, Вау, клас!  про повернення Крима і ОРДЛО згадувати не буду бо це не фантастика а фентезі яку я не дуже люблю і читати а тим більш писати.
Так що запамятайте головне свобода..... Вона не має ціни. Фінляндія не дасть збрехати. Країнам балтії міста СССР не бомбив, і третину території не забрав, як у фінів у 1940 році. і кому було краще. Прибалтам чи фінам?
   
Вчора був день зрадойоба. Сьогодні теж? Що за зараза така. Банять, а вони далі лізуть, як ті поганки після дощу.

Навіть в день нашої перемоги вони будуть зрадойобити

 (td)
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Я сам схильний до, скажімо так, критичної оцінки дійсності, але тут справді якась гілка глибинного зрадойопства. Чуєш, тут називають "кращим(!)" варіантом вихід на рубежі 24.02, тут вангують повернення до позиційного сидіння в окопах, тут рахують кацапські мільярди бездонні... :facepalm1:
Нарід, все буде так, як вирішать собі українці і влада України.
Позиційна тягомотіна і припинення вогню можливе лише тоді, коли обидві сторони прагнуть цього, як то було в першій частині війни.
В суспільстві запиту на це особисто я не помічаю, попри втрати, попри постійні похорони воїнів, котрі в Києві непомітні, а в провінції стають постійним явищем. Усталиє от вайни не домінують, а мовчать в тряпочку. Єдине, чого боюсь - аби в верхах не воскресли ті настрої, що протягувались спочатку, з "компромісними територіями" і дивної сили бажаннями зустрітись та договоритись. Як тільки знов замелькають на екранах єбальніки умовних арахамій - буде причина насторожитись.
А поки - все йде, як слід. Важко, криваво, болюче, далі можливо й голодно, але - в єдино можливому й вірному напрямку.
З усіма своїми мільярдами рашка остаточно позначена ізгоєм, гвалтівником, об'єктом, котрий підлягає евтаназії санації.
Україна ж - символ вільного цивілізованого світу, що бореться за цінності цієї цивілізації.
Не просеремо цей наш статус - переможемо.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

А давайте исходить из того, что потенциал РФ сокращается, а потенциал Украины + союзников - сегодня фактически безлимитный.
так і є. платять  наші союзники РФ по мільярду у день за енергоресурси і навіть і не помічають. це копійки для них. а для РФ 60% бюджету. У кого більше грошей тут думати нічого.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

врага нельзя как недооценивать так и переоценивать
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Чергова спроба натягнути сьогоднішнє хуйло на завтрашню Росію.

По перше, крім хуйла, найближчого оточення та повних дурнів, бажаючих померти в полях України в боротьбі до останнього небагато. Хоча дурнів там більше ніж в середньому по світу.

По друге, «сьогоднішні умови» тому і називаються сьогоднішніми умовами, а не завтрашніми. Умови не постійні. Так 1942 році ніхто не очікував що Гітлер застрелиться через 3 роки. Немає нічого статичного у світі.
Таке саме можна сказати і про Україну. Військова вдача- річ не постійна. Україна залежить від західних прагматиків в не можливо змоделювати їх поведінку завтра.
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)
MAG

Я сам схильний до, скажімо так, критичної оцінки дійсності, але тут справді якась гілка глибинного зрадойопства. Чуєш, тут називають "кращим(!)" варіантом вихід на рубежі 24.02, тут вангують повернення до позиційного сидіння в окопах, тут рахують кацапські мільярди бездонні... :facepalm1:
Нарід, все буде так, як вирішать собі українці і влада України.
Позиційна тягомотіна і припинення вогню можливе лише тоді, коли обидві сторони прагнуть цього, як то було в першій частині війни.
В суспільстві запиту на це особисто я не помічаю, попри втрати, попри постійні похорони воїнів, котрі в Києві непомітні, а в провінції стають постійним явищем. Усталиє от вайни не домінують, а мовчать в тряпочку. Єдине, чого боюсь - аби в верхах не воскресли ті настрої, що протягувались спочатку, з "компромісними територіями" і дивної сили бажаннями зустрітись та договоритись. Як тільки знов замелькають на екранах єбальніки умовних арахамій - буде причина насторожитись.
А поки - все йде, як слід. Важко, криваво, болюче, далі можливо й голодно, але - в єдино можливому й вірному напрямку.
З усіма своїми мільярдами рашка остаточно позначена ізгоєм, гвалтівником, об'єктом, котрий підлягає евтаназії санації.
Україна ж - символ вільного цивілізованого світу, що бореться за цінності цієї цивілізації.
Не просеремо цей наш статус - переможемо.
+++
 :-B
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)

Кацапи готувались до бліцкригу, зараз у них все не по плану. Щоб  йти на затягування війни їм потрібен особистий склад для ротації. Тобто в 2 рази більше людей. Коли їх почнуть п***а краще, кількість бажаючих різко знизиться.
   
У кацапів є бабло
Украіна бідніша з кожним днем війни
Можливо ми прогресуємо в плані техніки а кацапи втрачають
Але сильно пройобуєм економічно
Плюс кацапи кожен день бомбами нищать економіку
   
Re: НМД, відбувається недооцінка ворога  (td)
AI

Херсонщина вкрай важлива як для нас, так і для ворога. Бо це джерело прибутків, яке неможливо знищити. Поля не зруйнуєш. Тому Херсон треба повертати якнайшвидше. Інакше працюватиме на ворога. Відразу нам мінус, а їм плюс. Розкручування теми з голодом в Африці дуже корисне.

Металургію практично зруйнували, каци точно її не відновлюватимуть, бо невигідно. Ми якщо й відновимо, то дуже нескоро. Тобто крім витрат, ніяких прибутків там найближчим часом не буде. З часом захід може профінансувати відбудову.

Крим має велике військове значення, і жодного економічного. Вимагає великих і постійних вливань ресурсів. Коли будуть вільні фінанси - він знадобиться. Щоб пришвичшити процес - можна розмістити там бази НАТО чи інших друзів за їх рахунок.

Нафта б'є рекорди, і це складно компенсувати. Нафту однак комусь тихцем продадуть, хоч за півціни, Китаю-Індії. Хіба заборонити постачання в Кацапстан будь-чого, крім їжі. Тоді їм нікуди буде витрачати надприбутки. І зброю зможуть робити тільки найпростішу, совкової розробки. Питання вирішить хіба розвал Кацапії з відпаданням нафтових регіонів. Тоді й запаси бурятів зникнуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія